فیزیوتراپی کمر در نارمک

فیزیوتراپی کمر

فیزیوتراپی کمر به عنوان بهترین درمان مشکلات و اختلالات مرتبط با کمتر شناخته می شود.

فیزیوتراپی کمر نسبت به انجام جراحی روشی ایمن ، بدون عارضه و بسیار کم هزینه تر است که با متدها و مدالیته های مختلفی انجام می گیرد.

کمردرد به عنوان رایج ترین اختلال سیستم اسکلتی – عضلانی بدن انسان می تواند بصورت مشکلی مزمن و یا بصورت حاد سبب بروز اختلال جدی در زندگی فرد شود.

برای درمان مشکلات مرتبط با ستون فقرات از جمله کمردرد مراجعه بف فیزیوتراپیست خوب که به طور تخصص در این زمینه فعالیت می کند بسیار ضروری است.

فیزیوتراپیست پیش از شروع فرارند درمانی ابتدا بطور کامل و تخصصی به ارزیابی شرایط بیمار ، عامل بوجود آورنده درد و ناراحتی و شدت آسیب پرداخته و پس از آن از موثرتری اقدامات درمانی برای کمک به بیمار بهره می برد.

مدالیته های فیزیوتراپی کمر

الکتروتراپی

انواع روش های الکتروتراپی از جمله الکتروتراپی تنس و اولتراسوند برای کمک به تسکین کمردرد توسط فیزیوتراپیست برای بیمار انجام می گیرند.

لیزر تراپی

لیزر کمر با استفاده از لیزر پرتوان لیزر کم توان از موثرترین مدالیته های فیزیوتراپی کمر است که فیزیوتراپیست برای کمک به فرایند بهبودی و تسکین درد بیمار از آن ها استفاده می کند.

کاهش درد و تسریع ترمیم بافت های آسیب دیده که کمک زیادی به کاهش دوره نقاهت می کند از مهم ترین مزایای لیزر کمر هستند.

مگنت تراپی

مگنت تراپی یا مغناطیس درمانی از روش های درمانی موثر در بهبود مشکلات ستون فقرات است که فیزیوتراپیست از آن بهره می برد.

درمان دستی

درمان دستی یا منوال تراپی یکی از بهترین روش ها در بهبود مشکلات مرتبط با ستون فقرات است که به آزادسازی عضلات و بافت نرم کمک کرده و نقش موثری در تسکین دردهای با منشا ستون فقرات دارد.

تمرین درمانی

تمرین درمانی جز لاینفک درمان های فیزیوتراپی کمر است.

تمرینات ورزشی با هدف تقویت عضلات ضعیف شده ، کشش عضلات کوتاه شده و افزایش هماهنگی و تعادل عضلات توسط فیزیوتراپیست برای بیمار تنظیم می شوند.

تمرین درمانی فیزیوتراپی در درمان بدشکلی های ستون فقرات و ناهنجاری های مادرزادی ستون فقرات نیز بسیار موثر است.

تمرینات ورزشی بصورت تمرینات فیزیوتراپی در منزل نیز قابل اجرا است چراکه بسیاری از مبتلایان به کمردرد امکان مراجعه به مراکز فیزیوتراپی را ندارند و درافت خدمات فیزیوتراپی در منزل برای آن ها بسیار مناسب است.

موارد کاربرد فیزیوتراپی کمر

اغلب مشکلات مرتبط با ستون فقرات با روش های فیزیوتراپی کمر تا حد زیادی بهبود یافته که این امر می تواند از انجام بسیاری از اعمال جراحی غیرضروری پیشگیری کند.

رایج ترین مشکلات ستون فقرات که با فیزیوتراپی قابل درمان هستند عبارتند از :

هزینه فیزیوتراپی کمر

هزینه درمان مشکلات کمر با فیزیوتراپی بسته به مشکل بیمار ، تعداد جلسات درمانی و نوع مدالیته ای که فیزیوتراپیست برای کمک به درمان بیمار از آن بهره می برد متفاوت است.

 

هماهنگی ویزیت :

فیزیوتراپیست جانپور 09122655648

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی کمر در شرق تهران – فیزیوتراپی خوب در نارمک – فیزیوتراپی در مدنی – فیزیوتراپی در خیابان گلستان نارمک – فیزیوتراپی در خیابان گلبرگ – بهترین فیزیوتراپی شرق تهران

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟ یک روش بسیار موثر و غیر تهاجمی درمانی است، وضعیتی که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. فیزیوتراپی شامل یک ارزیابی جامع، تشخیص و برنامه درمانی توسط فیزیوتراپیست های آموزش دیده برای کمک به کاهش درد، بهبود تحرک و جلوگیری از قسمت های بعدی…

روش مکنزی چیست؟

روش مکنزی که با نام تشخیص و درمان مکانیکی (MDT) نیز شناخته می‌شود، یک رویکرد کاملاً جا افتاده در زمینه فیزیوتراپی است. این دارو توسط فیزیوتراپیست مشهور رابین مک کنزی در دهه 1950 ساخته شد و از آن زمان به دلیل اثربخشی آن در درمان مشکلات اسکلتی عضلانی به رسمیت شناخته شده است. در هسته…

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر یکی از خدماتی است که توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. فتق دیسک کمر یک بیماری شایع ستون فقرات است که می تواند باعث درد و ناراحتی قابل توجهی شود و زمانی اتفاق می افتد که مواد نرم و ژل مانند…

فیزیوتراپی در منزل کمر درد

فیزیوتراپی در منزل کمر درد یکی از روشهای موثر در تسکین کمردرد و درمان عوامل زمینه ای آن است. کمردرد به یک مسئله رایج برای افراد در هر سنی تبدیل شده است، چه یک کارمند اداری باشید که ساعت های طولانی را پشت میز خود می گذرانید و چه ورزشکاری که تحرک بالایی دارد، کمردرد…

فیزیوتراپی گردن درد در منزل

فیزیوتراپی گردن درد در منزل از خدمات تخصصی است که توسط درمانگران با تجربه ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در شریعتی ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع و اغلب ناتوان کننده است که می تواند افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار دهد. این می تواند به دلایل مختلفی…

فیزیوتراپی کمردرد در تهران

فیزیوتراپی کمردرد در تهران توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن ، با هدف تسکین علائم و بهبود عوامل زمینه ای کمردرد ارائه می شود. کمردرد مشکل شایعی است که افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار می دهد. این می تواند از ناراحتی خفیف تا درد ناتوان کننده متغیر باشد…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ