فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس

 1. خانه
 2. معرفی رشته های توانبخشی
 3. فیزیوتراپی
 4. فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس
فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس

فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس و سایر مناطق تهران بزرگ توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما با کیفیت بالا ارائه می شود.

فیزیوتراپی یک تخصص مراقبت های بهداشتی است که شامل ارزیابی، تشخیص ، توانبخشی و درمان افراد دارای محدودیت در تحرک عملکردی است.

انتخاب فیزیوتراپی نشان داده شده است که به بهبود سریع و ایمن شما کمک می کند و به دلیل کاهش هزینه های کلی مراقبت های بهداشتی می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند.

فیزیوتراپیست ها برای ارزیابی وضعیت شما آموزش دیده اند و به شما کمک می کنند تا حداکثر تحرک عملکردی و استقلال را به دست آورید. آنها از انواع روش ها و تکنیک های درمانی برای کمک به حرکت بهتر و احساس بهتر استفاده می کنند. درمان فیزیوتراپی برای هر فرد بسیار شخصی است و بطور منحصر بفردی توسط متخصص فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس ارائه می شود.

آیا به فیزیوتراپی نیاز دارید؟

اگر آسیب یا بیماری دارید که منجر به درد، نقص فیزیکی، یا محدودیت حرکت ، از دست دادن عملکرد طبیعی می شود، یک فیزیوتراپیست می تواند کمک کند.

بسیاری از فیزیوتراپیست ها در درمان یک جمعیت خاص مانند کودکان، سالمندان یا ورزشکاران تخصص دارند. صرف نظر از سن، اگر تحرک شما دچار اختلال شده باشد، ممکن است ارزیابی فیزیوتراپی برای ارائه درمان و استراتژی برای بهبود عملکرد ضروری باشد.

برخی از مشکلات رایجی که فیزیوتراپیست ها ارزیابی و درمان می کنند عبارتند از:

 • سکته مغزی 
 • شکستگی ها
 • دررفتگی ها
 • آسیب نخاعی
 • سندرم تونل کارپال
 • آسیب های ورزشی
 • قطع عضو 
 • آرتروز مفاصل
 • ام اس
 • پارکینسون
 • آرتریت
 • دردهای مفصلی مزمن 

با این حال، بدانید که فیزیوتراپیست ها می توانند بسیاری از مشکلات دیگر را غیر از موارد ذکر شده درمان کنند.

هنگامی که آسیب یا بیماری رخ می دهد که توانایی شما را برای حرکت ایمن یا عادی محدود می کند، ممکن است به یک فیزیوتراپیست ارجاع داده شود. فیزیوتراپیست ها از نزدیک با بیماران، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و اعضای خانواده کار می کنند تا از بازگشت ایمن و سریع به حداکثر عملکرد اطمینان حاصل کنند.

متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما در مرکز فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس همچنین می توانند به شما در جلوگیری از آسیب یا از دست دادن تحرک عملکردی کمک کنند.

فیزیوتراپیست شما می تواند حرکات شما را قبل از آسیب دیدگی تجزیه و تحلیل کند و استراتژی هایی را برای کمک به حفظ سلامتی و حرکت شما ارائه دهد. برای مثال برخی از فیزیوتراپیست ها با ورزشکاران کار می کنند تا آنها را در زمین بازی و خارج از کلینیک توانبخشی نگه دارند.

فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس

وقتی برای فیزیوتراپی آماده می‌شوید، چند کار وجود دارد که می‌توانید انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که تجربه مثبتی خواهید داشت. ابتدا قبل از انتخاب فیزیوتراپیست سوالاتی را بپرسید. برخی از PT متخصصان بالینی هستند. پیدا کردن فردی که در درمان مشکل خاص شما متخصص باشد می تواند کمک کند.

فیزیوتراپیست شما باید برای تعیین اهداف مشخص با شما همکاری کند، بنابراین آماده باشید که دقیقاً به فیزیوتراپیست خود بگویید که امیدوارید در طول درمان به چه چیزی برسید.

رابطه شما با فیزیوتراپیست شما باید مانند یک اتحاد درمانی باشد و هر دوی شما برای رسیدن به اهداف خاص با هم کار کنید.

فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس

ارزیابی

هنگامی که برای اولین بار به فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس مراجعه می کنید، او وضعیت کلی شما را ارزیابی می کند. او ممکن است اندازه گیری های خاصی را برای جمع آوری اطلاعات در مورد بیماری یا آسیب شما انجام دهد. آسیب هایی که معمولاً اندازه گیری می شوند ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • استحکام – قدرت
 • دامنه حرکت
 • انعطاف پذیری
 • تعادل
 • تحرک مفصل
 • عملکرد عصبی
 • درد
 • عملکرد قلب
 • عملکرد ریوی
 • تحرک عملکردی کلی

پس از جمع آوری اطلاعات در مورد آسیب یا بیماری شما، فیزیوتراپیست شما پیش آگهی وضعیت شما را ارائه می دهد و می تواند استراتژی هایی را برای کمک به حرکت بهتر و احساس بهتر ارائه دهد. او در مورد اهداف شما برای فیزیوتراپی صحبت خواهد کرد و با شما برای ایجاد یک برنامه درمانی برای توانبخشی شما همکاری خواهد کرد.

فیزیوتراپیست ها از تکنیک های مختلفی برای کمک به کاهش درد و سفتی، بهبود حرکت و قدرت و بهبود تحرک استفاده می کنند. ممکن است از عوامل فیزیکی مانند گرما، یخ، اولتراسوند یا تحریک الکتریکی استفاده شود. تکنیک های دستی اغلب برای کمک به بهبود تحرک استفاده می شود.

ورزش های درمانی اغلب توسط فیزیوتراپیست ها برای کمک به افراد برای دستیابی به دامنه حرکتی، افزایش قدرت و بهبود عملکرد استفاده می شود. آموزش بیمار در مورد یک بیماری یا بیماری برای تمرین فیزیوتراپی بسیار مهم است و درمانگران ممکن است از نمودارها، مدل ها و نمودارها برای کمک به درک تشخیص و پیش آگهی خود استفاده کنند.

همچنین ممکن است به شما تغییراتی داده شود تا انجام دهید یا تمریناتی را در خانه انجام دهید.

طبیعی است که وقتی برای اولین بار به فیزیوتراپی می روید کمی اضطراب داشته باشید. چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا درمان آسیبی خواهد داشت؟ این احساسات معمولاً به محض ملاقات با فیزیوتراپیست و شروع به کار روی اهداف توانبخشی به سرعت از بین می روند. با درک آنچه که فیزیوتراپیست شما می تواند برای کمک به شما انجام دهد، می توانید انتظارات واقع بینانه ای در مورد توانبخشی خود داشته باشید و با تجربه فیزیوتراپی خود نتیجه مثبتی کسب کنید.

 

نویسنده: فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
فیزیوتراپی در منزل و کلینیک (تهران و کرج)
نوبت دهی مشاوره و درمان : ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در فلکه دوم تهرانپارس – فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس – فیزیوتراپی در فلکه سوم تهرانپارس – فیزیوتراپی در فرجام – فیزیوتراپی در سراج – فیزیوتراپی زانو در تهرانپارس – فیزیوتراپی خوب در تهرانپارس – بهترین مرکز فیزیوتراپی تهرانپارس – فیزیوتراپی در پیروزی – فیزیوتراپی در نیروهوایی – فیزیوتراپی در نارمک – فیزیوتراپی در منزل نارمک – فیزیوتراپی در منزل پیروزی – بهترین فیزیوتراپی شرق تهران – فیزیوتراپی زانو در منزل – فیزیوتراپی کمر در منزل – دکتر فیزیوتراپی در منزل – متخصص فیزیوتراپی – فیزیوتراپی در افسریه – فیزیوتراپی در منزل حکیمیه – فیزیوتراپی سکته مفزی در منزل – فیزیوتراپی فلج مغزی در منزل – بهترین فیزیوتراپی نارمک – فیزیوتراپی خوب در شرق تهران – دکتر فیزیوتراپی در تهرانپارس – فیزیوتراپی آسیب نخاعی در منزل – فیزیوتراپی در نبرد – فیزیوتراپی در پرستار

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی زانو در شریعتی

فیزیوتراپی زانو در شریعتی توسط متخصصان ما برای کمک به درمان و توانبخشی بیماری ها و آسیبهای مفصل زانو ارائه می شود. مفصل زانو به دلیل شیوع بالای آسیب های زانو در ورزش مورد مطالعه گسترده قرار گرفته است و با مداخله زودهنگام مدیریت درد و آسیب های زانو با اقدامات ساده می تواند بسیار…

مزایای فیزیوتراپی برای کمردرد

مزایای فیزیوتراپی برای کمردرد فقط در تسکین درد خلاصه نمی شود ، بلکه فیزیوتراپی می تواند به درمان عامل بوجود آورنده درد کمک کند و ریسک بروز آسیب دیدگی مجدد را نیز به حداقل برساند. کمردرد می‌تواند تأثیر جدی بر روی فعالیت های روزانه شما داشته باشد، اما جستجوی درمان ممکن است کیفیت زندگی شما…

فتق دیسک کمر چیست؟

فتق دیسک کمر چیست؟ فتق دیسک کمر یکی از علل شایع کمردرد و پا درد (مانند سیاتیک) است. دیسک های بین مهره ای که به عنوان ضربه گیر ستون فقرات عمل می کنند، در بین هر مهره قرار دارند. یک نوار لاستیک مانند (آنولوس فیبروزیس) یک ماده ژل مانند، هسته پالپوزوس را در بر می…

آسیبهای ورزشی مفصل زانو

آسیبهای ورزشی مفصل زانو شکستگی کشکک شکستگی کشکک از آسیب های جدی زانو است که می تواند منجر به آسیب زانو شود. این آسیب زمانی اتفاق می‌افتد که مستقیماً روی کاسه زانو، سقوط میکنید و یا ضربه شدیدی به کشکک وارد می شود. علائم شکستگی کشکک عبارتند از: شروع ناگهانی درد شدید و تیز در…

درمان واژینیسموس با فیزیوتراپی

درمان واژینیسموس با فیزیوتراپی واژینیسموس وضعیتی است که با سفت شدن غیرارادی عضلات کف لگن، ماهیچه های اطراف دهانه واژن مشخص می شود. زنانی که با واژینیسموس دست و پنجه نرم می‌کنند، هر گونه فعالیت جنسی که شامل دخول به واژن باشد را غیرممکن می دانند و رابطه جنسی برای آن ها دردناک است (که…

فیزیوتراپی کف لگن با بیوفیدبک

فیزیوتراپی کف لگن با بیوفیدبک یکی از روشهای درمان اختلالات کف لگن و مشکلات ناشی از اختلال در عملکرد عضلات کف لگن است. بیوفیدبک ابزاری است که برای توانبخشی کف لگن استفاده می شود. این تکنیک شامل قرار دادن یک وسیله کوچک در پایین بدن هنگام انجام تمرینات کف لگن است. این دستگاه محرک های…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ