فیزیوتراپی در منزل در تجریش

فیزیوتراپی در منزل در تجریش

فیزیوتراپی در منزل در تجریش ، زعفرانیه ، ولنجک ، اختیاریه ، الهیه ، زعفرانیه و دیگر مناطق شمال تهران توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما ارائه می شود.

ویزیت فیزیوتراپی در منزل به شما کمک می کند تا با بهترین فیزیوتراپیست نزدیک خود که مایل به ویزیت در منزل هستند ارتباط برقرار کنید.

فیزیوتراپیست های ما در مرکز فیزیوتراپی در منزل در تجریش درمان را با استفاده از ورزش، درمان در آسایش خانه شما ارائه می دهند.

چه برای بلند شدن از پله‌ها پس از عمل زانو به کمک نیاز داشته باشید و چه از راه رفتن به سمت مغازه‌ها پس از زمین خوردن عصبی هستید، با هر مشکلی که با آن روبرو هستید، فیزیوتراپ‌های ما می‌توانند به بازسازی قدرت بدنی و اعتماد به نفس شما کمک کنند تا بتوانید دوباره این کارها را انجام دهید. .

در مورد درد و بیماری خود با متخصصان، مجرب و متخصص در ارائه درمان فیزیوتراپی در منزل صحبت کنید و یک قرار فیزیوتراپی برای ارزیابی و تشخیص در منزل رزرو کنید.

چه زمانی به فیزیوتراپی نیاز دارید؟

آسیب ورزشی. هنگام بازی صدمه دیده اید و به نظر می رسد درد مداوم است؟ فیزیوتراپیست می تواند به شما کمک کند تا در مدت زمان کوتاهی از شر درد خلاص شوید و به شما کمک کند تا به سرعت به زمین بازی خود بازگردید.

زندگی با درد مزمن. اگر درد بیش از 3-6 ماه ادامه یابد، معمولاً توسط متخصصان درد به عنوان درد “مزمن” توصیف می شود. فیزیوتراپی در منزل در تجریش مطمئناً می تواند به تشخیص و بهبود اعصاب، ماهیچه ها، استخوان های مشکل ساز کمک کند.

کمردرد. آیا از کمردرد رنج می برید که ناشی از نشستن طولانی مدت نامناسب یا سبک زندگی بی تحرک است؟ یا مربوط به گردن درد، شانه درد، عدم تعادل عضلانی و غیره است؟ می توانید با فیزیوتراپیست متخصص در تسکین سریع و راحت درد خود تماس بگیرید.

توانبخشی بعد از جراحی. آیا تحت عمل جراحی قرار گرفته اید، مثلاً برای تعویض زانو یا تعویض مفصل ران یا هر عمل جراحی دیگری؟ فیزیوتراپی در ابتدا می تواند برای از بین بردن درد بسیار مفید باشد و به بدن و ماهیچه ها کمک کند تا قدرت و حرکت را زود به دست آورند.

اختلالات عصبی. شرایطی که به طور جدی بر تحرک بیمار تأثیر می گذارد مانند سکته مغزی ، ام اس ، فلج مغزی، پارکینسون. برخی از آنها می توانند شرایط عصبی تروماتیک باشند، اما مطمئناً تأثیر مثبت فیزیوتراپی دارند.

توانبخشی قلبی عروقی. برای بهبود بیماری هایی مانند آنژین صدری، حمله قلبی و سکته مغزی. مداخلات درمانی می تواند به کاهش خطرات و بهبود کیفیت زندگی در چند هفته پس از درمان کمک کند.

فیزیوتراپی در منزل در تجریش

فواید فیزیوتراپی در منزل در تجریش

فیزیوتراپی یکی از بهترین راه ها برای بازگرداندن حرکت و عملکرد زمانی است که فردی تحت تأثیر آسیب، بیماری یا ناتوانی قرار می گیرد. همچنین به بیماران در افزایش قدرت بدنی، عملکرد و تحرک کمک می کند. در اینجا مزایای کلیدی فیزیوتراپی در منزل آورده شده است:

  • راحتی در خانه: بیمار در خانه خود احساس آرامش بیشتری می کند، بنابراین به جای انتخاب یک کلینیک شلوغ، می توانید یک فیزیوتراپ را در آسایش خانه خود استخدام کنید. حتی اگر کلینیک شلوغ نباشد، تفاوت در محیط این دو محل بسیار زیاد است و بیماران ترجیح می دهند در خانه فیزیوتراپی کنند.
  • صرفه جویی در هزینه: از آنجایی که در این مورد نیازی به سفر نیست، بنابراین هزینه آن نیز حذف می شود. فیزیوتراپی بیشتر فرآیندی است که نیاز به ویزیت های متعدد دارد که می تواند تا 3 بار در هفته انجام شود، بنابراین، ویزیت در منزل همیشه بسیار قانونی تر است.
  • زمان‌بندی آسان: شکی نیست که اگر از فیزیوتراپی در آسایش خانه‌تان استفاده کنید، امکانات زیادی را به همراه خواهد داشت. در اینجا می توانید قرار ملاقات خود را بر اساس در دسترس بودن خود برنامه ریزی کنید. بنابراین زمان سفر حذف می شود و عواملی مانند استرس و خستگی نیز کاهش می یابد.
  • ایمنی: انجام درمان‌های فیزیوتراپی در خانه همچنین به اعضای خانواده این اطمینان را می‌دهد که بر این فرآیند نظارت کنند. همچنین اگر بیمار نیاز به مراقبت یا تسهیلات اضافی داشته باشد، می تواند توسط خانواده در خانه نیز مراقبت شود.
  • دسترسی برابر برای افراد دارای معلولیت: بسیاری از افراد دارای معلولیت نمی توانند به کلینیک های سنتی دسترسی داشته باشند. فیزیوتراپی در منزل مسائل دسترسی را ساده می کند زیرا بیماران تحرک و کنترل بهتری بر محیط خود در محیطی دارند که بیشتر آشنا هستند.

درمان‌های فیزیوتراپی در منزل در تجریش با توجه به ناتوانی و اهدافی که می‌خواهند به آنها برسند، متناسب با نیازهای خاص هر یک از مشتریان ما طراحی شده‌اند. درمان های فیزیوتراپی ما به گونه ای طراحی شده اند که به شما کمک می کند تا در خانه خود به راحتی و بدون درد حرکت کنید.

همه درمان‌ها با ارزیابی یکی از فیزیوتراپیست های ما شروع می‌شود که نیازهای شما را ارزیابی می‌کند و یک برنامه ورزشی شخصی‌سازی شده، مخصوصاً برای شما ایجاد می‌کند.

 

نویسنده: فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
فیزیوتراپی در منزل و کلینیک (تهران و کرج)
نوبت دهی مشاوره و درمان : ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس  – فیزیوتراپی در منزل نارمک – فیزیوتراپی در منزل فرجام – فیزیوتراپی در منزل شرق تهران – فیزیوتراپی در منزل توسط خانم – فیزیوتراپی در منزل توسط آقا – هزینه فیزیوتراپی در منزل – تعرفه فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل در تجریش – فیزیوتراپی در منزل در پاسداران – فیزیوتراپی در منزل در درکه – فیزیوتراپی در منزل در زعفرانیه

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟ یک روش بسیار موثر و غیر تهاجمی درمانی است، وضعیتی که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. فیزیوتراپی شامل یک ارزیابی جامع، تشخیص و برنامه درمانی توسط فیزیوتراپیست های آموزش دیده برای کمک به کاهش درد، بهبود تحرک و جلوگیری از قسمت های بعدی…

روش مکنزی چیست؟

روش مکنزی که با نام تشخیص و درمان مکانیکی (MDT) نیز شناخته می‌شود، یک رویکرد کاملاً جا افتاده در زمینه فیزیوتراپی است. این دارو توسط فیزیوتراپیست مشهور رابین مک کنزی در دهه 1950 ساخته شد و از آن زمان به دلیل اثربخشی آن در درمان مشکلات اسکلتی عضلانی به رسمیت شناخته شده است. در هسته…

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر یکی از خدماتی است که توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. فتق دیسک کمر یک بیماری شایع ستون فقرات است که می تواند باعث درد و ناراحتی قابل توجهی شود و زمانی اتفاق می افتد که مواد نرم و ژل مانند…

فیزیوتراپی در منزل کمر درد

فیزیوتراپی در منزل کمر درد یکی از روشهای موثر در تسکین کمردرد و درمان عوامل زمینه ای آن است. کمردرد به یک مسئله رایج برای افراد در هر سنی تبدیل شده است، چه یک کارمند اداری باشید که ساعت های طولانی را پشت میز خود می گذرانید و چه ورزشکاری که تحرک بالایی دارد، کمردرد…

فیزیوتراپی گردن درد در منزل

فیزیوتراپی گردن درد در منزل از خدمات تخصصی است که توسط درمانگران با تجربه ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در شریعتی ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع و اغلب ناتوان کننده است که می تواند افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار دهد. این می تواند به دلایل مختلفی…

فیزیوتراپی کمردرد در تهران

فیزیوتراپی کمردرد در تهران توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن ، با هدف تسکین علائم و بهبود عوامل زمینه ای کمردرد ارائه می شود. کمردرد مشکل شایعی است که افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار می دهد. این می تواند از ناراحتی خفیف تا درد ناتوان کننده متغیر باشد…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ