چرا فیزیوتراپی در منزل ؟

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. چرا فیزیوتراپی در منزل ؟
چرا فیزیوتراپی در منزل ؟

چرا فیزیوتراپی در منزل ؟

فیزیوتراپیست ها آموزش های لازم را در ارتباط با نحوه ایجاد و درمان اختلالات اسکلتی ـ عضلانی دیده اند و پس از ارزیابی دقیق شرایط بیمار برنامه درمانی و توانبخشی متناسب با شرایط بیمار را برای ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل ارائه می دهند.

بسیاری از افرادی که نیازمند خدمات فیزیوتراپی هستند به دلیل مشکلات ناشی از بیماری ، آسیب دیدگی ، افزایش سن و یا انجام جراحی توانایی مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی را نداشته و باید از خدمات فیزیوتراپی در منزل بهره ببرند.

فیزیوتراپی در منزل می تواند به اندازه فیزیوتراپی در کلینیک مفید باشد به علاوه افراد نیازمند خدمات فیزیوتراپی می توانند بدون مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی و صرف وقت و هزینه بیش از حد از خدمات فیزیوتراپی و توانبخشی بهره ببرند.

با استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل می توان به افرادی که به هر دلیل چه بیماری ، چه آسیب دیدگی ، جراحی و کهولت دچار مشکلات حرکتی شده اند کمک کرد تا بتوانند به حداکثر کارایی و عملکرد حرکتی رسیده و کیفیت زندگی آن ها افزایش پیدا کند.

فیزیوتراپی استفاده از تکنیک های دستی و تجهیزات فیزیکی برای کمک به افراد در غلبه بر مشکلات حرکتی است. این مشکلات ممکن است در اثر سکته مغزی ، پارکینسون ، درد ستون فقرات و شرایط تنفسی ایجاد شود.

فیزیوتراپی در منزل برای کسانی که به فیزیوتراپی نیاز دارند اما تحرک ندارند یا خانواده ای ندارند تا آنها را به کلینیک فیزیوتراپی برساند بسیار عالی است.

چرا فیزیوتراپی در منزل ؟

کاهش هزینه هایی که به دلیل جابجایی و مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی باید پرداخت کرد.

صرفه جویی در زمان بدون نیاز به حروج از منزل و قرار گرفتن در ترافیک های سنگین و خسته کننده

دریافت خدمات فیزیوتراپی و توانبخشی در منزل و در کنار عزیزان بخصوص در کودکان و افراد سالمند

کاهش استرس قرار گرفتن در محیط های درمانی

خدمات فیزیوتراپی در منزل به چه افرادی کمک می کند؟

افرادی که بدلیل بیماری یا جراحی و یا مشکلات حرکتی ناشی از افزایش سن توانایی مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی را ندارند می توانند از مزایای خدمات فیزیوتراپی در منزل بهره ببرند.

سکته مغزی یکی از مشکلات نورولوژیک شایع است که سبب بروز مشکلات جسمی و حرکتی در فرد بیمار شده و فرد را نیازمند خدمات فیزیوتراپی می کند ، که فیزیوتراپی در منزل در این بیماران بسیار مفید است.

کودکانی که نیازمند خدمات فیزیوتراپی هستند و جلسات فیزیوتراپی آن ها باید بطور منظم پیگیری شود نیز می توانند از مزایای فیزیوتراپی در منزل بهره ببرند.

 

برای دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

فیزیوتراپیست محمدرضا جانپور ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل سکته مغزی – فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل – توانبخشی سکته مغزی در منزل – فیزیوتراپی در منزل تهران – چرا فیزیوتراپی در منزل ؟

مقالات بیشتر

درمان گردن درد

درمان گردن درد با فیزیوتراپی و تمرینات ورزشی یکی از موثرترین روشهای درمانی است که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع است که می تواند در اثر عوامل مختلفی مانند وضعیت نامناسب، کشیدگی یا تنش عضلانی، آسیب یا شرایط پزشکی زمینه ای ایجاد شود. علائم…

درمان کمر درد بدون جراحی

درمان کمر درد بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. کمردرد به ناراحتی یا درد احساس شده در پشت اشاره دارد که می تواند از خفیف تا شدید متغیر باشد. کمردرد یک بیماری شایع است که می تواند افراد را در هر سنی تحت تاثیر…

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل توسط متخصصان با تجربه ما که تجربه و آشنایی کامل با تکنیک های ماساژ را دارند ارائه می شود. ماساژ درمانی اغلب در فیزیوتراپی به عنوان یک درمان مکمل برای کمک به تسکین درد، کاهش تنش عضلانی، بهبود گردش خون و تقویت آرامش استفاده می شود. این یک تکنیک…

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در بسیاری از بیماران موفقیت آمیز است و نیاز به انجام جراحی های غیرضروری را به حداقل می رساند. تنگی کانال نخاعی یک وضعیت پزشکی است که در آن فضاهای داخل کانال نخاعی که نخاع و اعصاب را در خود جای داده است، باریک می…

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک با توجه به شرایط هر بیمار متفاوت است و نمی توان یک روش درمانی واحد را برای تمام افراد در نظر گرفت. فیزیوتراپی به عنوان یکی از موثرترین و بهترین روشهای درمان غیرجراحی مشکلات ستون فقرات شناخته می شود که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران به…

کایروپراکتیک دیسک کمر و گردن با بیمه

کایروپراکتیک دیسک کمر و گردن کایروپراکتیک یک حرفه مراقبت های بهداشتی است که که بر تشخیص، درمان و پیشگیری از اختلالات مکانیکی سیستم اسکلتی عضلانی، به ویژه ستون فقرات تمرکز دارد. متخصصان کایروپراکتیک از یک رویکرد عملی برای دستکاری یا تنظیم ستون فقرات با هدف بازگرداندن حرکت مناسب و تراز مهره های ستون فقرات استفاده…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ