فیزیوتراپی در منزل در تهرانپارس

 1. خانه
 2. معرفی رشته های توانبخشی
 3. فیزیوتراپی
 4. فیزیوتراپی در منزل در تهرانپارس
فیزیوتراپی در منزل در تهرانپارس

فیزیوتراپی در منزل در تهرانپارس توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما که دارای دانش و تجربه بالا هستند ارائه می شود.

فیزیوتراپی یک تخصص مراقبت های بهداشتی است که به درمان اختلالات سیستم اسکلتی عضلانی، عصبی و قلبی عروقی و چگونگی تأثیر این اختلالات بر حرکت فیزیکی شما مربوط می شود.

هر زمان که در انجام فعالیت های عادی روزمره خود با مشکل مواجه شدید، به این معنی است که می توانید از خدمات ماهر یک فیزیوتراپیست بهره مند شوید. فیزیوتراپیست شما می تواند تحرک شما را ارزیابی کند و استراتژی هایی را به شما ارائه دهد تا به شما کمک کند بهتر حرکت کنید و احساس بهتری داشته باشید. متخصص فیزیوتراپی در منزل در تهرانپارس می تواند تمریناتی را برای کمک به بهبود دامنه حرکتی (ROM)، قدرت و تعادل شما تجویز کند. یک متخصص توانبخشی قلبی می تواند به بهبود استقامت و عملکرد قلبی شما کمک کند تا به شما کمک کند به فعالیت های عادی خود بازگردید.

فیزیوتراپی یک تخصص مراقبت های بهداشتی است که با هدف تشخیص و درمان افراد در هر سنی که دارای شرایط سلامتی هستند که توانایی حرکت و انجام فعالیت های روزانه را محدود می کند، انجام می شود. هدف نهایی فیزیوتراپی بازگرداندن حداکثر استقلال عملکردی به هر بیمار است. برای دستیابی به این هدف، درمان ها ممکن است شامل ورزش، مراقبت عملی و آموزش بیمار باشد.

فیزیوتراپی شامل ارزیابی و درمان افراد دارای محدودیت در تحرک عملکردی است. انتخاب فیزیوتراپی نشان داده شده است که به بهبود سریع و ایمن شما کمک می کند و به دلیل کاهش هزینه های کلی مراقبت های بهداشتی می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند. .

فیزیوتراپیست ها برای ارزیابی وضعیت شما آموزش دیده اند و به شما کمک می کنند تا حداکثر تحرک عملکردی و استقلال را به دست آورید. آنها از انواع روش ها و تکنیک های درمانی برای کمک به حرکت بهتر و احساس بهتر استفاده می کنند. 

اگر آسیب یا بیماری دارید که منجر به درد، نقص فیزیکی، یا محدودیت حرکت/از دست دادن عملکرد طبیعی می شود، یک فیزیوتراپیست می تواند کمک کند. بسیاری از فیزیوتراپیست ها در درمان یک جمعیت خاص مانند کودکان، سالمندان یا ورزشکاران تخصص دارند. صرف نظر از سن، اگر تحرک شما دچار اختلال شده باشد، ممکن است یک ارزیابی فیزیوتراپی برای ارائه درمان و یک استراتژی برای بهبود عملکرد ضروری باشد.

فیزیوتراپی در منزل در تهرانپارس

فیزیوتراپیست ها متخصصین دارای مجوز هستند که با افرادی کار می کنند که دارای معلولیت، نقص یا محدودیت در عملکرد کلی فیزیکی خود هستند. این شرایط می تواند نتیجه بیماری، آسیب یا سایر فرآیندها باشد. به عنوان مثال، ممکن است پس از عمل جراحی به فیزیوتراپی نیاز داشته باشید تا به بهبودی کامل و کمک به حرکت ایمن بعد از عمل کمک کند.

فیزیوتراپیست شما نیازهای شما را ارزیابی می کند و یک برنامه مراقبت فردی ایجاد می کند تا به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کند. ممکن است چند جلسه یا چند هفته طول بکشد تا به اهداف خود برسید.

تعیین اهداف بهترین راه برای دستیابی به یک نتیجه توانبخشی موفق است. هنگام شروع فیزیوتراپی، باید فکر کنید که چه چیزی می خواهید در پایان برنامه خود انجام دهید. اهدافی که تعیین می کنید باید برای شما مهم باشند. با این حال، آنها باید واقع بینانه نیز باشند. سپس فیزیوتراپیست شما با شما همکاری خواهد کرد تا یک برنامه درمانی مناسب را برای کمک به دستیابی به اهداف توانبخشی خود طراحی کنید.

به یاد داشته باشید که اهداف توانبخشی شما قابل تغییر هستند. در حین بهبودی، ممکن است نیاز به تعیین اهداف جدید داشته باشید. اگر در دستیابی به اهداف PT خود مشکل دارید، ممکن است لازم باشد با درمانگر خود برای تنظیم اهداف خود کار کنید. اهداف فیزیوتراپی شما باید بر بهبود تحرک و عملکرد کلی شما متمرکز باشد تا بتوانید کارهایی را که می خواهید انجام دهید.

فیزیوتراپی در منزل در تهرانپارس به چه شرایطی کمک می کند؟

شرایط بسیاری وجود دارد که فیزیوتراپی بخش مهمی از درمان است. بر این اساس، تعدادی حوزه تخصصی در فیزیوتراپی وجود دارد که بر سیستم‌های بدن، اختلالات، گروه‌های جمعیتی یا انواع درمان متمرکز است. زمینه های تخصصی فیزیوتراپی عبارتند از:

 • قلبی عروقی و ریوی (سیستم گردش خون و تنفس)
 • نورولوژی (مشکلاتی مانند سکته مغزی ، ام اس ، پارکینسون و …)
 • ارتوپدی (مشکلاتی مانند دررفتگی ها و شکستگی ها ، آرتروز مفاصل ، دردهای سیاتیکی و …)
 • اطفال (مشکلاتی فلج مغزی ، تاخیر رشدی و …)
 • سالمندان (توانبخشی سالمندان)
 • سلامت زنان (به عنوان مثال، بارداری و یائسگی)
 • ورزش (آسیبهای ورزشی مانند پارگی رباطها و مینیسک زانو و..و)
 • انکولوژی (سرطان)
 • مدیریت زخم

اگر مشکلی دارید که باعث درد یا مشکل در تحرک عملکردی طبیعی می شود، مراجعه به فیزیوتراپیست می تواند به شما کمک کند تا سریعا بهبود یافته و به سطح فعالیت طبیعی خود بازگردید.

فیزیوتراپیست ها می توانند بسیاری از مشکلات دیگر را غیر از موارد ذکر شده درمان کنند. اگر احساس می کنید ممکن است از این درمان سود ببرید، حتما با متخصص فیزیوتراپی در منزل در تهرانپارس صحبت کنید. هنگامی که آسیب یا بیماری رخ می دهد که توانایی شما را برای حرکت ایمن یا عادی محدود می کند، ممکن است به یک فیزیوتراپیست ارجاع داده شود. فیزیوتراپیست ها از نزدیک با بیماران و اعضای خانواده کار می کنند تا از بازگشت ایمن و سریع به حداکثر عملکرد اطمینان حاصل کنند.

فیزیوتراپیست ها همچنین می توانند به شما در جلوگیری از آسیب یا از دست دادن تحرک عملکردی کمک کنند.

فیزیوتراپیست شما می‌تواند حرکات شما را قبل از آسیب دیدگی تجزیه و تحلیل کند و استراتژی‌هایی را برای کمک به حفظ سلامت و حرکت شما ارائه دهد. 

 

نویسنده: فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
فیزیوتراپی در منزل و کلینیک (تهران و کرج)
نوبت دهی مشاوره و درمان : ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل در تهرانپارس – فیزیوتراپی در منزل شرق تهران – فیزیوتراپی در تهرانپارس – فیزیوتراپی در نارمک – فیزیوتراپی در منزل شمال تهران – فیزیوتراپی در منزل تهران نو – فیزیوتراپی در منزل توسط خانم – فیزیوتراپی در منزل توسط آقا – هزینه فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل کرج – بهترین مرکز فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در منزل غرب تهران – فیزیوتراپی در خیابان مدنی – فیزیوتراپی در دماوند

مقالات بیشتر

درمان گردن درد

درمان گردن درد با فیزیوتراپی و تمرینات ورزشی یکی از موثرترین روشهای درمانی است که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع است که می تواند در اثر عوامل مختلفی مانند وضعیت نامناسب، کشیدگی یا تنش عضلانی، آسیب یا شرایط پزشکی زمینه ای ایجاد شود. علائم…

درمان کمر درد بدون جراحی

درمان کمر درد بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. کمردرد به ناراحتی یا درد احساس شده در پشت اشاره دارد که می تواند از خفیف تا شدید متغیر باشد. کمردرد یک بیماری شایع است که می تواند افراد را در هر سنی تحت تاثیر…

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل توسط متخصصان با تجربه ما که تجربه و آشنایی کامل با تکنیک های ماساژ را دارند ارائه می شود. ماساژ درمانی اغلب در فیزیوتراپی به عنوان یک درمان مکمل برای کمک به تسکین درد، کاهش تنش عضلانی، بهبود گردش خون و تقویت آرامش استفاده می شود. این یک تکنیک…

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در بسیاری از بیماران موفقیت آمیز است و نیاز به انجام جراحی های غیرضروری را به حداقل می رساند. تنگی کانال نخاعی یک وضعیت پزشکی است که در آن فضاهای داخل کانال نخاعی که نخاع و اعصاب را در خود جای داده است، باریک می…

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک با توجه به شرایط هر بیمار متفاوت است و نمی توان یک روش درمانی واحد را برای تمام افراد در نظر گرفت. فیزیوتراپی به عنوان یکی از موثرترین و بهترین روشهای درمان غیرجراحی مشکلات ستون فقرات شناخته می شود که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران به…

کایروپراکتیک دیسک کمر و گردن با بیمه

کایروپراکتیک دیسک کمر و گردن کایروپراکتیک یک حرفه مراقبت های بهداشتی است که که بر تشخیص، درمان و پیشگیری از اختلالات مکانیکی سیستم اسکلتی عضلانی، به ویژه ستون فقرات تمرکز دارد. متخصصان کایروپراکتیک از یک رویکرد عملی برای دستکاری یا تنظیم ستون فقرات با هدف بازگرداندن حرکت مناسب و تراز مهره های ستون فقرات استفاده…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ