هزینه فیزیوتراپی در منزل چقدر است؟

 1. خانه
 2. معرفی رشته های توانبخشی
 3. فیزیوتراپی
 4. هزینه فیزیوتراپی در منزل چقدر است؟
هزینه فیزیوتراپی در منزل چقدر است

هزینه فیزیوتراپی در منزل چقدر است؟

هزینه فیزیوتراپی در منزل بسته به مشکل بیمار و متد های درمانی فیزیوتراپی در منزل که برای بیمار انجام می پذیرد متفاوت است.

همچنین تعداد اندام های نیازمند فیزیوتراپی در منزل، هزینه کلی درمان را تحت الشعاع قرار می دهد.

تعرفه فیزیوتراپی در منزل هر ساله بر اساس میزان تورم، دستگاه های نوین مورد استفاده، درمانهای دستی، طب سوزنی(سوزن خشک) و تمرین درمانی تعیین می گردد.

متاسفانه برخی از شرکت‌های درمان در منزل با ارسال تکنسین به جای فیزیوتراپیست برای انجام فیزیوتراپی در منزل جان بیماران عزیز را به خطر می‌اندازند.

از این رو از شما مردم عزیز خواهشمندیم در صورت برخورد با شرکت های ارسال کننده افراد غیر فیزیوتراپیست این مهم را به معاونت درمان یا سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران اطلاع دهند.

هزینه فیزیوتراپی در منزل چقدر است؟

قیمت فیزیوتراپی در منزل به علت مزایایی که این نوع درمان نسبت به کلینیک فیزیوتراپی برای برخی بیماران دارد (بیمارانی که توانایی حضور در کلینیک های فیزیوتراپی را ندارند) بیشتر است.

از جمله مزایای فیزیوتراپی در منزل برای بیماران نیازمند فیزیوتراپی می توانیم به چند مورد مهم اشاره کنیم.

 • یک آن که بیمار نیازمند فیزیوتراپی در منزل هزینه و وقت خود را جهت جابجایی و حضور در کلینیک فیزیوتراپی از دست نخواهد داد.
 • مورد بعد آن است که بیماران نیازمند فیزیوتراپی در منزل به جهت شرایط خاصی که دارند و نمی‌توانند به کلینیک های فیزیوتراپی رجوع کنند آرامش خاطر بیشتری را در منزل تجربه کرده و آمادگی جسمانی بیشتری را جهت دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل از خود نشان میدهند.
 • نکته بعدی آن است که برخی بیماران نیازمند خدمات فیزیوتراپی در منزل علاقه به حضور در کلینیک های فیزیوتراپی را به علت بیماری خاص خود نداشته و ترجیح می دهند فیزیوتراپی را در منزل ادامه دهند.
 • از مزایای دیگر خدمات فیزیوتراپی در منزل میتوانیم به این موارد مهم اشاره کنیم که تمام وقت فیزیوتراپیست برای انجام خدمات فیزیوتراپی در منزل به یک فرد نیازمند فیزیوتراپی اختصاص داده می شود و این مهم کمک می کند روند بهبود بیمار تسریع شود.
 • همچنین انرژی و تمرکز فیزیوتراپیست جهت درمان یک بیمار با شرایط خاص که نیازمند فیزیوتراپی در منزل است تجمیع می گردد.
 • نکته مهم دیگر آن است که برخی بیماری ها نیازمند هستند که تمرین درمانی را به طور اصولی تر تحت نظارت دقیق و کامل فیزیوتراپیست آموزش ببینند و این مهم حاصل نمی شود مگر آنکه فیزیوتراپیست این خدمات فیزیوتراپی را در خانه به بیمار آموزش دهد.
 • از نکات مهم دیگر که می‌توانیم به آن اشاره داشته باشیم آن است که برخی بیماران نیازمند خدمات فیزیوتراپی در منزل به درمان‌ های تخصصی منوال (دستی) و کایروپراکتیک نیاز داشته و در برخی شرایط خاص بهتر است این خدمات در منزل بیمار صورت پذیرد.

متاسفانه در سال‌های اخیر برخی مراکز پایین تر از تعرفه تعیین شده فیزیوتراپی در منزل افراد غیر فیزیوتراپیست یا دانشجویان فیزیوتراپی را جهت ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل معرفی نموده و خطرات و عوارض بسیاری را برای بیماران ایجاد نموده اند.از این رو از تک تک شما مردم عزیز خواهشمندیم جهت دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل(خانه) حتماً کارت نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران و کارت انجمن فیزیوتراپی ایران را از فرد فیزیوتراپیست درخواست نمایید و در صورت عدم ارائه کارت نظام پزشکی یا کارت انجمن فیزیوتراپی ایران از انجام خدمات فیزیوتراپی در منزل توسط وی اجتناب عمل آورید.

همکاران فیزیوتراپیست آقا و خانم کلینیک ما متشکل از فیزیوتراپیست های با سابقه درخشان در ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل و کلینیک هستند.خدمات فیزیوتراپی در منزل در تهران بزرگ(شمال،جنوب،غرب،شرق) و همچنین کرج ارائه می گردد.جهت دریافت مشاوره کاملا رایگان می توانید با ما تماس بگیرید.

فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
رتبه برتر آزمون تحصیلات تکمیلی
فارغ التحصیل از دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران
ارائه خدمات تخصصی فیزیوتراپی در منزل و کلینیک توسط کادر آقا و خانم با ارائه مدارک نظام پزشکی
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
شماره تماس جهت دریافت مشاوره قبل از دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل و کلینیک ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

کلمات کلیدی:

فیزیوتراپی در منزل، قیمت فیزیوتراپی در منزل، تعرفه فیزیوتراپی در منزل، فیزیوتراپی در منزل تهران، فیزیوتراپی در منزل کرج فیزیوتراپی در منزل شمال تهران، فیزیوتراپی در منزل جنوب تهران، فیزیوتراپی در منزل شرق تهران، فیزیوتراپی در منزل غرب تهران – هزینه فیزیوتراپی در منزل چقدر است؟

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی توسط آقا و خانم با بیمه

فیزیوتراپی توسط آقا و خانم با بیمه در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در تهران در حوزه های تخصصی ارتوپدی ، نورولوژی و کف لگن ارائه می شود. فیزیوتراپی یک حرفه مراقبت های بهداشتی است که بر کمک به افراد برای بازیابی و حفظ عملکرد فیزیکی، حرکت و تحرک تمرکز دارد. فیزیوتراپیست ها با افراد در هر سنی…

درمان گردن درد

درمان گردن درد با فیزیوتراپی و تمرینات ورزشی یکی از موثرترین روشهای درمانی است که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع است که می تواند در اثر عوامل مختلفی مانند وضعیت نامناسب، کشیدگی یا تنش عضلانی، آسیب یا شرایط پزشکی زمینه ای ایجاد شود. علائم…

درمان کمر درد بدون جراحی

درمان کمر درد بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. کمردرد به ناراحتی یا درد احساس شده در پشت اشاره دارد که می تواند از خفیف تا شدید متغیر باشد. کمردرد یک بیماری شایع است که می تواند افراد را در هر سنی تحت تاثیر…

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل توسط متخصصان با تجربه ما که تجربه و آشنایی کامل با تکنیک های ماساژ را دارند ارائه می شود. ماساژ درمانی اغلب در فیزیوتراپی به عنوان یک درمان مکمل برای کمک به تسکین درد، کاهش تنش عضلانی، بهبود گردش خون و تقویت آرامش استفاده می شود. این یک تکنیک…

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در بسیاری از بیماران موفقیت آمیز است و نیاز به انجام جراحی های غیرضروری را به حداقل می رساند. تنگی کانال نخاعی یک وضعیت پزشکی است که در آن فضاهای داخل کانال نخاعی که نخاع و اعصاب را در خود جای داده است، باریک می…

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک با توجه به شرایط هر بیمار متفاوت است و نمی توان یک روش درمانی واحد را برای تمام افراد در نظر گرفت. فیزیوتراپی به عنوان یکی از موثرترین و بهترین روشهای درمان غیرجراحی مشکلات ستون فقرات شناخته می شود که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران به…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ