فیزیوتراپی در منزل تهران و کرج

  1. خانه
  2. معرفی رشته های توانبخشی
  3. فیزیوتراپی
  4. فیزیوتراپی در منزل تهران و کرج
فیزیوتراپی در منزل تهران و کرج

فیزیوتراپی در منزل تهران و کرج

کادر فیزیوتراپیست آقا و خانم کلینیک ما خدمات فیزیوتراپی در منزل را در تهران و کرج ساپورت می‌نمایند.

فیزیوتراپیست های مجموعه ما با سوابق درخشان در زمینه درمانهای فیزیوتراپی در منزل و کلینیک آماده ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل به طور تخصصی میباشند.

فیزیوتراپی رشته ای است که با درمان های فیزیکی همچون تحریک کننده های الکتریکی کاهنده درد و افزایش دهنده قدرت عضلات،تمرین درمانی تخصصی(ورزش درمانی)،سوزن درمانی یا در نیدلینگ،آب درمانی و درمانهای دستی (منوال تراپی و کایروپراکتیک) به درمان بیماران نیازمند فیزیوتراپی در منزل و کلینیک می پردازند.

همکاران ما در مجموعه کلینیک فیزیوتراپی در منزل را در سراسر تهران بزرگ (فیزیوتراپی در منزل شمال تهران، فیزیوتراپی در منزل شرق تهران، فیزیوتراپی در منزل غرب تهران ، فیزیوتراپی در منزل جنوب تهران) و در استان البرز (فیزیوتراپی در منزل کرج و شهرهای حوالی) انجام می دهند.

چند نمونه از دستگاه های فیزیوتراپی که جهت درمانهای فیزیوتراپی در منزل و کلینیک کاربرد دارند شامل دستگاه های تنس، راشین کارنت، اف ای اس، جریان های های ولتاژ بالا و دستگاه‌های آی دی سی و گالوانیک می باشند.

بخش مهم دیگری درمان‌های فیزیوتراپی در منزل و کلینیک تمرین درمانی تخصصی توسط فیزیوتراپیست است که باید به طور دقیق و کاملا اصولی به بیماران آموزش داده شود و بیماران تحت نظر فیزیوتراپیست تمرینات آموزش دیده شده را انجام دهند تا فیزیوتراپیست از صحت انجام تمرین درمانی فیزیوتراپی در منزل و کلینیک اطمینان حاصل کند.

تمرین درمانی در واقع اصالت رشته فیزیوتراپی هست که در درمان بیماران عضلانی اسکلتی (ماسکولو اسکلتال)، مغز و اعصاب (نورولوژیک) ،تنفسی، سوختگی، قلبی عروقی، پوستی و روماتیسمی نقش حیاتی و ارزشمندی را خواهد داشت.

همچنین بسیاری از بیماری های مرتبط با سالمندان و کودکان جهت دشواریهای حضور این دست افراد در کلینیک های فیزیوتراپی جهت درمان فیزیوتراپی در کلینیک نیازمند دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل می باشند.

فیزیوتراپی در منزل تهران و کرج

فیزیوتراپی در منزل تهران و کرج

همکاران فیزیوتراپیست آقا و خانم ما این امکان ارزشمند را برای بیماران فراهم نموده اند که خدمات فیزیوتراپی را علاوه بر کلینیک فیزیوتراپی در منزل بیماران نیز میسر سازند.

بخش دیگر درمان های فیزیوتراپی مرتبط با درمان های تخصصی دستی یا منوال تراپی هست که یک فیزیوتراپیست مجرب و حرفه ای با انجام تکنیک های تخصصی درمان دستی از جمله منیپولیشن، موبیلیزیشن، مایوفاشیال ریلیز، اسکین رولینگ، تکنیک های دستی ماساژ همچون ماساژ های سطحی و افلوراژ (عمقی) به درمان بیماران نیازمند خدمات فیزیوتراپی در منزل و کلینیک می پردازند.

حوزه دیگر درمانی فیزیوتراپیست ها جهت درمان های فیزیوتراپی در منزل و کلینیک تکنیک سوزن درمانی خشک یا همان دراین ایدلینگ است به نقاط خاصی از عضلات و بافت نرم با اهداف درمانی خاصی زده می‌شود برای مثال در موارد وجود گرفتگی های نقطه عضلانی (اصطلاحاً تریگر پوینت) که سوزن درمانی توسط فیزیوتراپیست جهت درمان های فیزیوتراپی در منزل تهران و کرج و کلینیک انجام می گیرد نقش به سزایی در رفع این باندهای سفت و سخت عضله دارد.

حوزه دیگر فیزیوتراپی آب درمانی هست که در برخی مراکز فیزیوتراپی یا مراکز تخصصی هیدروتراپی انجام می گیرد.در این مراکز فیزیوتراپی تمرینات فیزیوتراپی در داخل آب به بیمار آموزش داده می شود.

یک حوزه مهم درمان های فیزیوتراپی که در کلینیک یا منزل انجام میگیرد حوزه لیزر درمانی فیزیوتراپی هست که جهت درمان بیماران در منزل(خانه) یا کلینیک انجام می شود.

لیزر درمانی فیزیوتراپی که در کلینیک یا منزل انجام میگردد جهت کاهش درد بیماران و همچنین بهبود و ترمیم سریعتر پارگی های عضلانی تاندونی لیگامانی (رباطی) انجام می پذیرد.

فیزیوتراپیست های آقا و خانوم کلینیک ما متشکل از فیزیوتراپیستهای با سوابق درخشان در ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل و کلینیک هستند.خدمات فیزیوتراپی در منزل در تهران بزرگ(شمال،جنوب،غرب،شرق) و همچنین کرج ارائه می گردد.جهت دریافت مشاوره رایگان درمان می توانید با ما تماس بگیرید.

فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور

رتبه برتر آزمون تحصیلات تکمیلی
فارغ التحصیل از دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران
ارائه خدمات تخصصی فیزیوتراپی در منزل و کلینیک توسط کادر آقا و خانم با ارائه مدارک نظام پزشکی
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
شماره تماس جهت دریافت مشاوره قبل از دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل و کلینیک ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل تهران و کرج – هزینه فیزیوتراپی در منزل – متخصص فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل شمال تهران – فیزیوتراپی در منزل کرج – فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی توسط آقا و خانم با بیمه

فیزیوتراپی توسط آقا و خانم با بیمه در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در تهران در حوزه های تخصصی ارتوپدی ، نورولوژی و کف لگن ارائه می شود. فیزیوتراپی یک حرفه مراقبت های بهداشتی است که بر کمک به افراد برای بازیابی و حفظ عملکرد فیزیکی، حرکت و تحرک تمرکز دارد. فیزیوتراپیست ها با افراد در هر سنی…

درمان گردن درد

درمان گردن درد با فیزیوتراپی و تمرینات ورزشی یکی از موثرترین روشهای درمانی است که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع است که می تواند در اثر عوامل مختلفی مانند وضعیت نامناسب، کشیدگی یا تنش عضلانی، آسیب یا شرایط پزشکی زمینه ای ایجاد شود. علائم…

درمان کمر درد بدون جراحی

درمان کمر درد بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. کمردرد به ناراحتی یا درد احساس شده در پشت اشاره دارد که می تواند از خفیف تا شدید متغیر باشد. کمردرد یک بیماری شایع است که می تواند افراد را در هر سنی تحت تاثیر…

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل توسط متخصصان با تجربه ما که تجربه و آشنایی کامل با تکنیک های ماساژ را دارند ارائه می شود. ماساژ درمانی اغلب در فیزیوتراپی به عنوان یک درمان مکمل برای کمک به تسکین درد، کاهش تنش عضلانی، بهبود گردش خون و تقویت آرامش استفاده می شود. این یک تکنیک…

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در بسیاری از بیماران موفقیت آمیز است و نیاز به انجام جراحی های غیرضروری را به حداقل می رساند. تنگی کانال نخاعی یک وضعیت پزشکی است که در آن فضاهای داخل کانال نخاعی که نخاع و اعصاب را در خود جای داده است، باریک می…

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک با توجه به شرایط هر بیمار متفاوت است و نمی توان یک روش درمانی واحد را برای تمام افراد در نظر گرفت. فیزیوتراپی به عنوان یکی از موثرترین و بهترین روشهای درمان غیرجراحی مشکلات ستون فقرات شناخته می شود که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران به…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ