فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی و غربی ، نارمک ، پیروزی ، نیروهوایی و … توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما با کیفیت بالا ارائه می شود.

فیزیوتراپی روشی مفید برای درمان درد ناشی از آسیب، ناتوانی، بیماری یا درد ناشی از ورزش است. این بخشی از یک برنامه کامل برای تناسب اندام، سلامتی و رفاه است. مفهوم فیزیوتراپی بر حرکت در بدن تمرکز دارد. این به افراد اجازه می دهد تا با جلسات مکرر قدرت پیدا کنند و بر درد غلبه کنند. بیماران در هر سنی می توانند از فیزیوتراپی بهره مند شوند زیرا این فیزیوتراپی بر آموزش و تقویت ماهیچه ها برای استقلال و موفقیت مداوم تمرکز دارد.

فیزیوتراپی منظم برای افراد در هر سنی که از انواع بیماری ها یا آسیب ها رنج می برند مفید است. از تصادفات رانندگی گرفته تا آسیب های ورزشی، کمردرد، سفتی پس از جراحی و شرایط اسکلتی عضلانی، فیزیوتراپی به شما قدرت می دهد تا بدن خود را تا سطح آمادگی جسمانی قبل از آسیب تقویت کنید.

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی

برخی از بیماری هایی که فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی می تواند به آنها کمک کند عبارتند از:

• آسیب های نخاعی و سایر اختلالات عصبی مانند پارکینسون، مولتیپل اسکلروزیس و سکته مغزی
• آسیب های ارتوپدی مانند قطع اندام و آرتریت ، آسیب های ستون فقرات
• درد پشت و گردن همراه با نگرانی های اسکولیوز
• شرایط قلبی عروقی از جمله بیماری های مزمن قلبی و توانبخشی پس از حمله قلبی شدید
• مشکلات تنفسی مانند فیبروز کیستیک، آسم، و بیماری های انسدادی ریه
• درد عمومی مربوط به صدمات یا درمان در فعالیت های روزانه، ورزش و …

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی

یک فیزیوتراپیست بر روی بیمار تمرکز می کند و سبک زندگی او را برای ایجاد یک برنامه فردی بررسی می کند. بیماران باید با یادگیری نحوه عملکرد بدن و آگاهی از نحوه بهبودی در نگهداری فعال باقی بمانند. افراد می توانند از این استراتژی ها در طول زندگی خود برای حفظ سلامت خود استفاده کنند. بیماری که نقش فعالی در سلامتی خود دارد سریعتر بهبود می یابد.

تکنیک های فیزیوتراپی

فیزیوتراپی طیف وسیعی از مسائل را پوشش می دهد که هر کدام به تکنیک خود برای رفع آن نیاز دارند. آنها عبارتند از:

 • دستکاری مفاصل و بافت های نرم – کایروپراکتیک ما در نزدیکی شما، بافت های نرم و مفاصل را برای افزایش گردش خون و کمک به اسپاسم یا عضلات سفت که نیاز به آرامش دارند حرکت می دهد.
 • سوزن خشک – این عمل شامل یافتن طب سوزنی درمانی است که در آن متخصص از سوزن برای کاهش درد و بهبود درد عضلانی استفاده می کند.
 • آزمایش عملکردی شامل آزمایش نحوه حرکت بیمار و نشان دادن شامل آموزش به فرد است که چگونه با درک اینکه چگونه حرکت بر بدن تأثیر می گذارد، بهبود یابد. تدارک دستگاه عبارت است از تجویز و بکارگیری تجهیزات لازم برای بازیابی.
 • مدالیته های ضددرد – لیزر درمانی با لیزر پرتوان ، روشهای الکتروتراپی و … از جمله مدالیته های ضددرد هستند که توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی مورد استفاده قرار می گیرند.

فواید فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی

فیزیوتراپیست های ما در مرکز فیزیوتراپی در منزل تهران به شما کمک می کنند تا حرکت خود را به حداکثر برسانید، درد را مدیریت کنید، از جراحی و داروهای تجویزی خودداری کنید، شرایط مزمن (طولانی مدت) را مدیریت کنید و از آسیب بهبودی یا پیشگیری کنید.

فیزیوتراپیست ها مشکلات حرکتی را شناسایی، تشخیص و درمان می کنند. آنها به افراد کمک می کنند تا حد ممکن عملکرد خود را حفظ یا بازیابی کنند.

فعالیت بدنی منظم می تواند به سلامت جسمی، روانی و اجتماعی شما کمک کند. فیزیوتراپیست ها به افراد کمک می کنند تا بر موانع فعالیت بدنی غلبه کنند.

فیزیوتراپیست ها برنامه های درمانی مخصوص به نیازها، چالش ها و اهداف هر فرد را طراحی می کنند. آنها برای توسعه استراتژی ها و کمک به شما در دستیابی به اهدافتان با شما همکاری می کنند. 

درد را مدیریت کرده و استفاده از داروهای ضددرد را به حداقل می رساند. در حالی که داروهای تجویز شده توسط پزشک برای برخی موارد مناسب هستند، اما فقط درد را پنهان می کنند. متخصصان فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی به افراد کمک می کنند تا درد را بدون خطرات مصرف داروهای شیمیایی مدیریت کنند.

از جراحی اجتناب کنید. فیزیوتراپیست ها به افراد در مدیریت درد و بهبود مشکلات حرکتی کمک می کنند. برخی از دردها و مشکلات حرکتی می توانند مزمن شوند و منجر به جراحی شوند. فیزیوتراپی به کاهش علائم بسیاری از بیماری ها و شرایط مزمن کمک می کند. همچنین می تواند از بدتر شدن بسیاری از مشکلات جلوگیری کند. فیزیوتراپیست های ما در مرکز فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی می توانند به شما کمک کنند از نیاز و هزینه ها و خطرات جراحی جلوگیری کنید.

تحقیقات نشان می دهد که فیزیوتراپی برای برخی از شرایط به اندازه جراحی موثر است، از جمله:

 • پارگی منیسک زانو
 • آرتروز مفاصل بدن از جمله آرتروز زانو ، آرتروز کمر و …
 • پارگی روتاتور کاف
 • تنگی کانال نخاعی
 • بیماری دژنراتیو دیسک 
 • بیرون زدگی دیسک کمر
 • دررفتگی های جزیی

و بسیاری مشکلات دیگر که با فیزیوتراپی قابل درمان هستند.

بنابراین توصیه می شود قبل از انجام جراحی فیزیوتراپی را به عنوان یک روش ایمن و موثر امتحان کنید ، البته در برخی موارد نمی توان از جراحی اجتناب کرد. فیزیوتراپی به افراد کمک می کند تا بعد از عمل جراحی آماده شوند و بهبود یابند.

 

نویسنده: فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
فیزیوتراپی در منزل و کلینیک (تهران و کرج)
نوبت دهی مشاوره و درمان : ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی – فیزیوتراپی در منزل فلکه سوم تهرانپارس – فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس غربی – فیزیوتراپی در منزل سکته مغزی – فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس – فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس – فیزیوتراپی پس از تعویض مفصل لگن – فیزیوتراپی پس از تعویض مفصل زانو – فیزیوترپی در منزل توسط خانم – هزینه فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در زهدی – فیزیوتراپی خوب در نارمک – فیزیوتراپی در مدنی شمالی – فیزیوتراپی در فلکه سوم تهرانپارس – فیزیوتراپی در فرجام – فیزیوتراپی در سراج – فیزیوتراپی زانو در تهرانپارس – فیزیوتراپی خوب در تهرانپارس – بهترین مرکز فیزیوتراپی تهرانپارس – فیزیوتراپی در پیروزی – فیزیوتراپی در نیروهوایی – فیزیوتراپی در پرستار – فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل – فیزیوتراپی فلج مغزی در منزل

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟ یک روش بسیار موثر و غیر تهاجمی درمانی است، وضعیتی که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. فیزیوتراپی شامل یک ارزیابی جامع، تشخیص و برنامه درمانی توسط فیزیوتراپیست های آموزش دیده برای کمک به کاهش درد، بهبود تحرک و جلوگیری از قسمت های بعدی…

روش مکنزی چیست؟

روش مکنزی که با نام تشخیص و درمان مکانیکی (MDT) نیز شناخته می‌شود، یک رویکرد کاملاً جا افتاده در زمینه فیزیوتراپی است. این دارو توسط فیزیوتراپیست مشهور رابین مک کنزی در دهه 1950 ساخته شد و از آن زمان به دلیل اثربخشی آن در درمان مشکلات اسکلتی عضلانی به رسمیت شناخته شده است. در هسته…

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر یکی از خدماتی است که توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. فتق دیسک کمر یک بیماری شایع ستون فقرات است که می تواند باعث درد و ناراحتی قابل توجهی شود و زمانی اتفاق می افتد که مواد نرم و ژل مانند…

فیزیوتراپی در منزل کمر درد

فیزیوتراپی در منزل کمر درد یکی از روشهای موثر در تسکین کمردرد و درمان عوامل زمینه ای آن است. کمردرد به یک مسئله رایج برای افراد در هر سنی تبدیل شده است، چه یک کارمند اداری باشید که ساعت های طولانی را پشت میز خود می گذرانید و چه ورزشکاری که تحرک بالایی دارد، کمردرد…

فیزیوتراپی گردن درد در منزل

فیزیوتراپی گردن درد در منزل از خدمات تخصصی است که توسط درمانگران با تجربه ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در شریعتی ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع و اغلب ناتوان کننده است که می تواند افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار دهد. این می تواند به دلایل مختلفی…

فیزیوتراپی کمردرد در تهران

فیزیوتراپی کمردرد در تهران توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن ، با هدف تسکین علائم و بهبود عوامل زمینه ای کمردرد ارائه می شود. کمردرد مشکل شایعی است که افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار می دهد. این می تواند از ناراحتی خفیف تا درد ناتوان کننده متغیر باشد…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ