فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس

فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس

فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس و سایر مناطق تهران بزرگ توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما با کیفیت بالا ارائه می شود.

فیزیوتراپی یک تخصص مراقبت های بهداشتی است که شامل ارزیابی، تشخیص ، توانبخشی و درمان افراد دارای محدودیت در تحرک عملکردی است.

انتخاب فیزیوتراپی نشان داده شده است که به بهبود سریع و ایمن شما کمک می کند و به دلیل کاهش هزینه های کلی مراقبت های بهداشتی می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند.

فیزیوتراپیست ها برای ارزیابی وضعیت شما آموزش دیده اند و به شما کمک می کنند تا حداکثر تحرک عملکردی و استقلال را به دست آورید. آنها از انواع روش ها و تکنیک های درمانی برای کمک به حرکت بهتر و احساس بهتر استفاده می کنند. درمان فیزیوتراپی برای هر فرد بسیار شخصی است و بطور منحصر بفردی توسط متخصص فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس ارائه می شود.

آیا به فیزیوتراپی نیاز دارید؟

اگر آسیب یا بیماری دارید که منجر به درد، نقص فیزیکی، یا محدودیت حرکت ، از دست دادن عملکرد طبیعی می شود، یک فیزیوتراپیست می تواند کمک کند.

بسیاری از فیزیوتراپیست ها در درمان یک جمعیت خاص مانند کودکان، سالمندان یا ورزشکاران تخصص دارند. صرف نظر از سن، اگر تحرک شما دچار اختلال شده باشد، ممکن است ارزیابی فیزیوتراپی برای ارائه درمان و استراتژی برای بهبود عملکرد ضروری باشد.

برخی از مشکلات رایجی که فیزیوتراپیست ها ارزیابی و درمان می کنند عبارتند از:

 • سکته مغزی 
 • شکستگی ها
 • دررفتگی ها
 • آسیب نخاعی
 • سندرم تونل کارپال
 • آسیب های ورزشی
 • قطع عضو 
 • آرتروز مفاصل
 • ام اس
 • پارکینسون
 • آرتریت
 • دردهای مفصلی مزمن 

با این حال، بدانید که فیزیوتراپیست ها می توانند بسیاری از مشکلات دیگر را غیر از موارد ذکر شده درمان کنند.

هنگامی که آسیب یا بیماری رخ می دهد که توانایی شما را برای حرکت ایمن یا عادی محدود می کند، ممکن است به یک فیزیوتراپیست ارجاع داده شود. فیزیوتراپیست ها از نزدیک با بیماران، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و اعضای خانواده کار می کنند تا از بازگشت ایمن و سریع به حداکثر عملکرد اطمینان حاصل کنند.

متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما در مرکز فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس همچنین می توانند به شما در جلوگیری از آسیب یا از دست دادن تحرک عملکردی کمک کنند.

فیزیوتراپیست شما می تواند حرکات شما را قبل از آسیب دیدگی تجزیه و تحلیل کند و استراتژی هایی را برای کمک به حفظ سلامتی و حرکت شما ارائه دهد. برای مثال برخی از فیزیوتراپیست ها با ورزشکاران کار می کنند تا آنها را در زمین بازی و خارج از کلینیک توانبخشی نگه دارند.

فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس

وقتی برای فیزیوتراپی آماده می‌شوید، چند کار وجود دارد که می‌توانید انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که تجربه مثبتی خواهید داشت. ابتدا قبل از انتخاب فیزیوتراپیست سوالاتی را بپرسید. برخی از PT متخصصان بالینی هستند. پیدا کردن فردی که در درمان مشکل خاص شما متخصص باشد می تواند کمک کند.

فیزیوتراپیست شما باید برای تعیین اهداف مشخص با شما همکاری کند، بنابراین آماده باشید که دقیقاً به فیزیوتراپیست خود بگویید که امیدوارید در طول درمان به چه چیزی برسید.

رابطه شما با فیزیوتراپیست شما باید مانند یک اتحاد درمانی باشد و هر دوی شما برای رسیدن به اهداف خاص با هم کار کنید.

فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس

ارزیابی

هنگامی که برای اولین بار به فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس مراجعه می کنید، او وضعیت کلی شما را ارزیابی می کند. او ممکن است اندازه گیری های خاصی را برای جمع آوری اطلاعات در مورد بیماری یا آسیب شما انجام دهد. آسیب هایی که معمولاً اندازه گیری می شوند ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • استحکام – قدرت
 • دامنه حرکت
 • انعطاف پذیری
 • تعادل
 • تحرک مفصل
 • عملکرد عصبی
 • درد
 • عملکرد قلب
 • عملکرد ریوی
 • تحرک عملکردی کلی

پس از جمع آوری اطلاعات در مورد آسیب یا بیماری شما، فیزیوتراپیست شما پیش آگهی وضعیت شما را ارائه می دهد و می تواند استراتژی هایی را برای کمک به حرکت بهتر و احساس بهتر ارائه دهد. او در مورد اهداف شما برای فیزیوتراپی صحبت خواهد کرد و با شما برای ایجاد یک برنامه درمانی برای توانبخشی شما همکاری خواهد کرد.

فیزیوتراپیست ها از تکنیک های مختلفی برای کمک به کاهش درد و سفتی، بهبود حرکت و قدرت و بهبود تحرک استفاده می کنند. ممکن است از عوامل فیزیکی مانند گرما، یخ، اولتراسوند یا تحریک الکتریکی استفاده شود. تکنیک های دستی اغلب برای کمک به بهبود تحرک استفاده می شود.

ورزش های درمانی اغلب توسط فیزیوتراپیست ها برای کمک به افراد برای دستیابی به دامنه حرکتی، افزایش قدرت و بهبود عملکرد استفاده می شود. آموزش بیمار در مورد یک بیماری یا بیماری برای تمرین فیزیوتراپی بسیار مهم است و درمانگران ممکن است از نمودارها، مدل ها و نمودارها برای کمک به درک تشخیص و پیش آگهی خود استفاده کنند.

همچنین ممکن است به شما تغییراتی داده شود تا انجام دهید یا تمریناتی را در خانه انجام دهید.

طبیعی است که وقتی برای اولین بار به فیزیوتراپی می روید کمی اضطراب داشته باشید. چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا درمان آسیبی خواهد داشت؟ این احساسات معمولاً به محض ملاقات با فیزیوتراپیست و شروع به کار روی اهداف توانبخشی به سرعت از بین می روند. با درک آنچه که فیزیوتراپیست شما می تواند برای کمک به شما انجام دهد، می توانید انتظارات واقع بینانه ای در مورد توانبخشی خود داشته باشید و با تجربه فیزیوتراپی خود نتیجه مثبتی کسب کنید.

 

نویسنده: فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
فیزیوتراپی در منزل و کلینیک (تهران و کرج)
نوبت دهی مشاوره و درمان : ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس – فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس – فیزیوتراپی در فلکه سوم تهرانپارس – فیزیوتراپی در فرجام – فیزیوتراپی در سراج – فیزیوتراپی زانو در تهرانپارس – فیزیوتراپی خوب در تهرانپارس – بهترین مرکز فیزیوتراپی تهرانپارس – فیزیوتراپی در پیروزی – فیزیوتراپی در نیروهوایی – فیزیوتراپی در نارمک – فیزیوتراپی در منزل نارمک – فیزیوتراپی در منزل پیروزی – بهترین فیزیوتراپی شرق تهران – فیزیوتراپی زانو در منزل – فیزیوتراپی کمر در منزل – دکتر فیزیوتراپی در منزل – متخصص فیزیوتراپی – فیزیوتراپی در افسریه – فیزیوتراپی در منزل حکیمیه – فیزیوتراپی سکته مفزی در منزل – فیزیوتراپی فلج مغزی در منزل – بهترین فیزیوتراپی نارمک – فیزیوتراپی خوب در شرق تهران – دکتر فیزیوتراپی در تهرانپارس – فیزیوتراپی آسیب نخاعی در منزل – فیزیوتراپی در نبرد – فیزیوتراپی در پرستار

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی در نیاوران – فیزیوتراپی در شمال تهران

فیزیوتراپی در نیاوران توسط متخصصان ما در کلینیک فیزیوتراپی آیتن برای طیف وسیعی از اختلالات اسکلتی – عضلانی ، مشکلات نورولوژی و مشکلات کف لگن ارائه می شود. فیزیوتراپی به بهینه سازی حرکت و عملکرد انسان اختصاص دارد و شامل طیف گسترده ای از اقدامات با هدف ارتقاء، حفظ و بازیابی بهزیستی فیزیکی، روانی و اجتماعی…

درمان کمردرد با ورزش

درمان کمردرد با ورزش و فیزیوتراپی موثرترین روش غیرجراحی در درمان این اختلال اسکلتی – عضلانی شایع است که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در شریعتی ارائه می شود. کمردرد یکی از شایع ترین شکایات سلامتی است که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. کمردرد می تواند ناشی از عوامل…

کمردرد حاد

کمردرد حاد یک بیماری شایع است که بسیاری از افراد در مقطعی از زندگی خود آن را تجربه می کنند. با شروع ناگهانی درد در پشت مشخص می شود که معمولاً از چند روز تا چند هفته طول می کشد. کمر درد حاد می تواند ناشی از عوامل مختلفی از جمله کشیدگی عضلانی، رگ به…

کمردرد به چه دلایلی رخ می دهد؟

کمردرد یکی از شایعترین بیماری های سیستم اسکلتی_عضلانی بدن انسان است بطوری که بسیاری از مراجعان به مراکز درمانی و کلینیک های فیزیوتراپی را افراد مبتلا به کمردرد تشکیل می دهند. متاسفانه با شیوع چاقی و کمر تحرکی سن ابتلا به کمردرد کاهش یافته بطوری که امروزه بسیاری از جوانان و حتی کودکان از کمردرد…

درمان دستی دیسک کمر

درمان دستی دیسک کمر به یک رویکرد عملی اشاره دارد که توسط فیزیوتراپیست ها برای کاهش درد و اختلال عملکرد مرتبط با فتق دیسک کمر یا برآمدگی در قسمت پایین کمر استفاده می شود. مشکلات دیسک کمر یکی از دلایل شایع کمردرد، سیاتیک و سایر علائمی است که می تواند به طور قابل توجهی بر…

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی یک راهکار موثر و نوین است که توسط متخصصان فیزیوتراپی کف لگن ارائه می شود. سلامت جنسی یک جنبه حیاتی از رفاه کلی است و فیزیوتراپی، به ویژه فیزیوتراپی کف لگن (PFPT)، به عنوان یک ابزار ارزشمند در رسیدگی به اختلالات مختلف جنسی ظاهر شده است. این رویکرد یک راه…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ