فیزیوتراپی در منزل با بیمه

 1. خانه
 2. معرفی رشته های توانبخشی
 3. فیزیوتراپی
 4. فیزیوتراپی در منزل با بیمه
فیزیوتراپی در منزل با بیمه

فیزیوتراپی در منزل با بیمه توسط متخصصان مجرب و متعهد فیزیوتراپی در منزل به عزیزانی که به هر دلیل توانایی مراجعه حضوری به کلینیک فیزیوتراپی را ندارند ارائه می شود.

در صورتی که افزایش سن ، بیماری و یا هر دلیل دیگر سبب کاهش توانایی تحرک شما شده و نیازمند توانبخشی و فیزیوتراپی هستید ، خدمات فیزیوتراپی در منزل با بیمه برای آسایش و راحتی بیشتر شما در دسترس است.

متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما با ارائه خدمات فیزیوتراپی با کیفیت بالا می توانند به شما کمک کنند تا هرچه سریع تر به شرایط مطلوب جسمی و حرکتی دست پیدا کنید.

شما می توانید در منزل خود استراحت کنید در حالی که یکی از فیزیوتراپیست های ما به مشکل شما رسیدگی می کند.

مزایای فیزیوتراپی در منزل با بیمه

تسریع روند بهبودی
بازدید از منزل به فیزیوتراپیست های مجرب ما امکان می دهد تا وضعیت شما را به طور جامع بررسی کنند و راه حل های شخصی برای مدیریت مشکلات شما بیابند. علاوه بر این، بیمارانی که از یک بیماری عصبی مانند مولتیپل اسکلروزیس یا سکته مغزی رنج می برند نیز می توانند از خدمات متخصصان ما بهره مند شوند. متخصصان ما نه تنها درمان توانبخشی را برای بهبود وضعیت شما ارائه می دهند، بلکه با ارائه راهکارهایی سعی در کاهش آسیب دیدگی شما خواهند داشت و با ارائه تکنیک های حرکتی صحیح تحرک بیماران را بهبود خواهند بخشید.

ارائه طیف گسترده ای از خدمات فیزیوتراپی
ما به عنوان یک ارائه دهنده پیشرو در زمینه خدمات فیزیوتراپی در منزل با بیمه ، خدمات زیر را ارائه می دهیم:

 • تجزیه و تحلیل دقیق و ارزیابی وضعیت بیماران
 • درمان عملی، مانند رهاسازی میوفاشیال، ماساژ، موبیلیزاسیون و دستکاری ستون فقرات
 • درای نیدلینگ (سوزن خشک)
 • توانبخشی آسیب های عصبی و ورزشی
 • تمرینات تعادلی
 • توانبخشی سالمندان
 • مدیریت آسیب های اسکلتی عضلانی
 • تکنیک های مدیریت درد

سایر مزایای فیزیوتراپی در منزل با بیمه

نتایج بهتر به دلیل مراقبت در منزل
آسایش خانه به شما اجازه می دهد تا استراحت کنید، که وقتی با درمان موثر ترکیب شود، سرعت بهبودی را افزایش می دهد و بیمار به دلیل جایجایی و مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی دچار خستگی و کاهش انرزی نمی شود.

مراقبت شخصی برای هر بیمار
فیزیوتراپیست های ما با مراجعه به منزل شما می توانند تغییرات و توصیه های بیشتری را با توجه به محیط خانه شما انجام دهند. این به شما امکان می دهد فرصت های بهتری را برای بهبودی در محیط منزل کشف کنید.

مناسب برای بیماران در معرض خطر
بسیاری از افراد مستعد عفونت هستند یا به دلیل ناتوانی یا بیماری که مانع از تحرک می شود، محدود شده اند. آنها بیماران پرخطری هستند که فیزیوتراپی در منزل با بیمه مزایای زیادی برای آن ها دارند.

درمان طیف گسترده ای از بیماری ها
متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما خدمات فیزیوتراپی را برای مشکلات . اختلالات اسکلتی ـ عضلانی ، اختلالات نوزولوژیک و … ارائه میدهند ، شایع ترین مشکلاتی که متخصصان خدمات فیزیوتراپی در منزل را برای آن ها ارائه می دهند عبارتند از :

 • درمان پوکی استخوان
 • درمان و فیزیوتراپی کمردرد
 • درمان گردن درد
 • درمان و توانبخشی سکته مغزی
 • فیزیوتراپی آسیب نخاعی
 • توانبخشی ام اس
 • توانبخشی پارکینسون
 • توانبخشی فلج مغزی
 • توانبخشی بیماران تعادلی
 • فیزیوتراپی کف لگن
 • فیزیوتراپی تخصصی زنان
 • فیزیوتراپی بی اختیاری ادرار
 • فیزیوتراپی سالمندان
 • فیزیوتراپی آسیب های ورزشی همچون پارگی رباط ها و مینیسک زانو
 • فیزیوتراپی پس از جراحی های ارتوپدی از جمله جراحی تعویض مفصل زانو و لگن 
 • فیزیوتراپی ناهنجاری های ستون فقرات همچون اسکولیوز و کیفوز 
 • فیزیوتراپی برای تسکین دردهای مفصلی مزمن
 • فیزیوتراپی برای بهبود شرایط بیماران پس از جراحی
 • و …

سوالات رایج در ارتباط با خدمات فیزیوتراپی در منزل با بیمه تامین اجتماعی و سایر بیمه های پایه و تکمیلی

در جلسه اول چه انتظاری باید داشت؟
متخصصان فزیوتراپی در منزل ما وضعیت بیمار را ارزیابی می‌کنند که شامل آزمایش دامنه حرکت، قدرت، تعادل فیزیکی و محدودیت‌ها می‌شود، در حالی که گزارش‌های پزشکی قبلی (در صورت وجود) را نیز در نظر می‌گیرند و بر اساس نتایج به دست آمده و اهداف درمانی بیمار ، برنامه درمانی منحصر بفردی را تنظیم می کنند.

آیا فیزیوتراپی درد دارد؟
فیزیوتراپی کاملا بی خطر است و دردی ایجاد نمی کند. ممکن است پس از یک جلسه، درد را تجربه کنید، زیرا بیشتر درمان ها شامل فعال کردن عمیق بافت ها و تکنیک های کششی است.

آیا فیزیوتراپی در منزل یک راه حل سریع ارائه می دهد؟
این شکل از درمان فیزیکی عمیق‌ترین علل درد شما را بررسی می‌کند تا راه‌حلی طولانی‌مدت ارائه دهد که به رفع دائمی و طبیعی درد شما کمک می‌کند. با این حال، در برخی موارد، این یک تکنیک عالی برای از بین بردن فوری درد است، بطور مثال در مواردی که کمردرد به دلیل گرفتگی و یا کشیدگی های عضلانی رخ داده است فیزیوتراپی می تواند به سرعت به تسکین علائم بیماران کمک کند.

رایج ترین مشکلاتی که فیزیوتراپی در منزل درمان می کند چیست؟
فیزیوتراپی در منزل مسائل زیادی را پوشش می دهد که شایع ترین آنها مشکلات حرکتی ناشی از بیماری و آسیب دیدگی ، درد در پشت، گردن، شانه یا زانو، پس از جراحی های ارتوپدی، پس از سکته مغزی، توانبخشی سالمندان و مدیریت درد است.

چه زمانی باید فیزیوتراپی در منزل با بیمه را شروع کنم؟
اگر از درد یا آسیب مزمنی رنج می برید که عملکرد و تحرک روزمره شما را محدود می کند، یا اخیراً یک عمل جراحی مانند تعویض مفصل زانو یا لگن داشته اید، ممکن است پزشک جلسات فیزیوتراپی در منزل را توصیه کند. 

هزینه فیزیوتراپی در منزل چقدر است؟
هزینه هر جلسه فیزیوتراپی در منزل بر اساس پارامترهای مختلفی از جمله نوع مشکل بیمار ، شدت بیماری ، تکنیک های مورد استفاده توسط فیزیوتراپیست و همچنین تبحر فیزیوتراپیست متغیر است و نمی توان عدد ثابتی را برای آن مشخص کرد. البته با توجه به اینکه دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل ، نیازی به جابجایی و خروج از منزل ندارند و هزینه های ناشی از خروج از منزل و مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی را شامل نمی شود از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه است.

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل در تهران – فیزیوتراپی در منزل پس از جراحی تعویض مفصل – هزینه فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل توسط خانم – فیزیوتراپی در منزل برای سکته مغزی – فیزیوتراپی در تهرانپارس – فیزیوتراپی در نارمک

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی کمردرد در تهران

فیزیوتراپی کمردرد در تهران توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن ، با هدف تسکین علائم و بهبود عوامل زمینه ای کمردرد ارائه می شود. کمردرد مشکل شایعی است که افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار می دهد. این می تواند از ناراحتی خفیف تا درد ناتوان کننده متغیر باشد…

فواید فیزیوتراپی در درمان کمردرد

فواید فیزیوتراپی در درمان کمردرد کمردرد می تواند به اشکال مختلف ظاهر شود، از ناراحتی حاد، کوتاه مدت تا درد مزمن و طولانی مدت. این می تواند ناشی از عوامل متعددی از جمله وضعیت بدنی نامناسب، عدم تعادل عضلانی، فتق دیسک یا حتی استرس باشد. صرف نظر از علت، درد می تواند ناتوان کننده باشد…

فیزیوتراپی درد عصب سیاتیک

فیزیوتراپی درد عصب سیاتیک موثرترین روش درمان غیرجراحی این عارضه است که در مرکز فیزیوتراپی آیتن در تهران ارائه می شود. درد عصب سیاتیک که به عنوان سیاتیک نیز شناخته می شود، یک بیماری شایع است که می تواند زندگی روزمره شما را مختل کند. با این حال، خبر خوب این است که تسکین موثر…

فیزیوتراپی ستون فقرات در تهران

فیزیوتراپی ستون فقرات در تهران در مرکز فیزیوتراپی آیتن توسط متخصصان با تجربه ما و با هدف تشخیص ، ارزیابی و درمان مشکلات ستون فقرات ارائه می شود. ستون فقرات انسان یا ستون مهره‌ای، از 33 مهره تشکیل شده است که روی هم قرار گرفته‌اند. این مهره ها به پنج ناحیه گردنی، سینه ای، کمری،…

تکنیکهای فیزیوتراپی برای کمردرد

تکنیکهای فیزیوتراپی برای کمردرد فیزیوتراپی ، یک روش غیرتهاجمی برای درمان کمردرد است. این شامل انواع تکنیک ها و تمرینات طراحی شده برای کاهش درد، بهبود عملکرد و جلوگیری از حمله های بعدی کمردرد است.  کمردرد یک بیماری شایع است که افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار می دهد. این…

فیزیوتراپی پس از جراحی در منزل

فیزیوتراپی پس از جراحی در منزل فیزیوتراپی، شاخه ای تخصصی از مراقبت های بهداشتی، نقش اساسی در مراقبت های بعد از عمل ایفا می کند. این مقاله به اهمیت فیزیوتراپی پس از جراحی و چگونگی کمک به بهبود سریعتر و موثرتر می پردازد. بیمارانی که تحت عمل های ارتوپدی مانند تعویض مفصل زانو و لگن…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ