فیزیوتراپی در منزل ونک

  1. خانه
  2. معرفی رشته های توانبخشی
  3. فیزیوتراپی
  4. فیزیوتراپی در منزل ونک
فیزیوتراپی در منزل ونک

فیزیوتراپی در منزل ونک ، ملاصدرا ، گاندی ، میرداماد و دیگر مناطق منطقه ۳ تهران توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما با سالها تجربه در ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل ارائه می شود.

فیزیوتراپی در منزل به شما کمک می کند تا زمانی که شما یا عزیزانتان تحت تاثیر آسیب، بیماری یا ناتوانی هستید، حرکت و عملکرد خود را بازیابی کنید. فیزیوتراپیست های ما متخصصانی هستند که در مهارت های بالینی برای ارزیابی، تشخیص، درمان و کمک به بیماران برای بازیابی تحرک آموزش دیده اند.

متخصصان فیزیوتراپی در منزل و کلینیک ما خدمات تخصصی فیزیوتراپی را برای آسیب های ارتوپدی و ورزشی ، اختلالات حرکتی ناشی از بیماری های نورولوژیک ، سلامت و توانبخشی سالمندان ، بیماریهای مادرزادی کودکان و … ارائه می دهند.

فیزیوتراپی در منزل ونک که توسط متخصصان با تجربه و متعهد ما ارائه می شود به شما کمک می کند تا از مزایای فیزیوتراپی بدون نیاز به مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی که در بسیاری شرایط می تواند سخت و دشوار باشد بهره مند شوید. تیم متخصص فیزیوتراپیست آموزش دیده ما شخصاً شما را ملاقات می کند و فیزیوتراپی را در منزل به روشی بسیار ساده تر، راحت تر و مقرون به صرفه تر انجام می دهد.

در اینجا 3 راه ساده برای اطمینان از اینکه جلسه فیزیوتراپی در منزل شما بدون مشکل کار می کند آورده شده است:

  • مرحله 1: تمام سوابق پزشکی را برای ارزیابی فیزیوتراپی در دسترس داشته باشید.
  • مرحله 2: مطمئن شوید که فیزیوتراپیست شما سابقه پزشکی شما را به طور کامل می داند
  • مرحله 3: منطقه راحت ترجیح داده شده در خانه خود را انتخاب کنید تا بتوانید تمرینات فیزیوتراپی مورد نیاز را انجام دهید.

فیزیوتراپی در منزل برای افرادی که دچار فلج اندام ها شده اند روشی موثر است تا قدرت عضلانی، استقامت و افزایش استقلال را با کارهای روزمره افزایش دهند.

اصلاح و تغییر وضعیت های مختلف برای جلوگیری از کوتاه شدن بافت نرم و زخم های فشاری ، ایستادن منظم تا تحمل وزن که برای استخوان ها مفید است و گردش خون را در اندام های داخلی افزایش می دهد، آموزش مهارت های صندلی چرخدار شامل هل دادن و چرخاندن صندلی، ترمز زدن و برداشتن صفحات پا. و آموزش جابجایی (خروج و پیاده شدن از ویلچر، تخت، دوش/حمام، رفتن و خارج شدن از توالت) مشاوره در مورد دستگاه های ارتز ، هیدروتراپی برای افزایش طول عضلات سفت و بهبود قدرت عضلانی بالاتر از سطح آسیب از جمله خدماتی هستند که متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما ارائه می دهند.

فیزیوتراپی در منزل ونک به چه مشکلاتی کمک می کند؟

فیزیوتراپی اسکلتی عضلانی: اصطلاح فیزیوتراپی اسکلتی عضلانی به درمان آسیب های عضلات، استخوان ها، مفاصل، اعصاب، تاندون ها، رباط ها، غضروف ها و دیسک های ستون فقرات اشاره دارد. به تسکین درد و کمک به عملکرد بهتر کمک می کند.

فیزیوتراپی قلب – فیزیوتراپی پس از حمله قلبی می تواند تناسب اندام قلبی عروقی را از طریق فعالیت بدنی بهبود بخشد. خطر بروز حوادث قلبی بیشتر را به حداقل می رساند. ورزش به قلب شما کمک می کند تا خون را پمپ کند و اکسیژن را به بدن برساند. می تواند سطح کلسترول و فشار خون شما را کاهش دهد.

فیزیوتراپی تنفسی – اگرچه فیزیوتراپی یکی از بهترین گزینه های موجود برای درمان این مشکلات است. فیزیوتراپی تنفسی به درمان بیشتر اختلالات مزمن ریوی (COPD) سیستیک فیبروزیس، برونشکتازی و غیره کمک می کند و با مداخلات مختلف به تقویت عضلات و پاکسازی راه های هوایی کمک می کند. فیزیوتراپی قفسه سینه با حذف ترشحات غلیظ از راه هوایی به بهبود عملکرد تنفسی کمک می کند و باعث سهولت تنفس و جلوگیری از عفونت می شود.

فیزیوتراپی کودکان – فیزیوتراپی در منزل ونک نقش مهمی در کمک به کودکان برای دستیابی به پتانسیل فیزیکی و بهبود کیفیت زندگی دارد. بهزیستی را تقویت می کند و به رشد و سلامت کودک کمک می کند. بیماریهای مادرزادی کودکان مانند فلج اطفال ، فلج مغزی ، دیستروفی عضلانی دوشن ، سندرم داون و … سبب بروز ضعف جسمی و اختلال در عملکرد حرکتی شده و فیزیوتراپی نقش موثری در توانبخشی این کودکان برای داشتن زندگی بهتر دارد.

فیزیوتراپی سکته مغزی و بیماری پارکینسون – پارکینسون یک اختلال عصبی مزمن و پیشرونده است. بیماران در انجام کارهای روزمره مشکل دارند. ابزار فیزیوتراپی در منزل که می تواند به بیمار کمک کند تا تحرک، قدرت، تمرین عملکردی استقامت و تعادل بیشتری را به دست آورد. سکته مغزی نیز سبب بروز ضعف و اختلال در عملکرد حرکتی شده و سبب می شود فرد توانایی انجام فعالیت های روزمره خود را نداشته باشد ، فیزیوتراپی نورولوژی کمک زیادی به بهبود عوارض ناشی از سکته مغزی و پارکینسون می کند.

توانبخشی پس از جراحی – فیزیوتراپی در منزل می تواند کمک زیادی به بازگشت به حالت عادی شما کند. به بهبود قدرت عضلانی، وضعیت بدن و تعادل کمک می کند. با مداخلات مختلف درمانی دستی به کاهش درد کمک می کند. فیزیوتراپی در منزل ونک پس از جراحی تعویض مفصل زانو و لگن و سایر جراحی های ارتوپدی برای بازیابی حرکات مفصل و تسریع بهبودی از اهمیت بالایی برخوردار است و بدون انجام فیزیوتراپی و توانبخشی منظم پروسه درمانی ناتمام خواهد ماند.

کمردرد – سبک زندگی بی تحرک و وضعیت بدنی بد، همراه با نشستن طولانی مدت در سفرهای روزانه می تواند باعث کمردرد مداوم شود. در صورت شروع استفاده روزانه از فیزیوتراپی کمردرد که شامل روش های الکتروتراپی، کشش، تقویتی و تمرینات هوازی کم تاثیر در خانه شما می شود، همین مشکل را می توان حل کرد.

فیزیوتراپی سالمندان – دوران سالمندی با ضعف تدریجی مفاصل و عضلات همراه است و بیماریهایی مفصلی و اسکلتی در سالمندان شیوع بیشتری دارند ، این عوامل همه سبب می شود فرد سالمند دچار مشکلات جسمی و حرکتی شود ، در این شرایط فیزیوتراپی با ارائه تمرینات متناسب با شرایط فرد سالمند می تواند کمک زیادی به کاهش مشکلات ایجاد شده برای وی کرده و کیفیت زندگی سالمند را بهبود می بخشد.

 

فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
فیزیوتراپی در کلینیک و‌ منزل (تهران،کرج)
نوبت دهی مشاوره و درمان : ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

مقالات مرتبط :

فیزیوتراپی بعد از سکته مغزی در منزل

فیزیوتراپی پارکینسون در منزل

فیزیوتراپی زانو درد در منزل

فیزیوتراپی در منزل دیسک کمر

مقالات بیشتر

درمان گردن درد

درمان گردن درد با فیزیوتراپی و تمرینات ورزشی یکی از موثرترین روشهای درمانی است که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع است که می تواند در اثر عوامل مختلفی مانند وضعیت نامناسب، کشیدگی یا تنش عضلانی، آسیب یا شرایط پزشکی زمینه ای ایجاد شود. علائم…

درمان کمر درد بدون جراحی

درمان کمر درد بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. کمردرد به ناراحتی یا درد احساس شده در پشت اشاره دارد که می تواند از خفیف تا شدید متغیر باشد. کمردرد یک بیماری شایع است که می تواند افراد را در هر سنی تحت تاثیر…

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل توسط متخصصان با تجربه ما که تجربه و آشنایی کامل با تکنیک های ماساژ را دارند ارائه می شود. ماساژ درمانی اغلب در فیزیوتراپی به عنوان یک درمان مکمل برای کمک به تسکین درد، کاهش تنش عضلانی، بهبود گردش خون و تقویت آرامش استفاده می شود. این یک تکنیک…

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در بسیاری از بیماران موفقیت آمیز است و نیاز به انجام جراحی های غیرضروری را به حداقل می رساند. تنگی کانال نخاعی یک وضعیت پزشکی است که در آن فضاهای داخل کانال نخاعی که نخاع و اعصاب را در خود جای داده است، باریک می…

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک با توجه به شرایط هر بیمار متفاوت است و نمی توان یک روش درمانی واحد را برای تمام افراد در نظر گرفت. فیزیوتراپی به عنوان یکی از موثرترین و بهترین روشهای درمان غیرجراحی مشکلات ستون فقرات شناخته می شود که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران به…

کایروپراکتیک دیسک کمر و گردن با بیمه

کایروپراکتیک دیسک کمر و گردن کایروپراکتیک یک حرفه مراقبت های بهداشتی است که که بر تشخیص، درمان و پیشگیری از اختلالات مکانیکی سیستم اسکلتی عضلانی، به ویژه ستون فقرات تمرکز دارد. متخصصان کایروپراکتیک از یک رویکرد عملی برای دستکاری یا تنظیم ستون فقرات با هدف بازگرداندن حرکت مناسب و تراز مهره های ستون فقرات استفاده…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ