فیزیوتراپی در منزل شمال تهران

فیزیوتراپی در منزل شمال تهران

فیزیوتراپی در منزل شمال تهران به آن دسته از عزیزانی که ساکن مناطق شمال تهران هستند و توانایی مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی را ندارند ارائه می شود.

فیزیوتراپیست ها متخصصین مراقبت های بهداشتی دارای مجوز هستند که می توانند به کاهش درد بیمار و بهبود یا بازیابی تحرک از طریق ابزارهای فیزیکی کمک کنند. آنها ممکن است به غلبه بر اختلالات حرکتی کمک کنند، که ممکن است از بدو تولد وجود داشته باشد، یا در اثر تصادف یا آسیب به دست آمده باشد، یا در نتیجه افزایش سن یا رویدادهای تغییر دهنده زندگی باشد. فیزیوتراپیست ما یک برنامه درمانی سفارشی را بر اساس وضعیت بیمار ارزیابی، تشخیص و تدوین خواهد کرد.

افرادی که از درد مزمن مفاصل یا ماهیچه رنج می برند به فیزیوتراپی منظم نیاز دارند. فیزیوتراپیست به آنها کمک می کند تا تمرینات مشخصی را انجام دهند و از روش های تسکین درد مانند اولتراسوند، TENS/IFT برای کاهش ناراحتی استفاده کنند.

افرادی که در راه رفتن مشکل دارند نیاز به فیزیوتراپی در منزل شمال تهران دارند. فیزیوتراپیست به آنها کمک می کند تا طیف وسیعی از تمرینات حرکتی را انجام دهند، عضله سفت شده را کشیده و انعطاف پذیری را افزایش دهند.

افرادی که از درد ناشی از ضعف مفاصل رنج می برند نیاز به فیزیوتراپی دارند. فیزیوتراپیست به آنها کمک می کند تا تمرینات تقویتی را با کمک باندهای ترا و کاف وزنه برای افزایش قدرت مفصل انجام دهند.

متخصصانی که از کمردرد یا گردن درد رنج می برند نیاز به فیزیوتراپی دارند. فیزیوتراپیست به آنها اقدامات ارگونومیکی را آموزش می دهد که در حین کار باید رعایت شود.

فیزیوتراپی در منزل به افرادی که نیازمند خدمات توانبخشی با فیزیوتراپی هستند و به دلیل شرایط جسمانی نامناسب و یا هر دلیل دیگر نمی توانند به کلینیک فیزیوتراپی مراجعه کنند خدمات فیزیوتراپی در منزل برای آن ها بسیار مناسب است.

فیزیوتراپی در منزل شمال تهران ارزیابی و درمان جامع فیزیوتراپی را در آسایش و راحتی خانه شما ارائه می دهد.

متخصصان فیزیوتراپی در منزل متخصصان اسکلتی عضلانی، متخصص سلامت زنان هستند و قادر به ارائه درمان برای تمام مشکلات عضلانی و مفصلی هستند.

ما خدمات فیزیوتراپی را به افرادی در هر سنی که می خواهند عملکرد خود را بهبود بخشند، اعتماد به نفس خود را بازیابند و مستقل باشند، ارائه می دهیم. فیزیوتراپی می تواند به مدیریت درد، بهبود راه رفتن، حرکت و تعادل کمک کند و شما را قادر سازد پس از بیماری، جراحت، جراحی یا زمین خوردن، قدرت و استقلال خود را بازیابید.

فیزیوتراپی در منزل شمال تهران

خدمات فیزیوتراپی در منزل شمال تهران

شرایط ارتوپدی همچون:

 • هر درد مفصلی یا عضلانی
 • آرتروز مفاصل
 • گردن درد
 • کمر درد
 • سفتی و خشکی مفاصل
 • ناهنجاری های مفصلی
 • شانه یخ زده
 • بیرون زدگی دیسک های کمر و گردن
 • پس از جراحی های ارتوپدی همچون جراحی تعویض مفصل زانو و لگن
 • آسیب های ورزشی مانند پارگی مینیسک زانو ، پارگی رباط صلیبی زانو و …

شرایط عصبی مانند:

 • سکته مغزی
 • فلج اندام ها
 • پارکینسون
 • نوروپاتی
 • فلج صورت یا فلج بل
 • آسیب های عصبی جمجمه
 • آسیب های اعصاب محیطی
 • و ….

شرایط اطفال مانند:

 • ناهنجاری های مادرزادی
 • فلج مغزی
 • تاخیر جسمی و حرکتی
 • صافی کف پا ، زانوی ضربدری و پرانتزی و …

شرایط دیگر

 • توانبخشی سالمندان
 • مشکلات وضعیتی و پوسچر مانند کیفوز و اسکولیوز
 • مشکلات راه رفتن
 • اسکلروز چندگانه
 • میاستنی گراویس
 • مشکلات تعادل و هماهنگی

متخصص فیزیوتراپی در منزل شمال تهران ابتدا یک ارزیابی اولیه دقیق را در روز اول انجام می دهد که بر اساس آن یک برنامه درمانی سفارشی تدوین می شود.

مدت زمان خدمات از 45 دقیقه تا 1 ساعت بر اساس روش و شرایط بیمار متغیر است.

فواید فیزیوتراپی در منزل شمال تهران

1) با برنامه زندگی شما مطابقت دارد، نه برنامه کلینیک

بیماران به طور مداوم می گویند که مانعی برای پایبندی به درمان فیزیوتراپی آنها این است که قرار ملاقات هایی متناسب با کلینیک و زندگی پرمشغله آنها بگذارند. زمانی که از خدمات فیزیوتراپی در منزل بهره می برید، در زمان فراغت شماست، نه زمان کاری کلینیک فیزیوتراپی.

2) کمک به تطبیق محیط زندگی با شرایط جدید شما

هنگامی که فیزیوتراپیست وارد خانه شما می شود، می تواند محیط اطراف شما را ارزیابی کند و عواملی را که بر علیه شما کار می کنند یادداشت کند. توصیه‌های سریع و آسانی که در ادامه می‌آیند می‌توانند در بهبودی شما تفاوت ایجاد کنند.

3) تمرین‌ با حداقل امکانات و با بالاترین کیفیت

کلینیک ها به طور ایده آل برای فیزیوتراپی راه اندازی و مجهز هستند. اما چه اتفاقی می‌افتد وقتی به خانه می‌رسید و باید آن تمرین‌های مهم را تکرار کنید. تعداد کمی از ما در خانه فضایی داریم که شبیه یک کلینیک باشد. فیزیوتراپ در منزل شمال تهران می تواند از آنچه در دسترس شما است استفاده کند و به شما یاد دهد که چگونه تمرینات خود را در محیطی که نیاز دارید انجام دهید. یک فیزیوتراپیست باتجربه با مبلمان و محیطی که دارید معجزه می کند، به طوری که برنامه شما به راحتی قابل پیگیری و حداکثر اثربخش است.

4) مشارکت سایر اعضای خانواده

برای درمان خود به کمک نیاز دارید. ممکن است سخت باشد که به یکی از عزیزانتان توضیح دهید که پس از بازگشت از کلینیک به خانه چه کاری انجام دهند. در جلسات فیزیوتراپی در منزل شمال تهران ، سایر اعضای خانواده بطور کامل در جریان روند درمان و توانبخشی شما قرار می گیرند.

5) بدون رفت و آمد

هیچ چیز بدتر از این نیست که بعد از یک جلسه درمانی خوب احساس خوبی داشته باشید و در حالی که برای رسیدن به خانه با ترافیک یا شلوغی مبارزه می کنید، همه آن را از بین ببرید. تصور کنید که بتوانید در آسایش خانه خود استراحت کرده و ریکاوری کنید. شاید شما مقداری گرما اعمال کنید و با یک کتاب خوب بنشینید در حالی که بدن شما آنچه را که باید انجام می دهد تا حداکثر سود را تضمین کند.

همانطور که در بالا اشاره شده فواید بسیاری برای دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل وجود دارد که بیماران می توانند از آن ها بهره مند شوند.

متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما با تجربه و تعهد کاری بالا خدمات فیزیوتراپی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهند.

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل شمال تهران – فیزیوتراپی در منزل شرق تهران – فیزیوتراپی در منزل غرب تهران – فیزیوتراپی در منزل جنوب تهران – مرکز فیزیوتراپی در منزل 

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟ یک روش بسیار موثر و غیر تهاجمی درمانی است، وضعیتی که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. فیزیوتراپی شامل یک ارزیابی جامع، تشخیص و برنامه درمانی توسط فیزیوتراپیست های آموزش دیده برای کمک به کاهش درد، بهبود تحرک و جلوگیری از قسمت های بعدی…

روش مکنزی چیست؟

روش مکنزی که با نام تشخیص و درمان مکانیکی (MDT) نیز شناخته می‌شود، یک رویکرد کاملاً جا افتاده در زمینه فیزیوتراپی است. این دارو توسط فیزیوتراپیست مشهور رابین مک کنزی در دهه 1950 ساخته شد و از آن زمان به دلیل اثربخشی آن در درمان مشکلات اسکلتی عضلانی به رسمیت شناخته شده است. در هسته…

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر یکی از خدماتی است که توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. فتق دیسک کمر یک بیماری شایع ستون فقرات است که می تواند باعث درد و ناراحتی قابل توجهی شود و زمانی اتفاق می افتد که مواد نرم و ژل مانند…

فیزیوتراپی در منزل کمر درد

فیزیوتراپی در منزل کمر درد یکی از روشهای موثر در تسکین کمردرد و درمان عوامل زمینه ای آن است. کمردرد به یک مسئله رایج برای افراد در هر سنی تبدیل شده است، چه یک کارمند اداری باشید که ساعت های طولانی را پشت میز خود می گذرانید و چه ورزشکاری که تحرک بالایی دارد، کمردرد…

فیزیوتراپی گردن درد در منزل

فیزیوتراپی گردن درد در منزل از خدمات تخصصی است که توسط درمانگران با تجربه ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در شریعتی ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع و اغلب ناتوان کننده است که می تواند افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار دهد. این می تواند به دلایل مختلفی…

فیزیوتراپی کمردرد در تهران

فیزیوتراپی کمردرد در تهران توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن ، با هدف تسکین علائم و بهبود عوامل زمینه ای کمردرد ارائه می شود. کمردرد مشکل شایعی است که افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار می دهد. این می تواند از ناراحتی خفیف تا درد ناتوان کننده متغیر باشد…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ