فیزیوتراپی در تهرانپارس غربی

  1. خانه
  2. معرفی رشته های توانبخشی
  3. فیزیوتراپی
  4. فیزیوتراپی در تهرانپارس غربی
فیزیوتراپی در تهرانپارس غربی

فیزیوتراپی در تهرانپارس غربی ، تهارنپارس شرقی ، حکیمیه ، استخر ، جوادیه تهرانپارس ، فلکه اول تهرانپارس ، فلکه دوم تهرانپارس ، فلکه سوم تهران پارس ، بلوار پروین و دیگر مناطق اطراف توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل و کلینیک ما با بهره گیری از علم روز دنیا ارائه می شود.

فیزیوتراپی علمی است که برای کمک به بهبود کیفیت زندگی افراد از طریق انواع تمرینات برنامه ریزی شده و تجویز شده، مراقبت عملی و آموزش مداوم بیمار اختصاص داده شده است.

فیزیوتراپی به افراد در هر سنی که دارای شرایط پزشکی، بیماری یا آسیب هایی هستند که توانایی منظم حرکت و عملکرد آنها را محدود می کند، کمک می کند.

یک برنامه فیزیوتراپی سفارشی می تواند به افراد کمک کند تا به سطح عملکرد قبلی خود بازگردند و فعالیت ها و تغییرات سبک زندگی را تشویق کنند که می تواند به جلوگیری از آسیب بیشتر و بهبود سلامت و رفاه کلی کمک کند. پزشکان مراقبت های اولیه اغلب در اولین نشانه مشکل، بیماران را به فیزیوتراپی ارجاع می دهند، زیرا روشی محافظه کارانه برای مدیریت مشکلات در نظر گرفته می شود.

متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی در تهرانپارس غربی دارای دانش و تجربه بالا در زمینه درمان مشکلات ارتوپدی ، مشکلات حرکتی ناشی از اختلالات نورولوژیک و مشکلات سلامت زنان هستند و خدمات فیزیوتراپی در منزل و کلینیک را با بالاترین کیفیت ارائه می دهند.

مهم ترین مزایای فیزیوتراپی

حرکت بدون درد
دردها ی اسکلتی ـ عضلانی به خصوص با افزایش سن طبیعی هستند. اما، گاهی اوقات، آنچه فکر می‌کردید خفیف بود، ممکن است در واقع نشانه‌ای از چیز بدتری باشد. با همکاری نزدیک با یک فیزیوتراپیست، بیشتر با بدن خود آشنا می‌شوید و متوجه می‌شوید که آیا درد و ناراحتی شما طبیعی است یا علت آن چیز دیگری است. اگر مورد دوم باشد، یک فیزیوتراپیست می تواند به شناسایی، تشخیص و درمان مشکلات حرکتی کمک کند و در نتیجه حرکت بدون درد انجام شود تا بتوانید سلامت خود را بهبود بخشید.

تمرینات درمانی و تکنیک‌های درمان دستی مانند تحرک مفاصل و بافت نرم یا درمان‌هایی مانند اولتراسوند، نوار چسب یا تحریک الکتریکی می‌توانند به تسکین درد و بازیابی عملکرد عضلات و مفاصل برای کاهش درد کمک کنند. چنین درمان هایی همچنین می توانند از بازگشت درد جلوگیری کنند.

بهبود وضعیت بدن
درد آزاردهنده اغلب نتیجه وضعیت نامناسب بدن است، به ویژه کمردرد مداوم زمانی که ساعت های طولانی را در حالت نشسته سپری می کنیم. متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی در تهرانپارس غربی می توانند به شما کمک کنند تا به تمام مشکلات وضعیت بدنی شما اشاره کنند و به شما نحوه وضعیت بدنی مناسب را آموزش دهند. شما یاد خواهید گرفت که در مورد اینکه چگونه می توانید بدن خود را در حین کار قرار دهید، چگونه می توانید تنظیمات کار خود را بهبود ببخشید و چگونه می توانید عملکرد قسمت های خاصی از بدن خود را بهبود بخشید تا از چنین دردها و دردهای آزار دهنده ای جلوگیری کنید، آگاه تر باشید.

از آنجایی که بدن ما همه متفاوت است، یک فیزیوتراپیست از نزدیک با شما همکاری خواهد کرد تا مشکل وضعیت بدن شما را درمان کند و از تکرار آن در آینده جلوگیری کند.

فیزیوتراپی در تهرانپارس غربی

فیزیوتراپی در تهرانپارس غربی

کاهش نیاز به جراحی
اگر فیزیوتراپی به شما کمک کند تا درد را از بین ببرید یا یک آسیب را التیام دهید، ممکن است نیازی به جراحی نباشد. و حتی اگر جراحی لازم باشد، ممکن است از فیزیوتراپی قبل از جراحی بهره مند شوید. اگر قوی‌تر و با فرم بهتر وارد عمل جراحی شوید، در بسیاری از موارد پس از آن سریع‌تر بهبود خواهید یافت. همچنین با اجتناب از جراحی، هزینه های مراقبت های بهداشتی کاهش می یابد.

بهبود دامنه حرکتی
عدم تحرک نیز می تواند باعث سفتی در عضلات و کاهش انعطاف پذیری شود. با همکاری نزدیک با یک فیزیوتراپیست، نه تنها اهمیت بلند شدن و حرکت منظم را خواهید آموخت، بلکه همچنین متوجه می‌شوید که چه حرکات کششی ساده اما مؤثری را می‌توانید انجام دهید، حتی در محل کار، تا دردهای ناشی از کار را به حداقل برسانید و از آن جلوگیری کنید.

تقویت اعتماد بنفس و بهبود شرایط روحی
بیماری های جسمی می تواند باعث شود که اعتماد به نفس خود را از دست بدهید. به عنوان مثال، آسیب دیدگی شانه در گذشته ممکن است اعتماد به نفس شما را در بازی رقابتی بسکتبال کاهش دهد. همین امر در مورد ورزشکارانی که از انواع آسیب های دیگر مانند مچ پا، بازوها و غیره رنج برده اند نیز صدق می کند.

با دریافت خدمات فیزیوتراپی در تهرانپارس غربی توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل و کلینیک ما می توانید به تقویت ذهن و بدن خود کمک کنید.

بهبود تحرک
اگر در ایستادن، راه رفتن یا حرکت مشکل دارید – بدون توجه به سن شما فیزیوتراپی در تهرانپارس غربی می تواند کمک کند. تمرینات کششی و تقویتی به بازیابی توانایی شما در حرکت کمک می کند. فیزیوتراپیست ها می توانند به درستی عصا، عصا یا هر وسیله کمکی دیگری را در افراد قرار دهند یا برای تجویز ارتز ارزیابی کنند. با سفارشی کردن یک برنامه مراقبت فردی، هر فعالیتی که برای زندگی یک فرد مهم است را می توان تمرین کرد و برای اطمینان از حداکثر عملکرد و ایمنی تطبیق داد.

خواب بهتر
مقابله با درد تأثیر زیادی بر زندگی روزمره شما دارد، درست از لحظه ای که از خواب بیدار می شوید تا زمانی که می خوابید. حتی گاهی اوقات ممکن است بر عادات خواب و کیفیت استراحت شما تأثیر بگذارد. با به حداقل رساندن درد یا درمان کامل، به بدن خود فرصت استراحت و بهبودی مناسب در شب را می دهید.

مراجعه به فیزیوتراپیست می تواند به شما کمک کند تا درک بهتری در مورد علت مواجهه با درد در قسمت هایی از بدن خود داشته باشید و اقداماتی را برای پیشگیری و کاهش این عارضه انجام دهید. مشکل شما تشخیص داده خواهد شد و برنامه مناسبی برای رفع آن ارائه خواهد شد. با تمرینات درمانی و تکنیک های درمان دستی، می توانید در بهبودی خود پیشرفت کنید.

 

مقالات مرتبط :

مزایای فیزیوتراپی برای سالمندان

فیزیوتراپی در منزل دماوند

فیزیوتراپی پس از جراحی کمر

فیزیوتراپی در منزل برای ام اس

مقالات بیشتر

آسیبهای ورزشی مفصل زانو

آسیبهای ورزشی مفصل زانو شکستگی کشکک شکستگی کشکک از آسیب های جدی زانو است که می تواند منجر به آسیب زانو شود. این آسیب زمانی اتفاق می‌افتد که مستقیماً روی کاسه زانو، سقوط میکنید و یا ضربه شدیدی به کشکک وارد می شود. علائم شکستگی کشکک عبارتند از: شروع ناگهانی درد شدید و تیز در…

درمان واژینیسموس با فیزیوتراپی

درمان واژینیسموس با فیزیوتراپی واژینیسموس وضعیتی است که با سفت شدن غیرارادی عضلات کف لگن، ماهیچه های اطراف دهانه واژن مشخص می شود. زنانی که با واژینیسموس دست و پنجه نرم می‌کنند، هر گونه فعالیت جنسی که شامل دخول به واژن باشد را غیرممکن می دانند و رابطه جنسی برای آن ها دردناک است (که…

فیزیوتراپی کف لگن با بیوفیدبک

فیزیوتراپی کف لگن با بیوفیدبک یکی از روشهای درمان اختلالات کف لگن و مشکلات ناشی از اختلال در عملکرد عضلات کف لگن است. بیوفیدبک ابزاری است که برای توانبخشی کف لگن استفاده می شود. این تکنیک شامل قرار دادن یک وسیله کوچک در پایین بدن هنگام انجام تمرینات کف لگن است. این دستگاه محرک های…

فیزیوتراپی اختلالات کف لگن

فیزیوتراپی اختلالات کف لگن یک درمان موثر و مناسب برای شرایط شایعی مانند بی اختیاری ادرار و مدفوع، افتادگی اندام لگن و دردهای لگنی مزمن است. فیزیوتراپی کف لگن شامل تقویت عضلات کف لگن، آرامش و هماهنگی برای کمک به درمان سفتی یا ضعف عضلات کف لگن و مشکلات مرتبط با آن است. هنگامی که…

فیزیوتراپی در میرداماد

فیزیوتراپی در میرداماد طرف قرارداد با بیمه های پایه و تکمیلی توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل و کلینیک ما ارائه می شود. فیزیوتراپی از تکنیک های اثبات شده برای کمک به بازگرداندن حرکت و عملکرد هر فردی که تحت تأثیر آسیب، ناتوانی یا وضعیت سلامتی قرار گرفته است استفاده می کند. این یک روش درمانی…

اهمیت فیزیوتراپی بعد از سکته مغزی

اهمیت فیزیوتراپی بعد از سکته مغزی سکته مغزی یک آسیب مغزی ناگهانی است که زمانی رخ می دهد که جریان خون به بخشی از مغز قطع شود و معمولا به دلیل انسداد یکی از عروق مغزی به دلیل وجود لخته خود و در موارد کمتر پارگی یکی از عروق مغزی رخ می دهد. سکته مغزی…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ