فیزیوتراپی در منزل در تجریش

  1. خانه
  2. معرفی رشته های توانبخشی
  3. فیزیوتراپی
  4. فیزیوتراپی در منزل در تجریش
فیزیوتراپی در منزل در تجریش

فیزیوتراپی در منزل در تجریش ، زعفرانیه ، ولنجک ، اختیاریه ، الهیه ، زعفرانیه و دیگر مناطق شمال تهران توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما ارائه می شود.

ویزیت فیزیوتراپی در منزل به شما کمک می کند تا با بهترین فیزیوتراپیست نزدیک خود که مایل به ویزیت در منزل هستند ارتباط برقرار کنید.

فیزیوتراپیست های ما در مرکز فیزیوتراپی در منزل در تجریش درمان را با استفاده از ورزش، درمان در آسایش خانه شما ارائه می دهند.

چه برای بلند شدن از پله‌ها پس از عمل زانو به کمک نیاز داشته باشید و چه از راه رفتن به سمت مغازه‌ها پس از زمین خوردن عصبی هستید، با هر مشکلی که با آن روبرو هستید، فیزیوتراپ‌های ما می‌توانند به بازسازی قدرت بدنی و اعتماد به نفس شما کمک کنند تا بتوانید دوباره این کارها را انجام دهید. .

در مورد درد و بیماری خود با متخصصان، مجرب و متخصص در ارائه درمان فیزیوتراپی در منزل صحبت کنید و یک قرار فیزیوتراپی برای ارزیابی و تشخیص در منزل رزرو کنید.

چه زمانی به فیزیوتراپی نیاز دارید؟

آسیب ورزشی. هنگام بازی صدمه دیده اید و به نظر می رسد درد مداوم است؟ فیزیوتراپیست می تواند به شما کمک کند تا در مدت زمان کوتاهی از شر درد خلاص شوید و به شما کمک کند تا به سرعت به زمین بازی خود بازگردید.

زندگی با درد مزمن. اگر درد بیش از 3-6 ماه ادامه یابد، معمولاً توسط متخصصان درد به عنوان درد “مزمن” توصیف می شود. فیزیوتراپی در منزل در تجریش مطمئناً می تواند به تشخیص و بهبود اعصاب، ماهیچه ها، استخوان های مشکل ساز کمک کند.

کمردرد. آیا از کمردرد رنج می برید که ناشی از نشستن طولانی مدت نامناسب یا سبک زندگی بی تحرک است؟ یا مربوط به گردن درد، شانه درد، عدم تعادل عضلانی و غیره است؟ می توانید با فیزیوتراپیست متخصص در تسکین سریع و راحت درد خود تماس بگیرید.

توانبخشی بعد از جراحی. آیا تحت عمل جراحی قرار گرفته اید، مثلاً برای تعویض زانو یا تعویض مفصل ران یا هر عمل جراحی دیگری؟ فیزیوتراپی در ابتدا می تواند برای از بین بردن درد بسیار مفید باشد و به بدن و ماهیچه ها کمک کند تا قدرت و حرکت را زود به دست آورند.

اختلالات عصبی. شرایطی که به طور جدی بر تحرک بیمار تأثیر می گذارد مانند سکته مغزی ، ام اس ، فلج مغزی، پارکینسون. برخی از آنها می توانند شرایط عصبی تروماتیک باشند، اما مطمئناً تأثیر مثبت فیزیوتراپی دارند.

توانبخشی قلبی عروقی. برای بهبود بیماری هایی مانند آنژین صدری، حمله قلبی و سکته مغزی. مداخلات درمانی می تواند به کاهش خطرات و بهبود کیفیت زندگی در چند هفته پس از درمان کمک کند.

فیزیوتراپی در منزل در تجریش

فواید فیزیوتراپی در منزل در تجریش

فیزیوتراپی یکی از بهترین راه ها برای بازگرداندن حرکت و عملکرد زمانی است که فردی تحت تأثیر آسیب، بیماری یا ناتوانی قرار می گیرد. همچنین به بیماران در افزایش قدرت بدنی، عملکرد و تحرک کمک می کند. در اینجا مزایای کلیدی فیزیوتراپی در منزل آورده شده است:

  • راحتی در خانه: بیمار در خانه خود احساس آرامش بیشتری می کند، بنابراین به جای انتخاب یک کلینیک شلوغ، می توانید یک فیزیوتراپ را در آسایش خانه خود استخدام کنید. حتی اگر کلینیک شلوغ نباشد، تفاوت در محیط این دو محل بسیار زیاد است و بیماران ترجیح می دهند در خانه فیزیوتراپی کنند.
  • صرفه جویی در هزینه: از آنجایی که در این مورد نیازی به سفر نیست، بنابراین هزینه آن نیز حذف می شود. فیزیوتراپی بیشتر فرآیندی است که نیاز به ویزیت های متعدد دارد که می تواند تا 3 بار در هفته انجام شود، بنابراین، ویزیت در منزل همیشه بسیار قانونی تر است.
  • زمان‌بندی آسان: شکی نیست که اگر از فیزیوتراپی در آسایش خانه‌تان استفاده کنید، امکانات زیادی را به همراه خواهد داشت. در اینجا می توانید قرار ملاقات خود را بر اساس در دسترس بودن خود برنامه ریزی کنید. بنابراین زمان سفر حذف می شود و عواملی مانند استرس و خستگی نیز کاهش می یابد.
  • ایمنی: انجام درمان‌های فیزیوتراپی در خانه همچنین به اعضای خانواده این اطمینان را می‌دهد که بر این فرآیند نظارت کنند. همچنین اگر بیمار نیاز به مراقبت یا تسهیلات اضافی داشته باشد، می تواند توسط خانواده در خانه نیز مراقبت شود.
  • دسترسی برابر برای افراد دارای معلولیت: بسیاری از افراد دارای معلولیت نمی توانند به کلینیک های سنتی دسترسی داشته باشند. فیزیوتراپی در منزل مسائل دسترسی را ساده می کند زیرا بیماران تحرک و کنترل بهتری بر محیط خود در محیطی دارند که بیشتر آشنا هستند.

درمان‌های فیزیوتراپی در منزل در تجریش با توجه به ناتوانی و اهدافی که می‌خواهند به آنها برسند، متناسب با نیازهای خاص هر یک از مشتریان ما طراحی شده‌اند. درمان های فیزیوتراپی ما به گونه ای طراحی شده اند که به شما کمک می کند تا در خانه خود به راحتی و بدون درد حرکت کنید.

همه درمان‌ها با ارزیابی یکی از فیزیوتراپیست های ما شروع می‌شود که نیازهای شما را ارزیابی می‌کند و یک برنامه ورزشی شخصی‌سازی شده، مخصوصاً برای شما ایجاد می‌کند.

 

نویسنده: فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
فیزیوتراپی در منزل و کلینیک (تهران و کرج)
نوبت دهی مشاوره و درمان : ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل تهرانپارس  – فیزیوتراپی در منزل نارمک – فیزیوتراپی در منزل فرجام – فیزیوتراپی در منزل شرق تهران – فیزیوتراپی در منزل توسط خانم – فیزیوتراپی در منزل توسط آقا – هزینه فیزیوتراپی در منزل – تعرفه فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل در تجریش – فیزیوتراپی در منزل در پاسداران – فیزیوتراپی در منزل در درکه – فیزیوتراپی در منزل در زعفرانیه

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی درد عصب سیاتیک

فیزیوتراپی درد عصب سیاتیک موثرترین روش درمان غیرجراحی این عارضه است که در مرکز فیزیوتراپی آیتن در تهران ارائه می شود. درد عصب سیاتیک که به عنوان سیاتیک نیز شناخته می شود، یک بیماری شایع است که می تواند زندگی روزمره شما را مختل کند. با این حال، خبر خوب این است که تسکین موثر…

فیزیوتراپی ستون فقرات در تهران

فیزیوتراپی ستون فقرات در تهران در مرکز فیزیوتراپی آیتن توسط متخصصان با تجربه ما و با هدف تشخیص ، ارزیابی و درمان مشکلات ستون فقرات ارائه می شود. ستون فقرات انسان یا ستون مهره‌ای، از 33 مهره تشکیل شده است که روی هم قرار گرفته‌اند. این مهره ها به پنج ناحیه گردنی، سینه ای، کمری،…

تکنیکهای فیزیوتراپی برای کمردرد

تکنیکهای فیزیوتراپی برای کمردرد فیزیوتراپی ، یک روش غیرتهاجمی برای درمان کمردرد است. این شامل انواع تکنیک ها و تمرینات طراحی شده برای کاهش درد، بهبود عملکرد و جلوگیری از حمله های بعدی کمردرد است.  کمردرد یک بیماری شایع است که افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار می دهد. این…

فیزیوتراپی پس از جراحی در منزل

فیزیوتراپی پس از جراحی در منزل فیزیوتراپی، شاخه ای تخصصی از مراقبت های بهداشتی، نقش اساسی در مراقبت های بعد از عمل ایفا می کند. این مقاله به اهمیت فیزیوتراپی پس از جراحی و چگونگی کمک به بهبود سریعتر و موثرتر می پردازد. بیمارانی که تحت عمل های ارتوپدی مانند تعویض مفصل زانو و لگن…

درمان سردرد با فیزیوتراپی

درمان سردرد با فیزیوتراپی به عنوان یکی از موثرترین روشهای درمانی در کلینیک فیزیوتراپی آیتن تهران ارائه می شود. سردرد یک بیماری شایع است که می تواند به طور قابل توجهی کیفیت زندگی فرد را تحت تاثیر قرار دهد. در حالی که دارو اغلب راه حلی برای تسکین سردرد است، فیزیوتراپی یک رویکرد جایگزین و…

فیزیوتراپی تخصصی کمر درد

فیزیوتراپی تخصصی کمر درد کمر درد یک بیماری شایع است که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. چه به دلیل وضعیت نامناسب، فشار عضلانی یا یک بیماری زمینه ای باشد، می تواند ناتوان کننده باشد و کیفیت زندگی فرد را تا حد زیادی کاهش دهد.  این بیماری می تواند…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ