فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی

 1. خانه
 2. معرفی رشته های توانبخشی
 3. فیزیوتراپی
 4. فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی
فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی و غربی ، نارمک ، پیروزی ، نیروهوایی و … توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما با کیفیت بالا ارائه می شود.

فیزیوتراپی روشی مفید برای درمان درد ناشی از آسیب، ناتوانی، بیماری یا درد ناشی از ورزش است. این بخشی از یک برنامه کامل برای تناسب اندام، سلامتی و رفاه است. مفهوم فیزیوتراپی بر حرکت در بدن تمرکز دارد. این به افراد اجازه می دهد تا با جلسات مکرر قدرت پیدا کنند و بر درد غلبه کنند. بیماران در هر سنی می توانند از فیزیوتراپی بهره مند شوند زیرا این فیزیوتراپی بر آموزش و تقویت ماهیچه ها برای استقلال و موفقیت مداوم تمرکز دارد.

فیزیوتراپی منظم برای افراد در هر سنی که از انواع بیماری ها یا آسیب ها رنج می برند مفید است. از تصادفات رانندگی گرفته تا آسیب های ورزشی، کمردرد، سفتی پس از جراحی و شرایط اسکلتی عضلانی، فیزیوتراپی به شما قدرت می دهد تا بدن خود را تا سطح آمادگی جسمانی قبل از آسیب تقویت کنید.

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی

برخی از بیماری هایی که فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی می تواند به آنها کمک کند عبارتند از:

• آسیب های نخاعی و سایر اختلالات عصبی مانند پارکینسون، مولتیپل اسکلروزیس و سکته مغزی
• آسیب های ارتوپدی مانند قطع اندام و آرتریت ، آسیب های ستون فقرات
• درد پشت و گردن همراه با نگرانی های اسکولیوز
• شرایط قلبی عروقی از جمله بیماری های مزمن قلبی و توانبخشی پس از حمله قلبی شدید
• مشکلات تنفسی مانند فیبروز کیستیک، آسم، و بیماری های انسدادی ریه
• درد عمومی مربوط به صدمات یا درمان در فعالیت های روزانه، ورزش و …

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی

یک فیزیوتراپیست بر روی بیمار تمرکز می کند و سبک زندگی او را برای ایجاد یک برنامه فردی بررسی می کند. بیماران باید با یادگیری نحوه عملکرد بدن و آگاهی از نحوه بهبودی در نگهداری فعال باقی بمانند. افراد می توانند از این استراتژی ها در طول زندگی خود برای حفظ سلامت خود استفاده کنند. بیماری که نقش فعالی در سلامتی خود دارد سریعتر بهبود می یابد.

تکنیک های فیزیوتراپی

فیزیوتراپی طیف وسیعی از مسائل را پوشش می دهد که هر کدام به تکنیک خود برای رفع آن نیاز دارند. آنها عبارتند از:

 • دستکاری مفاصل و بافت های نرم – کایروپراکتیک ما در نزدیکی شما، بافت های نرم و مفاصل را برای افزایش گردش خون و کمک به اسپاسم یا عضلات سفت که نیاز به آرامش دارند حرکت می دهد.
 • سوزن خشک – این عمل شامل یافتن طب سوزنی درمانی است که در آن متخصص از سوزن برای کاهش درد و بهبود درد عضلانی استفاده می کند.
 • آزمایش عملکردی شامل آزمایش نحوه حرکت بیمار و نشان دادن شامل آموزش به فرد است که چگونه با درک اینکه چگونه حرکت بر بدن تأثیر می گذارد، بهبود یابد. تدارک دستگاه عبارت است از تجویز و بکارگیری تجهیزات لازم برای بازیابی.
 • مدالیته های ضددرد – لیزر درمانی با لیزر پرتوان ، روشهای الکتروتراپی و … از جمله مدالیته های ضددرد هستند که توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی مورد استفاده قرار می گیرند.

فواید فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی

فیزیوتراپیست های ما در مرکز فیزیوتراپی در منزل تهران به شما کمک می کنند تا حرکت خود را به حداکثر برسانید، درد را مدیریت کنید، از جراحی و داروهای تجویزی خودداری کنید، شرایط مزمن (طولانی مدت) را مدیریت کنید و از آسیب بهبودی یا پیشگیری کنید.

فیزیوتراپیست ها مشکلات حرکتی را شناسایی، تشخیص و درمان می کنند. آنها به افراد کمک می کنند تا حد ممکن عملکرد خود را حفظ یا بازیابی کنند.

فعالیت بدنی منظم می تواند به سلامت جسمی، روانی و اجتماعی شما کمک کند. فیزیوتراپیست ها به افراد کمک می کنند تا بر موانع فعالیت بدنی غلبه کنند.

فیزیوتراپیست ها برنامه های درمانی مخصوص به نیازها، چالش ها و اهداف هر فرد را طراحی می کنند. آنها برای توسعه استراتژی ها و کمک به شما در دستیابی به اهدافتان با شما همکاری می کنند. 

درد را مدیریت کرده و استفاده از داروهای ضددرد را به حداقل می رساند. در حالی که داروهای تجویز شده توسط پزشک برای برخی موارد مناسب هستند، اما فقط درد را پنهان می کنند. متخصصان فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی به افراد کمک می کنند تا درد را بدون خطرات مصرف داروهای شیمیایی مدیریت کنند.

از جراحی اجتناب کنید. فیزیوتراپیست ها به افراد در مدیریت درد و بهبود مشکلات حرکتی کمک می کنند. برخی از دردها و مشکلات حرکتی می توانند مزمن شوند و منجر به جراحی شوند. فیزیوتراپی به کاهش علائم بسیاری از بیماری ها و شرایط مزمن کمک می کند. همچنین می تواند از بدتر شدن بسیاری از مشکلات جلوگیری کند. فیزیوتراپیست های ما در مرکز فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی می توانند به شما کمک کنند از نیاز و هزینه ها و خطرات جراحی جلوگیری کنید.

تحقیقات نشان می دهد که فیزیوتراپی برای برخی از شرایط به اندازه جراحی موثر است، از جمله:

 • پارگی منیسک زانو
 • آرتروز مفاصل بدن از جمله آرتروز زانو ، آرتروز کمر و …
 • پارگی روتاتور کاف
 • تنگی کانال نخاعی
 • بیماری دژنراتیو دیسک 
 • بیرون زدگی دیسک کمر
 • دررفتگی های جزیی

و بسیاری مشکلات دیگر که با فیزیوتراپی قابل درمان هستند.

بنابراین توصیه می شود قبل از انجام جراحی فیزیوتراپی را به عنوان یک روش ایمن و موثر امتحان کنید ، البته در برخی موارد نمی توان از جراحی اجتناب کرد. فیزیوتراپی به افراد کمک می کند تا بعد از عمل جراحی آماده شوند و بهبود یابند.

 

نویسنده: فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
فیزیوتراپی در منزل و کلینیک (تهران و کرج)
نوبت دهی مشاوره و درمان : ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس شرقی – فیزیوتراپی در منزل فلکه سوم تهرانپارس – فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس غربی – فیزیوتراپی در منزل سکته مغزی – فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس – فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس – فیزیوتراپی پس از تعویض مفصل لگن – فیزیوتراپی پس از تعویض مفصل زانو – فیزیوترپی در منزل توسط خانم – هزینه فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در زهدی – فیزیوتراپی خوب در نارمک – فیزیوتراپی در مدنی شمالی – فیزیوتراپی در فلکه سوم تهرانپارس – فیزیوتراپی در فرجام – فیزیوتراپی در سراج – فیزیوتراپی زانو در تهرانپارس – فیزیوتراپی خوب در تهرانپارس – بهترین مرکز فیزیوتراپی تهرانپارس – فیزیوتراپی در پیروزی – فیزیوتراپی در نیروهوایی – فیزیوتراپی در پرستار – فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل – فیزیوتراپی فلج مغزی در منزل

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی کف لگن با بیوفیدبک

فیزیوتراپی کف لگن با بیوفیدبک یکی از روشهای درمان اختلالات کف لگن و مشکلات ناشی از اختلال در عملکرد عضلات کف لگن است. بیوفیدبک ابزاری است که برای توانبخشی کف لگن استفاده می شود. این تکنیک شامل قرار دادن یک وسیله کوچک در پایین بدن هنگام انجام تمرینات کف لگن است. این دستگاه محرک های…

فیزیوتراپی اختلالات کف لگن

فیزیوتراپی اختلالات کف لگن یک درمان موثر و مناسب برای شرایط شایعی مانند بی اختیاری ادرار و مدفوع، افتادگی اندام لگن و دردهای لگنی مزمن است. فیزیوتراپی کف لگن شامل تقویت عضلات کف لگن، آرامش و هماهنگی برای کمک به درمان سفتی یا ضعف عضلات کف لگن و مشکلات مرتبط با آن است. هنگامی که…

فیزیوتراپی در میرداماد

فیزیوتراپی در میرداماد طرف قرارداد با بیمه های پایه و تکمیلی توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل و کلینیک ما ارائه می شود. فیزیوتراپی از تکنیک های اثبات شده برای کمک به بازگرداندن حرکت و عملکرد هر فردی که تحت تأثیر آسیب، ناتوانی یا وضعیت سلامتی قرار گرفته است استفاده می کند. این یک روش درمانی…

اهمیت فیزیوتراپی بعد از سکته مغزی

اهمیت فیزیوتراپی بعد از سکته مغزی سکته مغزی یک آسیب مغزی ناگهانی است که زمانی رخ می دهد که جریان خون به بخشی از مغز قطع شود و معمولا به دلیل انسداد یکی از عروق مغزی به دلیل وجود لخته خود و در موارد کمتر پارگی یکی از عروق مغزی رخ می دهد. سکته مغزی…

فیزیوتراپی کمردرد در شریعتی

فیزیوتراپی کمردرد در شریعتی توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل و کلینیک ما (طرف قرارداد با بیمه ها) ارائه می شود. ستون فقرات از 33 استخوان به نام مهره تشکیل شده است که روی هم قرار گرفته اند. 7 عدد در گردن، 12 عدد در قسمت میانی پشت و 5 عدد در قسمت تحتانی کمر وجود…

فیزیوتراپی زنان در شریعتی

فیزیوتراپی زنان در شریعتی برای کمک به مشکلات مرتبط با اختلال در عملکرد عضلات کف لگن ، کمردرد و … توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی در شریعتی (طرف قرارداد با بیمه) یا توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما ارائه می شود. فیزیوتراپی نقش مهمی در افزایش سلامت بانوان و بهبود کیفیت زندگی آن ها…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ