فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی و غربی ، نارمک ، پیروزی ، نیروهوایی و … توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما با کیفیت بالا ارائه می شود.

فیزیوتراپی روشی مفید برای درمان درد ناشی از آسیب، ناتوانی، بیماری یا درد ناشی از ورزش است. این بخشی از یک برنامه کامل برای تناسب اندام، سلامتی و رفاه است. مفهوم فیزیوتراپی بر حرکت در بدن تمرکز دارد. این به افراد اجازه می دهد تا با جلسات مکرر قدرت پیدا کنند و بر درد غلبه کنند. بیماران در هر سنی می توانند از فیزیوتراپی بهره مند شوند زیرا این فیزیوتراپی بر آموزش و تقویت ماهیچه ها برای استقلال و موفقیت مداوم تمرکز دارد.

فیزیوتراپی منظم برای افراد در هر سنی که از انواع بیماری ها یا آسیب ها رنج می برند مفید است. از تصادفات رانندگی گرفته تا آسیب های ورزشی، کمردرد، سفتی پس از جراحی و شرایط اسکلتی عضلانی، فیزیوتراپی به شما قدرت می دهد تا بدن خود را تا سطح آمادگی جسمانی قبل از آسیب تقویت کنید.

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی

برخی از بیماری هایی که فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی می تواند به آنها کمک کند عبارتند از:

• آسیب های نخاعی و سایر اختلالات عصبی مانند پارکینسون، مولتیپل اسکلروزیس و سکته مغزی
• آسیب های ارتوپدی مانند قطع اندام و آرتریت ، آسیب های ستون فقرات
• درد پشت و گردن همراه با نگرانی های اسکولیوز
• شرایط قلبی عروقی از جمله بیماری های مزمن قلبی و توانبخشی پس از حمله قلبی شدید
• مشکلات تنفسی مانند فیبروز کیستیک، آسم، و بیماری های انسدادی ریه
• درد عمومی مربوط به صدمات یا درمان در فعالیت های روزانه، ورزش و …

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی

یک فیزیوتراپیست بر روی بیمار تمرکز می کند و سبک زندگی او را برای ایجاد یک برنامه فردی بررسی می کند. بیماران باید با یادگیری نحوه عملکرد بدن و آگاهی از نحوه بهبودی در نگهداری فعال باقی بمانند. افراد می توانند از این استراتژی ها در طول زندگی خود برای حفظ سلامت خود استفاده کنند. بیماری که نقش فعالی در سلامتی خود دارد سریعتر بهبود می یابد.

تکنیک های فیزیوتراپی

فیزیوتراپی طیف وسیعی از مسائل را پوشش می دهد که هر کدام به تکنیک خود برای رفع آن نیاز دارند. آنها عبارتند از:

 • دستکاری مفاصل و بافت های نرم – کایروپراکتیک ما در نزدیکی شما، بافت های نرم و مفاصل را برای افزایش گردش خون و کمک به اسپاسم یا عضلات سفت که نیاز به آرامش دارند حرکت می دهد.
 • سوزن خشک – این عمل شامل یافتن طب سوزنی درمانی است که در آن متخصص از سوزن برای کاهش درد و بهبود درد عضلانی استفاده می کند.
 • آزمایش عملکردی شامل آزمایش نحوه حرکت بیمار و نشان دادن شامل آموزش به فرد است که چگونه با درک اینکه چگونه حرکت بر بدن تأثیر می گذارد، بهبود یابد. تدارک دستگاه عبارت است از تجویز و بکارگیری تجهیزات لازم برای بازیابی.
 • مدالیته های ضددرد – لیزر درمانی با لیزر پرتوان ، روشهای الکتروتراپی و … از جمله مدالیته های ضددرد هستند که توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی مورد استفاده قرار می گیرند.

فواید فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی

فیزیوتراپیست های ما در مرکز فیزیوتراپی در منزل تهران به شما کمک می کنند تا حرکت خود را به حداکثر برسانید، درد را مدیریت کنید، از جراحی و داروهای تجویزی خودداری کنید، شرایط مزمن (طولانی مدت) را مدیریت کنید و از آسیب بهبودی یا پیشگیری کنید.

فیزیوتراپیست ها مشکلات حرکتی را شناسایی، تشخیص و درمان می کنند. آنها به افراد کمک می کنند تا حد ممکن عملکرد خود را حفظ یا بازیابی کنند.

فعالیت بدنی منظم می تواند به سلامت جسمی، روانی و اجتماعی شما کمک کند. فیزیوتراپیست ها به افراد کمک می کنند تا بر موانع فعالیت بدنی غلبه کنند.

فیزیوتراپیست ها برنامه های درمانی مخصوص به نیازها، چالش ها و اهداف هر فرد را طراحی می کنند. آنها برای توسعه استراتژی ها و کمک به شما در دستیابی به اهدافتان با شما همکاری می کنند. 

درد را مدیریت کرده و استفاده از داروهای ضددرد را به حداقل می رساند. در حالی که داروهای تجویز شده توسط پزشک برای برخی موارد مناسب هستند، اما فقط درد را پنهان می کنند. متخصصان فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی به افراد کمک می کنند تا درد را بدون خطرات مصرف داروهای شیمیایی مدیریت کنند.

از جراحی اجتناب کنید. فیزیوتراپیست ها به افراد در مدیریت درد و بهبود مشکلات حرکتی کمک می کنند. برخی از دردها و مشکلات حرکتی می توانند مزمن شوند و منجر به جراحی شوند. فیزیوتراپی به کاهش علائم بسیاری از بیماری ها و شرایط مزمن کمک می کند. همچنین می تواند از بدتر شدن بسیاری از مشکلات جلوگیری کند. فیزیوتراپیست های ما در مرکز فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی می توانند به شما کمک کنند از نیاز و هزینه ها و خطرات جراحی جلوگیری کنید.

تحقیقات نشان می دهد که فیزیوتراپی برای برخی از شرایط به اندازه جراحی موثر است، از جمله:

 • پارگی منیسک زانو
 • آرتروز مفاصل بدن از جمله آرتروز زانو ، آرتروز کمر و …
 • پارگی روتاتور کاف
 • تنگی کانال نخاعی
 • بیماری دژنراتیو دیسک 
 • بیرون زدگی دیسک کمر
 • دررفتگی های جزیی

و بسیاری مشکلات دیگر که با فیزیوتراپی قابل درمان هستند.

بنابراین توصیه می شود قبل از انجام جراحی فیزیوتراپی را به عنوان یک روش ایمن و موثر امتحان کنید ، البته در برخی موارد نمی توان از جراحی اجتناب کرد. فیزیوتراپی به افراد کمک می کند تا بعد از عمل جراحی آماده شوند و بهبود یابند.

 

نویسنده: فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
فیزیوتراپی در منزل و کلینیک (تهران و کرج)
نوبت دهی مشاوره و درمان : ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی – فیزیوتراپی در منزل فلکه سوم تهرانپارس – فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس غربی – فیزیوتراپی در منزل سکته مغزی – فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس – فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس – فیزیوتراپی پس از تعویض مفصل لگن – فیزیوتراپی پس از تعویض مفصل زانو – فیزیوترپی در منزل توسط خانم – هزینه فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در زهدی – فیزیوتراپی خوب در نارمک – فیزیوتراپی در مدنی شمالی – فیزیوتراپی در فلکه سوم تهرانپارس – فیزیوتراپی در فرجام – فیزیوتراپی در سراج – فیزیوتراپی زانو در تهرانپارس – فیزیوتراپی خوب در تهرانپارس – بهترین مرکز فیزیوتراپی تهرانپارس – فیزیوتراپی در پیروزی – فیزیوتراپی در نیروهوایی – فیزیوتراپی در پرستار – فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل – فیزیوتراپی فلج مغزی در منزل

مقالات بیشتر

کمردرد حاد

کمردرد حاد یک بیماری شایع است که بسیاری از افراد در مقطعی از زندگی خود آن را تجربه می کنند. با شروع ناگهانی درد در پشت مشخص می شود که معمولاً از چند روز تا چند هفته طول می کشد. کمر درد حاد می تواند ناشی از عوامل مختلفی از جمله کشیدگی عضلانی، رگ به…

کمردرد به چه دلایلی رخ می دهد؟

کمردرد یکی از شایعترین بیماری های سیستم اسکلتی_عضلانی بدن انسان است بطوری که بسیاری از مراجعان به مراکز درمانی و کلینیک های فیزیوتراپی را افراد مبتلا به کمردرد تشکیل می دهند. متاسفانه با شیوع چاقی و کمر تحرکی سن ابتلا به کمردرد کاهش یافته بطوری که امروزه بسیاری از جوانان و حتی کودکان از کمردرد…

درمان دستی دیسک کمر

درمان دستی دیسک کمر به یک رویکرد عملی اشاره دارد که توسط فیزیوتراپیست ها برای کاهش درد و اختلال عملکرد مرتبط با فتق دیسک کمر یا برآمدگی در قسمت پایین کمر استفاده می شود. مشکلات دیسک کمر یکی از دلایل شایع کمردرد، سیاتیک و سایر علائمی است که می تواند به طور قابل توجهی بر…

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی یک راهکار موثر و نوین است که توسط متخصصان فیزیوتراپی کف لگن ارائه می شود. سلامت جنسی یک جنبه حیاتی از رفاه کلی است و فیزیوتراپی، به ویژه فیزیوتراپی کف لگن (PFPT)، به عنوان یک ابزار ارزشمند در رسیدگی به اختلالات مختلف جنسی ظاهر شده است. این رویکرد یک راه…

اسپوندیلیت

اسپوندیلیت به گروهی از شرایط التهابی اشاره دارد که بر ستون فقرات و مفاصل تأثیر می گذارد. شایع ترین نوع، و اغلب به عنوان “اسپوندیلیت” شناخته می شود، اسپوندیلیت آنکیلوزان (AS) است. این وضعیت در درجه اول مفاصل بین مهره های ستون فقرات را هدف قرار می دهد و باعث التهاب، درد و سفتی می…

فیزیوتراپی در درمان واژینیسموس

فیزیوتراپی در درمان واژینیسموس یک رویکرد موفقیت آمیز است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. واژینیسموس، وضعیتی که با سفت شدن غیرارادی عضلات کف لگن در هنگام تلاش برای دخول در واژن مشخص می شود، می تواند باعث ناراحتی قابل توجهی شود و بر صمیمیت جنسی تأثیر بگذارد. خوشبختانه، فیزیوتراپی یک رویکرد ایمن و…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ