فیزیوتراپی در منزل نارمک

فیزیوتراپی در منزل نارمک

فیزیوتراپی در منزل نارمک

فیزیوتراپی برای طیف گسترده‌ای از شرایط پزشکی مانند درد مداوم، آسیب‌های ورزشی و عضلانی، مراقبت‌های پس از سکته مغزی، بیماری‌های مزمن ریوی، مراقبت‌های سالمندان و کودکان، مراقبت‌های بعد از عمل و … می تواند به بهبود شرایط بیماران کمک کند و از آن جایی که بسیاری از بیماران نیازمند خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی دچار ضعف و مشکلات حرکتی هستند فیزیوتراپی در منزل برای این افراد بسیار مناسب است.

برنامه‌های مراقبت فیزیوتراپی در منزل، پروتکل‌های مراقبتی مورد استفاده در سطح جهانی و شیوه‌های مبتنی بر شواهد برای بهبودی بدون حادثه با بیمار و خانواده از طریق ارتباط موثر برای تسهیل مشارکت بیمار و نتایج بهتر می باشد.

متخصص فیزیوتراپی در منزل نارمک پس از ارزیابی دقیق شرایط بیمار برنامه درمانی منحصر بفردی را تنظیم می کند.

 • آیا سفر به کلینیک فیزیوتراپی خسته کننده و استرس زا است؟
 • ترتیبات حمل و نقل در طول ساعات کلینیک می تواند دشوار باشد
 • سن و شرایط شما سفر را ناخوشایند و استرس زا می کند
 • یک قرار ملاقات ممکن است کل روز را طول بکشد و احساس فرسودگی در شما ایجاد کند.
 • هیچ کلینیک فیزیوتراپی در نزدیکی منزل شما وجود ندارد؟

اگر پاسخ شما به این سوالات مثبت است فیزیوتراپی در منزل برای شما بسیار مناسب است.

فیزیوتراپی در منزل کمک زیادی به ارتقا سطح سلامت، تحرک و استقلال فرد می کند. راهکارهای فیزیوتراپی کمک زیادی به بهبود وضعیت تعادل در بیماران و کاهش احتمال سقوط می کند.

فواید فیزیوتراپی در منزل نارمک

می توانید از خدمات فیزیوتراپی با بالاترین کیفیت در منزل و در کنار عزیزان خود و بدون خروج از منزل و مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی بهره مند شوید.

دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل احساس آرامش بیشتری داشته و بیمار از استرس های ناشی از قرارگیری در محیط های درمانی دور می ماند.

فیزیوتراپی در منزل هزینه های ناشی از رفت و آمد و جابحایی و همچنین صرف زمان ناشی از قرارگیری در ترافیک های سنگین را نداشته و از این جهت نیز سودمند است.

بیمارانی که به دلیل جراحی ، ضعف جسمانی و … توانایی مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی را ندارند می تواند از خدمات فیزیوتراپی در منرل برای بهبود شرایط خود بهره ببرند.

بیش از 75 درصد از افرادی که به مراقبت در منزل نیاز دارند، سالمندانی هستند که برای مدیریت نیاز به کمک دارند و متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما ( فیزیوتراپی در منزل نارمک ) نهایت تلاش خود را برای کمک به این عزیزان خواهند کرد.

فیزیوتراپی در منزل سلامت جسمی کلی را بهبود می بخشد، عملکرد اجتماعی را افزایش می دهد.

فیزیوتراپی در منزل در چه بیماری هایی کاربرد دارد؟

 • سکته مغزی
 • نارسایی قلبی
 • پارکینسون
 • فلج مغزی
 • ام اس
 • بیمارانی که دچار آسیب نخاعی شده اند.
 • بهبودی پس از جراحی تعویض مفصل ران و زانو
 • توانبخشی پس از جراحی های ارتوپدی
 • بیماری ها و اختلالات ستون فقرات از جمله بیرون زدگی دیسک ها ، تنگی کانال نخاعی و …
 • آسیب های ورزشی مانند پارگی رباط ها و مینیسک زانو و …
 • بیماری های مادرزادی کودکان
 • و …

فیزیوتراپی در منزل نارمک

فیزیوتراپیست در منزل

فیزیوتراپیست ها متخصصین مراقبت های بهداشتی دارای مجوز هستند که می توانند به کاهش درد بیمار و بهبود یا بازیابی تحرک از طریق ابزارهای فیزیکی کمک کنند. آنها ممکن است به غلبه بر اختلالات حرکتی کمک کنند، که ممکن است از بدو تولد وجود داشته باشد، یا در اثر تصادف یا آسیب به دست آمده باشد، یا در نتیجه افزایش سن یا رویدادهای تغییر دهنده زندگی باشد. فیزیوتراپیست ما یک برنامه درمانی سفارشی را بر اساس وضعیت بیمار ارزیابی، تشخیص و تدوین خواهد کرد.

فیزیوتراپیست یک ارزیابی اولیه دقیق را در روز اول انجام می دهد که بر اساس آن یک برنامه درمانی سفارشی تدوین می شود.
مدت زمان خدمات از 45 دقیقه تا 1 ساعت بر اساس روش و شرایط بیمار متغیر است.

افرادی که از درد مزمن مفاصل یا ماهیچه رنج می برند به فیزیوتراپی منظم نیاز دارند. فیزیوتراپیست های ما ( متخصصان فیزیوتراپی در منزل نارمک ) به آنها کمک می کند تا تمرینات مشخصی را انجام دهند و از روش های تسکین درد مانند اولتراسوند، TENS/IFT برای کاهش ناراحتی استفاده کنند.

افرادی که در راه رفتن مشکل دارند نیاز به فیزیوتراپی دارند. فیزیوتراپیست به آنها کمک می کند تا طیف وسیعی از تمرینات حرکتی را انجام دهند، عضله سفت شده را کشیده و انعطاف پذیری را افزایش دهند.

افرادی که از درد ناشی از ضعف مفاصل رنج می برند نیاز به فیزیوتراپی دارند. فیزیوتراپیست به آنها کمک می کند تا تمرینات تقویتی را برای افزایش قدرت مفصل انجام دهند.

افرادی که از کمردرد یا گردن درد رنج می برند نیاز به فیزیوتراپی دارند. فیزیوتراپیست به آنها اقدامات ارگونومیکی را آموزش می دهد که در حین کار باید رعایت شود.

متخصصان فیزیوتراپی در منزل توانبخشی و بازتوانی پس از جراحی را برای بیمارانی که پس از جراحی از بیمارستان به خانه باز می گردند ارائه می دهد. درد و تورم ناشی از جراحی، داروها، و همچنین ضعف عضلانی، سفتی عمومی و آتروفی عضلانی ناشی از استراحت طولانی مدت، همگی در افزایش خطر افتادن پس از بازگشت مشتری به خانه نقش دارند. بسته به علت بستری شدن در بیمارستان، تنفس عمیق ممکن است مختل شود و خطر ابتلا به ذات الریه و چالش رسیدن به بهبودی کامل را افزایش دهد.

ما یک رویکرد بیمار محور را در نظر می گیریم و عواملی مانند اهداف حرکتی شما، وضعیت تعادل فعلی شما و اینکه کدام کنترل درد برای شما بهترین کار را دارد، در نظر می گیریم. ما همچنین به طور کلی با شما کار می کنیم و شما را در روند بهبودی راهنمایی می کنیم و خطرات زیست محیطی ناشی از افتادن را بررسی می کنیم.

متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی در منزل نارمک با تعهد و تجربه بالا و با بهره گیری از بروزترین متدهای فیزیوتراپی نهایت تلاش خود را برای کمک به بیماران برای بهبود کیفیت زندگی و کاهش مشکلات ناشی از بیماری ، آسیب دیدگی ، جراحی و یا سالمندی خواهند کرد.

نویسنده: فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
فیزیوتراپی در کلینیک و‌ منزل (تهران،کرج)
نوبت دهی مشاوره و درمان : ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل نارمک – فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس – فیزیوتراپی در منزل تهران – فیزیوتراپی سالمندان در منزل – فیزیوتراپی پس از جراحی تعویض مفصل

 

مقالات بیشتر

کمردرد حاد

کمردرد حاد یک بیماری شایع است که بسیاری از افراد در مقطعی از زندگی خود آن را تجربه می کنند. با شروع ناگهانی درد در پشت مشخص می شود که معمولاً از چند روز تا چند هفته طول می کشد. کمر درد حاد می تواند ناشی از عوامل مختلفی از جمله کشیدگی عضلانی، رگ به…

کمردرد به چه دلایلی رخ می دهد؟

کمردرد یکی از شایعترین بیماری های سیستم اسکلتی_عضلانی بدن انسان است بطوری که بسیاری از مراجعان به مراکز درمانی و کلینیک های فیزیوتراپی را افراد مبتلا به کمردرد تشکیل می دهند. متاسفانه با شیوع چاقی و کمر تحرکی سن ابتلا به کمردرد کاهش یافته بطوری که امروزه بسیاری از جوانان و حتی کودکان از کمردرد…

درمان دستی دیسک کمر

درمان دستی دیسک کمر به یک رویکرد عملی اشاره دارد که توسط فیزیوتراپیست ها برای کاهش درد و اختلال عملکرد مرتبط با فتق دیسک کمر یا برآمدگی در قسمت پایین کمر استفاده می شود. مشکلات دیسک کمر یکی از دلایل شایع کمردرد، سیاتیک و سایر علائمی است که می تواند به طور قابل توجهی بر…

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی یک راهکار موثر و نوین است که توسط متخصصان فیزیوتراپی کف لگن ارائه می شود. سلامت جنسی یک جنبه حیاتی از رفاه کلی است و فیزیوتراپی، به ویژه فیزیوتراپی کف لگن (PFPT)، به عنوان یک ابزار ارزشمند در رسیدگی به اختلالات مختلف جنسی ظاهر شده است. این رویکرد یک راه…

اسپوندیلیت

اسپوندیلیت به گروهی از شرایط التهابی اشاره دارد که بر ستون فقرات و مفاصل تأثیر می گذارد. شایع ترین نوع، و اغلب به عنوان “اسپوندیلیت” شناخته می شود، اسپوندیلیت آنکیلوزان (AS) است. این وضعیت در درجه اول مفاصل بین مهره های ستون فقرات را هدف قرار می دهد و باعث التهاب، درد و سفتی می…

فیزیوتراپی در درمان واژینیسموس

فیزیوتراپی در درمان واژینیسموس یک رویکرد موفقیت آمیز است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. واژینیسموس، وضعیتی که با سفت شدن غیرارادی عضلات کف لگن در هنگام تلاش برای دخول در واژن مشخص می شود، می تواند باعث ناراحتی قابل توجهی شود و بر صمیمیت جنسی تأثیر بگذارد. خوشبختانه، فیزیوتراپی یک رویکرد ایمن و…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ