فیزیوتراپی در منزل اندرزگو

فیزیوتراپی در منزل اندرزگو

فیزیوتراپی در منزل اندرزگو ، چیذر ، قیطریه ، پاسداران ، فرمانیه و دیگر مناطق شمال تهران توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل و کلینیک ما ارائه می شود.

فیزیوتراپی حرکت و عملکرد را در صورت آسیب، مانند آسیب های ورزشی یا ناشی از کار، و همچنین بیماری و ناتوانی، بازیابی می کند. درد را کاهش می‌دهد، بهبودی را سرعتمی‌بخشد و آسیب‌های طولانی‌مدت را که می‌تواند منجر به ناتوانی شود را کاهش می‌دهد تا کیفیت زندگی افراد بهبود پیدا کند.

فیزیوتراپی یک شکل موثر درمان برای درد عضلانی، آسیب های مفصلی، آرتریت، مشکلات حرکتی و حتی مشکلات تنفسی مانند فیبروز کیستیک است. فیزیوتراپی در منزل به ویژه اگر افراد در فعالیت های روزمره مشکل دارند، می تواند مفید باشد. اگر در حین راه رفتن، بالا رفتن از پله ها، یا در رختخواب رفتن و برخاستن از تخت، مشکلات حرکتی اولیه دارید، جلسات فیزیوتراپی نیز می تواند کمک بزرگی باشد. همچنین به افرادی که زمین خورده اند، از مشکلات تعادل رنج می برند یا اخیراً عمل جراحی داشته اند که بر تحرک آنها تأثیر گذاشته است، کمک می کند.

افراد در هر سنی می توانند از فیزیوتراپی بهره مند شوند. فیزیوتراپی استفاده از روشهای فیزیکی و تجهیزات درمانی برای کمک به افراد برای غلبه بر مشکلات حرکتی است. این مشکلات ممکن است ناشی از سکته مغزی، پارکینسون، درد ستون فقرات و شرایط تنفسی باشد.

فیزیوتراپی در منزل اندرزگو یک خدمت بسیار مفید برای افرادی است که به هر دلیل برای مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی محدودیت دارند.

متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما دارای تجربه و تخصص بالا در زمینه ارائه خدمات فیزیوتراپی ارتوپدی برای مشکلاتی همچون کمردرد و دیسک کمر ، فیزیوتراپی نورولوژی برای مشکلات همچون سکته مغزی ، ام اس و پارکینسون ، فیزیوتراپی برای سالمندان در منزل ، فیزیوتراپی کودکان در منزل ، فیزیوتراپی تنفسی و قفسه سینه و … خدمات فیزیوتراپی در منزل را ارائه می دهند.

در ضمن خدمات فیزیوتراپی با دفترچه بیمه تامین اجتماعی ، بیمه نیروهای مسلح و ارتش و سایر بیمه های پایه ارائه می شود.

فیزیوتراپی در منزل اندرزگو

فواید فیزیوتراپی در منزل اندرزگو

راحتی بیشتر

دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل بدون دردسر بوده و بیماران با هر شرایط جسمی می توانند از آن بهره مند شوند.

عوامل استرس زا ناشی از خروج از منزل و ماندن در ترافیک های شهری، زمان انتظار و سایر شرایط در خدمات فیزیوتراپی در منزل وجود نداشته و بیماران می توانند با راحتی بیشتر از مزایای فیزیوتراپی بهره مند شوند.

همچنین همراهان بیمار که در جلسات فیزیوتراپی در منزل بیمار را همراهی می کردند نیز با دردسر کمتری در کنار بیمار خود خواهند بود.

پیشرفت بیشتر

زمانی که فیزیوتراپیست برای بیمار در منزل صرف می کند بطور کامل متمرکز بر همان بیمار است و مسلما بیمار می تواند از خدمات فیزیوتراپی با بالاترین کیفیت بهره مند شود که این امر پیشرفت مراحل درمانی را در پی دارد.

هنگامی که یک فیزیوتراپیست به خانه شما مراجعه می کند، به احتمال زیاد توصیه ها و اصلاحات بیشتری را بر اساس خانه فعلی شما انجام می دهد، که به شما امکان می دهد حتی به فرصت های بیشتری برای ارتقاء بهبودی نسبت به آنچه که در غیر این صورت دریافت می کردید دسترسی داشته باشید.

در واقع، در بسیاری از موارد، تمرین‌ها ممکن است برای پیمایش در خانه شما طراحی شوند و در نتیجه مهارت‌های عملی لازم برای زندگی ایمن را به شما می‌دهند. به عنوان مثال، بسیاری از افرادی که مشکلات حرکتی دارند، ممکن است در رفت و آمد در خانه مشکل داشته باشند و فیزیوتراپی در خانه می تواند برای بهبود آن وظایف خاص طراحی شود.

دیگر فواید فیزیوتراپی در منزل اندرزگو

کاهش موانع 

اگرچه بسیاری از افراد از فیزیوتراپی سود می برند، اما شرایط مختلفی وجود دارد که می تواند آنها را از دریافت درمان کافی باز دارد، یا باعث می شود که درمان به دلیل عدم امکان سفر به کلینیک به تعویق بیفتد. این مسائل می تواند هر چیزی باشد، از مسائل حمل و نقل گرفته تا مسائل حرکتی در نتیجه آسیب، ناتوانی یا بیماری. با این حال، خدمات در منزل امکان دسترسی و بهره مندی از فیزیوتراپی را برای افراد فراهم می کند، علیرغم موانعی که ممکن است بر سر راه دریافت درمان وجود داشته باشد.

ایمن برای افراد در معرض خطر

افراد زیادی هستند که بیماران پرخطر محسوب می شوند و با دریافت خدمات فیزیوتراپی در مطب خود را در محیطی ناامن قرار می دهند. شاید آنها بیماری یا معلولیتی داشته باشند که تحرک آنها را به خطر بیندازد. شاید آنها خطر ابتلا به عفونت در مکان های عمومی را افزایش می دهند. با این حال، فیزیوتراپی در منزل به این افراد پرخطر اجازه می دهد تا از فیزیوتراپی در ایمنی خانه خود بهره مند شوند.

کاهش هزینه های درمانی

فیزیوتراپی در منزل به دلیل عدم سفر باعث صرفه جویی بیشتر می شود و در مقایسه با خدمات فیزیوتراپی در کلینیک فیزیوتراپی مقرون به صرفه تر می شود. حتی اگر زمان سفر زیاد طولانی نباشد، هزینه ها در طول زمان افزایش می یابد.

نکات پایانی

فیزیوتراپی می تواند به دردناک ترین شرایط اسکلتی عضلانی کمک کند. هدف فیزیوتراپی کاهش درد و کمک به شما برای بازگشت به هر فعالیتی که با آن دست و پنجه نرم می کنید (مثلاً کار، کارهای خانه یا ورزش) است. چندین روش درمانی در درمان‌ها از جمله تکنیک‌های الکتروتراپی، روش‌های درمان دستی یا انواع مختلف برنامه‌های ورزشی استفاده می‌شود. درمان‌های فیزیوتراپی در منزل اندرزگو همچنین شامل تکنیک‌های تحرک مفصل، کشش عضلانی، ماساژ و درمان با نوار یا نقطه ماشه‌ای است. استفاده از فیزیوتراپی در خانه امروزه کاملاً عادی است. به ویژه در شرایطی که وضعیت بیمار کاملاً جدی است یا تحرک محدود شده است مفید است. در چنین شرایطی فیزیوتراپیست برای تشخیص و درمان به منزل بیمار مراجعه می کند. همه چیز، از مشاوره گرفته تا بحث در مورد اهداف درمان، تا فرآیند درمان فیزیوتراپی واقعی، همه چیز را می توان در منزل شما انجام داد.

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل شرق تهران – فیزیوتراپی در منزل شمال تهران – فیزیوتراپی در منزل برای سالمندان – فیزیوتراپی در منزل با دفترچه بیمه – فیزیوتراپی با بیمه تکمیلی – هزینه فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل اندرزگو – فیزیوتراپی در منزل پاسداران – فیزیوتراپی در منزل چیذر

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی در نیاوران – فیزیوتراپی در شمال تهران

فیزیوتراپی در نیاوران توسط متخصصان ما در کلینیک فیزیوتراپی آیتن برای طیف وسیعی از اختلالات اسکلتی – عضلانی ، مشکلات نورولوژی و مشکلات کف لگن ارائه می شود. فیزیوتراپی به بهینه سازی حرکت و عملکرد انسان اختصاص دارد و شامل طیف گسترده ای از اقدامات با هدف ارتقاء، حفظ و بازیابی بهزیستی فیزیکی، روانی و اجتماعی…

درمان کمردرد با ورزش

درمان کمردرد با ورزش و فیزیوتراپی موثرترین روش غیرجراحی در درمان این اختلال اسکلتی – عضلانی شایع است که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در شریعتی ارائه می شود. کمردرد یکی از شایع ترین شکایات سلامتی است که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. کمردرد می تواند ناشی از عوامل…

کمردرد حاد

کمردرد حاد یک بیماری شایع است که بسیاری از افراد در مقطعی از زندگی خود آن را تجربه می کنند. با شروع ناگهانی درد در پشت مشخص می شود که معمولاً از چند روز تا چند هفته طول می کشد. کمر درد حاد می تواند ناشی از عوامل مختلفی از جمله کشیدگی عضلانی، رگ به…

کمردرد به چه دلایلی رخ می دهد؟

کمردرد یکی از شایعترین بیماری های سیستم اسکلتی_عضلانی بدن انسان است بطوری که بسیاری از مراجعان به مراکز درمانی و کلینیک های فیزیوتراپی را افراد مبتلا به کمردرد تشکیل می دهند. متاسفانه با شیوع چاقی و کمر تحرکی سن ابتلا به کمردرد کاهش یافته بطوری که امروزه بسیاری از جوانان و حتی کودکان از کمردرد…

درمان دستی دیسک کمر

درمان دستی دیسک کمر به یک رویکرد عملی اشاره دارد که توسط فیزیوتراپیست ها برای کاهش درد و اختلال عملکرد مرتبط با فتق دیسک کمر یا برآمدگی در قسمت پایین کمر استفاده می شود. مشکلات دیسک کمر یکی از دلایل شایع کمردرد، سیاتیک و سایر علائمی است که می تواند به طور قابل توجهی بر…

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی یک راهکار موثر و نوین است که توسط متخصصان فیزیوتراپی کف لگن ارائه می شود. سلامت جنسی یک جنبه حیاتی از رفاه کلی است و فیزیوتراپی، به ویژه فیزیوتراپی کف لگن (PFPT)، به عنوان یک ابزار ارزشمند در رسیدگی به اختلالات مختلف جنسی ظاهر شده است. این رویکرد یک راه…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ