فیزیوتراپی در تهرانپارس غربی

  1. خانه
  2. معرفی رشته های توانبخشی
  3. فیزیوتراپی
  4. فیزیوتراپی در تهرانپارس غربی
فیزیوتراپی در تهرانپارس غربی

فیزیوتراپی در تهرانپارس غربی ، تهارنپارس شرقی ، حکیمیه ، استخر ، جوادیه تهرانپارس ، فلکه اول تهرانپارس ، فلکه دوم تهرانپارس ، فلکه سوم تهران پارس ، بلوار پروین و دیگر مناطق اطراف توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل و کلینیک ما با بهره گیری از علم روز دنیا ارائه می شود.

فیزیوتراپی علمی است که برای کمک به بهبود کیفیت زندگی افراد از طریق انواع تمرینات برنامه ریزی شده و تجویز شده، مراقبت عملی و آموزش مداوم بیمار اختصاص داده شده است.

فیزیوتراپی به افراد در هر سنی که دارای شرایط پزشکی، بیماری یا آسیب هایی هستند که توانایی منظم حرکت و عملکرد آنها را محدود می کند، کمک می کند.

یک برنامه فیزیوتراپی سفارشی می تواند به افراد کمک کند تا به سطح عملکرد قبلی خود بازگردند و فعالیت ها و تغییرات سبک زندگی را تشویق کنند که می تواند به جلوگیری از آسیب بیشتر و بهبود سلامت و رفاه کلی کمک کند. پزشکان مراقبت های اولیه اغلب در اولین نشانه مشکل، بیماران را به فیزیوتراپی ارجاع می دهند، زیرا روشی محافظه کارانه برای مدیریت مشکلات در نظر گرفته می شود.

متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی در تهرانپارس غربی دارای دانش و تجربه بالا در زمینه درمان مشکلات ارتوپدی ، مشکلات حرکتی ناشی از اختلالات نورولوژیک و مشکلات سلامت زنان هستند و خدمات فیزیوتراپی در منزل و کلینیک را با بالاترین کیفیت ارائه می دهند.

مهم ترین مزایای فیزیوتراپی

حرکت بدون درد
دردها ی اسکلتی ـ عضلانی به خصوص با افزایش سن طبیعی هستند. اما، گاهی اوقات، آنچه فکر می‌کردید خفیف بود، ممکن است در واقع نشانه‌ای از چیز بدتری باشد. با همکاری نزدیک با یک فیزیوتراپیست، بیشتر با بدن خود آشنا می‌شوید و متوجه می‌شوید که آیا درد و ناراحتی شما طبیعی است یا علت آن چیز دیگری است. اگر مورد دوم باشد، یک فیزیوتراپیست می تواند به شناسایی، تشخیص و درمان مشکلات حرکتی کمک کند و در نتیجه حرکت بدون درد انجام شود تا بتوانید سلامت خود را بهبود بخشید.

تمرینات درمانی و تکنیک‌های درمان دستی مانند تحرک مفاصل و بافت نرم یا درمان‌هایی مانند اولتراسوند، نوار چسب یا تحریک الکتریکی می‌توانند به تسکین درد و بازیابی عملکرد عضلات و مفاصل برای کاهش درد کمک کنند. چنین درمان هایی همچنین می توانند از بازگشت درد جلوگیری کنند.

بهبود وضعیت بدن
درد آزاردهنده اغلب نتیجه وضعیت نامناسب بدن است، به ویژه کمردرد مداوم زمانی که ساعت های طولانی را در حالت نشسته سپری می کنیم. متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی در تهرانپارس غربی می توانند به شما کمک کنند تا به تمام مشکلات وضعیت بدنی شما اشاره کنند و به شما نحوه وضعیت بدنی مناسب را آموزش دهند. شما یاد خواهید گرفت که در مورد اینکه چگونه می توانید بدن خود را در حین کار قرار دهید، چگونه می توانید تنظیمات کار خود را بهبود ببخشید و چگونه می توانید عملکرد قسمت های خاصی از بدن خود را بهبود بخشید تا از چنین دردها و دردهای آزار دهنده ای جلوگیری کنید، آگاه تر باشید.

از آنجایی که بدن ما همه متفاوت است، یک فیزیوتراپیست از نزدیک با شما همکاری خواهد کرد تا مشکل وضعیت بدن شما را درمان کند و از تکرار آن در آینده جلوگیری کند.

فیزیوتراپی در تهرانپارس غربی

فیزیوتراپی در تهرانپارس غربی

کاهش نیاز به جراحی
اگر فیزیوتراپی به شما کمک کند تا درد را از بین ببرید یا یک آسیب را التیام دهید، ممکن است نیازی به جراحی نباشد. و حتی اگر جراحی لازم باشد، ممکن است از فیزیوتراپی قبل از جراحی بهره مند شوید. اگر قوی‌تر و با فرم بهتر وارد عمل جراحی شوید، در بسیاری از موارد پس از آن سریع‌تر بهبود خواهید یافت. همچنین با اجتناب از جراحی، هزینه های مراقبت های بهداشتی کاهش می یابد.

بهبود دامنه حرکتی
عدم تحرک نیز می تواند باعث سفتی در عضلات و کاهش انعطاف پذیری شود. با همکاری نزدیک با یک فیزیوتراپیست، نه تنها اهمیت بلند شدن و حرکت منظم را خواهید آموخت، بلکه همچنین متوجه می‌شوید که چه حرکات کششی ساده اما مؤثری را می‌توانید انجام دهید، حتی در محل کار، تا دردهای ناشی از کار را به حداقل برسانید و از آن جلوگیری کنید.

تقویت اعتماد بنفس و بهبود شرایط روحی
بیماری های جسمی می تواند باعث شود که اعتماد به نفس خود را از دست بدهید. به عنوان مثال، آسیب دیدگی شانه در گذشته ممکن است اعتماد به نفس شما را در بازی رقابتی بسکتبال کاهش دهد. همین امر در مورد ورزشکارانی که از انواع آسیب های دیگر مانند مچ پا، بازوها و غیره رنج برده اند نیز صدق می کند.

با دریافت خدمات فیزیوتراپی در تهرانپارس غربی توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل و کلینیک ما می توانید به تقویت ذهن و بدن خود کمک کنید.

بهبود تحرک
اگر در ایستادن، راه رفتن یا حرکت مشکل دارید – بدون توجه به سن شما فیزیوتراپی در تهرانپارس غربی می تواند کمک کند. تمرینات کششی و تقویتی به بازیابی توانایی شما در حرکت کمک می کند. فیزیوتراپیست ها می توانند به درستی عصا، عصا یا هر وسیله کمکی دیگری را در افراد قرار دهند یا برای تجویز ارتز ارزیابی کنند. با سفارشی کردن یک برنامه مراقبت فردی، هر فعالیتی که برای زندگی یک فرد مهم است را می توان تمرین کرد و برای اطمینان از حداکثر عملکرد و ایمنی تطبیق داد.

خواب بهتر
مقابله با درد تأثیر زیادی بر زندگی روزمره شما دارد، درست از لحظه ای که از خواب بیدار می شوید تا زمانی که می خوابید. حتی گاهی اوقات ممکن است بر عادات خواب و کیفیت استراحت شما تأثیر بگذارد. با به حداقل رساندن درد یا درمان کامل، به بدن خود فرصت استراحت و بهبودی مناسب در شب را می دهید.

مراجعه به فیزیوتراپیست می تواند به شما کمک کند تا درک بهتری در مورد علت مواجهه با درد در قسمت هایی از بدن خود داشته باشید و اقداماتی را برای پیشگیری و کاهش این عارضه انجام دهید. مشکل شما تشخیص داده خواهد شد و برنامه مناسبی برای رفع آن ارائه خواهد شد. با تمرینات درمانی و تکنیک های درمان دستی، می توانید در بهبودی خود پیشرفت کنید.

 

مقالات مرتبط :

مزایای فیزیوتراپی برای سالمندان

فیزیوتراپی در منزل دماوند

فیزیوتراپی پس از جراحی کمر

فیزیوتراپی در منزل برای ام اس

مقالات بیشتر

درمان گردن درد

درمان گردن درد با فیزیوتراپی و تمرینات ورزشی یکی از موثرترین روشهای درمانی است که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع است که می تواند در اثر عوامل مختلفی مانند وضعیت نامناسب، کشیدگی یا تنش عضلانی، آسیب یا شرایط پزشکی زمینه ای ایجاد شود. علائم…

درمان کمر درد بدون جراحی

درمان کمر درد بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. کمردرد به ناراحتی یا درد احساس شده در پشت اشاره دارد که می تواند از خفیف تا شدید متغیر باشد. کمردرد یک بیماری شایع است که می تواند افراد را در هر سنی تحت تاثیر…

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل توسط متخصصان با تجربه ما که تجربه و آشنایی کامل با تکنیک های ماساژ را دارند ارائه می شود. ماساژ درمانی اغلب در فیزیوتراپی به عنوان یک درمان مکمل برای کمک به تسکین درد، کاهش تنش عضلانی، بهبود گردش خون و تقویت آرامش استفاده می شود. این یک تکنیک…

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در بسیاری از بیماران موفقیت آمیز است و نیاز به انجام جراحی های غیرضروری را به حداقل می رساند. تنگی کانال نخاعی یک وضعیت پزشکی است که در آن فضاهای داخل کانال نخاعی که نخاع و اعصاب را در خود جای داده است، باریک می…

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک با توجه به شرایط هر بیمار متفاوت است و نمی توان یک روش درمانی واحد را برای تمام افراد در نظر گرفت. فیزیوتراپی به عنوان یکی از موثرترین و بهترین روشهای درمان غیرجراحی مشکلات ستون فقرات شناخته می شود که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران به…

کایروپراکتیک دیسک کمر و گردن با بیمه

کایروپراکتیک دیسک کمر و گردن کایروپراکتیک یک حرفه مراقبت های بهداشتی است که که بر تشخیص، درمان و پیشگیری از اختلالات مکانیکی سیستم اسکلتی عضلانی، به ویژه ستون فقرات تمرکز دارد. متخصصان کایروپراکتیک از یک رویکرد عملی برای دستکاری یا تنظیم ستون فقرات با هدف بازگرداندن حرکت مناسب و تراز مهره های ستون فقرات استفاده…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ