فیزیوتراپی در منزل کرج

فیزیوتراپی در منزل کرج

فیزیوتراپی در منزل کرج توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما به آن دسته از عزیزانی که به دلیل مشکلات جسمی و … توانایی مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی را ندارند ارائه می شود.

فیزیوتراپی اغلب به عنوان درمانی تلقی می شود که تنها در صورتی قابل دسترسی است که افراد بتوانند به کلینیک بروند. با این حال، اکثر خدمات فیزیوتراپی را می توان به راحتی در خانه انجام داد. فیزیوتراپی در منزل کرج ممکن است به کسانی که مشکلات حرکتی یا شرایط طولانی مدتی که بر تحرک تأثیر می‌گذارند کمک بزرگی کند.

ما خدمات فیزیوتراپی ویزیت در منزل را ارائه می‌دهیم که می‌تواند به ویژه در مواردی که افراد در فعالیت‌های روزمره خود مانند راه رفتن، بالا رفتن از پله‌ها یا داخل و خارج شدن از رختخواب مشکل دارند، مفید باشد. خواه از مشکلات تعادل رنج می برید، زمین خوردن داشته اید یا اخیراً یک عمل جراحی انجام داده اید، ما می توانیم به بهبود قدرت، تعادل، تحرک و اعتماد به نفس در خانه و خارج از منزل کمک کنیم.

فیزیوتراپی در خانه همچنین می تواند به افرادی که مشکلات تنفسی مانند COPD (بیماری انسداد مزمن ریه)، بیماری آلزایمر یا بیماری پارکینسون دارند کمک کند. تحقیقات نشان می دهد که یک برنامه ورزشی مناسب و نظارت شده در این زمینه ها می تواند به بهبود عملکرد روزانه افراد کمک کند و پیشرفت شرایط طولانی مدت را کاهش دهد.

بازدید از خانه می تواند در ارائه ارزیابی خطر و توصیه هایی برای ایمن تر کردن محیط خانه به ویژه پس از سقوط مفید باشد. ما همچنین می‌توانیم توصیه‌های ارگونومیکی را برای کمک به آسان‌تر کردن کارهای روزانه ارائه دهیم. گاهی اوقات چیزی به سادگی حضور شخصی برای افزایش اعتماد به نفس در بیرون رفتن و بیرون رفتن دوباره می تواند زندگی را تغییر دهد و واقعاً به افزایش اعتماد به نفس کمک کند.

همه ویزیت‌های فیزیوتراپی در منزل حول اهداف مورد توافق بیمار و درمانگر با هدف نهایی بهبود کیفیت زندگی آن فرد تنظیم می‌شوند. درمان‌های مختلف دست نیز می‌تواند در خانه انجام شود، از جمله ماساژ و حرکت مفاصل که ممکن است بخشی از کمک به بهبودی فرد باشد. ملاقات‌ها در اطراف فرد انجام می‌شود و اقوام یا همسر می‌توانند در آن حضور داشته باشند، زیرا اغلب نظرات و کمک آنها ارزشمند است. در برخی موارد می‌توانیم به آموزش تکنیک‌هایی به بستگان کمک کنیم که به بهبودی یا نگهداری مداوم فرد کمک می‌کند.

درمان در خانه شما با درمان های داخل کلینیک تفاوتی ندارد زیرا همه روش های بالینی و ابزارهای درمانی موجود را می توان برای شما آورد. توانبخشی خانگی یک راه حل عالی برای افرادی است که درد شدید، مشکلات حرکتی را تجربه می کنند که خروج از خانه را محدود می کند و یا حتی افرادی که در بستر بیماری هستند. اگر افراد در فعالیت های روزانه مانند راه رفتن، بالا رفتن از پله ها یا داخل و خارج شدن از تختخواب مشکل دارند، می تواند مفید باشد.

فیزیوتراپی در منزل کرج

فواید فیزیوتراپی در منزل کرج

ارزیابی پایه و اساس هر قرار ملاقات اولیه فیزیوتراپی است و پایه و اساس برنامه های درمانی مداوم را تشکیل می دهد. اغلب مسائلی می تواند تاثیر قابل توجهی بر عملکرد روزانه شما داشته باشد. با فیزیوتراپی در منزل، ارزیابی اینکه چه مسائلی ممکن است به درد یا مشکلات عملکردی شما کمک کند، آسان است و به راه حل های ممکن کمک می کند.اغلب اهداف در نظر گرفته شده برای بیمار حول و حوش انجام کارهای روزانه در منزل است – هیچ مکانی بهتر از مکان دقیقی که نیاز به بهبود دارد، برای کار روی آن وجود ندارد.

فیزیوتراپی در منزل کرج موانعی را که می تواند مانع از دسترسی افراد به مراقبت های کافی شود را از بین می برد. اینها شامل موانعی مانند ترس از ترک خانه، مشکلات در سفر به کلینیک یا مشکلات حرکتی در نتیجه ناتوانی، بیماری یا آسیب است. فیزیوتراپی در منزل این امکان را برای افراد فراهم می کند تا بدون توجه به موانعی که ممکن است بر سر راه دریافت مراقبت قرار گیرد، به فیزیوتراپی دسترسی داشته باشند و از آن بهره مند شوند.

بسیاری از افرادی که بیماران پرخطر محسوب می شوند، می توانند با دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل، خود را در محیطی امن قرار دهند. دلایل احتمالی می تواند شامل بیماری یا ناتوانی باشد که بر تحرک آنها تأثیر می گذارد یا افزایش خطر عفونت در مکان های عمومی. فیزیوتراپی در منزل به این مراجعین پرخطر این امکان را می دهد که از فیزیوتراپی در ایمنی خانه خود بهره مند شوند.

فیزیوتراپی در منزل کرج می تواند به صرفه جویی در وقت نیز کمک زیادی بکند ،شما می توانید زمان سفر به کلینیک و بازگشت از آن را برای خود صرفه جویی کنید، به زبان ساده، حضور فیزیوتراپیست در منزل یکی از جنبه های زندگی شما را بسیار آسان تر می کند.

هنگامی که فیزیوتراپی در منزل شما ارائه می شود، جذب و آموزش یک عضو خانواده یا مراقب برای کمک به برنامه درمانی شما می تواند آسان تر باشد. برای برخی افراد، این می تواند به معنای افزایش شانس موفقیت شما باشد.

همه ما حق داریم که به پشتیبانی و مراقبتی که نیاز داریم دسترسی داشته باشیم. یک متخصص فیزیوتراپی در منزل کرج می تواند با دسترسی به مراقبت های مناسب در جامعه برای افراد دارای معلولیت، برخی از موانع را از بین ببرد.

نویسنده: فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
فیزیوتراپی در منزل و کلینیک (تهران و کرج)
نوبت دهی مشاوره و درمان : ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در نبرد – فیزیوتراپی در پرستار – فیزیوتراپی در منزل کرج – فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس – فیزیوتراپی در فلکه سوم تهرانپارس – فواید فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل توسط خانم – تعرفه فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل توسط آقا – فیزیوتراپی در منزل برای سکته مغزی – فیزیوتراپی در بلوار پروین – فیزیوتراپی خوب در تهرانپارس شرقی – فیزیوتراپی در فلکه اول تهرانپارس – فیزیوتراپی در شمال تهران – تعرفه فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل نیاوران – فیزیوتراپی در منزل مجیدیه – فیزیوتراپی در منزل هروی – فیزیوتراپی در منزل پاسداران – فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل – فیزیوتراپی در منزل با بیمه تکمیلی – – بهترین فیزیوتراپی تهرانپارس – بهترین فیزیوتراپی شرق تهران – فیزیوتراپی در منزل بلوار ارتش – فیزیوتراپی در منزل اقدسیه – فیزیوتراپی در منزل خیابان دولت – فیزیوتراپی در چیذر – فیزیوتراپی سکته مغزی در نارمک – فیزیوتراپی در قیطریه – فیزیوتراپی در ازگل

 

مقالات بیشتر

کمردرد حاد

کمردرد حاد یک بیماری شایع است که بسیاری از افراد در مقطعی از زندگی خود آن را تجربه می کنند. با شروع ناگهانی درد در پشت مشخص می شود که معمولاً از چند روز تا چند هفته طول می کشد. کمر درد حاد می تواند ناشی از عوامل مختلفی از جمله کشیدگی عضلانی، رگ به…

کمردرد به چه دلایلی رخ می دهد؟

کمردرد یکی از شایعترین بیماری های سیستم اسکلتی_عضلانی بدن انسان است بطوری که بسیاری از مراجعان به مراکز درمانی و کلینیک های فیزیوتراپی را افراد مبتلا به کمردرد تشکیل می دهند. متاسفانه با شیوع چاقی و کمر تحرکی سن ابتلا به کمردرد کاهش یافته بطوری که امروزه بسیاری از جوانان و حتی کودکان از کمردرد…

درمان دستی دیسک کمر

درمان دستی دیسک کمر به یک رویکرد عملی اشاره دارد که توسط فیزیوتراپیست ها برای کاهش درد و اختلال عملکرد مرتبط با فتق دیسک کمر یا برآمدگی در قسمت پایین کمر استفاده می شود. مشکلات دیسک کمر یکی از دلایل شایع کمردرد، سیاتیک و سایر علائمی است که می تواند به طور قابل توجهی بر…

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی یک راهکار موثر و نوین است که توسط متخصصان فیزیوتراپی کف لگن ارائه می شود. سلامت جنسی یک جنبه حیاتی از رفاه کلی است و فیزیوتراپی، به ویژه فیزیوتراپی کف لگن (PFPT)، به عنوان یک ابزار ارزشمند در رسیدگی به اختلالات مختلف جنسی ظاهر شده است. این رویکرد یک راه…

اسپوندیلیت

اسپوندیلیت به گروهی از شرایط التهابی اشاره دارد که بر ستون فقرات و مفاصل تأثیر می گذارد. شایع ترین نوع، و اغلب به عنوان “اسپوندیلیت” شناخته می شود، اسپوندیلیت آنکیلوزان (AS) است. این وضعیت در درجه اول مفاصل بین مهره های ستون فقرات را هدف قرار می دهد و باعث التهاب، درد و سفتی می…

فیزیوتراپی در درمان واژینیسموس

فیزیوتراپی در درمان واژینیسموس یک رویکرد موفقیت آمیز است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. واژینیسموس، وضعیتی که با سفت شدن غیرارادی عضلات کف لگن در هنگام تلاش برای دخول در واژن مشخص می شود، می تواند باعث ناراحتی قابل توجهی شود و بر صمیمیت جنسی تأثیر بگذارد. خوشبختانه، فیزیوتراپی یک رویکرد ایمن و…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ