فیزیوتراپی در منطقه ۳

فیزیوتراپی در منطقه ۳

فیزیوتراپی در منطقه ۳ تهران توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل و کلینیک ما و بر اساس متدهای درمانی روز دنیا ارائه می شود.

فیزیوتراپی یک روش درمانی بسیار مفید برای آسیب، اختلال و بیماری است. با استفاده از روش های فیزیکی خاص، به بازیابی تحرک، عملکرد و حرکت در ناحیه آسیب دیده کمک می کند. فیزیوتراپی از اطلاعات آزمایش شده و تحقیق شده در مورد نحوه عملکرد بدن استفاده می کند و از روش های تایید شده پزشکی برای درمان استفاده می کند.

فیزیوتراپی همچنین برای جلوگیری از آسیب یا آسیب بیشتر در قسمتی که قبلاً تحت فشار قرار گرفته است بسیار مفید است. فیزیوتراپی به طور گسترده ای محبوب است زیرا افراد در هر سنی می توانند با مدیریت و حفظ شکل و سلامت عالی از مزایای آن بهره مند شوند و در نتیجه از آسیب یا بیماری جلوگیری کنند.

متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی در منطقه ۳ تهران از مهارت‌ها و تجربیات گسترده خود برای بهبود موقعیت‌های پیچیده مانند تنفسی، عصبی، قلبی عروقی و عصبی-عضلانی استفاده می‌کنند. اگر آسیب دیدید یا با مشکلی روبرو هستید، با فیزیوتراپیست های متخصص مشورت کنید.

فواید فیزیوتراپی

از بین بردن یا کاهش درد
بیمارانی که از آرتریت، کشیدگی عضلانی ، رگ به رگ شدن یا تاندونیت رنج می برند از استفاده از تکنیک ها و تمرینات درمانی مانند تحرک بافت نرم یا استفاده از روش هایی مانند TENS، IFC و اولتراسوند سود می برند. این درمان‌ها به کاهش درد کمک می‌کنند و در نتیجه طبیعی بودن را تضمین می‌کنند. 

نیاز به جراحی را کاهش می دهد.
هیچ کس نمی خواهد به بیمارستان مراجعه کند یا تحت عمل جراحی قرار گیرد. با این حال، برخی شرایط اجتناب ناپذیر وجود دارد که جراحی آخرین راه حل است. فیزیوتراپی می تواند با مدیریت و درمان در مراحل اولیه به جلوگیری از این امر کمک کند. همچنین در برنامه های توانبخشی قبل و بعد از آن برای کاهش عوارضی که ممکن است در جراحی رخ دهد مفید است. به شما پیشنهاد می کنیم قبل از برنامه ریزی برای جراحی با کارشناسان فیزیوتراپی در منطقه ۳ مشورت کنید. همچنین اگر در حال بهبودی پس از یک عمل جراحی یا درمان هستید، می توانید با متخصصان ما مشورت کنید.

بهبود قدرت و هماهنگی
در حالی که فیزیوتراپی برای کاهش درد در حین یا بعد از جراحی بسیار مفید است، اما به بهبود قدرت و استحکام کلی بدن نیز کمک می کند. آیا می دانید فیزیوتراپی شامل تمرینات و کشش های خاصی است که به هماهنگی کلی بدن کمک می کند؟ بنابراین، اگر با علائم سرگیجه مواجه هستید، به شما پیشنهاد می کنیم با فیزیوتراپیست ما تماس بگیرید. 

کاهش وابستگی به داروها
هر دارویی که بیمار مصرف می کند در مقطعی از زندگی عوارض جانبی دارد. شرایط خاص بیمار را ملزم به مصرف داروهایی برای کنترل یا درمان بیماری خود می کند. با این حال، مواردی مانند جراحی وجود دارد که در آن بیمار برای تسکین درد به دارو وابسته است. ما فیزیوتراپی را به عنوان یک انتخاب جایگزین برای رفع این نگرانی و کاهش وابستگی و عوارض جانبی ناشی از داروها پیشنهاد می کنیم.

تقویت عملکرد قلب و عروق و ظرفیت ریه
جراحی پس از سکته مغزی نیاز به مراقبت شدید و برنامه ریکاوری دارد. فیزیوتراپی به بیماران پس از سکته قلبی کمک می کند تا درجه و حس جهت، حرکت و تعادل خود را بازیابند. فیزیوتراپیست های مجرب ما در فیزیوتراپی در منطقه ۳ تهران به بیماران کمک می کند تا با سبک زندگی سالم روزانه خود سازگار شوند. می توانید برای برنامه های ویژه در مورد تمرینات تنفسی که به بازیابی ظرفیت بهینه ریه و جریان خون در بدن کمک می کند، با متخصصان ما مشورت کنید.

مدیریت و پیشگیری از آسیب های مرتبط با ورزش
ورزش های مختلف می توانند خطر را برای انواع خاصی از شرایط مانند پارگی ACL، آرنج گلف بازان، فشار همسترینگ افزایش دهند. فیزیوتراپی در چنین شرایطی بسیار مهم و مفید است زیرا درمان بسیار خاصی را برای بهبود استقامت و رفع مشکل علامتی ارائه می دهد. تیم فیزیوتراپیست های با تجربه ما به بهبود گردش خون و تقویت عضلات بدن کمک می کند. فیزیوتراپی انعطاف‌پذیری را افزایش می‌دهد.

مدیریت شرایط مرتبط با افزایش سن
افزایش سن همیشه خوشایند نیست. این عوارض خاصی را به همراه دارد که سبک زندگی روزمره را مختل می کند. اینها شامل آرتریت روماتوئید (RA)، پوکی استخوان، سیاتیک، زوال عقل، درد گردن، کمردرد، تعویض مفصل زانو و غیره است. همه این بیماری ها را می توان با فیزیوتراپی کنترل و مدیریت کرد. 

مدیریت بیماری های قلبی و دیابتی
اغلب مشاهده شده است که بیمار دیابتی از ناراحتی هایی مانند درد زانو، شانه و کمر رنج می برد. این اغلب به دلیل سطح نامتعادل قند در بدن است. برنامه های فیزیوتراپی اختصاصی وجود دارد که به مدیریت درد ناشی از دیابت کمک می کند. این طرح ها همچنین به کنترل سطح قند کمک می کند. 

سهولت مراقبت از بارداری و پس از زایمان
بارداری سفر زیبایی است. با این حال، بسیاری از زنان در این سفر با مشکل مواجه می شوند زیرا بدن آنها دستخوش تغییرات اساسی می شود که بر سلامت کلی تأثیر می گذارد. بسیاری از زنان با مشکلاتی مانند نوسانات هورمونی، مشکل در انجام فعالیت های معمول به دلیل افزایش وزن، تغییر عادات و غیره مواجه هستند. 

فیزیوتراپی در منطقه ۳ در چه مشکلاتی کاربرد دارد؟

  • مشکلات و آسیب های ستون فقرات از جمله بیرون زدگی دیسک کمر ، تنگی کانال نخاعی ، آرتروز گردن و کمر ، آسیب و درد سیاتیک ، سندرم پیریفورمیس ، کشیدگی و رگ به رگ شدن عضلات کمر و …
  • بیماری های مفصلی همچون آرتروز مفاصل ، آرتریت روماتوئید و …
  • پس از جراحی های ارتوپدی از جمله جراحی تعویض مفصل زانو و لگن
  • مشکلات حرکتی در بیماران نورولوژیک مانند سکته مغزی ، ام اس ، پارکینسون و …
  • مشکلات حرکتی در بیماران سالمند
  • مشکلات و ناهنجاری های مادرزادی کودکان
  • اختلالات نورولوژیک در کودکان مانند فلج مغزی 
  • مشکلات کف لگن و سلامت زنان

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در شریعتی – فیزیوتراپی در منطقه ۱ تهران – فیزیوتراپی در منطقه ۳ تهران – فیزیوتراپی در میرداماد – فیزیوتراپی در اندرزگو – فیزیوتراپی در پاسداران – فیزیوتراپی در هروی – فیزیوتراپی در قلهک – فیزیوتراپی در منزل با بیمه تامین اجتماعی – فیزیوتراپی با دفترچه بیمه سلامت ایرانیان – فیزیوتراپی با بیمه ارتش

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟ یک روش بسیار موثر و غیر تهاجمی درمانی است، وضعیتی که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. فیزیوتراپی شامل یک ارزیابی جامع، تشخیص و برنامه درمانی توسط فیزیوتراپیست های آموزش دیده برای کمک به کاهش درد، بهبود تحرک و جلوگیری از قسمت های بعدی…

روش مکنزی چیست؟

روش مکنزی که با نام تشخیص و درمان مکانیکی (MDT) نیز شناخته می‌شود، یک رویکرد کاملاً جا افتاده در زمینه فیزیوتراپی است. این دارو توسط فیزیوتراپیست مشهور رابین مک کنزی در دهه 1950 ساخته شد و از آن زمان به دلیل اثربخشی آن در درمان مشکلات اسکلتی عضلانی به رسمیت شناخته شده است. در هسته…

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر یکی از خدماتی است که توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. فتق دیسک کمر یک بیماری شایع ستون فقرات است که می تواند باعث درد و ناراحتی قابل توجهی شود و زمانی اتفاق می افتد که مواد نرم و ژل مانند…

فیزیوتراپی در منزل کمر درد

فیزیوتراپی در منزل کمر درد یکی از روشهای موثر در تسکین کمردرد و درمان عوامل زمینه ای آن است. کمردرد به یک مسئله رایج برای افراد در هر سنی تبدیل شده است، چه یک کارمند اداری باشید که ساعت های طولانی را پشت میز خود می گذرانید و چه ورزشکاری که تحرک بالایی دارد، کمردرد…

فیزیوتراپی گردن درد در منزل

فیزیوتراپی گردن درد در منزل از خدمات تخصصی است که توسط درمانگران با تجربه ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در شریعتی ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع و اغلب ناتوان کننده است که می تواند افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار دهد. این می تواند به دلایل مختلفی…

فیزیوتراپی کمردرد در تهران

فیزیوتراپی کمردرد در تهران توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن ، با هدف تسکین علائم و بهبود عوامل زمینه ای کمردرد ارائه می شود. کمردرد مشکل شایعی است که افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار می دهد. این می تواند از ناراحتی خفیف تا درد ناتوان کننده متغیر باشد…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ