فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس غربی

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس غربی

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس غربی ، تهرانپارس شرقی ، سراج ، اوقاف ، قنات کوثر و دیگر مناطق شرق تهران توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما ارائه می شود.

اغلب، فیزیوتراپی به ذهن ما نمی رسد تا زمانی که یک متخصص پزشکی ما را پس از آسیب به یکی از آنها ارجاع دهد. با این حال، فیزیوتراپی فقط برای افراد آسیب دیده نیست. از رگ به رگ شدن گردن در هنگام خواب گرفته تا دردهای مزمن و شرایطی مانند فلج مغزی و پارکینسون، فیزیوتراپی می تواند به کودکان، بزرگسالان و سالمندان کمک کند تا تحرک و قدرت خود را حفظ کرده و دوباره به دست آورند، درد را کاهش داده و کیفیت زندگی را بهبود بخشند.

تیم توانبخشی ما خدمات فیزیوتراپی در منزل را برای بیمارانی که مایلند به راحتی در خانه یا محل کار خود مراقبت کنند ارائه می دهد.

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس غربی برای کسانی که به دلیل مشکلات حرکتی، جراحی یا تصادف اخیر، درد یا بیماری در دسترسی به مراقبت های بالینی مشکل دارند عالی است.

بیماران فیزیوتراپی در منزل ما همان مراقبت های درجه یک را دریافت می کنند که در کلینیک فیزیوتراپی ارائه می دهیم.

ما همچنین شما را راهنمایی خواهیم کرد که چگونه می توانید از محیط خانه خود برای کمک به اهداف توانبخشی خود استفاده کنید.

در اولین ملاقات شما، فیزیوتراپیست ما علت اصلی مشکل شما را تشخیص می دهد، یک برنامه درمانی مناسب تهیه می کند و ابزارهایی را برای جلوگیری از آسیب مجدد در اختیار شما قرار می دهد. 

با یک آسیب حاد سر و کار دارید یا خیلی مشغله دارید که نمی توانید به کلینیک فیزیوتراپی مراجعه کنید؟ مشکلی نیست! ما خدمات فیزیوتراپی در منزل را در هر نقطه از تهران بزرگ و کرج ارائه می دهیم. شما می توانید درمان کامل را در راحتی در خانه خود تجربه کنید.

فیزیوتراپی برای افرادی که دچار کاهش تحرک، آسیب یا درد هستند مفید است. در مرکز فیزیوتراپی در منزل ما، ما از مشتریانی با طیف وسیعی از نگرانی‌های فیزیکی استقبال می‌کنیم، اما تمرکز اصلی ما بر توانبخشی آسیب و بیماری‌های مزمن است.

در حالی که بسیاری از افراد فواید فیزیوتراپی را می دانند، بسیاری از ما این جلسات را به تعویق می اندازیم، نمی گذریم یا وسوسه می شویم که از این جلسات صرف نظر کنیم. این ممکن است به دلیل هزینه یا ناراحتی در حین و بعد از انجام تمرینات باشد.

در بیشتر موارد، چندین جلسه فیزیوتراپی برای بهبودی کامل یا نتایج قابل مشاهده مورد نیاز است. این می تواند برای کسانی که انتظار بهبودی سریع دارند دلسرد کننده باشد. همچنین ممکن است سفرهای مکرر به این و آن طرف را وقت گیر، پرهزینه و دردسرساز بدانیم، مخصوصاً برای کسانی که قبلاً با مشکلات حرکتی روبرو هستند، به همین دلیل است که فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس غربی می تواند راهکاری بسیار موثر برای ارائه خدمات فیزیوتراپی با کیفیت باشد.

فیزیوتراپی در چه مشکلاتی کاربرد دارد؟

 • جراحت های حاد و ناگهانی در اثر حوادثی همچون تصادفات رانندگی
 • درد مزمن مانند کمردرد مزمن ، گردن درد مزمن و …
 • آرتروز مفاصل از جمله آرتروز زانو ، آرتروز لگن ، آرتروز شانه ، آرتروز مچ دست و …
 • فلج مغزی
 • پارکینسون
 • سکته مغزی
 • ام اس
 • سندرم تونل کارپال و دردهای مزمن مچ دست
 • اختلالات مفصلی
 • بیرون زدگی دیسک کمر و گردن
 • دردهای سیاتیکی
 • تنگی کانال نخاعی
 • سندرم شانه منجمد
 • پارگی تاندونهای شانه از جمله پارگی روتاتور کاف
 • فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس غربی روشی موثر در کمک به توانبخشی پس از جراحی های ارتوپدی از جمله جراحی تعویض مفصل زانو و لگن است.
 • آسیب های ورزشی مانند پارگی مینیسک زانو ، پارگی رباطهای زانو ، تنیس البو و گلف البو
 • مشکلات ناشی از ضعف عضلات کف لگن مانند بی اختیاری ادرار ، یبوست و …
 • سندرم پیریفورمیس
 • و … بسیاری مشکلات دیگر که فیزیوتراپی در درمان و توانبخشی آن ها کمک کننده است.

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس غربی

متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما با دانش و تجربه بالا در زمینه ارائه خدمات فیزیوتراپی ریکاوری با فیزیوتراپی در آسایش محیط منزل را فراهم می آورند.
با داشتن فیزیوتراپیست های واجد شرایط جلسه را به صورت تک به تک در آسایش خانه خود انجام دهید، می توانید بدون نیاز به خروج از منزل یا انتظار در بیمارستان ها یا کلینیک ها، احساس راحتی بیشتری کنید، مراقبت های شخصی دریافت کنید و بهبودی بهتری پیدا کنید. این می‌تواند جایگزین راحت‌تر و ایمن‌تری باشد، به‌ویژه برای کسانی که برای رسیدن به مراکز درمانی با موانعی روبرو هستند یا تحرک محدودی دارند. نادیده گرفتن رفت و آمد به این معنی است که می توانید در هزینه حمل و نقل نیز صرفه جویی کنید.

با گزینه درمان خانگی، افراد بیشتری می توانند و تشویق می شوند تا جلسات فیزیوتراپی را ادامه دهند و از بروز عوارض بالقوه سلامتی جلوگیری کنند.

فیزیوتراپیست های ما به جای اینکه فقط علائم را درمان کنند، روی علت اصلی ناراحتی شما تمرکز می کنند. بدن ما یک سیستم پیچیده و بسیار به هم پیوسته است و اغلب می‌توانیم درد را در یک ناحیه متفاوت از محل آسیب درک کنیم. با تمرکز بر ریشه مشکل، می توانیم به شما کمک کنیم بدن خود را بهتر بشناسید و درد را برای همیشه از بین ببرید.

با فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس غربی، مراقبت های انفرادی را بدون حواس پرتی یک کلینیک شلوغ دریافت خواهید کرد. فیزیوتراپیست های ما روی شما تمرکز خواهند کرد و بهترین مراقبت جامعی را که شایسته شماست به شما ارائه خواهند داد.

خدمات فیزیوتراپی در منزل ما می‌تواند راحتی شما را افزایش دهد و در عین حال هر گونه مانعی را که بر سر راه آن وجود دارد برطرف کند. ما متعهد هستیم که مراقبت و توانبخشی حرفه ای با کیفیت و مقرون به صرفه را به شما ارائه دهیم. خدمات ما در خانه به بیماران ما کمک می کند تا آسیب ها، بیماری ها، دردهای مزمن یا سایر اختلالات رایج اسکلتی عضلانی خود را برطرف کنند و به ارتقای سلامت، ایمنی و رفاه بیماران ما، از جمله شهروندان سالمند، کمک می کند.

 

نویسنده: فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
فیزیوتراپی در منزل و کلینیک (تهران و کرج)
نوبت دهی مشاوره و درمان : ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس غربی – فیزیوتراپی در منزل نارمک – فیزیوتراپی در منزل فرجام – فیزیوتراپی در منزل شرق تهران – فیزیوتراپی در منزل توسط خانم – فیزیوتراپی در منزل توسط آقا – هزینه فیزیوتراپی در منزل – تعرفه فیزیوتراپی در منزل

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی در نیاوران – فیزیوتراپی در شمال تهران

فیزیوتراپی در نیاوران توسط متخصصان ما در کلینیک فیزیوتراپی آیتن برای طیف وسیعی از اختلالات اسکلتی – عضلانی ، مشکلات نورولوژی و مشکلات کف لگن ارائه می شود. فیزیوتراپی به بهینه سازی حرکت و عملکرد انسان اختصاص دارد و شامل طیف گسترده ای از اقدامات با هدف ارتقاء، حفظ و بازیابی بهزیستی فیزیکی، روانی و اجتماعی…

درمان کمردرد با ورزش

درمان کمردرد با ورزش و فیزیوتراپی موثرترین روش غیرجراحی در درمان این اختلال اسکلتی – عضلانی شایع است که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در شریعتی ارائه می شود. کمردرد یکی از شایع ترین شکایات سلامتی است که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. کمردرد می تواند ناشی از عوامل…

کمردرد حاد

کمردرد حاد یک بیماری شایع است که بسیاری از افراد در مقطعی از زندگی خود آن را تجربه می کنند. با شروع ناگهانی درد در پشت مشخص می شود که معمولاً از چند روز تا چند هفته طول می کشد. کمر درد حاد می تواند ناشی از عوامل مختلفی از جمله کشیدگی عضلانی، رگ به…

کمردرد به چه دلایلی رخ می دهد؟

کمردرد یکی از شایعترین بیماری های سیستم اسکلتی_عضلانی بدن انسان است بطوری که بسیاری از مراجعان به مراکز درمانی و کلینیک های فیزیوتراپی را افراد مبتلا به کمردرد تشکیل می دهند. متاسفانه با شیوع چاقی و کمر تحرکی سن ابتلا به کمردرد کاهش یافته بطوری که امروزه بسیاری از جوانان و حتی کودکان از کمردرد…

درمان دستی دیسک کمر

درمان دستی دیسک کمر به یک رویکرد عملی اشاره دارد که توسط فیزیوتراپیست ها برای کاهش درد و اختلال عملکرد مرتبط با فتق دیسک کمر یا برآمدگی در قسمت پایین کمر استفاده می شود. مشکلات دیسک کمر یکی از دلایل شایع کمردرد، سیاتیک و سایر علائمی است که می تواند به طور قابل توجهی بر…

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی یک راهکار موثر و نوین است که توسط متخصصان فیزیوتراپی کف لگن ارائه می شود. سلامت جنسی یک جنبه حیاتی از رفاه کلی است و فیزیوتراپی، به ویژه فیزیوتراپی کف لگن (PFPT)، به عنوان یک ابزار ارزشمند در رسیدگی به اختلالات مختلف جنسی ظاهر شده است. این رویکرد یک راه…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ