فیزیوتراپی در تهران نو

 1. خانه
 2. معرفی رشته های توانبخشی
 3. فیزیوتراپی
 4. فیزیوتراپی در تهران نو
فیزیوتراپی در تهران نو

فیزیوتراپی در تهران نو ، نارمک و دیگر مناطق شرقی تهران توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما با بالاترین کیفیت ارائه می شود.

فیزیوتراپی بخش مهمی از درمان برای اکثر افراد مبتلا به آرتریت است. فیزیوتراپیست به شما کمک می کنند تا زندگی فعال و مستقل خود را هم در خانه و هم در محل کار از سر بگیرید یا حفظ کنید. آنها در ارزیابی حرکت متخصص هستند و می توانند به شما نشان دهند که چگونه از مفاصل خود محافظت کنید. فیزیوتراپیست شما:

خدمات متخصصان فیزیوتراپی در تهران نو

 • ارائه مشاوره و اطمینان
 • به شما کمک می کند تا در مورد مدیریت شرایط خود احساس اطمینان کنید
 • هرگونه نگرانی یا عدم قطعیت را برطرف کنید
 • اهداف مناسبی را تعیین کنید تا شما را تا حد امکان فعال نگه دارد.

فیزیوتراپیست های متخصص در زمینه تشخیص و درمان مشکلات مفصلی و عضلانی آموزش دیده اند و ممکن است پزشک عمومی شما را به جای مراجعه به روماتولوژیست یا جراح ارتوپد به فیزیوتراپیست متخصص ارجاع دهد.

فیزیوتراپیست شما با پرسیدن سوال از شما و معاینه مفصل(های) که دردناک می‌بینید، شروع می‌کند. این ارزیابی به آنها اجازه می دهد درمان را با نیازهای شما تنظیم کنند.

درمان ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • برنامه ای از تمرینات خاص که با توجه به شرایط هر بیمار بطور منحصربفرد توسط فیزیوتراپیست در نظر گرفته می شود.
 • توصیه های کلی در مورد افزایش سطح فعالیت و اجتناب از آسیب های مربوط به ورزش
 • درمان های تسکین درد مانند گرما یا کیسه یخ، دستگاه های TENS (تحریک الکتریکی عصب از طریق پوست) و لیزر درمانی، ماساژ، دستکاری، سوزن خشک ، تیپینگ و …
 • فراهم کردن وسایل کمکی راه رفتن یا آتل برای کمک به شما برای اینکه متحرک و مستقل بمانید.

بهترین فیزیوتراپی در تهران نو چگونه می تواند کمک کند؟

آرتریت و سایر مشکلات مفصلی و سیستم اسکلتی بدن می تواند باعث درد در یک قسمت خاص از بدن یا درد مفصلی و عضلانی گسترده تر شود. داروها به شما کمک خواهند کرد، اما یک فیزیوتراپیست می تواند در مورد سایر روش های تسکین درد که در کنار داروهای شما موثر هستند، به شما بگوید.

TENS (تحریک الکتریکی عصب از طریق پوست) یکی از مدالیته های پرکاربرد متخصصان فیزیوتراپی در منزل تهران نو است با مسدود کردن پیام های درد به مغز شما و تغییر درک شما از درد عمل می کند. دستگاه TENS یک دستگاه الکترونیکی کوچک است که از طریق پدهایی که روی پوست شما قرار می گیرد، پالس ها را به انتهای عصبی شما می فرستد. این باعث ایجاد احساس سوزن سوزن شدن می شود که ممکن است برای شما تسکین دهنده باشد.

فیزیوتراپیست می تواند به شما توصیه کند که سطح فعالیت خود را با سرعتی که بتوانید با آن کنار بیایید افزایش دهید و تعادل مناسب بین استراحت و فعالیت را پیدا کنید. برنامه ریزی فعالیت های خود به گونه ای که زیاده روی نکنید به شما امکان می دهد از کارهایی که می خواهید انجام دهید لذت ببرید.

فیزیوتراپی در تهران نو

فیزیوتراپیست شما برنامه تمرینی مطابق با شرایط شما در نظر می گیرد و نحوه انجام تمرینات را به شما آموزش می دهد ، تمرین درجه بندی شده به آرامی شروع می شود و در مراحل کوچک افزایش می یابد. این به شما کمک می کند تا عضلات و مفاصل خود را تقویت کنید و تناسب اندام خود را افزایش دهید. بهبود تناسب اندام و استقامت عمومی به شما کمک می کند تا سطح فعالیت خود را بدون افزایش درد افزایش دهید. ورزش منظم همچنین تولید هورمون های طبیعی تسکین دهنده درد بدن شما (اندورفین) را تحریک می کند.

بهترین فیزیوتراپی تهرانپارس

زمانی که مبتلا به آرتروز هستید، فعال ماندن بسیار مهم است. بسیاری از مردم می ترسند که ورزش باعث افزایش درد یا آسیب بیشتر به مفاصل آنها شود، اما مفاصل شما طوری طراحی شده اند که حرکت کنند و در صورت عدم استفاده، ماهیچه ها و بافت های اطراف آنها ضعیف تر می شوند. این می تواند باعث بی ثباتی مفصل شما شود و ممکن است تحرک و استقلال شما را کاهش دهد. ورزش می تواند تناسب اندام عمومی شما را افزایش دهد، به کاهش وزن یا حفظ وزن سالم کمک کند، تحرک عمومی شما را بهبود بخشد و به شما احساس اعتماد به نفس بیشتری بدهد.نکته مهم این است که شکلی از ورزش را پیدا کنید که از آن لذت می برید تا به طور منظم آن را انجام دهید. در مورد این فکر کنید و آن را با متخصص فیزیوتراپی در تهران نو در میان بگذارید – آنها می توانند به شما در برنامه ریزی یک برنامه کمک کنند، اگر تازه ورزش می کنید و در مورد تجهیزات ویژه یا آموزشی که برای شروع به آن نیاز دارید مشاوره می دهند. مهم است که به آرامی شروع کنید، با خود قدم بزنید و به تدریج فعالیت خود را افزایش دهید. ممکن است در ابتدای شروع درد کمی افزایش پیدا کند، اما با افزایش اعتماد به نفس و قدرت، این درد بهتر می شود.

آرتریت می تواند باعث سفتی مفاصل و ضعف عضلانی شود و این می تواند بر فعالیت های روزانه شما تأثیر بگذارد. فیزیوتراپیست شما قدرت عضلانی و دامنه حرکت مفاصل شما را ارزیابی می کند و در مورد تکنیک ها و تمرینات توصیه می کند تا بتوانید مفاصل خود را تا حد ممکن به خوبی کار کنند.

متخصص فیزیوتراپی در تهران نو ممکن است درمان های دیگری از جمله موارد زیر را پیشنهاد دهد:

 • ماساژ می تواند به آرامش عضلات کمک کند و حرکت مفصل را راحت تر کند.
 • سوزن خشک می تواند مغز را برای تولید اندورفین تحریک کند. برخی از فیزیوتراپیست ها برای انجام طب سوزنی آموزش دیده اند.
 • الکتروتراپی با استفاده از تکنیک‌هایی مانند اولتراسوند و لیزر درمانی می‌تواند به تحریک روند بهبود و در نتیجه کاهش درد کمک کند.
 • دستکاری می تواند به بهبود دامنه حرکت در مفصل شما کمک کند. برای هر بیمار مناسب نیست، اما فیزیوتراپ شما می‌تواند راهنمایی کند که آیا می‌تواند برای شما مفید باشد یا خیر.

نویسنده: فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
فیزیوتراپی در منزل و کلینیک (تهران و کرج)
نوبت دهی مشاوره و درمان : ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل تهران نو – فیزیوتراپی در تهرانپارس – فواید فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل توسط خانم – هزینه فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل توسط آقا – فیزیوتراپی در منزل با بیمه تکمیلی

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی توسط آقا و خانم با بیمه

فیزیوتراپی توسط آقا و خانم با بیمه در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در تهران در حوزه های تخصصی ارتوپدی ، نورولوژی و کف لگن ارائه می شود. فیزیوتراپی یک حرفه مراقبت های بهداشتی است که بر کمک به افراد برای بازیابی و حفظ عملکرد فیزیکی، حرکت و تحرک تمرکز دارد. فیزیوتراپیست ها با افراد در هر سنی…

درمان گردن درد

درمان گردن درد با فیزیوتراپی و تمرینات ورزشی یکی از موثرترین روشهای درمانی است که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع است که می تواند در اثر عوامل مختلفی مانند وضعیت نامناسب، کشیدگی یا تنش عضلانی، آسیب یا شرایط پزشکی زمینه ای ایجاد شود. علائم…

درمان کمر درد بدون جراحی

درمان کمر درد بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. کمردرد به ناراحتی یا درد احساس شده در پشت اشاره دارد که می تواند از خفیف تا شدید متغیر باشد. کمردرد یک بیماری شایع است که می تواند افراد را در هر سنی تحت تاثیر…

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل توسط متخصصان با تجربه ما که تجربه و آشنایی کامل با تکنیک های ماساژ را دارند ارائه می شود. ماساژ درمانی اغلب در فیزیوتراپی به عنوان یک درمان مکمل برای کمک به تسکین درد، کاهش تنش عضلانی، بهبود گردش خون و تقویت آرامش استفاده می شود. این یک تکنیک…

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در بسیاری از بیماران موفقیت آمیز است و نیاز به انجام جراحی های غیرضروری را به حداقل می رساند. تنگی کانال نخاعی یک وضعیت پزشکی است که در آن فضاهای داخل کانال نخاعی که نخاع و اعصاب را در خود جای داده است، باریک می…

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک با توجه به شرایط هر بیمار متفاوت است و نمی توان یک روش درمانی واحد را برای تمام افراد در نظر گرفت. فیزیوتراپی به عنوان یکی از موثرترین و بهترین روشهای درمان غیرجراحی مشکلات ستون فقرات شناخته می شود که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران به…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ