فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران

فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران

فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران

فیزیوتراپی روشی ایمن ، موثر و پرکاربرد است که نیاز به جراحی را در بسیاری از بیماران کاهش می دهد.

افزایش قدرت، حرکت و عملکرد از مهم ترین فواید و اهداف فیزیوتراپی هستند که با مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی و یا بصورت فیزیوتراپی در منزل می توان از آن بهره برد.

به طور کلی به بازیابی، حفظ و به حداکثر رساندن عملکرد، حرکت و قدرت فرد در طی فیزیوتراپی دنبال می شود.

به طور کلی، طیف گسترده ای از شرایط با استفاده از درمان فیزیوتراپی درمان می شوند. برخی از این شرایط عبارتند از:

  • شکستگی یا ترک در استخوان ها
  • مشکلات مفصلی
  • آسیب های ستون فقرات
  • توانبخشی بعد از جراحی
  • آسیب های ورزشی
  • بیماری های کودکان مانند فلج مغزی
  • اختلالات عصبی مانند سکته مغزی
  • اختلالات قلبی قفسه سینه

تعدادی از روش های درمانی در درمان با فیزیوتراپی استفاده می شود. فیزیوتراپی درمانی شامل تکنیک های الکتروتراپی، روش های درمانی دستی یا انواع مختلف برنامه های ورزشی است. درمان فیزیوتراپی همچنین شامل تکنیک‌های حرکت مفاصل مانند کشش عضلانی، ماساژ، طب سوزنی و درمان نقطه ماشه است.

متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران خدمات فیزیوتراپی را با بالاترین کیفیت و بر اساس بروزترین متدهای درمانی ارائه می دهند.

بیمارانی که به هر دلیل شرایط حرکتی محدود دارند و نمی توانند به کلینیک فیزیوتراپی مراجعه کنند می توانند از مزایای فیزیوتراپی در منزل بهره ببرند. برای این امر فیزیوتراپیست ها شخصاً بیماران را ویزیت می کنند و درمان های لازم را انجام می دهند. 

در این جا به برخی مزایای فیزیوتراپی در منزل اشاره کرده ایم.

فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران

فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران

اگر به دلیل تصادف یا جراحت یا هر دلیل دیگری دردی را تجربه می کنید، به هر حال کمی احساس ناراحتی می کنید و تنها جایی که می تواند به شما آرامش دهد منزل شماست. در حال حاضر در آن فضای راحتی شما، اگر شما درمان فیزیوتراپی را در منزل دریافت کنید، شانس بهبودی افزایش می یابد. شما آرام و راحت هستید بنابراین پاسخ درمانی بهتری نیز دریافت می کنید.

دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل و در کنار عزیزان سبب افزایش اعتماد بنفس شما از فرایند درمان شده و شانس بهبودی را افزایش می دهد.

گاهی ممکن است پیش بیاید که به کلینیک فیزیوتراپی مراجعه کنید، اما جو و محیط اطراف آن به شما کمکی نمی کند. این معیار در صورت فیزیوتراپی در منزل کاملاً قابل حذف است زیرا فیزیوتراپیست ابتدا از دانش خود و ابزارهای مورد نیاز برای کمک به شما استفاده می کند. سپس، او بر اساس زیرساخت ها و محیط خانه شما یک برنامه معمول برای شما طراحی می کند، بنابراین منجر به رشد بهتر می شود.

در بیمارانی که به دلیل بیماری ، جراحی و یا ضعف دوران سالمندی دچار محدودیت های حرکتی هستند فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران بسیار کمک کننده است.

گاهی اوقات، هماهنگی با برنامه فیزیوتراپیست دشوار است. مردم به دلیل برنامه های غیر منعطف، متخصصان و درمان های آنها را از دست می دهند. این مانع را می توان به خوبی از طریق فیزیوتراپی در منزل برطرف کرد. شما می توانید با برنامه ریزی جلسات بر اساس برنامه و روال خود، روال خود را مدیریت کنید و همچنین درمان های بسیار موثری دریافت کنید.

برای دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید: ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

هنگامی که در خانه تحت درمان قرار می گیرید، اعضای خانواده شما می توانند مراقب درمان و مقیاس رشد نیز باشند. اگر شما نیز ناامید هستید، آن‌ها برای حمایت از شما حاضر خواهند بود و در صورت نیاز به فیزیوتراپیست نیز می‌توانند به او کمک کنند.

اگرچه هزینه هر جلسه فیزیوتراپی در منزل نسبت به جلسات فیزیوتراپی در کلینیک فیزیوتراپی بیشتر است اما در مقایسه با مراجعه به یک مرکز فیزیوتراپی مقرون به صرفه است. عمدتاً به این دلیل است که هزینه های سفر شما صرفه جویی می شود. علاوه بر این، بسته به شرایط شما ممکن است سفر شما به آمبولانس نیاز داشته باشد. در صورت استفاده از فیزیوتراپی در منزل می توان از چنین هزینه هایی جلوگیری کرد.

با انتخاب فیزیوتراپی در خانه می توان زمان زیادی را ذخیره کرد. همچنین، زمان نقش مهمی در درمان شرایطی مانند درد حاد و استرس دارد. بنابراین، درمان در خانه کمک زیادی می کند.

استفاده از درمان فیزیوتراپی در منزل به بیمار و خانواده او کمک می کند تا روند درمان را پیگیری کنند و اطمینان حاصل کنند که بیمار مراقبت های فیزیوتراپی مناسب را دریافت می کند یا خیر.

انتخاب یک فیزیوتراپ خصوصی در خانه نیز باعث افزایش دامنه روند درمان می شود. عموماً در یک کلینیک تعداد زیادی از بیماران حضور دارند و فیزیوتراپیست نمی تواند زمان کافی را برای هر بیمار اختصاص دهد. بنابراین، انتخاب مراقبت های فیزیوتراپی در خانه به فیزیوتراپیست کمک می کند تا توجه کافی را به یک بیمار اختصاص دهد که به نوبه خود به بهبودی بهتر بیمار کمک می کند.

 

نویسنده: فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
فیزیوتراپی در کلینیک و‌ منزل (تهران،کرج)
نوبت دهی مشاوره و درمان : ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران – فیزیوتراپی در منزل نارمک – فیزیوتراپی در منزل شرق تهران – هزینه فیزیوتراپی در منزل – قیمت فیزیوتراپی در منزل

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی در نیاوران – فیزیوتراپی در شمال تهران

فیزیوتراپی در نیاوران توسط متخصصان ما در کلینیک فیزیوتراپی آیتن برای طیف وسیعی از اختلالات اسکلتی – عضلانی ، مشکلات نورولوژی و مشکلات کف لگن ارائه می شود. فیزیوتراپی به بهینه سازی حرکت و عملکرد انسان اختصاص دارد و شامل طیف گسترده ای از اقدامات با هدف ارتقاء، حفظ و بازیابی بهزیستی فیزیکی، روانی و اجتماعی…

درمان کمردرد با ورزش

درمان کمردرد با ورزش و فیزیوتراپی موثرترین روش غیرجراحی در درمان این اختلال اسکلتی – عضلانی شایع است که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در شریعتی ارائه می شود. کمردرد یکی از شایع ترین شکایات سلامتی است که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. کمردرد می تواند ناشی از عوامل…

کمردرد حاد

کمردرد حاد یک بیماری شایع است که بسیاری از افراد در مقطعی از زندگی خود آن را تجربه می کنند. با شروع ناگهانی درد در پشت مشخص می شود که معمولاً از چند روز تا چند هفته طول می کشد. کمر درد حاد می تواند ناشی از عوامل مختلفی از جمله کشیدگی عضلانی، رگ به…

کمردرد به چه دلایلی رخ می دهد؟

کمردرد یکی از شایعترین بیماری های سیستم اسکلتی_عضلانی بدن انسان است بطوری که بسیاری از مراجعان به مراکز درمانی و کلینیک های فیزیوتراپی را افراد مبتلا به کمردرد تشکیل می دهند. متاسفانه با شیوع چاقی و کمر تحرکی سن ابتلا به کمردرد کاهش یافته بطوری که امروزه بسیاری از جوانان و حتی کودکان از کمردرد…

درمان دستی دیسک کمر

درمان دستی دیسک کمر به یک رویکرد عملی اشاره دارد که توسط فیزیوتراپیست ها برای کاهش درد و اختلال عملکرد مرتبط با فتق دیسک کمر یا برآمدگی در قسمت پایین کمر استفاده می شود. مشکلات دیسک کمر یکی از دلایل شایع کمردرد، سیاتیک و سایر علائمی است که می تواند به طور قابل توجهی بر…

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی یک راهکار موثر و نوین است که توسط متخصصان فیزیوتراپی کف لگن ارائه می شود. سلامت جنسی یک جنبه حیاتی از رفاه کلی است و فیزیوتراپی، به ویژه فیزیوتراپی کف لگن (PFPT)، به عنوان یک ابزار ارزشمند در رسیدگی به اختلالات مختلف جنسی ظاهر شده است. این رویکرد یک راه…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ