فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس

فیزیوتراپی حرکت و عملکرد را در صورت آسیب، مانند آسیب های ورزشی (پارگی رباط ها و مینیسک زانو ، تنیس البو ، دررفتگی ها و پیچ خوردگی ها و …) یا آسیب های ناشی از کار، و همچنین بیماری و ناتوانی، بازیابی می کند. فیزیوتراپی درد را کاهش می‌دهد، بهبودی را سرعت می‌بخشد و آسیب‌های طولانی‌مدت را که می‌تواند منجر به ناتوانی شود، کاهش می‌دهد تا کیفیت زندگی شما تا حد زیادی بهبود یابد. افراد در هر سنی می توانند از فیزیوتراپی بهره مند شوند.

با وجود اینکه بسیاری از افراد هنوز با مزایای فیزیوتراپی در منزل آشنا نیستند و فکر می کنند برای دریافت خدمات فیزیوتراپی حتما باید به کلینیک فیزیوتراپی مراجعه کنند ، متخصصان فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس ما خدمات فیزیوتراپی را با بالاترین کیفیت و بر اساس بروزترین متدهای درمانی ارائه می دهند.

متخصصان ما ابتدا اقدام به ارزیابی دقیق شرایط بیمار نیازمند خدمات فیزیوتراپی در منزل پرداخته و بر اساس شرایط بیمار از متدها و مدالیته های مختلفی برای کمک به بیمار بهره می برند.

فیزیوتراپی روشی ایمن ، کم هزینه و بسیار مفید است که می تواند به افراد در هر سن و جنسی کمک کند تا شرایط بهتری را تجربه کنند. فیزیوتراپی در مشکلات و بیماری های زیادی کاربرد دارد از بیماری های مادرزادی کودکان تا آسیب های ورزشی و توانبخشی بعد از آسیب های مغزی همچون سکته مغزی و …

مزایای فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس

پیشرفت با توجه به راحتی خانه
مزیت دریافت درمان در آسایش محیط منزل خود را نمی توان نادیده گرفت. در خانه خود در محیطی آشنا هستید و بنابراین در بهترین حالت و آرامش خود قرار دارید. راحتی اضافی که هنگام دریافت فیزیوتراپی در منزل امکان پذیر است می تواند درمان را بهبود بخشد زیرا شما در حالت بسیار آرام تری هستید. همچنین نشان داده شده است که از بین بردن عوامل حواس پرتی منجر به درمان متمرکزتر می شود. در برخی موارد، پیشرفت ممکن است سریعتر پیش رود.

راحتی بیشتر
راحتی اضافی در بالا مورد بررسی قرار گرفت، اما آن چنان از مزایای فیزیوتراپی در خانه است که شایسته بحث خاص خود است. بسیاری از افراد به دلایل مختلف از تنظیمات بالینی لذت نمی برند و توانایی دریافت درمان در منزل خود برای آنها بسیار مناسب است. عوامل استرس زا ناشی از سفر، زمان انتظار و سایر شرایط مشابه به طور کامل از بین می روند و این امکان را برای شما فراهم می کند که فقط روی درمان خود تمرکز کنید.

مراقبت شخصی
فیزیوتراپی همچنین در مورد آموزش و ارائه ابزارهایی برای کمک به بهبودی شماست. هنگامی که یک فیزیوتراپیست به خانه شما مراجعه می کند، احتمال بیشتری دارد که توصیه ها و اصلاحات بیشتری را بر اساس خانه فعلی شما انجام دهد، که در نتیجه به شما فرصت های بیشتری برای ارتقاء بهبودی نسبت به آنچه که در غیر این صورت دریافت می کردید، می دهد.

در واقع، در بسیاری از موارد، تمرین‌ها ممکن است برای پیمایش در منزل شما طراحی شوند و در نتیجه مهارت‌های عملی لازم برای زندگی ایمن را به شما می‌دهند. به عنوان مثال، بسیاری از افرادی که مشکلات حرکتی دارند، ممکن است در رفت و آمد در خانه مشکل داشته باشند و فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس می تواند برای بهبود آن وظایف خاص طراحی شود.

 

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس

کاهش موانع
اگرچه بسیاری از افراد از فیزیوتراپی سود می برند، اما شرایط مختلفی وجود دارد که می تواند آنها را از دریافت درمان کافی بازدارد، یا به دلیل ناتوانی در مراجعه به کلینیک، درمان را به تعویق بیندازد. این مسائل می تواند هر چیزی از مسائل حمل و نقل گرفته تا مسائل حرکتی در نتیجه آسیب، ناتوانی یا بیماری باشد. با این حال، خدمات در منزل امکان دسترسی و بهره مندی افراد از فیزیوتراپی را با وجود موانعی که ممکن است بر سر راه درمان وجود داشته باشد، می دهد.

ایمن تر برای افراد در معرض خطر
افراد زیادی هستند که از بیماران پرخطر محسوب می شوند و با دریافت خدمات فیزیوتراپی در کلینیک خود را در محیطی ناامن قرار می دهند. شاید آنها بیماری یا ناتوانی دارند که تحرک آنها را به خطر می اندازد. شاید خطر ابتلا به عفونت در مکان های عمومی افزایش یابد. با این حال، فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس به این افراد در معرض خطر این امکان را می دهد که تا حد زیادی از فیزیوتراپی در ایمنی خانه خود بهره مند شوند.

بسیار راحت و صرفه جویی در زمان
خدمات فیزیوتراپی در منزل بسیار راحت است. فیزیوتراپی در منزل در زمان هایی ارائه می شود که نسبت به برنامه خود شما انعطاف پذیر است. در واقع، در بسیاری از موارد، فیزیوتراپیست های خانگی نیز می توانند در محل کار یا مکان دیگری که برای شما مناسب است، درمان ارائه دهند.

همچنین نیاز به خروج از منزل را از بین می برد، که به شما امکان می‌دهد زمان زیادی را در این فرآیند صرفه‌جویی کنید، همچنین در زمان انتظاری که ممکن است زمانی که قرار ملاقات‌ها دیر انجام می‌شود یا به دلیل شرایط پیش‌بینی‌نشده به تأخیر می‌افتد، صرفه‌جویی کنید. بسیاری از مشتریان از سهولت درمان های فیزیوتراپی در خانه به روشی بسیار بی نقص در زندگی آنها لذت می برند.

صرفه جویی در هزینه
فیزیوتراپی در منزل به دلیل عدم خروج از منزل باعث صرفه جویی بیشتر می شود و در مقایسه با خدمات فیزیوتراپی در کلینیک مقرون به صرفه تر می شود. حتی اگر زمان سفر زیاد طولانی نباشد، هزینه ها در طول زمان افزایش می یابد.

همانطور که در بالا می بینید، دلایل زیادی وجود دارد که فیزیوتراپی در منزل بسیار مفید است. از راحتی و آرامش بیشتر در دریافت درمان در خانه خود تا توانایی رفع موانع موجود در تنظیمات فیزیوتراپی در کلینیک نشان دهنده مزایا و مفید بودن فیزیوتراپی در منزل هستند.

 

نویسنده: فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
فیزیوتراپی در کلینیک و‌ منزل (تهران،کرج)
نوبت دهی مشاوره و درمان : ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل چیست؟ فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس – فواید فیزیوتراپی در منزل چیست؟ – متخصص فیزیوتراپی در منزل – هزینه فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل شرق تهران – فیزیوتراپی در منزل نارمک – فیزیوتراپی در منزل تهران نو – فیزیوتراپی در منزل پیروزی

 

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی در نیاوران – فیزیوتراپی در شمال تهران

فیزیوتراپی در نیاوران توسط متخصصان ما در کلینیک فیزیوتراپی آیتن برای طیف وسیعی از اختلالات اسکلتی – عضلانی ، مشکلات نورولوژی و مشکلات کف لگن ارائه می شود. فیزیوتراپی به بهینه سازی حرکت و عملکرد انسان اختصاص دارد و شامل طیف گسترده ای از اقدامات با هدف ارتقاء، حفظ و بازیابی بهزیستی فیزیکی، روانی و اجتماعی…

درمان کمردرد با ورزش

درمان کمردرد با ورزش و فیزیوتراپی موثرترین روش غیرجراحی در درمان این اختلال اسکلتی – عضلانی شایع است که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در شریعتی ارائه می شود. کمردرد یکی از شایع ترین شکایات سلامتی است که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. کمردرد می تواند ناشی از عوامل…

کمردرد حاد

کمردرد حاد یک بیماری شایع است که بسیاری از افراد در مقطعی از زندگی خود آن را تجربه می کنند. با شروع ناگهانی درد در پشت مشخص می شود که معمولاً از چند روز تا چند هفته طول می کشد. کمر درد حاد می تواند ناشی از عوامل مختلفی از جمله کشیدگی عضلانی، رگ به…

کمردرد به چه دلایلی رخ می دهد؟

کمردرد یکی از شایعترین بیماری های سیستم اسکلتی_عضلانی بدن انسان است بطوری که بسیاری از مراجعان به مراکز درمانی و کلینیک های فیزیوتراپی را افراد مبتلا به کمردرد تشکیل می دهند. متاسفانه با شیوع چاقی و کمر تحرکی سن ابتلا به کمردرد کاهش یافته بطوری که امروزه بسیاری از جوانان و حتی کودکان از کمردرد…

درمان دستی دیسک کمر

درمان دستی دیسک کمر به یک رویکرد عملی اشاره دارد که توسط فیزیوتراپیست ها برای کاهش درد و اختلال عملکرد مرتبط با فتق دیسک کمر یا برآمدگی در قسمت پایین کمر استفاده می شود. مشکلات دیسک کمر یکی از دلایل شایع کمردرد، سیاتیک و سایر علائمی است که می تواند به طور قابل توجهی بر…

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی یک راهکار موثر و نوین است که توسط متخصصان فیزیوتراپی کف لگن ارائه می شود. سلامت جنسی یک جنبه حیاتی از رفاه کلی است و فیزیوتراپی، به ویژه فیزیوتراپی کف لگن (PFPT)، به عنوان یک ابزار ارزشمند در رسیدگی به اختلالات مختلف جنسی ظاهر شده است. این رویکرد یک راه…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ