فیزیوتراپی نارمک

فیزیوتراپی نارمک

فیزیوتراپی نارمک خدمات فیزیوتراپی در منزل و کلینیک را با بالاترین کیفیت و با کادری مجرب و متعهد ارائه می دهد.

فیزیوتراپی مهم ترین رشته علوم پزشکی در حوزه توانبخشی است که به افراد در بازیابی سلامتی ، پیشگیری از آسیب دیدگی ، درمان بیماری و آسیب و در کل ارتقا سطح زندگی کمک می کند.

فیزیوتراپی به بازگرداندن حرکت و عملکرد تا حد امکان به حالت طبیعی کمک می کند، تا فرد بتواند زندگی بهتری را تجربه کند.

فیزیوتراپیست ها به افراد در هر سنی کمک می کنند تا بر مشکلات جسمی و حرکتی خود غلبه کنند و بتوانند با حداکثر استقلال زندگی کنند.

فیزیوتراپی نارمک

متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی در منزل نارمک با دانش و تجربه بالا خدمات تخصصی فیزیوتراپی را برای طیف وسیعی از مشکلات ارائه می دهند.

فیزیوتراپیست های ما از دانش خود برای کمک به افراد بیمار یا ناتوان بهره می برند تا به بهبود کیفیت زندگی آن ها کمک کنند.

بهترین مرکز فیزیوتراپی نارمک خدمات تخصصی فیزیوتراپی را برای مشکلات زیر ارائه می دهد:

مشکلات و بیماری های سیستم عصبی همچون سکته مغزی ، فلج مغزی ، ام اس ، پارکینسون و …

مشکلات و آسیب های سیستم اسکلتی بدن همچون دررفتگی ها و شکستگی ها ، آسیب های ورزشی همچون پارگی رباطها و مینیسک زانو ، بیرون زدگی دیسک ها ، لغزش مهره ها ، پارگی دیسک ها ، آرتروز مفاصل ، دردهای مفصلی مزمن ، کشیدگی ها و گرفتگی های عضلانی ، سندرم شانه منجمد ، سندرم تونل کارپال ، التهاب بورس ها و تاندون ها و … بسیاری مشکلات دیگر که می توانند از خدمات متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما در مرکز فیزیوتراپی در نارمک بهره ببرند.

مشکلات و اختلالات ناشی از ضعف عضلات کف لگن مانند بی اختیاری ادرار و مدفوع ، یبوست و … با ارائه راهکارهای فیزیوتراپی قابل بهبود هستند.

مشکلات ناشی از افزایش سن در سالمندان مانند درد و سفتی مفاصل ، محدودیت های حرکتی

فیزیوتراپی نارمک

توصیه های متخصصان فیزیوتراپی نارمک به شما

تحرک داشته باشید – فعال ماندن به کاهش سفتی مفاصل کمک می کند. حتی اگر ناراحت هستید، توصیه می شود که مفاصل آسیب دیده را تا حد امکان حرکت دهید، زیرا این کار بهبودی شما را تسریع می کند. با پیروی از توصیه پزشک عمومی یا فیزیوتراپیست خود به طور منظم ورزش کنید. با این حال، پس از یک آسیب دیدگی یا یک استراحت طولانی، از یک فیزیوتراپیست بخواهید تا برنامه ورزشی شما را مرور کند.

تون عضلانی خود را افزایش دهید. کلاس هایی مانند تای چی و پیلاتس به تقویت عضلات و ثبات مرکزی بدن کمک می کند. این کار تعادل شما را بهبود می بخشد و خطر افتادن را کاهش می دهد. اگر فیزیوتراپیست تمریناتی را برای تقویت یا کشش ماهیچه ها به شما داده است، این تمرینات را در برنامه روزانه خود قرار دهید، زیرا تغییرات زیادی در زندگی شما ایجاد می کند. تمرین با وزنه می‌تواند به افزایش قدرت عضلانی کمک کند، اما قبل از شروع یک برنامه جدید توصیه‌های لازم را داشته باشید.

در مورد وضعیت بدن خود از متخصص فیزیوتراپی نارمک بیاموزید و متوجه شوید که کدام فعالیت ها باعث می شود عضلات شما منقبض شوند. مطمئن شوید که ایستگاه کاری و موقعیت رانندگی شما به درستی برای قد شما تنظیم شده است و سعی کنید به طور منظم موقعیت را تغییر دهید. از فیزیوتراپیست خود بپرسید که چگونه به کارهای تکراری یا سخت در زندگی روزمره خود نزدیک شوید – به عنوان مثال، بلند کردن اجسام سنگین یا ساعات طولانی در رایانه. کلاس‌هایی مانند یوگا و پیلاتس می‌توانند به شما کمک کنند تا آرامش داشته باشید و از بدن خود آگاه‌تر شوید.

محدودیت های خود را بشناسید. فعالیت های تکراری یا سخت را در طول روز پخش کنید، در صورت نیاز استراحت کوتاهی داشته باشید. اگر مفاصل شما داغ یا متورم شده اند، به آن ها استراحت دهید. یاد بگیرید که تفاوت بین ایجاد یک چالش سالم و فشار بیش از حد به خودتان را تشخیص دهید.

حفظ وزن سالم. حفظ وزن بدن در محدوده توصیه شده به جلوگیری از فشار بیش از حد بر مفاصل کمک می کند و ممکن است از پوکی استخوان جلوگیری کند که می تواند مشکلات بیشتری برای شما ایجاد کند.

خلاق باشید. هر فعالیتی که باعث ناراحتی شما می شود را اصلاح کنید. به عنوان مثال، اگر مچ دستتان پیچ خورده است، ممکن است لازم باشد از بازوی دیگر برای بلند کردن اجسام سنگین برای چند هفته استفاده کنید. اگر کار روزانه خاصی برایتان دشوار است، با دیگران برای ایده‌ها صحبت کنید یا از یک فیزیوتراپیست کمک بگیرید – ممکن است راهی برای حل آن وجود داشته باشد.

از پشتیبانی موجود استفاده کنید. اگر ممکن است ناراحتی طولانی مدتی را تجربه کنید، از فیزیوتراپیست ما در مرکز فیزیوتراپی در منزل نارمک در مورد ابزارها و ابزارهایی برای کمک به کارهای خاص، مانند عصا برای بهبود وضعیت راه رفتن یا پدهای حرارتی برای تسکین عضلات دردناک بپرسید.

بدانید چه زمانی باید به دنبال کمک باشید. اگر درد شدید دارید یا آسیب یا ضربه شدیدی به سرتان وارد شده است، در اسرع وقت به پزشک عمومی بروید یا به فیزیوتراپیست خود مراجعه کنید. برخی از شرایط بهتر است در اسرع وقت پس از رویداد درمان شوند. اگر از مسکن‌های ساده یا داروهای تجویز شده استفاده می‌کنید، دستورالعمل‌های روی بسته را دنبال کنید یا از پزشک عمومی یا داروساز خود راهنمایی بخواهید.

با خوردن یک رژیم غذایی متعادل، ترک سیگار و الکل، سلامت و تندرستی کلی خود را حفظ کنید. 

نکات پایانی

فیزیوتراپی روشی ایمن ، کم هزینه و بسیار موثر است که می تواند نیاز افراد به استفاده از داروهای شیمیایی و در بسیاری از موارد انجام جراحی های غیرضروری که می تواند هزینه های زیادی را به خانواده تحمیل کند را کاهش دهد. متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما در مرکز فیزیوتراپی نارمک نهایت تلاش خود را می کنند تا به بیماران کمک کنند تا بتواند با غلبه بر بیماری و ناتوانی از کیفیت بالاتری در زندگی بهره ببرند.

 

نویسنده: فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
فیزیوتراپی در منزل و کلینیک (تهران و کرج)
نوبت دهی مشاوره و درمان : ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی چیست؟ – فیزیوتراپی نارمک – فیزیوتراپی در نارمک – فیزیوتراپی در منزل نارمک – بهترین مرکز فیزیوتراپی در نارمک – فیزیوتراپی کمردرد در تهرانپارس– فواید فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل توسط خانم – قیمت فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل توسط آقا – فیزیوتراپی در بلوار پروین – فیزیوتراپی خوب در تهرانپارس شرقی – فیزیوتراپی در فلکه سوم تهرانپارس – فیزیوتراپی در شمال تهران – تعرفه فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل نیاوران – فیزیوتراپی در منزل مجیدیه – فیزیوتراپی در منزل هروی – فیزیوتراپی در منزل پاسداران – فیزیوتراپی در منزل با بیمه تکمیلی – فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس – بهترین فیزیوتراپی تهرانپارس – بهترین فیزیوتراپی شرق تهران – فیزیوتراپی در منزل بلوار ارتش – فیزیوتراپی در منزل اقدسیه – فیزیوتراپی در منزل پیروزی

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟ یک روش بسیار موثر و غیر تهاجمی درمانی است، وضعیتی که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. فیزیوتراپی شامل یک ارزیابی جامع، تشخیص و برنامه درمانی توسط فیزیوتراپیست های آموزش دیده برای کمک به کاهش درد، بهبود تحرک و جلوگیری از قسمت های بعدی…

روش مکنزی چیست؟

روش مکنزی که با نام تشخیص و درمان مکانیکی (MDT) نیز شناخته می‌شود، یک رویکرد کاملاً جا افتاده در زمینه فیزیوتراپی است. این دارو توسط فیزیوتراپیست مشهور رابین مک کنزی در دهه 1950 ساخته شد و از آن زمان به دلیل اثربخشی آن در درمان مشکلات اسکلتی عضلانی به رسمیت شناخته شده است. در هسته…

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر یکی از خدماتی است که توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. فتق دیسک کمر یک بیماری شایع ستون فقرات است که می تواند باعث درد و ناراحتی قابل توجهی شود و زمانی اتفاق می افتد که مواد نرم و ژل مانند…

فیزیوتراپی در منزل کمر درد

فیزیوتراپی در منزل کمر درد یکی از روشهای موثر در تسکین کمردرد و درمان عوامل زمینه ای آن است. کمردرد به یک مسئله رایج برای افراد در هر سنی تبدیل شده است، چه یک کارمند اداری باشید که ساعت های طولانی را پشت میز خود می گذرانید و چه ورزشکاری که تحرک بالایی دارد، کمردرد…

فیزیوتراپی گردن درد در منزل

فیزیوتراپی گردن درد در منزل از خدمات تخصصی است که توسط درمانگران با تجربه ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در شریعتی ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع و اغلب ناتوان کننده است که می تواند افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار دهد. این می تواند به دلایل مختلفی…

فیزیوتراپی کمردرد در تهران

فیزیوتراپی کمردرد در تهران توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن ، با هدف تسکین علائم و بهبود عوامل زمینه ای کمردرد ارائه می شود. کمردرد مشکل شایعی است که افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار می دهد. این می تواند از ناراحتی خفیف تا درد ناتوان کننده متغیر باشد…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ