هزینه فیزیوتراپی در منزل چقدر است؟

هزینه فیزیوتراپی در منزل چقدر است

هزینه فیزیوتراپی در منزل چقدر است؟

هزینه فیزیوتراپی در منزل بسته به مشکل بیمار و متد های درمانی فیزیوتراپی در منزل که برای بیمار انجام می پذیرد متفاوت است.

همچنین تعداد اندام های نیازمند فیزیوتراپی در منزل، هزینه کلی درمان را تحت الشعاع قرار می دهد.

تعرفه فیزیوتراپی در منزل هر ساله بر اساس میزان تورم، دستگاه های نوین مورد استفاده، درمانهای دستی، طب سوزنی(سوزن خشک) و تمرین درمانی تعیین می گردد.

متاسفانه برخی از شرکت‌های درمان در منزل با ارسال تکنسین به جای فیزیوتراپیست برای انجام فیزیوتراپی در منزل جان بیماران عزیز را به خطر می‌اندازند.

از این رو از شما مردم عزیز خواهشمندیم در صورت برخورد با شرکت های ارسال کننده افراد غیر فیزیوتراپیست این مهم را به معاونت درمان یا سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران اطلاع دهند.

هزینه فیزیوتراپی در منزل چقدر است؟

قیمت فیزیوتراپی در منزل به علت مزایایی که این نوع درمان نسبت به کلینیک فیزیوتراپی برای برخی بیماران دارد (بیمارانی که توانایی حضور در کلینیک های فیزیوتراپی را ندارند) بیشتر است.

از جمله مزایای فیزیوتراپی در منزل برای بیماران نیازمند فیزیوتراپی می توانیم به چند مورد مهم اشاره کنیم.

  • یک آن که بیمار نیازمند فیزیوتراپی در منزل هزینه و وقت خود را جهت جابجایی و حضور در کلینیک فیزیوتراپی از دست نخواهد داد.
  • مورد بعد آن است که بیماران نیازمند فیزیوتراپی در منزل به جهت شرایط خاصی که دارند و نمی‌توانند به کلینیک های فیزیوتراپی رجوع کنند آرامش خاطر بیشتری را در منزل تجربه کرده و آمادگی جسمانی بیشتری را جهت دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل از خود نشان میدهند.
  • نکته بعدی آن است که برخی بیماران نیازمند خدمات فیزیوتراپی در منزل علاقه به حضور در کلینیک های فیزیوتراپی را به علت بیماری خاص خود نداشته و ترجیح می دهند فیزیوتراپی را در منزل ادامه دهند.
  • از مزایای دیگر خدمات فیزیوتراپی در منزل میتوانیم به این موارد مهم اشاره کنیم که تمام وقت فیزیوتراپیست برای انجام خدمات فیزیوتراپی در منزل به یک فرد نیازمند فیزیوتراپی اختصاص داده می شود و این مهم کمک می کند روند بهبود بیمار تسریع شود.
  • همچنین انرژی و تمرکز فیزیوتراپیست جهت درمان یک بیمار با شرایط خاص که نیازمند فیزیوتراپی در منزل است تجمیع می گردد.
  • نکته مهم دیگر آن است که برخی بیماری ها نیازمند هستند که تمرین درمانی را به طور اصولی تر تحت نظارت دقیق و کامل فیزیوتراپیست آموزش ببینند و این مهم حاصل نمی شود مگر آنکه فیزیوتراپیست این خدمات فیزیوتراپی را در خانه به بیمار آموزش دهد.
  • از نکات مهم دیگر که می‌توانیم به آن اشاره داشته باشیم آن است که برخی بیماران نیازمند خدمات فیزیوتراپی در منزل به درمان‌ های تخصصی منوال (دستی) و کایروپراکتیک نیاز داشته و در برخی شرایط خاص بهتر است این خدمات در منزل بیمار صورت پذیرد.

متاسفانه در سال‌های اخیر برخی مراکز پایین تر از تعرفه تعیین شده فیزیوتراپی در منزل افراد غیر فیزیوتراپیست یا دانشجویان فیزیوتراپی را جهت ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل معرفی نموده و خطرات و عوارض بسیاری را برای بیماران ایجاد نموده اند.از این رو از تک تک شما مردم عزیز خواهشمندیم جهت دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل(خانه) حتماً کارت نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران و کارت انجمن فیزیوتراپی ایران را از فرد فیزیوتراپیست درخواست نمایید و در صورت عدم ارائه کارت نظام پزشکی یا کارت انجمن فیزیوتراپی ایران از انجام خدمات فیزیوتراپی در منزل توسط وی اجتناب عمل آورید.

همکاران فیزیوتراپیست آقا و خانم کلینیک ما متشکل از فیزیوتراپیست های با سابقه درخشان در ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل و کلینیک هستند.خدمات فیزیوتراپی در منزل در تهران بزرگ(شمال،جنوب،غرب،شرق) و همچنین کرج ارائه می گردد.جهت دریافت مشاوره کاملا رایگان می توانید با ما تماس بگیرید.

فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
رتبه برتر آزمون تحصیلات تکمیلی
فارغ التحصیل از دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران
ارائه خدمات تخصصی فیزیوتراپی در منزل و کلینیک توسط کادر آقا و خانم با ارائه مدارک نظام پزشکی
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
شماره تماس جهت دریافت مشاوره قبل از دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل و کلینیک ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

کلمات کلیدی:

فیزیوتراپی در منزل، قیمت فیزیوتراپی در منزل، تعرفه فیزیوتراپی در منزل، فیزیوتراپی در منزل تهران، فیزیوتراپی در منزل کرج فیزیوتراپی در منزل شمال تهران، فیزیوتراپی در منزل جنوب تهران، فیزیوتراپی در منزل شرق تهران، فیزیوتراپی در منزل غرب تهران – هزینه فیزیوتراپی در منزل چقدر است؟

مقالات بیشتر

کمردرد حاد

کمردرد حاد یک بیماری شایع است که بسیاری از افراد در مقطعی از زندگی خود آن را تجربه می کنند. با شروع ناگهانی درد در پشت مشخص می شود که معمولاً از چند روز تا چند هفته طول می کشد. کمر درد حاد می تواند ناشی از عوامل مختلفی از جمله کشیدگی عضلانی، رگ به…

کمردرد به چه دلایلی رخ می دهد؟

کمردرد یکی از شایعترین بیماری های سیستم اسکلتی_عضلانی بدن انسان است بطوری که بسیاری از مراجعان به مراکز درمانی و کلینیک های فیزیوتراپی را افراد مبتلا به کمردرد تشکیل می دهند. متاسفانه با شیوع چاقی و کمر تحرکی سن ابتلا به کمردرد کاهش یافته بطوری که امروزه بسیاری از جوانان و حتی کودکان از کمردرد…

درمان دستی دیسک کمر

درمان دستی دیسک کمر به یک رویکرد عملی اشاره دارد که توسط فیزیوتراپیست ها برای کاهش درد و اختلال عملکرد مرتبط با فتق دیسک کمر یا برآمدگی در قسمت پایین کمر استفاده می شود. مشکلات دیسک کمر یکی از دلایل شایع کمردرد، سیاتیک و سایر علائمی است که می تواند به طور قابل توجهی بر…

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی یک راهکار موثر و نوین است که توسط متخصصان فیزیوتراپی کف لگن ارائه می شود. سلامت جنسی یک جنبه حیاتی از رفاه کلی است و فیزیوتراپی، به ویژه فیزیوتراپی کف لگن (PFPT)، به عنوان یک ابزار ارزشمند در رسیدگی به اختلالات مختلف جنسی ظاهر شده است. این رویکرد یک راه…

اسپوندیلیت

اسپوندیلیت به گروهی از شرایط التهابی اشاره دارد که بر ستون فقرات و مفاصل تأثیر می گذارد. شایع ترین نوع، و اغلب به عنوان “اسپوندیلیت” شناخته می شود، اسپوندیلیت آنکیلوزان (AS) است. این وضعیت در درجه اول مفاصل بین مهره های ستون فقرات را هدف قرار می دهد و باعث التهاب، درد و سفتی می…

فیزیوتراپی در درمان واژینیسموس

فیزیوتراپی در درمان واژینیسموس یک رویکرد موفقیت آمیز است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. واژینیسموس، وضعیتی که با سفت شدن غیرارادی عضلات کف لگن در هنگام تلاش برای دخول در واژن مشخص می شود، می تواند باعث ناراحتی قابل توجهی شود و بر صمیمیت جنسی تأثیر بگذارد. خوشبختانه، فیزیوتراپی یک رویکرد ایمن و…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ