فیزیوتراپی در منزل فرمانیه

  1. خانه
  2. معرفی رشته های توانبخشی
  3. فیزیوتراپی
  4. فیزیوتراپی در منزل فرمانیه
فیزیوتراپی در منزل فرمانیه

فیزیوتراپی در منزل فرمانیه ، اختیاریه ، اندرزگو ، چیذر ، دزاشیب و … توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما با بالاترین کیفیت ارائه می شود.

فیزیوتراپی که توسط فیزیوتراپیست ها انجام می شود. با استفاده از نیروی و حرکات مکانیکی، درمان دستی، ورزش درمانی و الکتروتراپی انجام می شود. فیزیوتراپی به ترمیم آسیب ها و ارتقای تحرک و عملکرد قسمت آسیب دیده بدن کمک می کند. همچنین از طریق معاینه، تشخیص، پیش آگهی و مداخله فیزیکی به بهبود کیفیت زندگی بیمار کمک می کند. درمان همچنین ممکن است شامل درمان دستی یا طب سوزنی در صورت لزوم باشد. با این حال، باید مطمئن شوید که برای کمک یا مزایای فیزیوتراپی با یک فیزیوتراپیست واجد شرایط و با تجربه تماس بگیرید.

فیزیوتراپی در منزل فرمانیه روشی موثر ، ایمن و پرکاربرد است که به آن دسته از عزیزانی که به هر دلیل توانایی مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی را ندارند ارائه می شود.

توانبخشی شاخه ای از علم پزشکی است که هدف آن بازگرداندن توانایی عملکردی افراد دارای آسیب جسمی یا ناتوانی است. توانبخشی نیز یک حرفه فیزیوتراپی است که تقریباً در تمام بخش های مراقبت های بهداشتی حضور دارد. آنها تقریباً یک چیز هستند زیرا هر دو به تقویت حرکت بدن کمک می کنند.

موارد کاربرد فیزیوتراپی در منزل فرمانیه

فیزیوتراپی و توانبخشی نقشی حیاتی در بازیابی اعتماد به نفس و اجازه دادن به فرد برای بهبود بخش های آسیب دیده بدن خود در اثر هر نوع آسیب ایفا می کند. مهمترین مزیت این تمرینات این است که درد را کاهش می دهند، بنابراین می توانید فعال تر شوید و بدون اینکه از هیچ گونه ناراحتی یا درد رنج ببرید، تمرینات معمولی را انجام دهید.

از تغییر شکل بیشتر و مشکلات اندام جلوگیری می کند و راه رفتن و وضعیت بدن شما را اصلاح می کند، به خصوص در بیماری هایی مانند مولتیپل اسکلروزیس و آرتریت. فیزیوتراپی و تمرینات توانبخشی روزانه شما را قوی تر می کند و در دراز مدت استقامت شما را نیز افزایش می دهد. همچنین باعث بهبود ضایعات و آسیب‌های بافت نرم می‌شود که در مقابل هر گونه درد و ناراحتی را کاهش می‌دهد.

همچنین به بازیابی عملکرد و تحرک قبل از بیماری یا حادثه کمک می کند و افراد می توانند راحت تر حرکت کنند و سبک زندگی یک فرد عادی را حفظ کنند. این ماهیچه های شما را تقویت می کند تا کمتر در معرض خطر افتادن یا تصادف باشید و آنقدر قوی شوید که به راحتی تمام وزن خود را مانند قبل از تصادف به تنهایی بلند کنید. فیزیوتراپی به بهبود هماهنگی شما برای تحرک بهتر و حرکت راحت تر کمک می کند زیرا تمام ماهیچه ها و استخوان های شما را ترمیم و تقویت می کند.

فیزیوتراپی در منزل فرمانیه

فیزیوتراپی در منزل فرمانیه چگونه می تواند کمک کند؟

فیزیوتراپی و توانبخشی برای آسیب می تواند به شما در دستیابی به دامنه کامل حرکت در مفاصل و ماهیچه ها کمک کند، که به اصلاح انعطاف پذیری شما و کاهش تورم در مفاصل و عضلات آسیب دیده کمک می کند. همچنین به بهبود تعادل شما کمک می کند.

استقامت و قدرت ماهیچه ها و استخوان های شما را توسعه می دهد و به افزایش قدرت و ظرفیت کامل تمرینات ریکاوری بدنی و پیشرفت در برنامه درمانی شما کمک می کند. این امر باعث کاهش بیشتر بروز و شدت اسپاسم عضلانی می شود.

از دیگر مزایای فیزیوتراپی در منزل فرمانیه و توانبخشی نیز می توان به بهبود تحرک مفاصل، افزایش قدرت و هماهنگی و بهبود عملکرد قلبی و تنفسی اشاره کرد. این آزادی شما را افزایش می دهد و به شما توانایی می دهد تا زندگی خود را دوباره زندگی کنید. همچنین طیف وسیعی از خدمات تخصصی را به بیماران مبتلا به بیماری های قلبی و ریوی، آسیب های ناشی از ضربه، محل کار و ورزشی، قطع عضو، مفاصل آرتروز، سکته مغزی، آسیب مغزی، آسیب نخاعی و عصبی، سرطان و نیازهای قبل و بعد از جراحی ارائه می دهد.

درمان های فیزیوتراپی برای افراد در تمام سطوح تناسب اندام، از یک مرد معمولی گرفته تا یک فرد معمولی تناسب اندام در سطح بالا است. بسته به آسیب شما، حرکت صحیح بدن برای جلوگیری از استرس بر مفاصل و به حداکثر رساندن مزایای تمرینات فیزیوتراپی و در نتیجه جلوگیری از رگ به رگ شدن، کشیدگی یا شکستگی در آینده، زمان می برد. با انجام یا دریافت منظم جلسات فیزیوتراپی، تمرینات و تکنیک های مناسب، به قدرت و انعطاف پذیری در عضلات و مفاصل خود دست خواهید یافت تا از آسیب های بعدی جلوگیری کنید.

اگر آسیب دیده اید و نیاز به کمک یک فیزیوتراپیست واجد شرایط ، آموزش دیده و با تجربه در فرمانیه ، کامرانیه ، دزاشیب ، چیذر ، تجریش و دیگر مناطق شمال تهران دارید با متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما در ارتباط باشید.

فیزیوتراپی در منزل عمدتا بر درمان و مدیریت فیزیوتراپی خانگی برای بیماران متمرکز است. ما طیف گسترده‌ای از خدمات فیزیوتراپی مراقبت‌های خانگی درمانی پیشرفته را ارائه می‌کنیم که به مدیریت بیماران مبتلا به شرایط مختلف، آسیب‌های فیزیکی، یا محدودیت‌ها و ناتوانی‌های عملکردی مرتبط با حرکت اختصاص دارد و به آنها کمک می‌کند تا به حداکثر نتیجه عملکردی خود برسند.

نویسنده: فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
فیزیوتراپی در منزل و کلینیک (تهران و کرج)
نوبت دهی مشاوره و درمان : ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل فرمانیه – فیزیوتراپی در کامرانیه – فیزیوتراپی در اندرزگو – فیزیوتراپی در چیذر – فیزیوتراپی در تجریش – فیزیوتراپی در پاسداران – فیزیوتراپی در منزل شمال تهران – فیزیوتراپی در منزل قیطریه – فیزیوتراپی در منزل توسط خانم – فیزیوتراپی در منزل توسط آقا – هزینه فیزیوتراپی در منزل

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی زانو در شریعتی

فیزیوتراپی زانو در شریعتی توسط متخصصان ما برای کمک به درمان و توانبخشی بیماری ها و آسیبهای مفصل زانو ارائه می شود. مفصل زانو به دلیل شیوع بالای آسیب های زانو در ورزش مورد مطالعه گسترده قرار گرفته است و با مداخله زودهنگام مدیریت درد و آسیب های زانو با اقدامات ساده می تواند بسیار…

مزایای فیزیوتراپی برای کمردرد

مزایای فیزیوتراپی برای کمردرد فقط در تسکین درد خلاصه نمی شود ، بلکه فیزیوتراپی می تواند به درمان عامل بوجود آورنده درد کمک کند و ریسک بروز آسیب دیدگی مجدد را نیز به حداقل برساند. کمردرد می‌تواند تأثیر جدی بر روی فعالیت های روزانه شما داشته باشد، اما جستجوی درمان ممکن است کیفیت زندگی شما…

فتق دیسک کمر چیست؟

فتق دیسک کمر چیست؟ فتق دیسک کمر یکی از علل شایع کمردرد و پا درد (مانند سیاتیک) است. دیسک های بین مهره ای که به عنوان ضربه گیر ستون فقرات عمل می کنند، در بین هر مهره قرار دارند. یک نوار لاستیک مانند (آنولوس فیبروزیس) یک ماده ژل مانند، هسته پالپوزوس را در بر می…

آسیبهای ورزشی مفصل زانو

آسیبهای ورزشی مفصل زانو شکستگی کشکک شکستگی کشکک از آسیب های جدی زانو است که می تواند منجر به آسیب زانو شود. این آسیب زمانی اتفاق می‌افتد که مستقیماً روی کاسه زانو، سقوط میکنید و یا ضربه شدیدی به کشکک وارد می شود. علائم شکستگی کشکک عبارتند از: شروع ناگهانی درد شدید و تیز در…

درمان واژینیسموس با فیزیوتراپی

درمان واژینیسموس با فیزیوتراپی واژینیسموس وضعیتی است که با سفت شدن غیرارادی عضلات کف لگن، ماهیچه های اطراف دهانه واژن مشخص می شود. زنانی که با واژینیسموس دست و پنجه نرم می‌کنند، هر گونه فعالیت جنسی که شامل دخول به واژن باشد را غیرممکن می دانند و رابطه جنسی برای آن ها دردناک است (که…

فیزیوتراپی کف لگن با بیوفیدبک

فیزیوتراپی کف لگن با بیوفیدبک یکی از روشهای درمان اختلالات کف لگن و مشکلات ناشی از اختلال در عملکرد عضلات کف لگن است. بیوفیدبک ابزاری است که برای توانبخشی کف لگن استفاده می شود. این تکنیک شامل قرار دادن یک وسیله کوچک در پایین بدن هنگام انجام تمرینات کف لگن است. این دستگاه محرک های…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ