چرا فیزیوتراپی در منزل ؟

چرا فیزیوتراپی در منزل ؟

چرا فیزیوتراپی در منزل ؟

فیزیوتراپیست ها آموزش های لازم را در ارتباط با نحوه ایجاد و درمان اختلالات اسکلتی ـ عضلانی دیده اند و پس از ارزیابی دقیق شرایط بیمار برنامه درمانی و توانبخشی متناسب با شرایط بیمار را برای ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل ارائه می دهند.

بسیاری از افرادی که نیازمند خدمات فیزیوتراپی هستند به دلیل مشکلات ناشی از بیماری ، آسیب دیدگی ، افزایش سن و یا انجام جراحی توانایی مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی را نداشته و باید از خدمات فیزیوتراپی در منزل بهره ببرند.

فیزیوتراپی در منزل می تواند به اندازه فیزیوتراپی در کلینیک مفید باشد به علاوه افراد نیازمند خدمات فیزیوتراپی می توانند بدون مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی و صرف وقت و هزینه بیش از حد از خدمات فیزیوتراپی و توانبخشی بهره ببرند.

با استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل می توان به افرادی که به هر دلیل چه بیماری ، چه آسیب دیدگی ، جراحی و کهولت دچار مشکلات حرکتی شده اند کمک کرد تا بتوانند به حداکثر کارایی و عملکرد حرکتی رسیده و کیفیت زندگی آن ها افزایش پیدا کند.

فیزیوتراپی استفاده از تکنیک های دستی و تجهیزات فیزیکی برای کمک به افراد در غلبه بر مشکلات حرکتی است. این مشکلات ممکن است در اثر سکته مغزی ، پارکینسون ، درد ستون فقرات و شرایط تنفسی ایجاد شود.

فیزیوتراپی در منزل برای کسانی که به فیزیوتراپی نیاز دارند اما تحرک ندارند یا خانواده ای ندارند تا آنها را به کلینیک فیزیوتراپی برساند بسیار عالی است.

چرا فیزیوتراپی در منزل ؟

کاهش هزینه هایی که به دلیل جابجایی و مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی باید پرداخت کرد.

صرفه جویی در زمان بدون نیاز به حروج از منزل و قرار گرفتن در ترافیک های سنگین و خسته کننده

دریافت خدمات فیزیوتراپی و توانبخشی در منزل و در کنار عزیزان بخصوص در کودکان و افراد سالمند

کاهش استرس قرار گرفتن در محیط های درمانی

خدمات فیزیوتراپی در منزل به چه افرادی کمک می کند؟

افرادی که بدلیل بیماری یا جراحی و یا مشکلات حرکتی ناشی از افزایش سن توانایی مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی را ندارند می توانند از مزایای خدمات فیزیوتراپی در منزل بهره ببرند.

سکته مغزی یکی از مشکلات نورولوژیک شایع است که سبب بروز مشکلات جسمی و حرکتی در فرد بیمار شده و فرد را نیازمند خدمات فیزیوتراپی می کند ، که فیزیوتراپی در منزل در این بیماران بسیار مفید است.

کودکانی که نیازمند خدمات فیزیوتراپی هستند و جلسات فیزیوتراپی آن ها باید بطور منظم پیگیری شود نیز می توانند از مزایای فیزیوتراپی در منزل بهره ببرند.

 

برای دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

فیزیوتراپیست محمدرضا جانپور ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل سکته مغزی – فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل – توانبخشی سکته مغزی در منزل – فیزیوتراپی در منزل تهران – چرا فیزیوتراپی در منزل ؟

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟ یک روش بسیار موثر و غیر تهاجمی درمانی است، وضعیتی که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. فیزیوتراپی شامل یک ارزیابی جامع، تشخیص و برنامه درمانی توسط فیزیوتراپیست های آموزش دیده برای کمک به کاهش درد، بهبود تحرک و جلوگیری از قسمت های بعدی…

روش مکنزی چیست؟

روش مکنزی که با نام تشخیص و درمان مکانیکی (MDT) نیز شناخته می‌شود، یک رویکرد کاملاً جا افتاده در زمینه فیزیوتراپی است. این دارو توسط فیزیوتراپیست مشهور رابین مک کنزی در دهه 1950 ساخته شد و از آن زمان به دلیل اثربخشی آن در درمان مشکلات اسکلتی عضلانی به رسمیت شناخته شده است. در هسته…

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر یکی از خدماتی است که توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. فتق دیسک کمر یک بیماری شایع ستون فقرات است که می تواند باعث درد و ناراحتی قابل توجهی شود و زمانی اتفاق می افتد که مواد نرم و ژل مانند…

فیزیوتراپی در منزل کمر درد

فیزیوتراپی در منزل کمر درد یکی از روشهای موثر در تسکین کمردرد و درمان عوامل زمینه ای آن است. کمردرد به یک مسئله رایج برای افراد در هر سنی تبدیل شده است، چه یک کارمند اداری باشید که ساعت های طولانی را پشت میز خود می گذرانید و چه ورزشکاری که تحرک بالایی دارد، کمردرد…

فیزیوتراپی گردن درد در منزل

فیزیوتراپی گردن درد در منزل از خدمات تخصصی است که توسط درمانگران با تجربه ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در شریعتی ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع و اغلب ناتوان کننده است که می تواند افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار دهد. این می تواند به دلایل مختلفی…

فیزیوتراپی کمردرد در تهران

فیزیوتراپی کمردرد در تهران توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن ، با هدف تسکین علائم و بهبود عوامل زمینه ای کمردرد ارائه می شود. کمردرد مشکل شایعی است که افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار می دهد. این می تواند از ناراحتی خفیف تا درد ناتوان کننده متغیر باشد…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ