فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران

 1. خانه
 2. معرفی رشته های توانبخشی
 3. فیزیوتراپی
 4. فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران
فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران

فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران

فیزیوتراپی روشی ایمن ، موثر و پرکاربرد است که نیاز به جراحی را در بسیاری از بیماران کاهش می دهد.

افزایش قدرت، حرکت و عملکرد از مهم ترین فواید و اهداف فیزیوتراپی هستند که با مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی و یا بصورت فیزیوتراپی در منزل می توان از آن بهره برد.

به طور کلی به بازیابی، حفظ و به حداکثر رساندن عملکرد، حرکت و قدرت فرد در طی فیزیوتراپی دنبال می شود.

به طور کلی، طیف گسترده ای از شرایط با استفاده از درمان فیزیوتراپی درمان می شوند. برخی از این شرایط عبارتند از:

 • شکستگی یا ترک در استخوان ها
 • مشکلات مفصلی
 • آسیب های ستون فقرات
 • توانبخشی بعد از جراحی
 • آسیب های ورزشی
 • بیماری های کودکان مانند فلج مغزی
 • اختلالات عصبی مانند سکته مغزی
 • اختلالات قلبی قفسه سینه

تعدادی از روش های درمانی در درمان با فیزیوتراپی استفاده می شود. فیزیوتراپی درمانی شامل تکنیک های الکتروتراپی، روش های درمانی دستی یا انواع مختلف برنامه های ورزشی است. درمان فیزیوتراپی همچنین شامل تکنیک‌های حرکت مفاصل مانند کشش عضلانی، ماساژ، طب سوزنی و درمان نقطه ماشه است.

متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران خدمات فیزیوتراپی را با بالاترین کیفیت و بر اساس بروزترین متدهای درمانی ارائه می دهند.

بیمارانی که به هر دلیل شرایط حرکتی محدود دارند و نمی توانند به کلینیک فیزیوتراپی مراجعه کنند می توانند از مزایای فیزیوتراپی در منزل بهره ببرند. برای این امر فیزیوتراپیست ها شخصاً بیماران را ویزیت می کنند و درمان های لازم را انجام می دهند. 

در این جا به برخی مزایای فیزیوتراپی در منزل اشاره کرده ایم.

فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران

فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران

اگر به دلیل تصادف یا جراحت یا هر دلیل دیگری دردی را تجربه می کنید، به هر حال کمی احساس ناراحتی می کنید و تنها جایی که می تواند به شما آرامش دهد منزل شماست. در حال حاضر در آن فضای راحتی شما، اگر شما درمان فیزیوتراپی را در منزل دریافت کنید، شانس بهبودی افزایش می یابد. شما آرام و راحت هستید بنابراین پاسخ درمانی بهتری نیز دریافت می کنید.

دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل و در کنار عزیزان سبب افزایش اعتماد بنفس شما از فرایند درمان شده و شانس بهبودی را افزایش می دهد.

گاهی ممکن است پیش بیاید که به کلینیک فیزیوتراپی مراجعه کنید، اما جو و محیط اطراف آن به شما کمکی نمی کند. این معیار در صورت فیزیوتراپی در منزل کاملاً قابل حذف است زیرا فیزیوتراپیست ابتدا از دانش خود و ابزارهای مورد نیاز برای کمک به شما استفاده می کند. سپس، او بر اساس زیرساخت ها و محیط خانه شما یک برنامه معمول برای شما طراحی می کند، بنابراین منجر به رشد بهتر می شود.

در بیمارانی که به دلیل بیماری ، جراحی و یا ضعف دوران سالمندی دچار محدودیت های حرکتی هستند فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران بسیار کمک کننده است.

گاهی اوقات، هماهنگی با برنامه فیزیوتراپیست دشوار است. مردم به دلیل برنامه های غیر منعطف، متخصصان و درمان های آنها را از دست می دهند. این مانع را می توان به خوبی از طریق فیزیوتراپی در منزل برطرف کرد. شما می توانید با برنامه ریزی جلسات بر اساس برنامه و روال خود، روال خود را مدیریت کنید و همچنین درمان های بسیار موثری دریافت کنید.

برای دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید: ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

هنگامی که در خانه تحت درمان قرار می گیرید، اعضای خانواده شما می توانند مراقب درمان و مقیاس رشد نیز باشند. اگر شما نیز ناامید هستید، آن‌ها برای حمایت از شما حاضر خواهند بود و در صورت نیاز به فیزیوتراپیست نیز می‌توانند به او کمک کنند.

اگرچه هزینه هر جلسه فیزیوتراپی در منزل نسبت به جلسات فیزیوتراپی در کلینیک فیزیوتراپی بیشتر است اما در مقایسه با مراجعه به یک مرکز فیزیوتراپی مقرون به صرفه است. عمدتاً به این دلیل است که هزینه های سفر شما صرفه جویی می شود. علاوه بر این، بسته به شرایط شما ممکن است سفر شما به آمبولانس نیاز داشته باشد. در صورت استفاده از فیزیوتراپی در منزل می توان از چنین هزینه هایی جلوگیری کرد.

با انتخاب فیزیوتراپی در خانه می توان زمان زیادی را ذخیره کرد. همچنین، زمان نقش مهمی در درمان شرایطی مانند درد حاد و استرس دارد. بنابراین، درمان در خانه کمک زیادی می کند.

استفاده از درمان فیزیوتراپی در منزل به بیمار و خانواده او کمک می کند تا روند درمان را پیگیری کنند و اطمینان حاصل کنند که بیمار مراقبت های فیزیوتراپی مناسب را دریافت می کند یا خیر.

انتخاب یک فیزیوتراپ خصوصی در خانه نیز باعث افزایش دامنه روند درمان می شود. عموماً در یک کلینیک تعداد زیادی از بیماران حضور دارند و فیزیوتراپیست نمی تواند زمان کافی را برای هر بیمار اختصاص دهد. بنابراین، انتخاب مراقبت های فیزیوتراپی در خانه به فیزیوتراپیست کمک می کند تا توجه کافی را به یک بیمار اختصاص دهد که به نوبه خود به بهبودی بهتر بیمار کمک می کند.

 

نویسنده: فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
فیزیوتراپی در کلینیک و‌ منزل (تهران،کرج)
نوبت دهی مشاوره و درمان : ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران – فیزیوتراپی در منزل نارمک – فیزیوتراپی در منزل شرق تهران – هزینه فیزیوتراپی در منزل – قیمت فیزیوتراپی در منزل

مقالات بیشتر

آسیبهای ورزشی مفصل زانو

آسیبهای ورزشی مفصل زانو شکستگی کشکک شکستگی کشکک از آسیب های جدی زانو است که می تواند منجر به آسیب زانو شود. این آسیب زمانی اتفاق می‌افتد که مستقیماً روی کاسه زانو، سقوط میکنید و یا ضربه شدیدی به کشکک وارد می شود. علائم شکستگی کشکک عبارتند از: شروع ناگهانی درد شدید و تیز در…

درمان واژینیسموس با فیزیوتراپی

درمان واژینیسموس با فیزیوتراپی واژینیسموس وضعیتی است که با سفت شدن غیرارادی عضلات کف لگن، ماهیچه های اطراف دهانه واژن مشخص می شود. زنانی که با واژینیسموس دست و پنجه نرم می‌کنند، هر گونه فعالیت جنسی که شامل دخول به واژن باشد را غیرممکن می دانند و رابطه جنسی برای آن ها دردناک است (که…

فیزیوتراپی کف لگن با بیوفیدبک

فیزیوتراپی کف لگن با بیوفیدبک یکی از روشهای درمان اختلالات کف لگن و مشکلات ناشی از اختلال در عملکرد عضلات کف لگن است. بیوفیدبک ابزاری است که برای توانبخشی کف لگن استفاده می شود. این تکنیک شامل قرار دادن یک وسیله کوچک در پایین بدن هنگام انجام تمرینات کف لگن است. این دستگاه محرک های…

فیزیوتراپی اختلالات کف لگن

فیزیوتراپی اختلالات کف لگن یک درمان موثر و مناسب برای شرایط شایعی مانند بی اختیاری ادرار و مدفوع، افتادگی اندام لگن و دردهای لگنی مزمن است. فیزیوتراپی کف لگن شامل تقویت عضلات کف لگن، آرامش و هماهنگی برای کمک به درمان سفتی یا ضعف عضلات کف لگن و مشکلات مرتبط با آن است. هنگامی که…

فیزیوتراپی در میرداماد

فیزیوتراپی در میرداماد طرف قرارداد با بیمه های پایه و تکمیلی توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل و کلینیک ما ارائه می شود. فیزیوتراپی از تکنیک های اثبات شده برای کمک به بازگرداندن حرکت و عملکرد هر فردی که تحت تأثیر آسیب، ناتوانی یا وضعیت سلامتی قرار گرفته است استفاده می کند. این یک روش درمانی…

اهمیت فیزیوتراپی بعد از سکته مغزی

اهمیت فیزیوتراپی بعد از سکته مغزی سکته مغزی یک آسیب مغزی ناگهانی است که زمانی رخ می دهد که جریان خون به بخشی از مغز قطع شود و معمولا به دلیل انسداد یکی از عروق مغزی به دلیل وجود لخته خود و در موارد کمتر پارگی یکی از عروق مغزی رخ می دهد. سکته مغزی…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ