فیزیوتراپی در منزل با بیمه

فیزیوتراپی در منزل با بیمه

فیزیوتراپی در منزل با بیمه توسط متخصصان مجرب و متعهد فیزیوتراپی در منزل به عزیزانی که به هر دلیل توانایی مراجعه حضوری به کلینیک فیزیوتراپی را ندارند ارائه می شود.

در صورتی که افزایش سن ، بیماری و یا هر دلیل دیگر سبب کاهش توانایی تحرک شما شده و نیازمند توانبخشی و فیزیوتراپی هستید ، خدمات فیزیوتراپی در منزل با بیمه برای آسایش و راحتی بیشتر شما در دسترس است.

متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما با ارائه خدمات فیزیوتراپی با کیفیت بالا می توانند به شما کمک کنند تا هرچه سریع تر به شرایط مطلوب جسمی و حرکتی دست پیدا کنید.

شما می توانید در منزل خود استراحت کنید در حالی که یکی از فیزیوتراپیست های ما به مشکل شما رسیدگی می کند.

مزایای فیزیوتراپی در منزل با بیمه

تسریع روند بهبودی
بازدید از منزل به فیزیوتراپیست های مجرب ما امکان می دهد تا وضعیت شما را به طور جامع بررسی کنند و راه حل های شخصی برای مدیریت مشکلات شما بیابند. علاوه بر این، بیمارانی که از یک بیماری عصبی مانند مولتیپل اسکلروزیس یا سکته مغزی رنج می برند نیز می توانند از خدمات متخصصان ما بهره مند شوند. متخصصان ما نه تنها درمان توانبخشی را برای بهبود وضعیت شما ارائه می دهند، بلکه با ارائه راهکارهایی سعی در کاهش آسیب دیدگی شما خواهند داشت و با ارائه تکنیک های حرکتی صحیح تحرک بیماران را بهبود خواهند بخشید.

ارائه طیف گسترده ای از خدمات فیزیوتراپی
ما به عنوان یک ارائه دهنده پیشرو در زمینه خدمات فیزیوتراپی در منزل با بیمه ، خدمات زیر را ارائه می دهیم:

 • تجزیه و تحلیل دقیق و ارزیابی وضعیت بیماران
 • درمان عملی، مانند رهاسازی میوفاشیال، ماساژ، موبیلیزاسیون و دستکاری ستون فقرات
 • درای نیدلینگ (سوزن خشک)
 • توانبخشی آسیب های عصبی و ورزشی
 • تمرینات تعادلی
 • توانبخشی سالمندان
 • مدیریت آسیب های اسکلتی عضلانی
 • تکنیک های مدیریت درد

سایر مزایای فیزیوتراپی در منزل با بیمه

نتایج بهتر به دلیل مراقبت در منزل
آسایش خانه به شما اجازه می دهد تا استراحت کنید، که وقتی با درمان موثر ترکیب شود، سرعت بهبودی را افزایش می دهد و بیمار به دلیل جایجایی و مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی دچار خستگی و کاهش انرزی نمی شود.

مراقبت شخصی برای هر بیمار
فیزیوتراپیست های ما با مراجعه به منزل شما می توانند تغییرات و توصیه های بیشتری را با توجه به محیط خانه شما انجام دهند. این به شما امکان می دهد فرصت های بهتری را برای بهبودی در محیط منزل کشف کنید.

مناسب برای بیماران در معرض خطر
بسیاری از افراد مستعد عفونت هستند یا به دلیل ناتوانی یا بیماری که مانع از تحرک می شود، محدود شده اند. آنها بیماران پرخطری هستند که فیزیوتراپی در منزل با بیمه مزایای زیادی برای آن ها دارند.

درمان طیف گسترده ای از بیماری ها
متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما خدمات فیزیوتراپی را برای مشکلات . اختلالات اسکلتی ـ عضلانی ، اختلالات نوزولوژیک و … ارائه میدهند ، شایع ترین مشکلاتی که متخصصان خدمات فیزیوتراپی در منزل را برای آن ها ارائه می دهند عبارتند از :

 • درمان پوکی استخوان
 • درمان و فیزیوتراپی کمردرد
 • درمان گردن درد
 • درمان و توانبخشی سکته مغزی
 • فیزیوتراپی آسیب نخاعی
 • توانبخشی ام اس
 • توانبخشی پارکینسون
 • توانبخشی فلج مغزی
 • توانبخشی بیماران تعادلی
 • فیزیوتراپی کف لگن
 • فیزیوتراپی تخصصی زنان
 • فیزیوتراپی بی اختیاری ادرار
 • فیزیوتراپی سالمندان
 • فیزیوتراپی آسیب های ورزشی همچون پارگی رباط ها و مینیسک زانو
 • فیزیوتراپی پس از جراحی های ارتوپدی از جمله جراحی تعویض مفصل زانو و لگن 
 • فیزیوتراپی ناهنجاری های ستون فقرات همچون اسکولیوز و کیفوز 
 • فیزیوتراپی برای تسکین دردهای مفصلی مزمن
 • فیزیوتراپی برای بهبود شرایط بیماران پس از جراحی
 • و …

سوالات رایج در ارتباط با خدمات فیزیوتراپی در منزل با بیمه تامین اجتماعی و سایر بیمه های پایه و تکمیلی

در جلسه اول چه انتظاری باید داشت؟
متخصصان فزیوتراپی در منزل ما وضعیت بیمار را ارزیابی می‌کنند که شامل آزمایش دامنه حرکت، قدرت، تعادل فیزیکی و محدودیت‌ها می‌شود، در حالی که گزارش‌های پزشکی قبلی (در صورت وجود) را نیز در نظر می‌گیرند و بر اساس نتایج به دست آمده و اهداف درمانی بیمار ، برنامه درمانی منحصر بفردی را تنظیم می کنند.

آیا فیزیوتراپی درد دارد؟
فیزیوتراپی کاملا بی خطر است و دردی ایجاد نمی کند. ممکن است پس از یک جلسه، درد را تجربه کنید، زیرا بیشتر درمان ها شامل فعال کردن عمیق بافت ها و تکنیک های کششی است.

آیا فیزیوتراپی در منزل یک راه حل سریع ارائه می دهد؟
این شکل از درمان فیزیکی عمیق‌ترین علل درد شما را بررسی می‌کند تا راه‌حلی طولانی‌مدت ارائه دهد که به رفع دائمی و طبیعی درد شما کمک می‌کند. با این حال، در برخی موارد، این یک تکنیک عالی برای از بین بردن فوری درد است، بطور مثال در مواردی که کمردرد به دلیل گرفتگی و یا کشیدگی های عضلانی رخ داده است فیزیوتراپی می تواند به سرعت به تسکین علائم بیماران کمک کند.

رایج ترین مشکلاتی که فیزیوتراپی در منزل درمان می کند چیست؟
فیزیوتراپی در منزل مسائل زیادی را پوشش می دهد که شایع ترین آنها مشکلات حرکتی ناشی از بیماری و آسیب دیدگی ، درد در پشت، گردن، شانه یا زانو، پس از جراحی های ارتوپدی، پس از سکته مغزی، توانبخشی سالمندان و مدیریت درد است.

چه زمانی باید فیزیوتراپی در منزل با بیمه را شروع کنم؟
اگر از درد یا آسیب مزمنی رنج می برید که عملکرد و تحرک روزمره شما را محدود می کند، یا اخیراً یک عمل جراحی مانند تعویض مفصل زانو یا لگن داشته اید، ممکن است پزشک جلسات فیزیوتراپی در منزل را توصیه کند. 

هزینه فیزیوتراپی در منزل چقدر است؟
هزینه هر جلسه فیزیوتراپی در منزل بر اساس پارامترهای مختلفی از جمله نوع مشکل بیمار ، شدت بیماری ، تکنیک های مورد استفاده توسط فیزیوتراپیست و همچنین تبحر فیزیوتراپیست متغیر است و نمی توان عدد ثابتی را برای آن مشخص کرد. البته با توجه به اینکه دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل ، نیازی به جابجایی و خروج از منزل ندارند و هزینه های ناشی از خروج از منزل و مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی را شامل نمی شود از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه است.

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل در تهران – فیزیوتراپی در منزل پس از جراحی تعویض مفصل – هزینه فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل توسط خانم – فیزیوتراپی در منزل برای سکته مغزی – فیزیوتراپی در تهرانپارس – فیزیوتراپی در نارمک

مقالات بیشتر

کمردرد حاد

کمردرد حاد یک بیماری شایع است که بسیاری از افراد در مقطعی از زندگی خود آن را تجربه می کنند. با شروع ناگهانی درد در پشت مشخص می شود که معمولاً از چند روز تا چند هفته طول می کشد. کمر درد حاد می تواند ناشی از عوامل مختلفی از جمله کشیدگی عضلانی، رگ به…

کمردرد به چه دلایلی رخ می دهد؟

کمردرد یکی از شایعترین بیماری های سیستم اسکلتی_عضلانی بدن انسان است بطوری که بسیاری از مراجعان به مراکز درمانی و کلینیک های فیزیوتراپی را افراد مبتلا به کمردرد تشکیل می دهند. متاسفانه با شیوع چاقی و کمر تحرکی سن ابتلا به کمردرد کاهش یافته بطوری که امروزه بسیاری از جوانان و حتی کودکان از کمردرد…

درمان دستی دیسک کمر

درمان دستی دیسک کمر به یک رویکرد عملی اشاره دارد که توسط فیزیوتراپیست ها برای کاهش درد و اختلال عملکرد مرتبط با فتق دیسک کمر یا برآمدگی در قسمت پایین کمر استفاده می شود. مشکلات دیسک کمر یکی از دلایل شایع کمردرد، سیاتیک و سایر علائمی است که می تواند به طور قابل توجهی بر…

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی یک راهکار موثر و نوین است که توسط متخصصان فیزیوتراپی کف لگن ارائه می شود. سلامت جنسی یک جنبه حیاتی از رفاه کلی است و فیزیوتراپی، به ویژه فیزیوتراپی کف لگن (PFPT)، به عنوان یک ابزار ارزشمند در رسیدگی به اختلالات مختلف جنسی ظاهر شده است. این رویکرد یک راه…

اسپوندیلیت

اسپوندیلیت به گروهی از شرایط التهابی اشاره دارد که بر ستون فقرات و مفاصل تأثیر می گذارد. شایع ترین نوع، و اغلب به عنوان “اسپوندیلیت” شناخته می شود، اسپوندیلیت آنکیلوزان (AS) است. این وضعیت در درجه اول مفاصل بین مهره های ستون فقرات را هدف قرار می دهد و باعث التهاب، درد و سفتی می…

فیزیوتراپی در درمان واژینیسموس

فیزیوتراپی در درمان واژینیسموس یک رویکرد موفقیت آمیز است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. واژینیسموس، وضعیتی که با سفت شدن غیرارادی عضلات کف لگن در هنگام تلاش برای دخول در واژن مشخص می شود، می تواند باعث ناراحتی قابل توجهی شود و بر صمیمیت جنسی تأثیر بگذارد. خوشبختانه، فیزیوتراپی یک رویکرد ایمن و…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ