فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران

 1. خانه
 2. معرفی رشته های توانبخشی
 3. فیزیوتراپی
 4. فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران
فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران

فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران

فیزیوتراپی روشی ایمن ، موثر و پرکاربرد است که نیاز به جراحی را در بسیاری از بیماران کاهش می دهد.

افزایش قدرت، حرکت و عملکرد از مهم ترین فواید و اهداف فیزیوتراپی هستند که با مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی و یا بصورت فیزیوتراپی در منزل می توان از آن بهره برد.

به طور کلی به بازیابی، حفظ و به حداکثر رساندن عملکرد، حرکت و قدرت فرد در طی فیزیوتراپی دنبال می شود.

به طور کلی، طیف گسترده ای از شرایط با استفاده از درمان فیزیوتراپی درمان می شوند. برخی از این شرایط عبارتند از:

 • شکستگی یا ترک در استخوان ها
 • مشکلات مفصلی
 • آسیب های ستون فقرات
 • توانبخشی بعد از جراحی
 • آسیب های ورزشی
 • بیماری های کودکان مانند فلج مغزی
 • اختلالات عصبی مانند سکته مغزی
 • اختلالات قلبی قفسه سینه

تعدادی از روش های درمانی در درمان با فیزیوتراپی استفاده می شود. فیزیوتراپی درمانی شامل تکنیک های الکتروتراپی، روش های درمانی دستی یا انواع مختلف برنامه های ورزشی است. درمان فیزیوتراپی همچنین شامل تکنیک‌های حرکت مفاصل مانند کشش عضلانی، ماساژ، طب سوزنی و درمان نقطه ماشه است.

متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران خدمات فیزیوتراپی را با بالاترین کیفیت و بر اساس بروزترین متدهای درمانی ارائه می دهند.

بیمارانی که به هر دلیل شرایط حرکتی محدود دارند و نمی توانند به کلینیک فیزیوتراپی مراجعه کنند می توانند از مزایای فیزیوتراپی در منزل بهره ببرند. برای این امر فیزیوتراپیست ها شخصاً بیماران را ویزیت می کنند و درمان های لازم را انجام می دهند. 

در این جا به برخی مزایای فیزیوتراپی در منزل اشاره کرده ایم.

فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران

فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران

اگر به دلیل تصادف یا جراحت یا هر دلیل دیگری دردی را تجربه می کنید، به هر حال کمی احساس ناراحتی می کنید و تنها جایی که می تواند به شما آرامش دهد منزل شماست. در حال حاضر در آن فضای راحتی شما، اگر شما درمان فیزیوتراپی را در منزل دریافت کنید، شانس بهبودی افزایش می یابد. شما آرام و راحت هستید بنابراین پاسخ درمانی بهتری نیز دریافت می کنید.

دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل و در کنار عزیزان سبب افزایش اعتماد بنفس شما از فرایند درمان شده و شانس بهبودی را افزایش می دهد.

گاهی ممکن است پیش بیاید که به کلینیک فیزیوتراپی مراجعه کنید، اما جو و محیط اطراف آن به شما کمکی نمی کند. این معیار در صورت فیزیوتراپی در منزل کاملاً قابل حذف است زیرا فیزیوتراپیست ابتدا از دانش خود و ابزارهای مورد نیاز برای کمک به شما استفاده می کند. سپس، او بر اساس زیرساخت ها و محیط خانه شما یک برنامه معمول برای شما طراحی می کند، بنابراین منجر به رشد بهتر می شود.

در بیمارانی که به دلیل بیماری ، جراحی و یا ضعف دوران سالمندی دچار محدودیت های حرکتی هستند فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران بسیار کمک کننده است.

گاهی اوقات، هماهنگی با برنامه فیزیوتراپیست دشوار است. مردم به دلیل برنامه های غیر منعطف، متخصصان و درمان های آنها را از دست می دهند. این مانع را می توان به خوبی از طریق فیزیوتراپی در منزل برطرف کرد. شما می توانید با برنامه ریزی جلسات بر اساس برنامه و روال خود، روال خود را مدیریت کنید و همچنین درمان های بسیار موثری دریافت کنید.

برای دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید: ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

هنگامی که در خانه تحت درمان قرار می گیرید، اعضای خانواده شما می توانند مراقب درمان و مقیاس رشد نیز باشند. اگر شما نیز ناامید هستید، آن‌ها برای حمایت از شما حاضر خواهند بود و در صورت نیاز به فیزیوتراپیست نیز می‌توانند به او کمک کنند.

اگرچه هزینه هر جلسه فیزیوتراپی در منزل نسبت به جلسات فیزیوتراپی در کلینیک فیزیوتراپی بیشتر است اما در مقایسه با مراجعه به یک مرکز فیزیوتراپی مقرون به صرفه است. عمدتاً به این دلیل است که هزینه های سفر شما صرفه جویی می شود. علاوه بر این، بسته به شرایط شما ممکن است سفر شما به آمبولانس نیاز داشته باشد. در صورت استفاده از فیزیوتراپی در منزل می توان از چنین هزینه هایی جلوگیری کرد.

با انتخاب فیزیوتراپی در خانه می توان زمان زیادی را ذخیره کرد. همچنین، زمان نقش مهمی در درمان شرایطی مانند درد حاد و استرس دارد. بنابراین، درمان در خانه کمک زیادی می کند.

استفاده از درمان فیزیوتراپی در منزل به بیمار و خانواده او کمک می کند تا روند درمان را پیگیری کنند و اطمینان حاصل کنند که بیمار مراقبت های فیزیوتراپی مناسب را دریافت می کند یا خیر.

انتخاب یک فیزیوتراپ خصوصی در خانه نیز باعث افزایش دامنه روند درمان می شود. عموماً در یک کلینیک تعداد زیادی از بیماران حضور دارند و فیزیوتراپیست نمی تواند زمان کافی را برای هر بیمار اختصاص دهد. بنابراین، انتخاب مراقبت های فیزیوتراپی در خانه به فیزیوتراپیست کمک می کند تا توجه کافی را به یک بیمار اختصاص دهد که به نوبه خود به بهبودی بهتر بیمار کمک می کند.

 

نویسنده: فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
فیزیوتراپی در کلینیک و‌ منزل (تهران،کرج)
نوبت دهی مشاوره و درمان : ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل منطقه ۸ تهران – فیزیوتراپی در منزل نارمک – فیزیوتراپی در منزل شرق تهران – هزینه فیزیوتراپی در منزل – قیمت فیزیوتراپی در منزل

مقالات بیشتر

درمان گردن درد

درمان گردن درد با فیزیوتراپی و تمرینات ورزشی یکی از موثرترین روشهای درمانی است که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع است که می تواند در اثر عوامل مختلفی مانند وضعیت نامناسب، کشیدگی یا تنش عضلانی، آسیب یا شرایط پزشکی زمینه ای ایجاد شود. علائم…

درمان کمر درد بدون جراحی

درمان کمر درد بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. کمردرد به ناراحتی یا درد احساس شده در پشت اشاره دارد که می تواند از خفیف تا شدید متغیر باشد. کمردرد یک بیماری شایع است که می تواند افراد را در هر سنی تحت تاثیر…

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل توسط متخصصان با تجربه ما که تجربه و آشنایی کامل با تکنیک های ماساژ را دارند ارائه می شود. ماساژ درمانی اغلب در فیزیوتراپی به عنوان یک درمان مکمل برای کمک به تسکین درد، کاهش تنش عضلانی، بهبود گردش خون و تقویت آرامش استفاده می شود. این یک تکنیک…

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در بسیاری از بیماران موفقیت آمیز است و نیاز به انجام جراحی های غیرضروری را به حداقل می رساند. تنگی کانال نخاعی یک وضعیت پزشکی است که در آن فضاهای داخل کانال نخاعی که نخاع و اعصاب را در خود جای داده است، باریک می…

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک با توجه به شرایط هر بیمار متفاوت است و نمی توان یک روش درمانی واحد را برای تمام افراد در نظر گرفت. فیزیوتراپی به عنوان یکی از موثرترین و بهترین روشهای درمان غیرجراحی مشکلات ستون فقرات شناخته می شود که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران به…

کایروپراکتیک دیسک کمر و گردن با بیمه

کایروپراکتیک دیسک کمر و گردن کایروپراکتیک یک حرفه مراقبت های بهداشتی است که که بر تشخیص، درمان و پیشگیری از اختلالات مکانیکی سیستم اسکلتی عضلانی، به ویژه ستون فقرات تمرکز دارد. متخصصان کایروپراکتیک از یک رویکرد عملی برای دستکاری یا تنظیم ستون فقرات با هدف بازگرداندن حرکت مناسب و تراز مهره های ستون فقرات استفاده…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ