فیزیوتراپی در منزل سعادت آباد

فیزیوتراپی در منزل سعادت آباد

فیزیوتراپی در منزل سعادت آباد ، شهرک غرب ، بلوار دریا ، میدان کاج و … توسط متخصصان با تجربه فیزیوتراپی در منزل ما ارائه می شود.

فیزیوتراپی نوعی روش درمانی در مدیریت و پیشگیری از آسیب های جسمی متعدد ناشی از آسیب ها، بیماری ها، سبک زندگی و افزایش سن است. اهداف اصلی فیزیوتراپی بازیابی، حفظ و به حداکثر رساندن قدرت، عملکرد و حرکت فرد است.

انواع مختلفی از روشهای فیزیوتراپی از جمله درمان های دستی، تکنیک های الکتروتراپی و برنامه های ورزشی وجود دارد. این تکنیک های ارائه درمان با هدف مدیریت مشکلات اسکلتی ـ عضلانی ، مشکلات قلبی و عروقی ، مشکلات عصبی ، مشکلات سالمندان و … می باشد.

فیزیوتراپی روشی ایمن و موثر است که نیاز به استفاده از داروهای شیمیایی و انجام جراحی های غیرضروری را به حداقل می رساند.

فیزیوتراپی در منزل سعادت‌ آباد برای کسانی که به فیزیوتراپی نیاز دارند اما به اندازه کافی تحرک ندارند یا نمی توانند به قرار ملاقات برسند عالی است.، ما خدمات فیزیوتراپی در منزل را ارائه می‌دهیم که می‌تواند به ویژه برای شما مفید باشد، اگر در فعالیت‌های روزمره مانند راه رفتن، بالا رفتن از پله‌ها یا به رختخواب رفتن و برخاستن از آن مشکل دارید. چه از مشکلات تعادلی رنج می برید، چه زمین خوردن داشته اید یا یک عمل جراحی اخیر، ما می توانیم به بهبود قدرت، تعادل، تحرک و اعتماد به نفس در خانه و خارج از منزل کمک کنیم. هدف ما این است که شما را به انجام کارهایی که دوست دارید بازگردانیم و به شما این امکان را بدهیم تا زندگی خود را تا حد امکان به طور کامل زندگی کنید.

پس از یک ارزیابی جامع در خانه شما، ما مطمئن خواهیم شد که یک برنامه توانبخشی مناسب دریافت می کنید. با مشاوره فردی و یک برنامه روشن برای حرکت رو به جلو. در صورت لزوم، درمان های عملی نیز می تواند در خانه شما انجام شود. این می تواند شامل ماساژ و تحرکات مفصلی باشد که می تواند به عنوان بخشی از ارتقاء بهبودی شما استفاده شود.

فواید فیزیوتراپی در منزل سعادت آباد

مدیریت زمان

با فیزیوتراپی در منزل در زمان کاملاً صرفه جویی می شود چراکه نیازی به خروج از منزل و قرار گرفتن در ترافیک های شهری وجود ندارد. درمانگر خود را به خانه می رساند و به مدیریت نیازهای بیمار می پردازد. همچنین از آنجایی که زمان یک عامل حیاتی در درمان شرایطی مانند درد و استرس است، درمان در منزل واقعا کمک می کند.

راحتی محیط خانه

محیط خانه در مقایسه با کلینیک بسیار راحت تر است و بیمار با دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل آرامش بیشتری را تجربه می کند. همچنین، حضور خانواده در کنار بیمار، قطعاً به انگیزه بیشتر بیمار برای بهبودی کمک می کند.

کاهش هزینه

با دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل در در هزینه های سفر صرفه جویی می شود. همچنین درمان فیزیوتراپی معمولا شامل بیش از یک جلسه است که هزینه زیادی را می تواند به فرد و خانواده اش تحمیل کند.

نظارت

خانواده بیمار می توانند بر درمان انجام شده نظارت داشته باشند و اطمینان حاصل کنند که بیمار مراقبت های لازم برای بهبودی را دریافت می کند.

ایمنی

بازدید از خانه می تواند در ارائه ارزیابی خطر و توصیه هایی برای ایمن تر کردن محیط خانه، به ویژه پس از سقوط، مفید باشد. ما همچنین می‌توانیم توصیه‌های ارگونومیکی برای کمک به انجام کارهای روزانه ارائه دهیم. در بسیاری از موارد، تمرین‌ها ممکن است برای انجام در خانه شما طراحی شوند و در نتیجه مهارت‌های عملی لازم برای زندگی ایمن را به شما می‌دهند.

پس از جراحی

برای هرکسی که عمل جراحی داشته است، مانند تعویض زانو یا مفصل ران، فیزیوتراپی کلید بهبودی خوب است. رانندگی پس از جراحی اغلب امکان پذیر نیست، یا توصیه می شود . توانبخشی در خانه می تواند بهترین یا تنها راه حل باشد. فیزیوتراپی در منزل می‌تواند تضمین کند که پس از عمل، از حرکت به سمت بهبودی با مزایای یک برنامه فیزیوتراپی شخصی، زمانی که بیمار قادر به سفر نیست، از دست نمی‌رود.

فیزیوتراپی در منزل سعادت آباد به چه مشکلاتی کمک می کند؟

درمان های ارائه شده در فیزیوتراپی در منزل عبارتند از: توانبخشی پس از عمل، گردن و کمر درد، پوکی استخوان، توانبخشی عصبی، بیماری های قلبی و ریوی، کمک توانبخشی پس از عمل پس از تعویض کامل زانو، تعویض مفصل ران، جراحی شانه و …

اهداف فیزیوتراپی

از بین بردن درد
فیزیوتراپی درد ناشی از هر گونه آسیب یا بیماری را به حداقل می رساند. این درد می تواند از آسیب های کمر و گردن گرفته تا شکستگی، اختلالات مفصلی و همچنین آرتریت متغیر باشد.

بهبود تحرک مفاصل
شرایطی مانند آرتریت و آسیب های ورزشی باعث کاهش تحرک مفاصل می شود. آرتریت عمدتاً در سنین بالا علت اصلی مشکلات در حرکت مفصل است. این جایی است که فیزیوتراپی با کاهش استحکام مفاصل و افزایش جریان خون به مفاصل دارای مشکلات همراه است.

درمان مشکلات تنفسی
مشکلات تنفسی مانند فیبروز کیستیک، که در درجه اول بر ریه ها و دستگاه گوارش تاثیر می گذارد، می تواند با استفاده از فیزیوتراپی کنترل شود. تمرین انجام شده تحت نظر فیزیوتراپیست می تواند به باز شدن قفسه سینه کمک کند و در نتیجه تنفس بهتری داشته باشد.

فیزیوتراپی همانطور که مشاهده می شود مزایای بسیاری دارد به خصوص زمانی که در منزل انجام شود. برای درمان شرایط مختلف توصیه می شود و درمان مناسب هر بیماری خاص را به روشی منحصر به فرد ارائه می دهد.

فیزیوتراپی در منزل به ویژه برای کسانی که به هر دلیلی برای رفتن به کلینیک فیزیوتراپی مشکل دارند مفید است. این می تواند شامل، اما محدود به موارد زیر نباشد:

  • پس از جراحی تعویض مفصل
  • توانبخشی بعد از عمل
  • مشکلات اسکلتی عضلانی، به عنوان مثال درد کمر، گردن، زانو و غیره
  • کاهش تحرک، عملکرد یا تعادل
  • مشکلات در رفت و آمد در خانه یا خارج از منزل
  • بیمارانی که در معرض خطر افتادن یا با ترس از زمین خوردن هستند
  • ضعف بدن به دنبال بیماری یا آسیب

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل تهران – فیزیوتراپی در منزل سعادت آباد – فیزیوتراپی در منزل شهرک غرب – فیزیوتراپی با بیمه تامین اجتماعی – فیزیوتراپی با بیمه – فیزیوتراپی دیسک کمر – فیزیوتراپی سالمندان

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟ یک روش بسیار موثر و غیر تهاجمی درمانی است، وضعیتی که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. فیزیوتراپی شامل یک ارزیابی جامع، تشخیص و برنامه درمانی توسط فیزیوتراپیست های آموزش دیده برای کمک به کاهش درد، بهبود تحرک و جلوگیری از قسمت های بعدی…

روش مکنزی چیست؟

روش مکنزی که با نام تشخیص و درمان مکانیکی (MDT) نیز شناخته می‌شود، یک رویکرد کاملاً جا افتاده در زمینه فیزیوتراپی است. این دارو توسط فیزیوتراپیست مشهور رابین مک کنزی در دهه 1950 ساخته شد و از آن زمان به دلیل اثربخشی آن در درمان مشکلات اسکلتی عضلانی به رسمیت شناخته شده است. در هسته…

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر یکی از خدماتی است که توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. فتق دیسک کمر یک بیماری شایع ستون فقرات است که می تواند باعث درد و ناراحتی قابل توجهی شود و زمانی اتفاق می افتد که مواد نرم و ژل مانند…

فیزیوتراپی در منزل کمر درد

فیزیوتراپی در منزل کمر درد یکی از روشهای موثر در تسکین کمردرد و درمان عوامل زمینه ای آن است. کمردرد به یک مسئله رایج برای افراد در هر سنی تبدیل شده است، چه یک کارمند اداری باشید که ساعت های طولانی را پشت میز خود می گذرانید و چه ورزشکاری که تحرک بالایی دارد، کمردرد…

فیزیوتراپی گردن درد در منزل

فیزیوتراپی گردن درد در منزل از خدمات تخصصی است که توسط درمانگران با تجربه ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در شریعتی ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع و اغلب ناتوان کننده است که می تواند افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار دهد. این می تواند به دلایل مختلفی…

فیزیوتراپی کمردرد در تهران

فیزیوتراپی کمردرد در تهران توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن ، با هدف تسکین علائم و بهبود عوامل زمینه ای کمردرد ارائه می شود. کمردرد مشکل شایعی است که افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار می دهد. این می تواند از ناراحتی خفیف تا درد ناتوان کننده متغیر باشد…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ