فیزیوتراپی در منزل شمال تهران

 1. خانه
 2. معرفی رشته های توانبخشی
 3. فیزیوتراپی
 4. فیزیوتراپی در منزل شمال تهران
فیزیوتراپی در منزل شمال تهران

فیزیوتراپی در منزل شمال تهران به آن دسته از عزیزانی که ساکن مناطق شمال تهران هستند و توانایی مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی را ندارند ارائه می شود.

فیزیوتراپیست ها متخصصین مراقبت های بهداشتی دارای مجوز هستند که می توانند به کاهش درد بیمار و بهبود یا بازیابی تحرک از طریق ابزارهای فیزیکی کمک کنند. آنها ممکن است به غلبه بر اختلالات حرکتی کمک کنند، که ممکن است از بدو تولد وجود داشته باشد، یا در اثر تصادف یا آسیب به دست آمده باشد، یا در نتیجه افزایش سن یا رویدادهای تغییر دهنده زندگی باشد. فیزیوتراپیست ما یک برنامه درمانی سفارشی را بر اساس وضعیت بیمار ارزیابی، تشخیص و تدوین خواهد کرد.

افرادی که از درد مزمن مفاصل یا ماهیچه رنج می برند به فیزیوتراپی منظم نیاز دارند. فیزیوتراپیست به آنها کمک می کند تا تمرینات مشخصی را انجام دهند و از روش های تسکین درد مانند اولتراسوند، TENS/IFT برای کاهش ناراحتی استفاده کنند.

افرادی که در راه رفتن مشکل دارند نیاز به فیزیوتراپی در منزل شمال تهران دارند. فیزیوتراپیست به آنها کمک می کند تا طیف وسیعی از تمرینات حرکتی را انجام دهند، عضله سفت شده را کشیده و انعطاف پذیری را افزایش دهند.

افرادی که از درد ناشی از ضعف مفاصل رنج می برند نیاز به فیزیوتراپی دارند. فیزیوتراپیست به آنها کمک می کند تا تمرینات تقویتی را با کمک باندهای ترا و کاف وزنه برای افزایش قدرت مفصل انجام دهند.

متخصصانی که از کمردرد یا گردن درد رنج می برند نیاز به فیزیوتراپی دارند. فیزیوتراپیست به آنها اقدامات ارگونومیکی را آموزش می دهد که در حین کار باید رعایت شود.

فیزیوتراپی در منزل به افرادی که نیازمند خدمات توانبخشی با فیزیوتراپی هستند و به دلیل شرایط جسمانی نامناسب و یا هر دلیل دیگر نمی توانند به کلینیک فیزیوتراپی مراجعه کنند خدمات فیزیوتراپی در منزل برای آن ها بسیار مناسب است.

فیزیوتراپی در منزل شمال تهران ارزیابی و درمان جامع فیزیوتراپی را در آسایش و راحتی خانه شما ارائه می دهد.

متخصصان فیزیوتراپی در منزل متخصصان اسکلتی عضلانی، متخصص سلامت زنان هستند و قادر به ارائه درمان برای تمام مشکلات عضلانی و مفصلی هستند.

ما خدمات فیزیوتراپی را به افرادی در هر سنی که می خواهند عملکرد خود را بهبود بخشند، اعتماد به نفس خود را بازیابند و مستقل باشند، ارائه می دهیم. فیزیوتراپی می تواند به مدیریت درد، بهبود راه رفتن، حرکت و تعادل کمک کند و شما را قادر سازد پس از بیماری، جراحت، جراحی یا زمین خوردن، قدرت و استقلال خود را بازیابید.

فیزیوتراپی در منزل شمال تهران

خدمات فیزیوتراپی در منزل شمال تهران

شرایط ارتوپدی همچون:

 • هر درد مفصلی یا عضلانی
 • آرتروز مفاصل
 • گردن درد
 • کمر درد
 • سفتی و خشکی مفاصل
 • ناهنجاری های مفصلی
 • شانه یخ زده
 • بیرون زدگی دیسک های کمر و گردن
 • پس از جراحی های ارتوپدی همچون جراحی تعویض مفصل زانو و لگن
 • آسیب های ورزشی مانند پارگی مینیسک زانو ، پارگی رباط صلیبی زانو و …

شرایط عصبی مانند:

 • سکته مغزی
 • فلج اندام ها
 • پارکینسون
 • نوروپاتی
 • فلج صورت یا فلج بل
 • آسیب های عصبی جمجمه
 • آسیب های اعصاب محیطی
 • و ….

شرایط اطفال مانند:

 • ناهنجاری های مادرزادی
 • فلج مغزی
 • تاخیر جسمی و حرکتی
 • صافی کف پا ، زانوی ضربدری و پرانتزی و …

شرایط دیگر

 • توانبخشی سالمندان
 • مشکلات وضعیتی و پوسچر مانند کیفوز و اسکولیوز
 • مشکلات راه رفتن
 • اسکلروز چندگانه
 • میاستنی گراویس
 • مشکلات تعادل و هماهنگی

متخصص فیزیوتراپی در منزل شمال تهران ابتدا یک ارزیابی اولیه دقیق را در روز اول انجام می دهد که بر اساس آن یک برنامه درمانی سفارشی تدوین می شود.

مدت زمان خدمات از 45 دقیقه تا 1 ساعت بر اساس روش و شرایط بیمار متغیر است.

فواید فیزیوتراپی در منزل شمال تهران

1) با برنامه زندگی شما مطابقت دارد، نه برنامه کلینیک

بیماران به طور مداوم می گویند که مانعی برای پایبندی به درمان فیزیوتراپی آنها این است که قرار ملاقات هایی متناسب با کلینیک و زندگی پرمشغله آنها بگذارند. زمانی که از خدمات فیزیوتراپی در منزل بهره می برید، در زمان فراغت شماست، نه زمان کاری کلینیک فیزیوتراپی.

2) کمک به تطبیق محیط زندگی با شرایط جدید شما

هنگامی که فیزیوتراپیست وارد خانه شما می شود، می تواند محیط اطراف شما را ارزیابی کند و عواملی را که بر علیه شما کار می کنند یادداشت کند. توصیه‌های سریع و آسانی که در ادامه می‌آیند می‌توانند در بهبودی شما تفاوت ایجاد کنند.

3) تمرین‌ با حداقل امکانات و با بالاترین کیفیت

کلینیک ها به طور ایده آل برای فیزیوتراپی راه اندازی و مجهز هستند. اما چه اتفاقی می‌افتد وقتی به خانه می‌رسید و باید آن تمرین‌های مهم را تکرار کنید. تعداد کمی از ما در خانه فضایی داریم که شبیه یک کلینیک باشد. فیزیوتراپ در منزل شمال تهران می تواند از آنچه در دسترس شما است استفاده کند و به شما یاد دهد که چگونه تمرینات خود را در محیطی که نیاز دارید انجام دهید. یک فیزیوتراپیست باتجربه با مبلمان و محیطی که دارید معجزه می کند، به طوری که برنامه شما به راحتی قابل پیگیری و حداکثر اثربخش است.

4) مشارکت سایر اعضای خانواده

برای درمان خود به کمک نیاز دارید. ممکن است سخت باشد که به یکی از عزیزانتان توضیح دهید که پس از بازگشت از کلینیک به خانه چه کاری انجام دهند. در جلسات فیزیوتراپی در منزل شمال تهران ، سایر اعضای خانواده بطور کامل در جریان روند درمان و توانبخشی شما قرار می گیرند.

5) بدون رفت و آمد

هیچ چیز بدتر از این نیست که بعد از یک جلسه درمانی خوب احساس خوبی داشته باشید و در حالی که برای رسیدن به خانه با ترافیک یا شلوغی مبارزه می کنید، همه آن را از بین ببرید. تصور کنید که بتوانید در آسایش خانه خود استراحت کرده و ریکاوری کنید. شاید شما مقداری گرما اعمال کنید و با یک کتاب خوب بنشینید در حالی که بدن شما آنچه را که باید انجام می دهد تا حداکثر سود را تضمین کند.

همانطور که در بالا اشاره شده فواید بسیاری برای دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل وجود دارد که بیماران می توانند از آن ها بهره مند شوند.

متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما با تجربه و تعهد کاری بالا خدمات فیزیوتراپی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهند.

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل شمال تهران – فیزیوتراپی در منزل شرق تهران – فیزیوتراپی در منزل غرب تهران – فیزیوتراپی در منزل جنوب تهران – مرکز فیزیوتراپی در منزل 

مقالات بیشتر

درمان گردن درد

درمان گردن درد با فیزیوتراپی و تمرینات ورزشی یکی از موثرترین روشهای درمانی است که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع است که می تواند در اثر عوامل مختلفی مانند وضعیت نامناسب، کشیدگی یا تنش عضلانی، آسیب یا شرایط پزشکی زمینه ای ایجاد شود. علائم…

درمان کمر درد بدون جراحی

درمان کمر درد بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. کمردرد به ناراحتی یا درد احساس شده در پشت اشاره دارد که می تواند از خفیف تا شدید متغیر باشد. کمردرد یک بیماری شایع است که می تواند افراد را در هر سنی تحت تاثیر…

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل توسط متخصصان با تجربه ما که تجربه و آشنایی کامل با تکنیک های ماساژ را دارند ارائه می شود. ماساژ درمانی اغلب در فیزیوتراپی به عنوان یک درمان مکمل برای کمک به تسکین درد، کاهش تنش عضلانی، بهبود گردش خون و تقویت آرامش استفاده می شود. این یک تکنیک…

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در بسیاری از بیماران موفقیت آمیز است و نیاز به انجام جراحی های غیرضروری را به حداقل می رساند. تنگی کانال نخاعی یک وضعیت پزشکی است که در آن فضاهای داخل کانال نخاعی که نخاع و اعصاب را در خود جای داده است، باریک می…

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک با توجه به شرایط هر بیمار متفاوت است و نمی توان یک روش درمانی واحد را برای تمام افراد در نظر گرفت. فیزیوتراپی به عنوان یکی از موثرترین و بهترین روشهای درمان غیرجراحی مشکلات ستون فقرات شناخته می شود که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران به…

کایروپراکتیک دیسک کمر و گردن با بیمه

کایروپراکتیک دیسک کمر و گردن کایروپراکتیک یک حرفه مراقبت های بهداشتی است که که بر تشخیص، درمان و پیشگیری از اختلالات مکانیکی سیستم اسکلتی عضلانی، به ویژه ستون فقرات تمرکز دارد. متخصصان کایروپراکتیک از یک رویکرد عملی برای دستکاری یا تنظیم ستون فقرات با هدف بازگرداندن حرکت مناسب و تراز مهره های ستون فقرات استفاده…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ