فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس

فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس

فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس و سایر مناطق تهران بزرگ توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما با کیفیت بالا ارائه می شود.

فیزیوتراپی یک تخصص مراقبت های بهداشتی است که شامل ارزیابی، تشخیص ، توانبخشی و درمان افراد دارای محدودیت در تحرک عملکردی است.

انتخاب فیزیوتراپی نشان داده شده است که به بهبود سریع و ایمن شما کمک می کند و به دلیل کاهش هزینه های کلی مراقبت های بهداشتی می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند.

فیزیوتراپیست ها برای ارزیابی وضعیت شما آموزش دیده اند و به شما کمک می کنند تا حداکثر تحرک عملکردی و استقلال را به دست آورید. آنها از انواع روش ها و تکنیک های درمانی برای کمک به حرکت بهتر و احساس بهتر استفاده می کنند. درمان فیزیوتراپی برای هر فرد بسیار شخصی است و بطور منحصر بفردی توسط متخصص فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس ارائه می شود.

آیا به فیزیوتراپی نیاز دارید؟

اگر آسیب یا بیماری دارید که منجر به درد، نقص فیزیکی، یا محدودیت حرکت ، از دست دادن عملکرد طبیعی می شود، یک فیزیوتراپیست می تواند کمک کند.

بسیاری از فیزیوتراپیست ها در درمان یک جمعیت خاص مانند کودکان، سالمندان یا ورزشکاران تخصص دارند. صرف نظر از سن، اگر تحرک شما دچار اختلال شده باشد، ممکن است ارزیابی فیزیوتراپی برای ارائه درمان و استراتژی برای بهبود عملکرد ضروری باشد.

برخی از مشکلات رایجی که فیزیوتراپیست ها ارزیابی و درمان می کنند عبارتند از:

 • سکته مغزی 
 • شکستگی ها
 • دررفتگی ها
 • آسیب نخاعی
 • سندرم تونل کارپال
 • آسیب های ورزشی
 • قطع عضو 
 • آرتروز مفاصل
 • ام اس
 • پارکینسون
 • آرتریت
 • دردهای مفصلی مزمن 

با این حال، بدانید که فیزیوتراپیست ها می توانند بسیاری از مشکلات دیگر را غیر از موارد ذکر شده درمان کنند.

هنگامی که آسیب یا بیماری رخ می دهد که توانایی شما را برای حرکت ایمن یا عادی محدود می کند، ممکن است به یک فیزیوتراپیست ارجاع داده شود. فیزیوتراپیست ها از نزدیک با بیماران، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و اعضای خانواده کار می کنند تا از بازگشت ایمن و سریع به حداکثر عملکرد اطمینان حاصل کنند.

متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما در مرکز فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس همچنین می توانند به شما در جلوگیری از آسیب یا از دست دادن تحرک عملکردی کمک کنند.

فیزیوتراپیست شما می تواند حرکات شما را قبل از آسیب دیدگی تجزیه و تحلیل کند و استراتژی هایی را برای کمک به حفظ سلامتی و حرکت شما ارائه دهد. برای مثال برخی از فیزیوتراپیست ها با ورزشکاران کار می کنند تا آنها را در زمین بازی و خارج از کلینیک توانبخشی نگه دارند.

فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس

وقتی برای فیزیوتراپی آماده می‌شوید، چند کار وجود دارد که می‌توانید انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که تجربه مثبتی خواهید داشت. ابتدا قبل از انتخاب فیزیوتراپیست سوالاتی را بپرسید. برخی از PT متخصصان بالینی هستند. پیدا کردن فردی که در درمان مشکل خاص شما متخصص باشد می تواند کمک کند.

فیزیوتراپیست شما باید برای تعیین اهداف مشخص با شما همکاری کند، بنابراین آماده باشید که دقیقاً به فیزیوتراپیست خود بگویید که امیدوارید در طول درمان به چه چیزی برسید.

رابطه شما با فیزیوتراپیست شما باید مانند یک اتحاد درمانی باشد و هر دوی شما برای رسیدن به اهداف خاص با هم کار کنید.

فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس

ارزیابی

هنگامی که برای اولین بار به فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس مراجعه می کنید، او وضعیت کلی شما را ارزیابی می کند. او ممکن است اندازه گیری های خاصی را برای جمع آوری اطلاعات در مورد بیماری یا آسیب شما انجام دهد. آسیب هایی که معمولاً اندازه گیری می شوند ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • استحکام – قدرت
 • دامنه حرکت
 • انعطاف پذیری
 • تعادل
 • تحرک مفصل
 • عملکرد عصبی
 • درد
 • عملکرد قلب
 • عملکرد ریوی
 • تحرک عملکردی کلی

پس از جمع آوری اطلاعات در مورد آسیب یا بیماری شما، فیزیوتراپیست شما پیش آگهی وضعیت شما را ارائه می دهد و می تواند استراتژی هایی را برای کمک به حرکت بهتر و احساس بهتر ارائه دهد. او در مورد اهداف شما برای فیزیوتراپی صحبت خواهد کرد و با شما برای ایجاد یک برنامه درمانی برای توانبخشی شما همکاری خواهد کرد.

فیزیوتراپیست ها از تکنیک های مختلفی برای کمک به کاهش درد و سفتی، بهبود حرکت و قدرت و بهبود تحرک استفاده می کنند. ممکن است از عوامل فیزیکی مانند گرما، یخ، اولتراسوند یا تحریک الکتریکی استفاده شود. تکنیک های دستی اغلب برای کمک به بهبود تحرک استفاده می شود.

ورزش های درمانی اغلب توسط فیزیوتراپیست ها برای کمک به افراد برای دستیابی به دامنه حرکتی، افزایش قدرت و بهبود عملکرد استفاده می شود. آموزش بیمار در مورد یک بیماری یا بیماری برای تمرین فیزیوتراپی بسیار مهم است و درمانگران ممکن است از نمودارها، مدل ها و نمودارها برای کمک به درک تشخیص و پیش آگهی خود استفاده کنند.

همچنین ممکن است به شما تغییراتی داده شود تا انجام دهید یا تمریناتی را در خانه انجام دهید.

طبیعی است که وقتی برای اولین بار به فیزیوتراپی می روید کمی اضطراب داشته باشید. چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا درمان آسیبی خواهد داشت؟ این احساسات معمولاً به محض ملاقات با فیزیوتراپیست و شروع به کار روی اهداف توانبخشی به سرعت از بین می روند. با درک آنچه که فیزیوتراپیست شما می تواند برای کمک به شما انجام دهد، می توانید انتظارات واقع بینانه ای در مورد توانبخشی خود داشته باشید و با تجربه فیزیوتراپی خود نتیجه مثبتی کسب کنید.

 

نویسنده: فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
فیزیوتراپی در منزل و کلینیک (تهران و کرج)
نوبت دهی مشاوره و درمان : ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس – فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس – فیزیوتراپی در فلکه سوم تهرانپارس – فیزیوتراپی در فرجام – فیزیوتراپی در سراج – فیزیوتراپی زانو در تهرانپارس – فیزیوتراپی خوب در تهرانپارس – بهترین مرکز فیزیوتراپی تهرانپارس – فیزیوتراپی در پیروزی – فیزیوتراپی در نیروهوایی – فیزیوتراپی در نارمک – فیزیوتراپی در منزل نارمک – فیزیوتراپی در منزل پیروزی – بهترین فیزیوتراپی شرق تهران – فیزیوتراپی زانو در منزل – فیزیوتراپی کمر در منزل – دکتر فیزیوتراپی در منزل – متخصص فیزیوتراپی – فیزیوتراپی در افسریه – فیزیوتراپی در منزل حکیمیه – فیزیوتراپی سکته مفزی در منزل – فیزیوتراپی فلج مغزی در منزل – بهترین فیزیوتراپی نارمک – فیزیوتراپی خوب در شرق تهران – دکتر فیزیوتراپی در تهرانپارس – فیزیوتراپی آسیب نخاعی در منزل – فیزیوتراپی در نبرد – فیزیوتراپی در پرستار

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟ یک روش بسیار موثر و غیر تهاجمی درمانی است، وضعیتی که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. فیزیوتراپی شامل یک ارزیابی جامع، تشخیص و برنامه درمانی توسط فیزیوتراپیست های آموزش دیده برای کمک به کاهش درد، بهبود تحرک و جلوگیری از قسمت های بعدی…

روش مکنزی چیست؟

روش مکنزی که با نام تشخیص و درمان مکانیکی (MDT) نیز شناخته می‌شود، یک رویکرد کاملاً جا افتاده در زمینه فیزیوتراپی است. این دارو توسط فیزیوتراپیست مشهور رابین مک کنزی در دهه 1950 ساخته شد و از آن زمان به دلیل اثربخشی آن در درمان مشکلات اسکلتی عضلانی به رسمیت شناخته شده است. در هسته…

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر یکی از خدماتی است که توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. فتق دیسک کمر یک بیماری شایع ستون فقرات است که می تواند باعث درد و ناراحتی قابل توجهی شود و زمانی اتفاق می افتد که مواد نرم و ژل مانند…

فیزیوتراپی در منزل کمر درد

فیزیوتراپی در منزل کمر درد یکی از روشهای موثر در تسکین کمردرد و درمان عوامل زمینه ای آن است. کمردرد به یک مسئله رایج برای افراد در هر سنی تبدیل شده است، چه یک کارمند اداری باشید که ساعت های طولانی را پشت میز خود می گذرانید و چه ورزشکاری که تحرک بالایی دارد، کمردرد…

فیزیوتراپی گردن درد در منزل

فیزیوتراپی گردن درد در منزل از خدمات تخصصی است که توسط درمانگران با تجربه ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در شریعتی ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع و اغلب ناتوان کننده است که می تواند افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار دهد. این می تواند به دلایل مختلفی…

فیزیوتراپی کمردرد در تهران

فیزیوتراپی کمردرد در تهران توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن ، با هدف تسکین علائم و بهبود عوامل زمینه ای کمردرد ارائه می شود. کمردرد مشکل شایعی است که افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار می دهد. این می تواند از ناراحتی خفیف تا درد ناتوان کننده متغیر باشد…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ