فیزیوتراپی در منزل در تجریش

  1. خانه
  2. معرفی رشته های توانبخشی
  3. فیزیوتراپی
  4. فیزیوتراپی در منزل در تجریش
فیزیوتراپی در منزل در تجریش

فیزیوتراپی در منزل در تجریش ، زعفرانیه ، ولنجک ، اختیاریه ، الهیه ، زعفرانیه و دیگر مناطق شمال تهران توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما ارائه می شود.

ویزیت فیزیوتراپی در منزل به شما کمک می کند تا با بهترین فیزیوتراپیست نزدیک خود که مایل به ویزیت در منزل هستند ارتباط برقرار کنید.

فیزیوتراپیست های ما در مرکز فیزیوتراپی در منزل در تجریش درمان را با استفاده از ورزش، درمان در آسایش خانه شما ارائه می دهند.

چه برای بلند شدن از پله‌ها پس از عمل زانو به کمک نیاز داشته باشید و چه از راه رفتن به سمت مغازه‌ها پس از زمین خوردن عصبی هستید، با هر مشکلی که با آن روبرو هستید، فیزیوتراپ‌های ما می‌توانند به بازسازی قدرت بدنی و اعتماد به نفس شما کمک کنند تا بتوانید دوباره این کارها را انجام دهید. .

در مورد درد و بیماری خود با متخصصان، مجرب و متخصص در ارائه درمان فیزیوتراپی در منزل صحبت کنید و یک قرار فیزیوتراپی برای ارزیابی و تشخیص در منزل رزرو کنید.

چه زمانی به فیزیوتراپی نیاز دارید؟

آسیب ورزشی. هنگام بازی صدمه دیده اید و به نظر می رسد درد مداوم است؟ فیزیوتراپیست می تواند به شما کمک کند تا در مدت زمان کوتاهی از شر درد خلاص شوید و به شما کمک کند تا به سرعت به زمین بازی خود بازگردید.

زندگی با درد مزمن. اگر درد بیش از 3-6 ماه ادامه یابد، معمولاً توسط متخصصان درد به عنوان درد “مزمن” توصیف می شود. فیزیوتراپی در منزل در تجریش مطمئناً می تواند به تشخیص و بهبود اعصاب، ماهیچه ها، استخوان های مشکل ساز کمک کند.

کمردرد. آیا از کمردرد رنج می برید که ناشی از نشستن طولانی مدت نامناسب یا سبک زندگی بی تحرک است؟ یا مربوط به گردن درد، شانه درد، عدم تعادل عضلانی و غیره است؟ می توانید با فیزیوتراپیست متخصص در تسکین سریع و راحت درد خود تماس بگیرید.

توانبخشی بعد از جراحی. آیا تحت عمل جراحی قرار گرفته اید، مثلاً برای تعویض زانو یا تعویض مفصل ران یا هر عمل جراحی دیگری؟ فیزیوتراپی در ابتدا می تواند برای از بین بردن درد بسیار مفید باشد و به بدن و ماهیچه ها کمک کند تا قدرت و حرکت را زود به دست آورند.

اختلالات عصبی. شرایطی که به طور جدی بر تحرک بیمار تأثیر می گذارد مانند سکته مغزی ، ام اس ، فلج مغزی، پارکینسون. برخی از آنها می توانند شرایط عصبی تروماتیک باشند، اما مطمئناً تأثیر مثبت فیزیوتراپی دارند.

توانبخشی قلبی عروقی. برای بهبود بیماری هایی مانند آنژین صدری، حمله قلبی و سکته مغزی. مداخلات درمانی می تواند به کاهش خطرات و بهبود کیفیت زندگی در چند هفته پس از درمان کمک کند.

فیزیوتراپی در منزل در تجریش

فواید فیزیوتراپی در منزل در تجریش

فیزیوتراپی یکی از بهترین راه ها برای بازگرداندن حرکت و عملکرد زمانی است که فردی تحت تأثیر آسیب، بیماری یا ناتوانی قرار می گیرد. همچنین به بیماران در افزایش قدرت بدنی، عملکرد و تحرک کمک می کند. در اینجا مزایای کلیدی فیزیوتراپی در منزل آورده شده است:

  • راحتی در خانه: بیمار در خانه خود احساس آرامش بیشتری می کند، بنابراین به جای انتخاب یک کلینیک شلوغ، می توانید یک فیزیوتراپ را در آسایش خانه خود استخدام کنید. حتی اگر کلینیک شلوغ نباشد، تفاوت در محیط این دو محل بسیار زیاد است و بیماران ترجیح می دهند در خانه فیزیوتراپی کنند.
  • صرفه جویی در هزینه: از آنجایی که در این مورد نیازی به سفر نیست، بنابراین هزینه آن نیز حذف می شود. فیزیوتراپی بیشتر فرآیندی است که نیاز به ویزیت های متعدد دارد که می تواند تا 3 بار در هفته انجام شود، بنابراین، ویزیت در منزل همیشه بسیار قانونی تر است.
  • زمان‌بندی آسان: شکی نیست که اگر از فیزیوتراپی در آسایش خانه‌تان استفاده کنید، امکانات زیادی را به همراه خواهد داشت. در اینجا می توانید قرار ملاقات خود را بر اساس در دسترس بودن خود برنامه ریزی کنید. بنابراین زمان سفر حذف می شود و عواملی مانند استرس و خستگی نیز کاهش می یابد.
  • ایمنی: انجام درمان‌های فیزیوتراپی در خانه همچنین به اعضای خانواده این اطمینان را می‌دهد که بر این فرآیند نظارت کنند. همچنین اگر بیمار نیاز به مراقبت یا تسهیلات اضافی داشته باشد، می تواند توسط خانواده در خانه نیز مراقبت شود.
  • دسترسی برابر برای افراد دارای معلولیت: بسیاری از افراد دارای معلولیت نمی توانند به کلینیک های سنتی دسترسی داشته باشند. فیزیوتراپی در منزل مسائل دسترسی را ساده می کند زیرا بیماران تحرک و کنترل بهتری بر محیط خود در محیطی دارند که بیشتر آشنا هستند.

درمان‌های فیزیوتراپی در منزل در تجریش با توجه به ناتوانی و اهدافی که می‌خواهند به آنها برسند، متناسب با نیازهای خاص هر یک از مشتریان ما طراحی شده‌اند. درمان های فیزیوتراپی ما به گونه ای طراحی شده اند که به شما کمک می کند تا در خانه خود به راحتی و بدون درد حرکت کنید.

همه درمان‌ها با ارزیابی یکی از فیزیوتراپیست های ما شروع می‌شود که نیازهای شما را ارزیابی می‌کند و یک برنامه ورزشی شخصی‌سازی شده، مخصوصاً برای شما ایجاد می‌کند.

 

نویسنده: فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
فیزیوتراپی در منزل و کلینیک (تهران و کرج)
نوبت دهی مشاوره و درمان : ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس  – فیزیوتراپی در منزل نارمک – فیزیوتراپی در منزل فرجام – فیزیوتراپی در منزل شرق تهران – فیزیوتراپی در منزل توسط خانم – فیزیوتراپی در منزل توسط آقا – هزینه فیزیوتراپی در منزل – تعرفه فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل در تجریش – فیزیوتراپی در منزل در پاسداران – فیزیوتراپی در منزل در درکه – فیزیوتراپی در منزل در زعفرانیه

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی توسط آقا و خانم با بیمه

فیزیوتراپی توسط آقا و خانم با بیمه در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در تهران در حوزه های تخصصی ارتوپدی ، نورولوژی و کف لگن ارائه می شود. فیزیوتراپی یک حرفه مراقبت های بهداشتی است که بر کمک به افراد برای بازیابی و حفظ عملکرد فیزیکی، حرکت و تحرک تمرکز دارد. فیزیوتراپیست ها با افراد در هر سنی…

درمان گردن درد

درمان گردن درد با فیزیوتراپی و تمرینات ورزشی یکی از موثرترین روشهای درمانی است که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع است که می تواند در اثر عوامل مختلفی مانند وضعیت نامناسب، کشیدگی یا تنش عضلانی، آسیب یا شرایط پزشکی زمینه ای ایجاد شود. علائم…

درمان کمر درد بدون جراحی

درمان کمر درد بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. کمردرد به ناراحتی یا درد احساس شده در پشت اشاره دارد که می تواند از خفیف تا شدید متغیر باشد. کمردرد یک بیماری شایع است که می تواند افراد را در هر سنی تحت تاثیر…

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل توسط متخصصان با تجربه ما که تجربه و آشنایی کامل با تکنیک های ماساژ را دارند ارائه می شود. ماساژ درمانی اغلب در فیزیوتراپی به عنوان یک درمان مکمل برای کمک به تسکین درد، کاهش تنش عضلانی، بهبود گردش خون و تقویت آرامش استفاده می شود. این یک تکنیک…

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در بسیاری از بیماران موفقیت آمیز است و نیاز به انجام جراحی های غیرضروری را به حداقل می رساند. تنگی کانال نخاعی یک وضعیت پزشکی است که در آن فضاهای داخل کانال نخاعی که نخاع و اعصاب را در خود جای داده است، باریک می…

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک با توجه به شرایط هر بیمار متفاوت است و نمی توان یک روش درمانی واحد را برای تمام افراد در نظر گرفت. فیزیوتراپی به عنوان یکی از موثرترین و بهترین روشهای درمان غیرجراحی مشکلات ستون فقرات شناخته می شود که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران به…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ