فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس غربی

 1. خانه
 2. معرفی رشته های توانبخشی
 3. فیزیوتراپی
 4. فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس غربی
فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس غربی

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس غربی ، تهرانپارس شرقی ، سراج ، اوقاف ، قنات کوثر و دیگر مناطق شرق تهران توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما ارائه می شود.

اغلب، فیزیوتراپی به ذهن ما نمی رسد تا زمانی که یک متخصص پزشکی ما را پس از آسیب به یکی از آنها ارجاع دهد. با این حال، فیزیوتراپی فقط برای افراد آسیب دیده نیست. از رگ به رگ شدن گردن در هنگام خواب گرفته تا دردهای مزمن و شرایطی مانند فلج مغزی و پارکینسون، فیزیوتراپی می تواند به کودکان، بزرگسالان و سالمندان کمک کند تا تحرک و قدرت خود را حفظ کرده و دوباره به دست آورند، درد را کاهش داده و کیفیت زندگی را بهبود بخشند.

تیم توانبخشی ما خدمات فیزیوتراپی در منزل را برای بیمارانی که مایلند به راحتی در خانه یا محل کار خود مراقبت کنند ارائه می دهد.

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس غربی برای کسانی که به دلیل مشکلات حرکتی، جراحی یا تصادف اخیر، درد یا بیماری در دسترسی به مراقبت های بالینی مشکل دارند عالی است.

بیماران فیزیوتراپی در منزل ما همان مراقبت های درجه یک را دریافت می کنند که در کلینیک فیزیوتراپی ارائه می دهیم.

ما همچنین شما را راهنمایی خواهیم کرد که چگونه می توانید از محیط خانه خود برای کمک به اهداف توانبخشی خود استفاده کنید.

در اولین ملاقات شما، فیزیوتراپیست ما علت اصلی مشکل شما را تشخیص می دهد، یک برنامه درمانی مناسب تهیه می کند و ابزارهایی را برای جلوگیری از آسیب مجدد در اختیار شما قرار می دهد. 

با یک آسیب حاد سر و کار دارید یا خیلی مشغله دارید که نمی توانید به کلینیک فیزیوتراپی مراجعه کنید؟ مشکلی نیست! ما خدمات فیزیوتراپی در منزل را در هر نقطه از تهران بزرگ و کرج ارائه می دهیم. شما می توانید درمان کامل را در راحتی در خانه خود تجربه کنید.

فیزیوتراپی برای افرادی که دچار کاهش تحرک، آسیب یا درد هستند مفید است. در مرکز فیزیوتراپی در منزل ما، ما از مشتریانی با طیف وسیعی از نگرانی‌های فیزیکی استقبال می‌کنیم، اما تمرکز اصلی ما بر توانبخشی آسیب و بیماری‌های مزمن است.

در حالی که بسیاری از افراد فواید فیزیوتراپی را می دانند، بسیاری از ما این جلسات را به تعویق می اندازیم، نمی گذریم یا وسوسه می شویم که از این جلسات صرف نظر کنیم. این ممکن است به دلیل هزینه یا ناراحتی در حین و بعد از انجام تمرینات باشد.

در بیشتر موارد، چندین جلسه فیزیوتراپی برای بهبودی کامل یا نتایج قابل مشاهده مورد نیاز است. این می تواند برای کسانی که انتظار بهبودی سریع دارند دلسرد کننده باشد. همچنین ممکن است سفرهای مکرر به این و آن طرف را وقت گیر، پرهزینه و دردسرساز بدانیم، مخصوصاً برای کسانی که قبلاً با مشکلات حرکتی روبرو هستند، به همین دلیل است که فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس غربی می تواند راهکاری بسیار موثر برای ارائه خدمات فیزیوتراپی با کیفیت باشد.

فیزیوتراپی در چه مشکلاتی کاربرد دارد؟

 • جراحت های حاد و ناگهانی در اثر حوادثی همچون تصادفات رانندگی
 • درد مزمن مانند کمردرد مزمن ، گردن درد مزمن و …
 • آرتروز مفاصل از جمله آرتروز زانو ، آرتروز لگن ، آرتروز شانه ، آرتروز مچ دست و …
 • فلج مغزی
 • پارکینسون
 • سکته مغزی
 • ام اس
 • سندرم تونل کارپال و دردهای مزمن مچ دست
 • اختلالات مفصلی
 • بیرون زدگی دیسک کمر و گردن
 • دردهای سیاتیکی
 • تنگی کانال نخاعی
 • سندرم شانه منجمد
 • پارگی تاندونهای شانه از جمله پارگی روتاتور کاف
 • فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس غربی روشی موثر در کمک به توانبخشی پس از جراحی های ارتوپدی از جمله جراحی تعویض مفصل زانو و لگن است.
 • آسیب های ورزشی مانند پارگی مینیسک زانو ، پارگی رباطهای زانو ، تنیس البو و گلف البو
 • مشکلات ناشی از ضعف عضلات کف لگن مانند بی اختیاری ادرار ، یبوست و …
 • سندرم پیریفورمیس
 • و … بسیاری مشکلات دیگر که فیزیوتراپی در درمان و توانبخشی آن ها کمک کننده است.

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس غربی

متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما با دانش و تجربه بالا در زمینه ارائه خدمات فیزیوتراپی ریکاوری با فیزیوتراپی در آسایش محیط منزل را فراهم می آورند.
با داشتن فیزیوتراپیست های واجد شرایط جلسه را به صورت تک به تک در آسایش خانه خود انجام دهید، می توانید بدون نیاز به خروج از منزل یا انتظار در بیمارستان ها یا کلینیک ها، احساس راحتی بیشتری کنید، مراقبت های شخصی دریافت کنید و بهبودی بهتری پیدا کنید. این می‌تواند جایگزین راحت‌تر و ایمن‌تری باشد، به‌ویژه برای کسانی که برای رسیدن به مراکز درمانی با موانعی روبرو هستند یا تحرک محدودی دارند. نادیده گرفتن رفت و آمد به این معنی است که می توانید در هزینه حمل و نقل نیز صرفه جویی کنید.

با گزینه درمان خانگی، افراد بیشتری می توانند و تشویق می شوند تا جلسات فیزیوتراپی را ادامه دهند و از بروز عوارض بالقوه سلامتی جلوگیری کنند.

فیزیوتراپیست های ما به جای اینکه فقط علائم را درمان کنند، روی علت اصلی ناراحتی شما تمرکز می کنند. بدن ما یک سیستم پیچیده و بسیار به هم پیوسته است و اغلب می‌توانیم درد را در یک ناحیه متفاوت از محل آسیب درک کنیم. با تمرکز بر ریشه مشکل، می توانیم به شما کمک کنیم بدن خود را بهتر بشناسید و درد را برای همیشه از بین ببرید.

با فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس غربی، مراقبت های انفرادی را بدون حواس پرتی یک کلینیک شلوغ دریافت خواهید کرد. فیزیوتراپیست های ما روی شما تمرکز خواهند کرد و بهترین مراقبت جامعی را که شایسته شماست به شما ارائه خواهند داد.

خدمات فیزیوتراپی در منزل ما می‌تواند راحتی شما را افزایش دهد و در عین حال هر گونه مانعی را که بر سر راه آن وجود دارد برطرف کند. ما متعهد هستیم که مراقبت و توانبخشی حرفه ای با کیفیت و مقرون به صرفه را به شما ارائه دهیم. خدمات ما در خانه به بیماران ما کمک می کند تا آسیب ها، بیماری ها، دردهای مزمن یا سایر اختلالات رایج اسکلتی عضلانی خود را برطرف کنند و به ارتقای سلامت، ایمنی و رفاه بیماران ما، از جمله شهروندان سالمند، کمک می کند.

 

نویسنده: فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
فیزیوتراپی در منزل و کلینیک (تهران و کرج)
نوبت دهی مشاوره و درمان : ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس غربی – فیزیوتراپی در منزل نارمک – فیزیوتراپی در منزل فرجام – فیزیوتراپی در منزل شرق تهران – فیزیوتراپی در منزل توسط خانم – فیزیوتراپی در منزل توسط آقا – هزینه فیزیوتراپی در منزل – تعرفه فیزیوتراپی در منزل

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی درد عصب سیاتیک

فیزیوتراپی درد عصب سیاتیک موثرترین روش درمان غیرجراحی این عارضه است که در مرکز فیزیوتراپی آیتن در تهران ارائه می شود. درد عصب سیاتیک که به عنوان سیاتیک نیز شناخته می شود، یک بیماری شایع است که می تواند زندگی روزمره شما را مختل کند. با این حال، خبر خوب این است که تسکین موثر…

فیزیوتراپی ستون فقرات در تهران

فیزیوتراپی ستون فقرات در تهران در مرکز فیزیوتراپی آیتن توسط متخصصان با تجربه ما و با هدف تشخیص ، ارزیابی و درمان مشکلات ستون فقرات ارائه می شود. ستون فقرات انسان یا ستون مهره‌ای، از 33 مهره تشکیل شده است که روی هم قرار گرفته‌اند. این مهره ها به پنج ناحیه گردنی، سینه ای، کمری،…

تکنیکهای فیزیوتراپی برای کمردرد

تکنیکهای فیزیوتراپی برای کمردرد فیزیوتراپی ، یک روش غیرتهاجمی برای درمان کمردرد است. این شامل انواع تکنیک ها و تمرینات طراحی شده برای کاهش درد، بهبود عملکرد و جلوگیری از حمله های بعدی کمردرد است.  کمردرد یک بیماری شایع است که افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار می دهد. این…

فیزیوتراپی پس از جراحی در منزل

فیزیوتراپی پس از جراحی در منزل فیزیوتراپی، شاخه ای تخصصی از مراقبت های بهداشتی، نقش اساسی در مراقبت های بعد از عمل ایفا می کند. این مقاله به اهمیت فیزیوتراپی پس از جراحی و چگونگی کمک به بهبود سریعتر و موثرتر می پردازد. بیمارانی که تحت عمل های ارتوپدی مانند تعویض مفصل زانو و لگن…

درمان سردرد با فیزیوتراپی

درمان سردرد با فیزیوتراپی به عنوان یکی از موثرترین روشهای درمانی در کلینیک فیزیوتراپی آیتن تهران ارائه می شود. سردرد یک بیماری شایع است که می تواند به طور قابل توجهی کیفیت زندگی فرد را تحت تاثیر قرار دهد. در حالی که دارو اغلب راه حلی برای تسکین سردرد است، فیزیوتراپی یک رویکرد جایگزین و…

فیزیوتراپی تخصصی کمر درد

فیزیوتراپی تخصصی کمر درد کمر درد یک بیماری شایع است که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. چه به دلیل وضعیت نامناسب، فشار عضلانی یا یک بیماری زمینه ای باشد، می تواند ناتوان کننده باشد و کیفیت زندگی فرد را تا حد زیادی کاهش دهد.  این بیماری می تواند…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ