فیزیوتراپی در منزل اندرزگو

فیزیوتراپی در منزل اندرزگو

فیزیوتراپی در منزل اندرزگو ، چیذر ، قیطریه ، پاسداران ، فرمانیه و دیگر مناطق شمال تهران توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل و کلینیک ما ارائه می شود.

فیزیوتراپی حرکت و عملکرد را در صورت آسیب، مانند آسیب های ورزشی یا ناشی از کار، و همچنین بیماری و ناتوانی، بازیابی می کند. درد را کاهش می‌دهد، بهبودی را سرعتمی‌بخشد و آسیب‌های طولانی‌مدت را که می‌تواند منجر به ناتوانی شود را کاهش می‌دهد تا کیفیت زندگی افراد بهبود پیدا کند.

فیزیوتراپی یک شکل موثر درمان برای درد عضلانی، آسیب های مفصلی، آرتریت، مشکلات حرکتی و حتی مشکلات تنفسی مانند فیبروز کیستیک است. فیزیوتراپی در منزل به ویژه اگر افراد در فعالیت های روزمره مشکل دارند، می تواند مفید باشد. اگر در حین راه رفتن، بالا رفتن از پله ها، یا در رختخواب رفتن و برخاستن از تخت، مشکلات حرکتی اولیه دارید، جلسات فیزیوتراپی نیز می تواند کمک بزرگی باشد. همچنین به افرادی که زمین خورده اند، از مشکلات تعادل رنج می برند یا اخیراً عمل جراحی داشته اند که بر تحرک آنها تأثیر گذاشته است، کمک می کند.

افراد در هر سنی می توانند از فیزیوتراپی بهره مند شوند. فیزیوتراپی استفاده از روشهای فیزیکی و تجهیزات درمانی برای کمک به افراد برای غلبه بر مشکلات حرکتی است. این مشکلات ممکن است ناشی از سکته مغزی، پارکینسون، درد ستون فقرات و شرایط تنفسی باشد.

فیزیوتراپی در منزل اندرزگو یک خدمت بسیار مفید برای افرادی است که به هر دلیل برای مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی محدودیت دارند.

متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما دارای تجربه و تخصص بالا در زمینه ارائه خدمات فیزیوتراپی ارتوپدی برای مشکلاتی همچون کمردرد و دیسک کمر ، فیزیوتراپی نورولوژی برای مشکلات همچون سکته مغزی ، ام اس و پارکینسون ، فیزیوتراپی برای سالمندان در منزل ، فیزیوتراپی کودکان در منزل ، فیزیوتراپی تنفسی و قفسه سینه و … خدمات فیزیوتراپی در منزل را ارائه می دهند.

در ضمن خدمات فیزیوتراپی با دفترچه بیمه تامین اجتماعی ، بیمه نیروهای مسلح و ارتش و سایر بیمه های پایه ارائه می شود.

فیزیوتراپی در منزل اندرزگو

فواید فیزیوتراپی در منزل اندرزگو

راحتی بیشتر

دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل بدون دردسر بوده و بیماران با هر شرایط جسمی می توانند از آن بهره مند شوند.

عوامل استرس زا ناشی از خروج از منزل و ماندن در ترافیک های شهری، زمان انتظار و سایر شرایط در خدمات فیزیوتراپی در منزل وجود نداشته و بیماران می توانند با راحتی بیشتر از مزایای فیزیوتراپی بهره مند شوند.

همچنین همراهان بیمار که در جلسات فیزیوتراپی در منزل بیمار را همراهی می کردند نیز با دردسر کمتری در کنار بیمار خود خواهند بود.

پیشرفت بیشتر

زمانی که فیزیوتراپیست برای بیمار در منزل صرف می کند بطور کامل متمرکز بر همان بیمار است و مسلما بیمار می تواند از خدمات فیزیوتراپی با بالاترین کیفیت بهره مند شود که این امر پیشرفت مراحل درمانی را در پی دارد.

هنگامی که یک فیزیوتراپیست به خانه شما مراجعه می کند، به احتمال زیاد توصیه ها و اصلاحات بیشتری را بر اساس خانه فعلی شما انجام می دهد، که به شما امکان می دهد حتی به فرصت های بیشتری برای ارتقاء بهبودی نسبت به آنچه که در غیر این صورت دریافت می کردید دسترسی داشته باشید.

در واقع، در بسیاری از موارد، تمرین‌ها ممکن است برای پیمایش در خانه شما طراحی شوند و در نتیجه مهارت‌های عملی لازم برای زندگی ایمن را به شما می‌دهند. به عنوان مثال، بسیاری از افرادی که مشکلات حرکتی دارند، ممکن است در رفت و آمد در خانه مشکل داشته باشند و فیزیوتراپی در خانه می تواند برای بهبود آن وظایف خاص طراحی شود.

دیگر فواید فیزیوتراپی در منزل اندرزگو

کاهش موانع 

اگرچه بسیاری از افراد از فیزیوتراپی سود می برند، اما شرایط مختلفی وجود دارد که می تواند آنها را از دریافت درمان کافی باز دارد، یا باعث می شود که درمان به دلیل عدم امکان سفر به کلینیک به تعویق بیفتد. این مسائل می تواند هر چیزی باشد، از مسائل حمل و نقل گرفته تا مسائل حرکتی در نتیجه آسیب، ناتوانی یا بیماری. با این حال، خدمات در منزل امکان دسترسی و بهره مندی از فیزیوتراپی را برای افراد فراهم می کند، علیرغم موانعی که ممکن است بر سر راه دریافت درمان وجود داشته باشد.

ایمن برای افراد در معرض خطر

افراد زیادی هستند که بیماران پرخطر محسوب می شوند و با دریافت خدمات فیزیوتراپی در مطب خود را در محیطی ناامن قرار می دهند. شاید آنها بیماری یا معلولیتی داشته باشند که تحرک آنها را به خطر بیندازد. شاید آنها خطر ابتلا به عفونت در مکان های عمومی را افزایش می دهند. با این حال، فیزیوتراپی در منزل به این افراد پرخطر اجازه می دهد تا از فیزیوتراپی در ایمنی خانه خود بهره مند شوند.

کاهش هزینه های درمانی

فیزیوتراپی در منزل به دلیل عدم سفر باعث صرفه جویی بیشتر می شود و در مقایسه با خدمات فیزیوتراپی در کلینیک فیزیوتراپی مقرون به صرفه تر می شود. حتی اگر زمان سفر زیاد طولانی نباشد، هزینه ها در طول زمان افزایش می یابد.

نکات پایانی

فیزیوتراپی می تواند به دردناک ترین شرایط اسکلتی عضلانی کمک کند. هدف فیزیوتراپی کاهش درد و کمک به شما برای بازگشت به هر فعالیتی که با آن دست و پنجه نرم می کنید (مثلاً کار، کارهای خانه یا ورزش) است. چندین روش درمانی در درمان‌ها از جمله تکنیک‌های الکتروتراپی، روش‌های درمان دستی یا انواع مختلف برنامه‌های ورزشی استفاده می‌شود. درمان‌های فیزیوتراپی در منزل اندرزگو همچنین شامل تکنیک‌های تحرک مفصل، کشش عضلانی، ماساژ و درمان با نوار یا نقطه ماشه‌ای است. استفاده از فیزیوتراپی در خانه امروزه کاملاً عادی است. به ویژه در شرایطی که وضعیت بیمار کاملاً جدی است یا تحرک محدود شده است مفید است. در چنین شرایطی فیزیوتراپیست برای تشخیص و درمان به منزل بیمار مراجعه می کند. همه چیز، از مشاوره گرفته تا بحث در مورد اهداف درمان، تا فرآیند درمان فیزیوتراپی واقعی، همه چیز را می توان در منزل شما انجام داد.

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل شرق تهران – فیزیوتراپی در منزل شمال تهران – فیزیوتراپی در منزل برای سالمندان – فیزیوتراپی در منزل با دفترچه بیمه – فیزیوتراپی با بیمه تکمیلی – هزینه فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل اندرزگو – فیزیوتراپی در منزل پاسداران – فیزیوتراپی در منزل چیذر

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟ یک روش بسیار موثر و غیر تهاجمی درمانی است، وضعیتی که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. فیزیوتراپی شامل یک ارزیابی جامع، تشخیص و برنامه درمانی توسط فیزیوتراپیست های آموزش دیده برای کمک به کاهش درد، بهبود تحرک و جلوگیری از قسمت های بعدی…

روش مکنزی چیست؟

روش مکنزی که با نام تشخیص و درمان مکانیکی (MDT) نیز شناخته می‌شود، یک رویکرد کاملاً جا افتاده در زمینه فیزیوتراپی است. این دارو توسط فیزیوتراپیست مشهور رابین مک کنزی در دهه 1950 ساخته شد و از آن زمان به دلیل اثربخشی آن در درمان مشکلات اسکلتی عضلانی به رسمیت شناخته شده است. در هسته…

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر یکی از خدماتی است که توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. فتق دیسک کمر یک بیماری شایع ستون فقرات است که می تواند باعث درد و ناراحتی قابل توجهی شود و زمانی اتفاق می افتد که مواد نرم و ژل مانند…

فیزیوتراپی در منزل کمر درد

فیزیوتراپی در منزل کمر درد یکی از روشهای موثر در تسکین کمردرد و درمان عوامل زمینه ای آن است. کمردرد به یک مسئله رایج برای افراد در هر سنی تبدیل شده است، چه یک کارمند اداری باشید که ساعت های طولانی را پشت میز خود می گذرانید و چه ورزشکاری که تحرک بالایی دارد، کمردرد…

فیزیوتراپی گردن درد در منزل

فیزیوتراپی گردن درد در منزل از خدمات تخصصی است که توسط درمانگران با تجربه ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در شریعتی ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع و اغلب ناتوان کننده است که می تواند افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار دهد. این می تواند به دلایل مختلفی…

فیزیوتراپی کمردرد در تهران

فیزیوتراپی کمردرد در تهران توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن ، با هدف تسکین علائم و بهبود عوامل زمینه ای کمردرد ارائه می شود. کمردرد مشکل شایعی است که افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار می دهد. این می تواند از ناراحتی خفیف تا درد ناتوان کننده متغیر باشد…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ