چرا فیزیوتراپی در منزل ؟

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. چرا فیزیوتراپی در منزل ؟
چرا فیزیوتراپی در منزل ؟

چرا فیزیوتراپی در منزل ؟

فیزیوتراپیست ها آموزش های لازم را در ارتباط با نحوه ایجاد و درمان اختلالات اسکلتی ـ عضلانی دیده اند و پس از ارزیابی دقیق شرایط بیمار برنامه درمانی و توانبخشی متناسب با شرایط بیمار را برای ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل ارائه می دهند.

بسیاری از افرادی که نیازمند خدمات فیزیوتراپی هستند به دلیل مشکلات ناشی از بیماری ، آسیب دیدگی ، افزایش سن و یا انجام جراحی توانایی مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی را نداشته و باید از خدمات فیزیوتراپی در منزل بهره ببرند.

فیزیوتراپی در منزل می تواند به اندازه فیزیوتراپی در کلینیک مفید باشد به علاوه افراد نیازمند خدمات فیزیوتراپی می توانند بدون مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی و صرف وقت و هزینه بیش از حد از خدمات فیزیوتراپی و توانبخشی بهره ببرند.

با استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل می توان به افرادی که به هر دلیل چه بیماری ، چه آسیب دیدگی ، جراحی و کهولت دچار مشکلات حرکتی شده اند کمک کرد تا بتوانند به حداکثر کارایی و عملکرد حرکتی رسیده و کیفیت زندگی آن ها افزایش پیدا کند.

فیزیوتراپی استفاده از تکنیک های دستی و تجهیزات فیزیکی برای کمک به افراد در غلبه بر مشکلات حرکتی است. این مشکلات ممکن است در اثر سکته مغزی ، پارکینسون ، درد ستون فقرات و شرایط تنفسی ایجاد شود.

فیزیوتراپی در منزل برای کسانی که به فیزیوتراپی نیاز دارند اما تحرک ندارند یا خانواده ای ندارند تا آنها را به کلینیک فیزیوتراپی برساند بسیار عالی است.

چرا فیزیوتراپی در منزل ؟

کاهش هزینه هایی که به دلیل جابجایی و مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی باید پرداخت کرد.

صرفه جویی در زمان بدون نیاز به حروج از منزل و قرار گرفتن در ترافیک های سنگین و خسته کننده

دریافت خدمات فیزیوتراپی و توانبخشی در منزل و در کنار عزیزان بخصوص در کودکان و افراد سالمند

کاهش استرس قرار گرفتن در محیط های درمانی

خدمات فیزیوتراپی در منزل به چه افرادی کمک می کند؟

افرادی که بدلیل بیماری یا جراحی و یا مشکلات حرکتی ناشی از افزایش سن توانایی مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی را ندارند می توانند از مزایای خدمات فیزیوتراپی در منزل بهره ببرند.

سکته مغزی یکی از مشکلات نورولوژیک شایع است که سبب بروز مشکلات جسمی و حرکتی در فرد بیمار شده و فرد را نیازمند خدمات فیزیوتراپی می کند ، که فیزیوتراپی در منزل در این بیماران بسیار مفید است.

کودکانی که نیازمند خدمات فیزیوتراپی هستند و جلسات فیزیوتراپی آن ها باید بطور منظم پیگیری شود نیز می توانند از مزایای فیزیوتراپی در منزل بهره ببرند.

 

برای دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

فیزیوتراپیست محمدرضا جانپور ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل سکته مغزی – فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل – توانبخشی سکته مغزی در منزل – فیزیوتراپی در منزل تهران – چرا فیزیوتراپی در منزل ؟

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی کف لگن با بیوفیدبک

فیزیوتراپی کف لگن با بیوفیدبک یکی از روشهای درمان اختلالات کف لگن و مشکلات ناشی از اختلال در عملکرد عضلات کف لگن است. بیوفیدبک ابزاری است که برای توانبخشی کف لگن استفاده می شود. این تکنیک شامل قرار دادن یک وسیله کوچک در پایین بدن هنگام انجام تمرینات کف لگن است. این دستگاه محرک های…

فیزیوتراپی اختلالات کف لگن

فیزیوتراپی اختلالات کف لگن یک درمان موثر و مناسب برای شرایط شایعی مانند بی اختیاری ادرار و مدفوع، افتادگی اندام لگن و دردهای لگنی مزمن است. فیزیوتراپی کف لگن شامل تقویت عضلات کف لگن، آرامش و هماهنگی برای کمک به درمان سفتی یا ضعف عضلات کف لگن و مشکلات مرتبط با آن است. هنگامی که…

فیزیوتراپی در میرداماد

فیزیوتراپی در میرداماد طرف قرارداد با بیمه های پایه و تکمیلی توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل و کلینیک ما ارائه می شود. فیزیوتراپی از تکنیک های اثبات شده برای کمک به بازگرداندن حرکت و عملکرد هر فردی که تحت تأثیر آسیب، ناتوانی یا وضعیت سلامتی قرار گرفته است استفاده می کند. این یک روش درمانی…

اهمیت فیزیوتراپی بعد از سکته مغزی

اهمیت فیزیوتراپی بعد از سکته مغزی سکته مغزی یک آسیب مغزی ناگهانی است که زمانی رخ می دهد که جریان خون به بخشی از مغز قطع شود و معمولا به دلیل انسداد یکی از عروق مغزی به دلیل وجود لخته خود و در موارد کمتر پارگی یکی از عروق مغزی رخ می دهد. سکته مغزی…

فیزیوتراپی کمردرد در شریعتی

فیزیوتراپی کمردرد در شریعتی توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل و کلینیک ما (طرف قرارداد با بیمه ها) ارائه می شود. ستون فقرات از 33 استخوان به نام مهره تشکیل شده است که روی هم قرار گرفته اند. 7 عدد در گردن، 12 عدد در قسمت میانی پشت و 5 عدد در قسمت تحتانی کمر وجود…

فیزیوتراپی زنان در شریعتی

فیزیوتراپی زنان در شریعتی برای کمک به مشکلات مرتبط با اختلال در عملکرد عضلات کف لگن ، کمردرد و … توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی در شریعتی (طرف قرارداد با بیمه) یا توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما ارائه می شود. فیزیوتراپی نقش مهمی در افزایش سلامت بانوان و بهبود کیفیت زندگی آن ها…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ