فیزیوتراپی در منزل تهران و کرج

فیزیوتراپی در منزل تهران و کرج

فیزیوتراپی در منزل تهران و کرج

کادر فیزیوتراپیست آقا و خانم کلینیک ما خدمات فیزیوتراپی در منزل را در تهران و کرج ساپورت می‌نمایند.

فیزیوتراپیست های مجموعه ما با سوابق درخشان در زمینه درمانهای فیزیوتراپی در منزل و کلینیک آماده ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل به طور تخصصی میباشند.

فیزیوتراپی رشته ای است که با درمان های فیزیکی همچون تحریک کننده های الکتریکی کاهنده درد و افزایش دهنده قدرت عضلات،تمرین درمانی تخصصی(ورزش درمانی)،سوزن درمانی یا در نیدلینگ،آب درمانی و درمانهای دستی (منوال تراپی و کایروپراکتیک) به درمان بیماران نیازمند فیزیوتراپی در منزل و کلینیک می پردازند.

همکاران ما در مجموعه کلینیک فیزیوتراپی در منزل را در سراسر تهران بزرگ (فیزیوتراپی در منزل شمال تهران، فیزیوتراپی در منزل شرق تهران، فیزیوتراپی در منزل غرب تهران ، فیزیوتراپی در منزل جنوب تهران) و در استان البرز (فیزیوتراپی در منزل کرج و شهرهای حوالی) انجام می دهند.

چند نمونه از دستگاه های فیزیوتراپی که جهت درمانهای فیزیوتراپی در منزل و کلینیک کاربرد دارند شامل دستگاه های تنس، راشین کارنت، اف ای اس، جریان های های ولتاژ بالا و دستگاه‌های آی دی سی و گالوانیک می باشند.

بخش مهم دیگری درمان‌های فیزیوتراپی در منزل و کلینیک تمرین درمانی تخصصی توسط فیزیوتراپیست است که باید به طور دقیق و کاملا اصولی به بیماران آموزش داده شود و بیماران تحت نظر فیزیوتراپیست تمرینات آموزش دیده شده را انجام دهند تا فیزیوتراپیست از صحت انجام تمرین درمانی فیزیوتراپی در منزل و کلینیک اطمینان حاصل کند.

تمرین درمانی در واقع اصالت رشته فیزیوتراپی هست که در درمان بیماران عضلانی اسکلتی (ماسکولو اسکلتال)، مغز و اعصاب (نورولوژیک) ،تنفسی، سوختگی، قلبی عروقی، پوستی و روماتیسمی نقش حیاتی و ارزشمندی را خواهد داشت.

همچنین بسیاری از بیماری های مرتبط با سالمندان و کودکان جهت دشواریهای حضور این دست افراد در کلینیک های فیزیوتراپی جهت درمان فیزیوتراپی در کلینیک نیازمند دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل می باشند.

فیزیوتراپی در منزل تهران و کرج

فیزیوتراپی در منزل تهران و کرج

همکاران فیزیوتراپیست آقا و خانم ما این امکان ارزشمند را برای بیماران فراهم نموده اند که خدمات فیزیوتراپی را علاوه بر کلینیک فیزیوتراپی در منزل بیماران نیز میسر سازند.

بخش دیگر درمان های فیزیوتراپی مرتبط با درمان های تخصصی دستی یا منوال تراپی هست که یک فیزیوتراپیست مجرب و حرفه ای با انجام تکنیک های تخصصی درمان دستی از جمله منیپولیشن، موبیلیزیشن، مایوفاشیال ریلیز، اسکین رولینگ، تکنیک های دستی ماساژ همچون ماساژ های سطحی و افلوراژ (عمقی) به درمان بیماران نیازمند خدمات فیزیوتراپی در منزل و کلینیک می پردازند.

حوزه دیگر درمانی فیزیوتراپیست ها جهت درمان های فیزیوتراپی در منزل و کلینیک تکنیک سوزن درمانی خشک یا همان دراین ایدلینگ است به نقاط خاصی از عضلات و بافت نرم با اهداف درمانی خاصی زده می‌شود برای مثال در موارد وجود گرفتگی های نقطه عضلانی (اصطلاحاً تریگر پوینت) که سوزن درمانی توسط فیزیوتراپیست جهت درمان های فیزیوتراپی در منزل تهران و کرج و کلینیک انجام می گیرد نقش به سزایی در رفع این باندهای سفت و سخت عضله دارد.

حوزه دیگر فیزیوتراپی آب درمانی هست که در برخی مراکز فیزیوتراپی یا مراکز تخصصی هیدروتراپی انجام می گیرد.در این مراکز فیزیوتراپی تمرینات فیزیوتراپی در داخل آب به بیمار آموزش داده می شود.

یک حوزه مهم درمان های فیزیوتراپی که در کلینیک یا منزل انجام میگیرد حوزه لیزر درمانی فیزیوتراپی هست که جهت درمان بیماران در منزل(خانه) یا کلینیک انجام می شود.

لیزر درمانی فیزیوتراپی که در کلینیک یا منزل انجام میگردد جهت کاهش درد بیماران و همچنین بهبود و ترمیم سریعتر پارگی های عضلانی تاندونی لیگامانی (رباطی) انجام می پذیرد.

فیزیوتراپیست های آقا و خانوم کلینیک ما متشکل از فیزیوتراپیستهای با سوابق درخشان در ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل و کلینیک هستند.خدمات فیزیوتراپی در منزل در تهران بزرگ(شمال،جنوب،غرب،شرق) و همچنین کرج ارائه می گردد.جهت دریافت مشاوره رایگان درمان می توانید با ما تماس بگیرید.

فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور

رتبه برتر آزمون تحصیلات تکمیلی
فارغ التحصیل از دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران
ارائه خدمات تخصصی فیزیوتراپی در منزل و کلینیک توسط کادر آقا و خانم با ارائه مدارک نظام پزشکی
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
شماره تماس جهت دریافت مشاوره قبل از دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل و کلینیک ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل تهران و کرج – هزینه فیزیوتراپی در منزل – متخصص فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل شمال تهران – فیزیوتراپی در منزل کرج – فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟ یک روش بسیار موثر و غیر تهاجمی درمانی است، وضعیتی که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. فیزیوتراپی شامل یک ارزیابی جامع، تشخیص و برنامه درمانی توسط فیزیوتراپیست های آموزش دیده برای کمک به کاهش درد، بهبود تحرک و جلوگیری از قسمت های بعدی…

روش مکنزی چیست؟

روش مکنزی که با نام تشخیص و درمان مکانیکی (MDT) نیز شناخته می‌شود، یک رویکرد کاملاً جا افتاده در زمینه فیزیوتراپی است. این دارو توسط فیزیوتراپیست مشهور رابین مک کنزی در دهه 1950 ساخته شد و از آن زمان به دلیل اثربخشی آن در درمان مشکلات اسکلتی عضلانی به رسمیت شناخته شده است. در هسته…

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر یکی از خدماتی است که توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. فتق دیسک کمر یک بیماری شایع ستون فقرات است که می تواند باعث درد و ناراحتی قابل توجهی شود و زمانی اتفاق می افتد که مواد نرم و ژل مانند…

فیزیوتراپی در منزل کمر درد

فیزیوتراپی در منزل کمر درد یکی از روشهای موثر در تسکین کمردرد و درمان عوامل زمینه ای آن است. کمردرد به یک مسئله رایج برای افراد در هر سنی تبدیل شده است، چه یک کارمند اداری باشید که ساعت های طولانی را پشت میز خود می گذرانید و چه ورزشکاری که تحرک بالایی دارد، کمردرد…

فیزیوتراپی گردن درد در منزل

فیزیوتراپی گردن درد در منزل از خدمات تخصصی است که توسط درمانگران با تجربه ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در شریعتی ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع و اغلب ناتوان کننده است که می تواند افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار دهد. این می تواند به دلایل مختلفی…

فیزیوتراپی کمردرد در تهران

فیزیوتراپی کمردرد در تهران توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن ، با هدف تسکین علائم و بهبود عوامل زمینه ای کمردرد ارائه می شود. کمردرد مشکل شایعی است که افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار می دهد. این می تواند از ناراحتی خفیف تا درد ناتوان کننده متغیر باشد…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ