فیزیوتراپی در منزل فرجام

فیزیوتراپی در منزل فرجام

فیزیوتراپی در منزل فرجام ، هنگام ، شمیران نو ، تهرانپارس غربی ، سراج و … توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما ارائه می شود.

فیزیوتراپی یکی از بهترین درمان ها برای افرادی است که می خواهند نیاز به مصرف داروهایی شیمیایی را کاهش داده و از جراحی اجتناب کنند.

فیزیوتراپی یک روش درمانی منحصر به فرد است که عموماً برای درمان افرادی که از درد ناشی از بیماری، آسیب یا ناتوانی رنج می برند، استفاده می شود. همچنین باعث سلامت و تناسب اندام می شود. ف

فیزیوتراپی با کمک علم حرکت طراحی می شود. جدا از اینکه به شما در غلبه بر درد کمک می کند، همچنین می تواند به شما کمک کند تا قدرت بدنی خود را گسترش دهید و از هر گونه اختلال عملکرد ناشی از آسیب خلاص شوید.

فواید فیزیوتراپی بسیار زیاد است و بهترین بخش این است که برای تمام گروه های سنی مناسب است. مدیریت ایمن بیماری شما را ارتقا می دهد و همچنین به شما امکان می دهد زندگی مستقلی را پس از درمان داشته باشید.

درک این نکته مهم است که فیزیوتراپی فقط ورزش نیست. فیزیوتراپی یک حرفه مبتنی بر مدرک است که در زیر مجموعه پزشکی قرار می گیرد.

متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی در منزل فرجام خدمات تخصصی فیزیوتراپی را با کیفیت بالا و بر اساس متدهای روز دنیا ارائه می دهند.

فیزیوتراپی یک حرفه بهداشتی است که از بیومکانیک یا حرکت شناسی، ورزش درمانی، حفظ و افزایش تحرک فیزیکی، درمان دستی و الکتروتراپی برای کمک به بهبود، قدرت و عملکرد بیماران استفاده می کند. اگر از مشکلات مربوط به فیزیکی رنج می برید، می توانید از نزدیکترین مرکز فیزیوتراپی در منزل کمک بگیرد.

فیزیوتراپیست ها توانایی بهبود تحرک فیزیکی بیماران را دارند زیرا فیزیوتراپیست ها بهتر می دانند بدن انسان چگونه کار می کند و آنها در مهارت های بالینی برای ارزیابی، تشخیص و درمان ناتوانی ها آموزش دیده اند. فیزیوتراپیست ها می توانند به بیماران کمک کنند تا از آسیب ها و ناتوانی هایی از گردن درد، کمردرد، مشکلات رباط گرفته تا زانو درد بهبود یابند.

مزایای فیزیوتراپی در منزل فرجام

 • مراقبت شخصی را ارائه می دهد
 • راحتی را برای بیمار و اطرافیان فراهم می کند
 • روند بهبودی سریع تری را به ارمغان می آورد
 • بدون مشکل حرکتی
 • بیمار تحت حمایت و نظارت خانواده است.
 • مدیریت زمان بهتر برای بیمار و مراقبان وی

فیزیوتراپی در منزل فرجام

اهداف فیزیوتراپی

 • بزرگترین مزیت فیزیوتراپی این است که دیگر مجبور نخواهید بود برای رهایی از درد به داروها یا مسکن ها تکیه کنید. متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی در منزل فرجام در انجام تمرینات مختلف مانند تحرک مفصل و بافت نرم کمک می کند. این تکنیک ها و درمان ها به غلبه بر درد و بازگرداندن حرکت ماهیچه ها کمک می کند. این درمان ها همچنین از بازگشت درد جلوگیری می کند.
 • فیزیوتراپیست شما تمام تلاش خود را برای جلوگیری از جراحی انجام می دهد و در بیشتر موارد، آنها موفق هستند. با کمک درمان می توانید درد شدید را از بین ببرید و حتی آسیبی را که متحمل شده اید التیام دهید. بنابراین، هنگامی که درمان کار جراحی را انجام می دهد، نیازی به انجام عمل نخواهید داشت. با این حال، در برخی موارد، عمل جراحی ضروری است. اما، با کمک فیزیوتراپی قبل و بعد از جراحی، می توانید مزایای فوق العاده ای داشته باشید. چگونه؟ زمانی که در وضعیت بهتری قرار داشته باشید، سریعتر بهبود می یابند و زمانی که پس از جراحی درمان را تمرین می کنید، می توانید سریعتر به حالت طبیعی خود بازگردید.
 • صرف نظر از سن شما، گاهی اوقات ممکن است در ایستادن، راه رفتن یا حتی حرکت کردن مشکل داشته باشید. در اینجا، فیزیوتراپی در منزل فرجام می تواند کمک کند. درمانگر شما برنامه ای را با توجه به نیازهای شما تنظیم می کند. با برخی تمرینات تقویتی و کششی، می توانید تحرک خود را بهبود بخشید.
 • زمانی که فرد دچار سکته مغزی می شود، تمایل به از دست دادن درجه ای از عملکرد خود دارد. تعادل و حرکت با کمک فیزیوتراپی، بیماران می توانند قسمت های ضعیف بدن خود را تقویت کنند. همچنین، آنها می توانند تعادل خود را اصلاح کرده و حرکت خود را بهبود بخشند. درمانگران به بیماران کمک می کنند حتی پس از سکته مغزی به استقلال برسند.
 • انجام ورزش های حرفه ای شما را در معرض خطر آسیب قرار می دهد. اجتناب ناپذیر است، مانند شکستگی استرس در دوندگان مسافت. با کمک فیزیوتراپی می توانید آسیب را کنترل کرده و با کمک فیزیوتراپی از آن پیشگیری کنید. از این رو، می توانید به ورزش خود بازگشتی ایمن داشته باشید.
 • دیابت را می توان با کمک فیزیوتراپی نیز کنترل کرد. به عنوان بخشی از برنامه مدیریت دیابت شما، درمانگر تمریناتی را با توجه به سن و سلامتی شما طراحی می کند تا سطح قند خون را کاهش دهد. همچنین افرادی که از دیابت رنج می‌برند، در پاها و پاهای خود مشکلاتی دارند. بنابراین، با فیزیوتراپی در منزل فرجام، می توانید اقدامات احتیاطی مناسب را انجام داده و از بروز مشکلات بعدی جلوگیری کنید.
 • هنگامی که صحبت از بارداری یا مراقبت های پس از زایمان به میان می آید، زنان ممکن است از شرایط سلامت خاصی رنج ببرند. با کمک فیزیوتراپی، می توانید این شرایط را به طور موثر مدیریت کنید و همچنین درمان های خاصی را برای: بی اختیاری روده، سرطان سینه، یبوست، فیبرومیالژیا، لنف ادم و … ارائه می دهد.

 

نویسنده: فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
فیزیوتراپی در منزل و کلینیک (تهران و کرج)
نوبت دهی مشاوره و درمان : ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در نبرد – فیزیوتراپی در پرستار – فیزیوتراپی در منزل کرج – فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس – فیزیوتراپی در فلکه سوم تهرانپارس – فواید فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل توسط خانم – تعرفه فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل توسط آقا – فیزیوتراپی در منزل برای سکته مغزی – فیزیوتراپی در بلوار پروین – فیزیوتراپی خوب در تهرانپارس شرقی – فیزیوتراپی در فلکه اول تهرانپارس – فیزیوتراپی در شمال تهران – تعرفه فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل نیاوران – فیزیوتراپی در منزل مجیدیه – فیزیوتراپی در منزل هروی – فیزیوتراپی در منزل پاسداران – فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل – فیزیوتراپی در منزل با بیمه تکمیلی – – بهترین فیزیوتراپی تهرانپارس – بهترین فیزیوتراپی شرق تهران – فیزیوتراپی در منزل بلوار ارتش – فیزیوتراپی در منزل اقدسیه – فیزیوتراپی در منزل خیابان دولت – فیزیوتراپی در چیذر – فیزیوتراپی سکته مغزی در نارمک – فیزیوتراپی در قیطریه – فیزیوتراپی در ازگل – فیزیوتراپی در حکیمیه – فیزیوتراپی در سراج – فیزیوتراپی در شمس آباد – فیزیوتراپی در مجیدیه – فیزیوتراپی در شمیران نو – فیزیوتراپی در علم و صنعت – فیزیوتراپی در فرجام – فیزیوتراپی در قنات کوثر – فیزیوتراپی در لویزان – فیزیوتراپی در شیان – فیزیوتراپی در هروی – فیزیوتراپی در هنگام – فیزیوتراپی در بلوار پروین – فیزیوتراپی در مجیدیه – فیزیوتراپی در نظام آباد – فیزیوتراپی در سبلان – فیزیوتراپی در میدان تسلیحات – فیزیوتراپی در دردشت – فیزیوتراپی در زرکش – فیزیوتراپی در فدک- فیزیوتراپی در خیابان کرمان – فیزیوتراپی در مجیدیه جنوبی – فیزیوتراپی در مجیدیه شمالی – فیزیوتراپی در مدائن – فیزیوتراپی در وحیدیه – فیزیوتراپی در هفت حوض – فیزیوتراپی در پیروزی – فیزیوتراپی در نیرو هوایی

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟ یک روش بسیار موثر و غیر تهاجمی درمانی است، وضعیتی که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. فیزیوتراپی شامل یک ارزیابی جامع، تشخیص و برنامه درمانی توسط فیزیوتراپیست های آموزش دیده برای کمک به کاهش درد، بهبود تحرک و جلوگیری از قسمت های بعدی…

روش مکنزی چیست؟

روش مکنزی که با نام تشخیص و درمان مکانیکی (MDT) نیز شناخته می‌شود، یک رویکرد کاملاً جا افتاده در زمینه فیزیوتراپی است. این دارو توسط فیزیوتراپیست مشهور رابین مک کنزی در دهه 1950 ساخته شد و از آن زمان به دلیل اثربخشی آن در درمان مشکلات اسکلتی عضلانی به رسمیت شناخته شده است. در هسته…

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر یکی از خدماتی است که توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. فتق دیسک کمر یک بیماری شایع ستون فقرات است که می تواند باعث درد و ناراحتی قابل توجهی شود و زمانی اتفاق می افتد که مواد نرم و ژل مانند…

فیزیوتراپی در منزل کمر درد

فیزیوتراپی در منزل کمر درد یکی از روشهای موثر در تسکین کمردرد و درمان عوامل زمینه ای آن است. کمردرد به یک مسئله رایج برای افراد در هر سنی تبدیل شده است، چه یک کارمند اداری باشید که ساعت های طولانی را پشت میز خود می گذرانید و چه ورزشکاری که تحرک بالایی دارد، کمردرد…

فیزیوتراپی گردن درد در منزل

فیزیوتراپی گردن درد در منزل از خدمات تخصصی است که توسط درمانگران با تجربه ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در شریعتی ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع و اغلب ناتوان کننده است که می تواند افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار دهد. این می تواند به دلایل مختلفی…

فیزیوتراپی کمردرد در تهران

فیزیوتراپی کمردرد در تهران توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن ، با هدف تسکین علائم و بهبود عوامل زمینه ای کمردرد ارائه می شود. کمردرد مشکل شایعی است که افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار می دهد. این می تواند از ناراحتی خفیف تا درد ناتوان کننده متغیر باشد…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ