فیزیوتراپی در منزل اندرزگو

  1. خانه
  2. معرفی رشته های توانبخشی
  3. فیزیوتراپی
  4. فیزیوتراپی در منزل اندرزگو
فیزیوتراپی در منزل اندرزگو

فیزیوتراپی در منزل اندرزگو ، چیذر ، قیطریه ، پاسداران ، فرمانیه و دیگر مناطق شمال تهران توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل و کلینیک ما ارائه می شود.

فیزیوتراپی حرکت و عملکرد را در صورت آسیب، مانند آسیب های ورزشی یا ناشی از کار، و همچنین بیماری و ناتوانی، بازیابی می کند. درد را کاهش می‌دهد، بهبودی را سرعتمی‌بخشد و آسیب‌های طولانی‌مدت را که می‌تواند منجر به ناتوانی شود را کاهش می‌دهد تا کیفیت زندگی افراد بهبود پیدا کند.

فیزیوتراپی یک شکل موثر درمان برای درد عضلانی، آسیب های مفصلی، آرتریت، مشکلات حرکتی و حتی مشکلات تنفسی مانند فیبروز کیستیک است. فیزیوتراپی در منزل به ویژه اگر افراد در فعالیت های روزمره مشکل دارند، می تواند مفید باشد. اگر در حین راه رفتن، بالا رفتن از پله ها، یا در رختخواب رفتن و برخاستن از تخت، مشکلات حرکتی اولیه دارید، جلسات فیزیوتراپی نیز می تواند کمک بزرگی باشد. همچنین به افرادی که زمین خورده اند، از مشکلات تعادل رنج می برند یا اخیراً عمل جراحی داشته اند که بر تحرک آنها تأثیر گذاشته است، کمک می کند.

افراد در هر سنی می توانند از فیزیوتراپی بهره مند شوند. فیزیوتراپی استفاده از روشهای فیزیکی و تجهیزات درمانی برای کمک به افراد برای غلبه بر مشکلات حرکتی است. این مشکلات ممکن است ناشی از سکته مغزی، پارکینسون، درد ستون فقرات و شرایط تنفسی باشد.

فیزیوتراپی در منزل اندرزگو یک خدمت بسیار مفید برای افرادی است که به هر دلیل برای مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی محدودیت دارند.

متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما دارای تجربه و تخصص بالا در زمینه ارائه خدمات فیزیوتراپی ارتوپدی برای مشکلاتی همچون کمردرد و دیسک کمر ، فیزیوتراپی نورولوژی برای مشکلات همچون سکته مغزی ، ام اس و پارکینسون ، فیزیوتراپی برای سالمندان در منزل ، فیزیوتراپی کودکان در منزل ، فیزیوتراپی تنفسی و قفسه سینه و … خدمات فیزیوتراپی در منزل را ارائه می دهند.

در ضمن خدمات فیزیوتراپی با دفترچه بیمه تامین اجتماعی ، بیمه نیروهای مسلح و ارتش و سایر بیمه های پایه ارائه می شود.

فیزیوتراپی در منزل اندرزگو

فواید فیزیوتراپی در منزل اندرزگو

راحتی بیشتر

دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل بدون دردسر بوده و بیماران با هر شرایط جسمی می توانند از آن بهره مند شوند.

عوامل استرس زا ناشی از خروج از منزل و ماندن در ترافیک های شهری، زمان انتظار و سایر شرایط در خدمات فیزیوتراپی در منزل وجود نداشته و بیماران می توانند با راحتی بیشتر از مزایای فیزیوتراپی بهره مند شوند.

همچنین همراهان بیمار که در جلسات فیزیوتراپی در منزل بیمار را همراهی می کردند نیز با دردسر کمتری در کنار بیمار خود خواهند بود.

پیشرفت بیشتر

زمانی که فیزیوتراپیست برای بیمار در منزل صرف می کند بطور کامل متمرکز بر همان بیمار است و مسلما بیمار می تواند از خدمات فیزیوتراپی با بالاترین کیفیت بهره مند شود که این امر پیشرفت مراحل درمانی را در پی دارد.

هنگامی که یک فیزیوتراپیست به خانه شما مراجعه می کند، به احتمال زیاد توصیه ها و اصلاحات بیشتری را بر اساس خانه فعلی شما انجام می دهد، که به شما امکان می دهد حتی به فرصت های بیشتری برای ارتقاء بهبودی نسبت به آنچه که در غیر این صورت دریافت می کردید دسترسی داشته باشید.

در واقع، در بسیاری از موارد، تمرین‌ها ممکن است برای پیمایش در خانه شما طراحی شوند و در نتیجه مهارت‌های عملی لازم برای زندگی ایمن را به شما می‌دهند. به عنوان مثال، بسیاری از افرادی که مشکلات حرکتی دارند، ممکن است در رفت و آمد در خانه مشکل داشته باشند و فیزیوتراپی در خانه می تواند برای بهبود آن وظایف خاص طراحی شود.

دیگر فواید فیزیوتراپی در منزل اندرزگو

کاهش موانع 

اگرچه بسیاری از افراد از فیزیوتراپی سود می برند، اما شرایط مختلفی وجود دارد که می تواند آنها را از دریافت درمان کافی باز دارد، یا باعث می شود که درمان به دلیل عدم امکان سفر به کلینیک به تعویق بیفتد. این مسائل می تواند هر چیزی باشد، از مسائل حمل و نقل گرفته تا مسائل حرکتی در نتیجه آسیب، ناتوانی یا بیماری. با این حال، خدمات در منزل امکان دسترسی و بهره مندی از فیزیوتراپی را برای افراد فراهم می کند، علیرغم موانعی که ممکن است بر سر راه دریافت درمان وجود داشته باشد.

ایمن برای افراد در معرض خطر

افراد زیادی هستند که بیماران پرخطر محسوب می شوند و با دریافت خدمات فیزیوتراپی در مطب خود را در محیطی ناامن قرار می دهند. شاید آنها بیماری یا معلولیتی داشته باشند که تحرک آنها را به خطر بیندازد. شاید آنها خطر ابتلا به عفونت در مکان های عمومی را افزایش می دهند. با این حال، فیزیوتراپی در منزل به این افراد پرخطر اجازه می دهد تا از فیزیوتراپی در ایمنی خانه خود بهره مند شوند.

کاهش هزینه های درمانی

فیزیوتراپی در منزل به دلیل عدم سفر باعث صرفه جویی بیشتر می شود و در مقایسه با خدمات فیزیوتراپی در کلینیک فیزیوتراپی مقرون به صرفه تر می شود. حتی اگر زمان سفر زیاد طولانی نباشد، هزینه ها در طول زمان افزایش می یابد.

نکات پایانی

فیزیوتراپی می تواند به دردناک ترین شرایط اسکلتی عضلانی کمک کند. هدف فیزیوتراپی کاهش درد و کمک به شما برای بازگشت به هر فعالیتی که با آن دست و پنجه نرم می کنید (مثلاً کار، کارهای خانه یا ورزش) است. چندین روش درمانی در درمان‌ها از جمله تکنیک‌های الکتروتراپی، روش‌های درمان دستی یا انواع مختلف برنامه‌های ورزشی استفاده می‌شود. درمان‌های فیزیوتراپی در منزل اندرزگو همچنین شامل تکنیک‌های تحرک مفصل، کشش عضلانی، ماساژ و درمان با نوار یا نقطه ماشه‌ای است. استفاده از فیزیوتراپی در خانه امروزه کاملاً عادی است. به ویژه در شرایطی که وضعیت بیمار کاملاً جدی است یا تحرک محدود شده است مفید است. در چنین شرایطی فیزیوتراپیست برای تشخیص و درمان به منزل بیمار مراجعه می کند. همه چیز، از مشاوره گرفته تا بحث در مورد اهداف درمان، تا فرآیند درمان فیزیوتراپی واقعی، همه چیز را می توان در منزل شما انجام داد.

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل شرق تهران – فیزیوتراپی در منزل شمال تهران – فیزیوتراپی در منزل برای سالمندان – فیزیوتراپی در منزل با دفترچه بیمه – فیزیوتراپی با بیمه تکمیلی – هزینه فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل اندرزگو – فیزیوتراپی در منزل پاسداران – فیزیوتراپی در منزل چیذر

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی درد عصب سیاتیک

فیزیوتراپی درد عصب سیاتیک موثرترین روش درمان غیرجراحی این عارضه است که در مرکز فیزیوتراپی آیتن در تهران ارائه می شود. درد عصب سیاتیک که به عنوان سیاتیک نیز شناخته می شود، یک بیماری شایع است که می تواند زندگی روزمره شما را مختل کند. با این حال، خبر خوب این است که تسکین موثر…

فیزیوتراپی ستون فقرات در تهران

فیزیوتراپی ستون فقرات در تهران در مرکز فیزیوتراپی آیتن توسط متخصصان با تجربه ما و با هدف تشخیص ، ارزیابی و درمان مشکلات ستون فقرات ارائه می شود. ستون فقرات انسان یا ستون مهره‌ای، از 33 مهره تشکیل شده است که روی هم قرار گرفته‌اند. این مهره ها به پنج ناحیه گردنی، سینه ای، کمری،…

تکنیکهای فیزیوتراپی برای کمردرد

تکنیکهای فیزیوتراپی برای کمردرد فیزیوتراپی ، یک روش غیرتهاجمی برای درمان کمردرد است. این شامل انواع تکنیک ها و تمرینات طراحی شده برای کاهش درد، بهبود عملکرد و جلوگیری از حمله های بعدی کمردرد است.  کمردرد یک بیماری شایع است که افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار می دهد. این…

فیزیوتراپی پس از جراحی در منزل

فیزیوتراپی پس از جراحی در منزل فیزیوتراپی، شاخه ای تخصصی از مراقبت های بهداشتی، نقش اساسی در مراقبت های بعد از عمل ایفا می کند. این مقاله به اهمیت فیزیوتراپی پس از جراحی و چگونگی کمک به بهبود سریعتر و موثرتر می پردازد. بیمارانی که تحت عمل های ارتوپدی مانند تعویض مفصل زانو و لگن…

درمان سردرد با فیزیوتراپی

درمان سردرد با فیزیوتراپی به عنوان یکی از موثرترین روشهای درمانی در کلینیک فیزیوتراپی آیتن تهران ارائه می شود. سردرد یک بیماری شایع است که می تواند به طور قابل توجهی کیفیت زندگی فرد را تحت تاثیر قرار دهد. در حالی که دارو اغلب راه حلی برای تسکین سردرد است، فیزیوتراپی یک رویکرد جایگزین و…

فیزیوتراپی تخصصی کمر درد

فیزیوتراپی تخصصی کمر درد کمر درد یک بیماری شایع است که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. چه به دلیل وضعیت نامناسب، فشار عضلانی یا یک بیماری زمینه ای باشد، می تواند ناتوان کننده باشد و کیفیت زندگی فرد را تا حد زیادی کاهش دهد.  این بیماری می تواند…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ