فیزیوتراپی در منزل تهران

 1. خانه
 2. روش های درمانی
 3. فیزیوتراپی در منزل تهران
فیزیوتراپی در منزل تهران

فیزیوتراپی در منزل تهران

فیزیوتراپی ،نوعی روش درمانی و توانبخشی است که با استفاده از عوامل الکتریکی و مکانیکی ، تمرینات ورزشی ، تکنیک های درمان دستی و … به کاهش مشکلات بیماران و بهبود کیفیت زندگی آن ها کمک می کند.

فیزیوتراپیست ها آموزش های لازم را در زمینه کمک به بهبود شرایط حرکتی افراد آسیب دیده و بیمار دیده اند و به بهبود تحرک در بیماران کمک می کنند.

از آن جایی که بسیاری از بیماران به دلیل مشکلات جسمی ایحاد شده دچار کاهش تحرک شده اند و توانایی مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی را ندارند خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران برای این افراد بسیار مناسب است.

متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما می توانند به بیماران کمک کنند تا آسیب های ناشی از کمر درد ، گردن درد ، زانو درد و … به حداقل برسد و بیمار با درد کمتری زندگی کند.

متخصص فیزیوتراپی در منزل همچنین در توان بخشی بیماران مبتلا به پارکینسون ، فلج ، سکته مغزی ، ام اس و فلج مغزی نیز توانایی های بالایی دارد ، به همین جهت فیزیوتراپیست ها می توانند با درمان بیماران در منزل ، مشکلات مزمن و حاد را بهبود بخشند.

متخصصان فیزیوتراپی با آگاهی کامل از آناتومی بدن انسان و علت بروز مشکلات اسکلتی ـ حرکتی بهترین و موثرترین روش درمانی را برای کمک به بهبود شرایط بیماران و افراد توانخواه بکار می بندند.

فواید فیزیوتراپی در منزل تهران

 • بازیابی سلامتی
 • تقویت قدرت جسمانی
 • بهبود عملکرد جسمی و حرکتی
 • بهبود کیفیت زندگی
 • کاهش هزینه های ناشی از جابجایی و خروج از منزل
 • کاهش عوارض ناشی از کم تحرک به دلیل بیماری ، آسیب دیدگی و یا جراحی
 • کاهش دوران نقاهت
 • صرفه جویی در وقت
 • دریافت خدمات توانبخشی در منزل و در کنار اعضای خانواده که کمک زیادی به کاهش استرس بیمار در خین فرایند توانبخشی کرده و از این نظر به روند بهبودی کمک زیادی می کند.
فیزیوتراپی در منزل در چه بیماری ها و مشکلاتی کاربرد دارد؟

تمام افرادی که نیازمند خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی هستند می توانند از خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران بهره ببرند ، ولی برخی افراد دارای شرایط خاص بیشترین بهره را از این خدمات می برند از جمله :

مبتلایان به سکته مغزی نیازمند طی دوران توانبخشی طولانی و منظم با فیزیوتراپی هستند و از آن جایی که اغلب مبتلایان به سکته مغزی در دوران سالمندی هستند و به دلیل عوارض ناشی از سکته مغزی دچار مشکلات حرکتی شده اند و مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی برای آن ها دشوار است می توانند از خدمات فیزیوتراپی در منزل متخصصان ما بهره ببرند.

افرادی که دچار آرتروز در اندام های تحتانی شده اند و به همین دلیل برای تحرک و مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی دچار مشکل و محدودیت هستند نیز می توانند از خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران که توسط متخصصان ما با بالاترین کیفیت ارائه می شود بهره ببرند.

کودکان که به دلیل بیماری های مادرزادی یا آسیبهایی همچون فلج مغزی دچار ضعف حرکتی هستند نیز می توانند خدمات توانبخشی را در منزل و بدون مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی که بعضا ممکن است برای آن ها دلهره آور باشد بهره ببرند.

بیمارانی که تحت جراحی ارتوپدی قرار گرفته اند و توانایی تحرک آن ها کاهش یافته و به همین دلیل نمی توانند به کلینیک فیزیوتراپی مراجعه کنند نیز می توانند از مزایای فیزیوتراپی در منزل بهره ببرند.

 

هماهنگی جهت مشاوره و رزرو نوبت فیزیوتراپی در منزل :

فیزیوتراپیست محمدرضا جانپور ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل تهران – فیزیوتراپی در منزل کرج – فیزیوتراپی دیسک کمر – فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل

مقالات بیشتر

درمان گردن درد

درمان گردن درد با فیزیوتراپی و تمرینات ورزشی یکی از موثرترین روشهای درمانی است که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع است که می تواند در اثر عوامل مختلفی مانند وضعیت نامناسب، کشیدگی یا تنش عضلانی، آسیب یا شرایط پزشکی زمینه ای ایجاد شود. علائم…

درمان کمر درد بدون جراحی

درمان کمر درد بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. کمردرد به ناراحتی یا درد احساس شده در پشت اشاره دارد که می تواند از خفیف تا شدید متغیر باشد. کمردرد یک بیماری شایع است که می تواند افراد را در هر سنی تحت تاثیر…

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل توسط متخصصان با تجربه ما که تجربه و آشنایی کامل با تکنیک های ماساژ را دارند ارائه می شود. ماساژ درمانی اغلب در فیزیوتراپی به عنوان یک درمان مکمل برای کمک به تسکین درد، کاهش تنش عضلانی، بهبود گردش خون و تقویت آرامش استفاده می شود. این یک تکنیک…

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در بسیاری از بیماران موفقیت آمیز است و نیاز به انجام جراحی های غیرضروری را به حداقل می رساند. تنگی کانال نخاعی یک وضعیت پزشکی است که در آن فضاهای داخل کانال نخاعی که نخاع و اعصاب را در خود جای داده است، باریک می…

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک با توجه به شرایط هر بیمار متفاوت است و نمی توان یک روش درمانی واحد را برای تمام افراد در نظر گرفت. فیزیوتراپی به عنوان یکی از موثرترین و بهترین روشهای درمان غیرجراحی مشکلات ستون فقرات شناخته می شود که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران به…

کایروپراکتیک دیسک کمر و گردن با بیمه

کایروپراکتیک دیسک کمر و گردن کایروپراکتیک یک حرفه مراقبت های بهداشتی است که که بر تشخیص، درمان و پیشگیری از اختلالات مکانیکی سیستم اسکلتی عضلانی، به ویژه ستون فقرات تمرکز دارد. متخصصان کایروپراکتیک از یک رویکرد عملی برای دستکاری یا تنظیم ستون فقرات با هدف بازگرداندن حرکت مناسب و تراز مهره های ستون فقرات استفاده…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ