فیزیوتراپی در خیابان پاسداران

فیزیوتراپی در خیابان پاسداران

فیزیوتراپی در خیابان پاسداران ، خیابان میرداماد ، خیابان دولت ، خیابان شریعتی و سایر مناطق اطراف توسط متخصصان فیزیوتراپی در کلینیک و منزل ما ارائه می شود.

فیزیوتراپی به افراد کمک خواهد کرد تا تحرک خود را بهبود بخشند و استقلال خود را پس از جراحت یا عمل جراحی، یا در نتیجه افزایش سن یا ناتوانی به دست آورند.

دکتر فیزیوتراپی بر شناسایی و به حداکثر رساندن حرکت برای بهبود سلامت و رفاه بیماران خود تمرکز خواهد کرد.

فیزیوتراپی یک حرفه توانمند است که هدف آن کمک به حرکت افراد است. چه آنها در حال معالجه یک دونده ماراتن، یک قربانی سکته مغزی یا فردی که به تازگی عمل جراحی بزرگ قلب انجام داده است، یک فیزیوتراپیست تقریبا همیشه تلاش می کند تا به بیمار خود کمک کند تا حرکت را به شکلی بهبود بخشد.

اکثر بیماران،که به کلینیک فیزیوتراپی در خیابان پاسداران مراجعه می کنند، یک دوره درد عضلانی-اسکلتی حاد یا مزمن را تجربه کرده اند، بهبود حرکت در ناحیه آسیب دیده برای کاهش درد بسیار مهم است و بالعکس.

متخصص و دکتر فیزیوتراپی در خیابان پاسداران به صورت روزانه با افراد کار خواهد کرد، بسته به نیاز بیماران ، ورزش، انجام ماساژ، و استفاده از تجهیزات الکتروتراپی پیشرفته یا حتی استخرهای آب درمانی را توصیه می کند.

هنگامی که مشکل حرکتی بیمار تشخیص داده شد، برای تعیین برنامه درمانی با او کار خواهند کرد. متخصصان فیزیوتراپی همچنین راهکارهایی در زمینه انجام صحیح فعالیت ها برای جلوگیری از آسیب دیدگی ارائه می دهند.

فیزیوتراپی از تکنیک های اثبات شده برای کمک به بازگرداندن حرکت و عملکرد هر فردی که تحت تأثیر آسیب، ناتوانی یا وضعیت سلامتی قرار گرفته است استفاده می کند. این یک روش درمانی است که می تواند به افراد آسیب دیده یا بیمار در دستیابی به حرکت برای زندگی کمک کند.

یک فیزیوتراپیست از دانش عمیق خود در مورد نحوه عملکرد بدن، همراه با مهارت های بالینی عملی، برای ارزیابی، تشخیص و درمان علائم بیماران استفاده می کند. آنها حتی می توانند به بیماران در جلوگیری از بسیاری از آسیب ها و شرایط سلامتی کمک کنند.

متخصصان فیزیوتراپی مهارت هایی برای درمان و پیشگیری از طیف وسیعی از مشکلات سلامتی دارند.

فیزیوتراپی می تواند به بیماران در دستیابی و حفظ حرکت کمک کند.

فیزیوتراپی در خیابان پاسداران

متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن (در خیابان شریعتی) از طیف گسترده ای از تکنیک ها برای درمان بیماران خود استفاده می کند. اینها ممکن است شامل ماساژ بافت نرم، تحرک و دستکاری مفصل، سوزن خشک، آب درمانی (به عنوان مثال استفاده از آب در توانبخشی)، ورزش، آموزش و درمان هایی باشد که ممکن است از کمک های درمانی مانند آتل، بریس، نوار، عصا استفاده کنند. این بدیهی است که به موضوعی که تحت درمان قرار می گیرید بستگی دارد، زیرا هر فرد و توانبخشی او کاملا منحصر به فرد است.

دکتر فیزیوتراپی در خیابان پاسداران به بیماران کمک می‌کند بیشترین بهره را از زندگی ببرند. دکتر فیزیوتراپی به بیماران کمک می کند پس از آسیب بهبودی پیدا کنند، درد و سفتی را کاهش دهند، تحرک را افزایش دهند و از آسیب بیشتر جلوگیری کنند. 

اساساً، اگر به خود آسیب رسانده اید یا مشکل حرکتی طولانی مدت دارید، احتمال زیادی وجود دارد که مراجعه به فیزیوتراپیست برای شما مفید باشد. متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی در خیابان پاسداران از تخصص خود در آناتومی، فیزیولوژی و بیومکانیک (یعنی نحوه حرکت بدن) بدن انسان برای ارزیابی و ارائه درمان به افراد با طیف گسترده ای از مشکلات سلامتی استفاده می کنیم.

فیزیوتراپی معمولاً با صحبت با بیمار در مورد علت مراجعه به کلینیک شروع می شود. از بسیاری جهات این مهم ترین بخش فرآیند است و به عنوان “ارزیابی ذهنی” شناخته می شود. این گفتگو شامل مشکل فوری می‌شود، اما معمولاً تاریخچه بیمار را به طور گسترده‌ تری پوشش می‌دهد، برای مثال شغل، بیماری‌ های قبلی و سطح ورزش فعلی.

درمان معمولاً با دقت توسط فیزیوتراپیست دنبال می‌شود و بر اساس یافته‌ های مختلف ارزیابی هدایت می‌ شود. فیزیوتراپیست مشاوره و آموزش ارائه می‌کند، به‌عنوان مثال پیشنهاد دادن کیسه‌ های یخ یا گرما یا ادامه یا عدم ادامه ورزش و مهمتر از همه، دادن تمرین‌های خاص برای تکمیل در خانه. درمان دستی ممکن است شامل ماساژ، کشش عضلانی و سر خوردن مفاصل در درجات مختلف باشد. سایر مداخلات شامل عوامل الکتروفیزیکی مانند اولتراسوند درمانی یا سوزن خشک است که مشابه طب سوزنی است. درمان در فیزیوتراپی مدرن بر اساس تحقیقات و نتایج بیمار هدایت می شود و اغلب برای هر دو بیمار به طور قابل توجهی متفاوت است. 

فیزیوتراپی به درمان چه شرایطی کمک می کند؟

  • مشکلات سیستم عصبی مانند سکته مغزی، ام اس، پارکینسون و …
  • مشکلات سیستم عصبی – عضلانی مانند کمردرد ، گردن درد ، آسیب دیسک ها و مهره ها مانند بیرون زدگی دیسک کمر، آسیب های ورزشی مانند
  • پارگی رباط ها و منیسک زانو، آرتریت و آرتروز مفاصل ، تنگی کانال نخاعی ، سیاتیک و …
  • مشکلات قلبی عروقی مانند بیماری مزمن قلبی، توانبخشی پس از حمله قلبی
  • مشکلات تنفسی مانند آسم، بیماری مزمن انسدادی ریه، فیبروز کیستیک و …
  • مشکلات کف لگن مانند بی اختیاری ادرار و مدفوع ، واژینیسموس و …

فیزیوتراپیست ها عملاً در هر مرحله از زندگی نقش دارند. ما می‌توانیم نوزادان را برای نظارت بر رشد مهارت‌های حرکتی آنها ارزیابی کنیم و با رشد آنها به آنها کمک می‌کنیم تا با دردها و آسیب‌پذیری‌های بدن در حال رشد مقابله کنند. ما ورزشکاران را درمان می کنیم، به افرادی که دچار اختلال عملکرد کف لگن هستند کمک می کنیم و برای جلوگیری از افتادن در سالمندان تلاش می کنیم. 

بخش بزرگی از بهبود درد و آسیب ناشی از درک آنچه اتفاق می‌افتد و نحوه مدیریت بهترین این مسائل است. به جای ایجاد وابستگی به ما، هدف ما این است که بیماران خود را توانمند کنیم تا سلامت خود را تا حد امکان به طور مستقل بهبود بخشند. این نکته مهمی است که برای تمرینات فیزیوتراپی مدرن اهمیت دارد.

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در خیایان پاسداران – فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در خیابان شریعتی – فیزیوتراپی در منطقه ۳ تهران – فیزیوتراپی در خیابان دولت – فیزیوتراپی در ظفر – فیزیوتراپی در قلهک – فیزیوتراپی دیسک کمر – فیزیوتراپی برای کمردرد – درمان سیاتیک بدون جراحی – دکتر فیزیوتراپی در شریعتی

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی در نیاوران – فیزیوتراپی در شمال تهران

فیزیوتراپی در نیاوران توسط متخصصان ما در کلینیک فیزیوتراپی آیتن برای طیف وسیعی از اختلالات اسکلتی – عضلانی ، مشکلات نورولوژی و مشکلات کف لگن ارائه می شود. فیزیوتراپی به بهینه سازی حرکت و عملکرد انسان اختصاص دارد و شامل طیف گسترده ای از اقدامات با هدف ارتقاء، حفظ و بازیابی بهزیستی فیزیکی، روانی و اجتماعی…

درمان کمردرد با ورزش

درمان کمردرد با ورزش و فیزیوتراپی موثرترین روش غیرجراحی در درمان این اختلال اسکلتی – عضلانی شایع است که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در شریعتی ارائه می شود. کمردرد یکی از شایع ترین شکایات سلامتی است که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. کمردرد می تواند ناشی از عوامل…

کمردرد حاد

کمردرد حاد یک بیماری شایع است که بسیاری از افراد در مقطعی از زندگی خود آن را تجربه می کنند. با شروع ناگهانی درد در پشت مشخص می شود که معمولاً از چند روز تا چند هفته طول می کشد. کمر درد حاد می تواند ناشی از عوامل مختلفی از جمله کشیدگی عضلانی، رگ به…

کمردرد به چه دلایلی رخ می دهد؟

کمردرد یکی از شایعترین بیماری های سیستم اسکلتی_عضلانی بدن انسان است بطوری که بسیاری از مراجعان به مراکز درمانی و کلینیک های فیزیوتراپی را افراد مبتلا به کمردرد تشکیل می دهند. متاسفانه با شیوع چاقی و کمر تحرکی سن ابتلا به کمردرد کاهش یافته بطوری که امروزه بسیاری از جوانان و حتی کودکان از کمردرد…

درمان دستی دیسک کمر

درمان دستی دیسک کمر به یک رویکرد عملی اشاره دارد که توسط فیزیوتراپیست ها برای کاهش درد و اختلال عملکرد مرتبط با فتق دیسک کمر یا برآمدگی در قسمت پایین کمر استفاده می شود. مشکلات دیسک کمر یکی از دلایل شایع کمردرد، سیاتیک و سایر علائمی است که می تواند به طور قابل توجهی بر…

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی یک راهکار موثر و نوین است که توسط متخصصان فیزیوتراپی کف لگن ارائه می شود. سلامت جنسی یک جنبه حیاتی از رفاه کلی است و فیزیوتراپی، به ویژه فیزیوتراپی کف لگن (PFPT)، به عنوان یک ابزار ارزشمند در رسیدگی به اختلالات مختلف جنسی ظاهر شده است. این رویکرد یک راه…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ