فیزیوتراپی تهران پارس

  1. خانه
  2. معرفی رشته های توانبخشی
  3. فیزیوتراپی
  4. فیزیوتراپی تهران پارس
فیزیوتراپی تهران پارس

فیزیوتراپی تهران پارس درمانی ایمن ، موثر و پرکاربرد است که نیاز به مصرف داروهای شیمیایی و جراحی های غیرضروری را به حداقل می رساند.

اگر درد مزمن توانایی شده را برای انجام فعالیت های روزمره کاهش داده وقت آن رسیده که از خدمات فیزیوتراپی بهره مند شوید.

متخصصان توانبخشی که به افراد کمک می‌کنند پس از آسیب یا بیماری بهتر حرکت کنند و احساس بهتری داشته باشند، فیزیوتراپیست نامیده می‌شوند.

متخصصان فیزیوتراپی با توجه به شرایط بیماران از متدها و مدالیته های محتلفی همچون تکنیک های درمان دستی ، سوزن خشک ، تمرینات ورزشی ، لیزر درمانی ، الکتروتراپی و … بهره مند می شوند.

متخصصان ما در فیزیوتراپی تهران پارس برای کمک به بازیابی دامنه حرکت، قدرت و تحرک بیماران برای داشتن زندگی بهتر و با کیفیت تر نهایت تلاش خود را می کنند.

ورزش تمرکز اصلی درمان با فیزیوتراپی است زیرا ثابت شده است که ورزش به شما کمک می کند بهتر حرکت کنید و احساس بهتری داشته باشید. پس از آسیب دیدگی، تمرین صحیح ، با فرکانس و شدت صحیح و در جهت صحیح ، می تواند به بهبودی کامل شما کمک کند.

بسیاری از فیزیوتراپیست ها در سراسر جهان از تحریک الکتریکی و لیزر درمانی با لیزر پرتوان و کم توان برای کمک به بیماران خود برای کاهش درد و بهبود جریان خون استفاده می کنند.

فیزیوتراپی در تهران پارس

فیزیوتراپی یک درمان پزشکی است که ترکیبی از پیشگیری از آسیب، توانبخشی، تناسب اندام جامع و درمان پایدار است. فیزیو عمدتاً بر حرکت و علمی که حول آن می چرخد ​​متمرکز است تا بتواند به مسائلی که می تواند باعث ناتوانی یا آسیب شود رسیدگی کند. پس از رفع مشکلات، فیزیوتراپی می تواند به بیماران کمک کند تا قدرت و قدرت خود را به حداکثر برسانند و آن را بازیابی کنند (قبل از هر گونه آسیب بیشتر).

فیزیوتراپی با ترکیبی از تکنیک ها برای بازیابی تحرک مانند تمرینات و ماساژ کار می کند و این تکنیک ها پس از نهایی شدن تشخیص اجرا می شوند. تشخیص به بیمار می‌گوید که چه برنامه درمانی را باید انتخاب کند، و این طرح باید بهزیستی کلی او را بهبود بخشد و به بازگرداندن آنها به روال عادی و بدون درد کمک کند.

هنگامی که تشخیص داده شد و برنامه درمانی به شما داده شد، می توانید یک قرار ملاقات با فیزیوتراپیست تعیین کنید که به شما در بازیابی قدرت و حرکت پس از آسیب یا جراحی کمک می کند. این متخصصان برای کمک به شما در انجام کارهای فیزیکی خاص، تمرینات و حرکات کششی آموزش دیده اند. آنها امکانات و تجهیزات ویژه ای دارند که می توانند انواع مشکلات حرکتی را برطرف کنند و دامنه حرکتی شما را بازیابی کنند.

افراد معمولاً زمانی که در حال بهبودی پس از یک آسیب دیدگی یا جراحی بزرگ هستند، به دنبال فیزیوتراپی تهران پارس هستند و جلسات درمانی را برای تسکین دردی که تحرک و قدرت آنها را محدود می کند، پشت سر می گذارند. عوامل متعددی مانند اسپاسم عضلانی، وضعیت نامناسب، کشیدگی عضلانی یا یک عامل خارجی که می تواند باعث آسیب شدید شود، می تواند باعث شود فرد به فیزیوتراپیست مراجعه کند. فیزیوتراپی به بیمار کمک می کند تا درد را مدیریت کند و بهتر حرکت کند. فیزیوتراپیست ها همچنین آنها را از علائم محرکی که باید در آینده جستجو کنند مطلع خواهند کرد تا بتوانند از تکرار آسیب جلوگیری کنند. این همچنین شما را از هر گونه درد اضافی و خرابی مربوطه نجات می دهد.

در اینجا رایج ترین دلیلی است که افراد به جلسات فیزیوتراپی تهران پارس مراجعه می کنند:

  • جلوگیری از آسیب دیدگی
  • برای داشتن وضعیت بدنی خوب (به خصوص اگر بیمار روی میز کار می کند)
  • رفع اسپاسم عضلانی
  • کمک به کشش و انعطاف پذیری عضلات
  • تسریع بهبودی پس از جراحی های بزرگ از جمله جراحی تعویض مفصل زانو و لگن
  • بهبود وضعیت تعادل

مزایای فیزیوتراپی

فیزیوتراپی می تواند برای بیماران در هر سنی، بدون توجه به انواع صدمات یا بیماری ها، تسکین درد ارائه دهد. هنگامی که با یک فیزیوتراپیست با تجربه مشورت کرده و یک برنامه درمانی را دریافت کردید که با تشخیص شما مطابقت داشته باشد، در آینده مطمئن خواهید شد که زندگی سالم و فعالی خواهید داشت.

یکی از بزرگترین مزایای فیزیوتراپی تسکین پایدار درد است. دردهایی که در بدن خود تجربه می کنید ممکن است به دلایل زیادی مانند آسیب ناشی از ورزش یا کمردرد مزمن ناشی از سن یا وضعیت نامناسب باشد. اگر درد شروع به ایجاد مشکل در برنامه روزانه شما کرد، آن را به عنوان نشانه ای برای تعیین قرار ملاقات با فیزیوتراپیست در نظر بگیرید. جلسات فیزیوتراپی تهران پارس به کاهش درد و همچنین کاهش وابستگی شما به مسکن ها که می تواند برای سلامت جسمی و روانی شما در آینده خطرناک باشد، کمک می کند.

فیزیوتراپی تهران پارس

افرادی که در حال نقاهت پس از یک جراحت یا جراحی هستند معمولاً برای مدت طولانی در رختخواب می مانند، بنابراین مدتی طول می کشد تا به راه رفتن عادی خود بازگردند. در این مورد، تحرک می تواند یک چالش باشد، و انجام کارهای روزانه ممکن است به دلیل درد تقریبا غیرممکن به نظر برسد. اینجاست که فیزیوتراپی می تواند کمک بزرگی باشد. با کمک یک فیزیوتراپیست خوب، بدن شما قدرت را بازیابد، تحرک و انعطاف پذیری را به دست می آورد و هماهنگی را نیز افزایش می دهد.

گاهی اوقات جراحی اجتناب ناپذیر است، به خصوص اگر ناشی از آسیب شدید باشد. دوره نقاهت پس از جراحی شامل جلسات منظم فیزیوتراپی خواهد بود که بصورت مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی تهران پارس یا خدمات فیزیوتراپی در منزل می توان از بهره برد ، فیزیوتراپی به تطبیق پذیری و انعطاف پذیری کمک می کند. اگر آسیبی دارید که نیازی به جراحی ندارد و می‌خواهید از این تجربه اجتناب کنید، درمان‌های مختلفی بر اساس تشخیص به شما پیشنهاد می‌شود و می‌توانید درمان مورد نظر خود را در کنار درمان‌ها انتخاب کنید. فیزیو به بهبود بافت های آسیب دیده کمک می کند و به عنوان کاتالیزوری برای حرکت صاف و تعادل در طول زمان عمل می کند.

با بالا رفتن سن افراد مفاصل و عضلات ضعیف می شوند. این بدان معنی است که آنها بیشتر در معرض آسیب و سایر عوارض مانند آرتریت و پوکی استخوان هستند. برای مقابله با این مشکلات، قبل از بدتر شدن آنها، باید با یک فیزیوتراپیست مشورت کنید. فعالیت‌هایی که در طول یک جلسه فیزیوتراپی پیشنهاد می‌شوند، حرکت، هماهنگی را بهبود می‌بخشند و به شما کمک می‌کنند ایمن راه بروید بدون آسیب بیشتر.

 

نویسنده: فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
فیزیوتراپی در منزل و کلینیک (تهران و کرج)
نوبت دهی مشاوره و درمان : ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی تهران پارس – فواید فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل توسط خانم – تعرفه فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل توسط آقا – فیزیوتراپی در منزل برای سکته مغزی – فیزیوتراپی در بلوار پروین – فیزیوتراپی خوب در تهرانپارس شرقی – فیزیوتراپی در فلکه سوم تهرانپارس – فیزیوتراپی در شمال تهران – تعرفه فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل نیاوران – فیزیوتراپی در منزل مجیدیه – فیزیوتراپی در منزل هروی – فیزیوتراپی در منزل پاسداران – فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل – فیزیوتراپی در منزل با بیمه تکمیلی – – بهترین فیزیوتراپی تهرانپارس – بهترین فیزیوتراپی شرق تهران – فیزیوتراپی در منزل بلوار ارتش – فیزیوتراپی در منزل اقدسیه – فیزیوتراپی در منزل خیابان دولت – فیزیوتراپی در چیذر – فیزیوتراپی سکته مغزی در تهرانپارس – فیزیوتراپی در قیطریه

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی درد عصب سیاتیک

فیزیوتراپی درد عصب سیاتیک موثرترین روش درمان غیرجراحی این عارضه است که در مرکز فیزیوتراپی آیتن در تهران ارائه می شود. درد عصب سیاتیک که به عنوان سیاتیک نیز شناخته می شود، یک بیماری شایع است که می تواند زندگی روزمره شما را مختل کند. با این حال، خبر خوب این است که تسکین موثر…

فیزیوتراپی ستون فقرات در تهران

فیزیوتراپی ستون فقرات در تهران در مرکز فیزیوتراپی آیتن توسط متخصصان با تجربه ما و با هدف تشخیص ، ارزیابی و درمان مشکلات ستون فقرات ارائه می شود. ستون فقرات انسان یا ستون مهره‌ای، از 33 مهره تشکیل شده است که روی هم قرار گرفته‌اند. این مهره ها به پنج ناحیه گردنی، سینه ای، کمری،…

تکنیکهای فیزیوتراپی برای کمردرد

تکنیکهای فیزیوتراپی برای کمردرد فیزیوتراپی ، یک روش غیرتهاجمی برای درمان کمردرد است. این شامل انواع تکنیک ها و تمرینات طراحی شده برای کاهش درد، بهبود عملکرد و جلوگیری از حمله های بعدی کمردرد است.  کمردرد یک بیماری شایع است که افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار می دهد. این…

فیزیوتراپی پس از جراحی در منزل

فیزیوتراپی پس از جراحی در منزل فیزیوتراپی، شاخه ای تخصصی از مراقبت های بهداشتی، نقش اساسی در مراقبت های بعد از عمل ایفا می کند. این مقاله به اهمیت فیزیوتراپی پس از جراحی و چگونگی کمک به بهبود سریعتر و موثرتر می پردازد. بیمارانی که تحت عمل های ارتوپدی مانند تعویض مفصل زانو و لگن…

درمان سردرد با فیزیوتراپی

درمان سردرد با فیزیوتراپی به عنوان یکی از موثرترین روشهای درمانی در کلینیک فیزیوتراپی آیتن تهران ارائه می شود. سردرد یک بیماری شایع است که می تواند به طور قابل توجهی کیفیت زندگی فرد را تحت تاثیر قرار دهد. در حالی که دارو اغلب راه حلی برای تسکین سردرد است، فیزیوتراپی یک رویکرد جایگزین و…

فیزیوتراپی تخصصی کمر درد

فیزیوتراپی تخصصی کمر درد کمر درد یک بیماری شایع است که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. چه به دلیل وضعیت نامناسب، فشار عضلانی یا یک بیماری زمینه ای باشد، می تواند ناتوان کننده باشد و کیفیت زندگی فرد را تا حد زیادی کاهش دهد.  این بیماری می تواند…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ