چرا فیزیوتراپی در منزل ؟

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. چرا فیزیوتراپی در منزل ؟
چرا فیزیوتراپی در منزل ؟

چرا فیزیوتراپی در منزل ؟

فیزیوتراپیست ها آموزش های لازم را در ارتباط با نحوه ایجاد و درمان اختلالات اسکلتی ـ عضلانی دیده اند و پس از ارزیابی دقیق شرایط بیمار برنامه درمانی و توانبخشی متناسب با شرایط بیمار را برای ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل ارائه می دهند.

بسیاری از افرادی که نیازمند خدمات فیزیوتراپی هستند به دلیل مشکلات ناشی از بیماری ، آسیب دیدگی ، افزایش سن و یا انجام جراحی توانایی مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی را نداشته و باید از خدمات فیزیوتراپی در منزل بهره ببرند.

فیزیوتراپی در منزل می تواند به اندازه فیزیوتراپی در کلینیک مفید باشد به علاوه افراد نیازمند خدمات فیزیوتراپی می توانند بدون مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی و صرف وقت و هزینه بیش از حد از خدمات فیزیوتراپی و توانبخشی بهره ببرند.

با استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل می توان به افرادی که به هر دلیل چه بیماری ، چه آسیب دیدگی ، جراحی و کهولت دچار مشکلات حرکتی شده اند کمک کرد تا بتوانند به حداکثر کارایی و عملکرد حرکتی رسیده و کیفیت زندگی آن ها افزایش پیدا کند.

فیزیوتراپی استفاده از تکنیک های دستی و تجهیزات فیزیکی برای کمک به افراد در غلبه بر مشکلات حرکتی است. این مشکلات ممکن است در اثر سکته مغزی ، پارکینسون ، درد ستون فقرات و شرایط تنفسی ایجاد شود.

فیزیوتراپی در منزل برای کسانی که به فیزیوتراپی نیاز دارند اما تحرک ندارند یا خانواده ای ندارند تا آنها را به کلینیک فیزیوتراپی برساند بسیار عالی است.

چرا فیزیوتراپی در منزل ؟

کاهش هزینه هایی که به دلیل جابجایی و مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی باید پرداخت کرد.

صرفه جویی در زمان بدون نیاز به حروج از منزل و قرار گرفتن در ترافیک های سنگین و خسته کننده

دریافت خدمات فیزیوتراپی و توانبخشی در منزل و در کنار عزیزان بخصوص در کودکان و افراد سالمند

کاهش استرس قرار گرفتن در محیط های درمانی

خدمات فیزیوتراپی در منزل به چه افرادی کمک می کند؟

افرادی که بدلیل بیماری یا جراحی و یا مشکلات حرکتی ناشی از افزایش سن توانایی مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی را ندارند می توانند از مزایای خدمات فیزیوتراپی در منزل بهره ببرند.

سکته مغزی یکی از مشکلات نورولوژیک شایع است که سبب بروز مشکلات جسمی و حرکتی در فرد بیمار شده و فرد را نیازمند خدمات فیزیوتراپی می کند ، که فیزیوتراپی در منزل در این بیماران بسیار مفید است.

کودکانی که نیازمند خدمات فیزیوتراپی هستند و جلسات فیزیوتراپی آن ها باید بطور منظم پیگیری شود نیز می توانند از مزایای فیزیوتراپی در منزل بهره ببرند.

 

برای دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

فیزیوتراپیست محمدرضا جانپور ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل سکته مغزی – فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل – توانبخشی سکته مغزی در منزل – فیزیوتراپی در منزل تهران – چرا فیزیوتراپی در منزل ؟

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی کمردرد در تهران

فیزیوتراپی کمردرد در تهران توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن ، با هدف تسکین علائم و بهبود عوامل زمینه ای کمردرد ارائه می شود. کمردرد مشکل شایعی است که افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار می دهد. این می تواند از ناراحتی خفیف تا درد ناتوان کننده متغیر باشد…

فواید فیزیوتراپی در درمان کمردرد

فواید فیزیوتراپی در درمان کمردرد کمردرد می تواند به اشکال مختلف ظاهر شود، از ناراحتی حاد، کوتاه مدت تا درد مزمن و طولانی مدت. این می تواند ناشی از عوامل متعددی از جمله وضعیت بدنی نامناسب، عدم تعادل عضلانی، فتق دیسک یا حتی استرس باشد. صرف نظر از علت، درد می تواند ناتوان کننده باشد…

فیزیوتراپی درد عصب سیاتیک

فیزیوتراپی درد عصب سیاتیک موثرترین روش درمان غیرجراحی این عارضه است که در مرکز فیزیوتراپی آیتن در تهران ارائه می شود. درد عصب سیاتیک که به عنوان سیاتیک نیز شناخته می شود، یک بیماری شایع است که می تواند زندگی روزمره شما را مختل کند. با این حال، خبر خوب این است که تسکین موثر…

فیزیوتراپی ستون فقرات در تهران

فیزیوتراپی ستون فقرات در تهران در مرکز فیزیوتراپی آیتن توسط متخصصان با تجربه ما و با هدف تشخیص ، ارزیابی و درمان مشکلات ستون فقرات ارائه می شود. ستون فقرات انسان یا ستون مهره‌ای، از 33 مهره تشکیل شده است که روی هم قرار گرفته‌اند. این مهره ها به پنج ناحیه گردنی، سینه ای، کمری،…

تکنیکهای فیزیوتراپی برای کمردرد

تکنیکهای فیزیوتراپی برای کمردرد فیزیوتراپی ، یک روش غیرتهاجمی برای درمان کمردرد است. این شامل انواع تکنیک ها و تمرینات طراحی شده برای کاهش درد، بهبود عملکرد و جلوگیری از حمله های بعدی کمردرد است.  کمردرد یک بیماری شایع است که افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار می دهد. این…

فیزیوتراپی پس از جراحی در منزل

فیزیوتراپی پس از جراحی در منزل فیزیوتراپی، شاخه ای تخصصی از مراقبت های بهداشتی، نقش اساسی در مراقبت های بعد از عمل ایفا می کند. این مقاله به اهمیت فیزیوتراپی پس از جراحی و چگونگی کمک به بهبود سریعتر و موثرتر می پردازد. بیمارانی که تحت عمل های ارتوپدی مانند تعویض مفصل زانو و لگن…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ