فیزیوتراپی کمر در منزل

  1. خانه
  2. معرفی رشته های توانبخشی
  3. فیزیوتراپی
  4. فیزیوتراپی کمر در منزل
فیزیوتراپی کمر در منزل

فیزیوتراپی کمر در منزل برای بسیاری از بیماران مبتلا به کمردرد به علل مختلف از جمله فتق به دیسک کمر ، تنگی کانال نخاعی ، شکستگی های ناحیه کمری ، بدشکلی ها یا دفورمیتی های ستون فقرات در ناحیه کمری ، التهاب و ضعف عضلانی پس از جراحی های ستون فقرات کمری و بسیاری از موارد دیگر لزوم پیدا می کند.

بسیاری از بیماران مبتلا به کمردرد توانایی مراجعه به کلینیک های فیزیوتراپی را ندارند از این رو خدمات فیزیوتراپی در منزل کمر برای این بیماران بسیار ضروری خواهد بود.

کمر درد از دردهای شایع بدن انسان است که بسیاری از افراد را در طی سال مجبور به خانه نشینی می کند از این رو درمان به موقع این درد از اهمیت بالایی برخوردار است.

بیماران کمردرد که به فیزیوتراپیست ها یا ارتوپدها یا متخصصین ستون فقرات رجوع می کنند نیاز به معاینه دقیق و بالینی دارند و غالبا نیاز به عکس های رادیولوژی و ام آر آی دارند.

بسیاری از بیماران مبتلا به کمردرد با درمان های ضد التهاب و ضد درد فیزیوتراپی بهبودی قابل توجهی را از خود نشان می دهند.

در کنار درمان های ضد درد و ضد التهاب،تمرین درمانی بنا به تشخیص فیزیوتراپیست از اهمیت بالایی برخوردار است.

در کنار تمرین درمانی درمانهای دستی یا منوال تراپی و همینطور سوزن درمانی نقش بسزایی در درمان بیماران مبتلا به کمردرد دارد.

فیزیوتراپی کمر در منزل

بیمار مبتلا به کمردرد در صورت شدید بودن درد بهتر است فیزیوتراپی کمر خود را در منزل انجام دهد چراکه ممکن است به علت جابجایی ها علائم فرد تشدید شده و نگرانی های درمانی را افزایش دهد از این رو بهتر است بیمارانی که راه رفتن دردشان را تشدید می‌کند فیزیوتراپی کمر را در منزل انجام دهند.

در خیلی از مواقع نیز بیمارانی که با علامت کمردرد به کلینیک های فیزیوتراپی مراجعه میکنند با درمان های سرپایی و ساده درمان می‌شوند ، برای مثال بیمارانی که دچار گرفتگی های ساده ناحیه کمری شدند با متدهای درمانی فیزیوتراپی در چند جلسه محدود به طور کامل بهبود می یابند.

در موارد دیگری افراد به علت دردهای شدید یا مزمن نیاز به جلسات درمانی بیشتری دارند و در صورتی که تحرک باعث افزایش درد بیماران می شود بهتر است فیزیوتراپی را در منزل انجام دهند.

فیزیوتراپی در منزل خدمتی ارزشمند است که توسط یک فیزیوتراپیست با تجربه باید انجام بگیرد.

دردهای ناحیه کمری به علت آن که ممکن است در آینده فرد را دچار اختلالات حرکتی و حسی در لگن و اندام تحتانی بکند و حتی در مواردی می تواند موجب فلج اندام ها شود سریعاً باید تحت درمان قرار بگیرد و هر گونه پشت گوش انداختن درمان می تواند عوارض جبران ناپذیری را برای بیمار داشته باشد ، فلذا بیماران مبتلا به کمردرد جهت معاینه و درمان به متخصصین ستون فقرات و فیزیوتراپیست رجوع کنند.

تیم فیزیوتراپیست آقا و خانوم ما متشکل از فیزیوتراپیستهای با سابقه درخشان در ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل و کلینیک هستند.

 

خدمات فیزیوتراپی در منزل در تهران بزرگ (شمال،جنوب،غرب،شرق) و همچنین کرج ارائه می گردد.جهت دریافت مشاوره رایگان می توانید با ما تماس بگیرید.

فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
رتبه برتر آزمون تحصیلات تکمیلی
فارغ التحصیل از دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران
ارائه خدمات تخصصی فیزیوتراپی در منزل و کلینیک توسط کادر آقا و خانم با ارائه مدارک نظام پزشکی
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
شماره تماس جهت دریافت مشاوره قبل از دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل و کلینیک ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل تهران – فیزیوتراپی در منزل کرج – فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل – فیزیوتراپی در خانه – هزینه فیزیوتراپی در منزل

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی برای کودک فلج مغزی

فیزیوتراپی برای کودک فلج مغزی امری ضروری است و کمک زیادی به تخفیف عوارض و بهبود شرایط کودکان مبتلا به این عارضه می کند. فلج مغزی (CP) علت اصلی ناتوانی عصبی دوران کودکی است و شایع ترین ناتوانی رشد جسمانی در دوران کودکی است که شامل گروهی از اختلالات رشد حرکتی و وضعیتی است که…

اسپوندیلولیز

اسپوندیلولیز یا شکستگی استرسی ستون مهره ها زمانی اتفاق می افتد که مشکلی در ستون فقرات باعث ایجاد یک ترک یا شکستگی کوچک بین دو مهره (استخوان های ستون فقرات) شود. اسپوندیلولیز باعث کمردرد می شود اما معمولاً بدون جراحی قابل درمان است. درمان هایی مانند دارو درمانی و فیزیوتراپی زمانی که زودتر شروع شوند…

فیزیوتراپی آسیب های ورزشی

فیزیوتراپی آسیب های ورزشی یکی از حوزه های تخصصی فیزیوتراپی است که به ارزیابی ، درمان و توانبخشی آسیب های ورزشی می پردازد. کشیدگی عضلانی، رگ به رگ شدن رباط و مشکلات تاندون مانند آرنج تنیس بازان یا تاندینوپاتی آشیل از جملخ شایع ترین آسیب های ورزشی هستند که متخصصان فیزیوتراپی در درمان و توانبخشی…

فیزیوتراپی پس از جراحی

فیزیوتراپی پس از جراحی برای بهبودی بهتر و سریع تر و کاهش عوارض ناشی از جراحی همچون درد ، تورم و کاهش دامنه حرکتی ضروری است. انجام یک جراحی موفقیت آمیز به این معنی نیست که می توانید از یک زندگی سالم که قبل از ورود به سالن جراحی در آن زندگی می کردید لذت…

فیزیوتراپی برای بیمار ام اس

فیزیوتراپی برای بیمار ام اس نقش موثر و کمک کننده ای در مدیریت علائم و غلبه بر چالش ها و مشکلات ناشی از این بیماری پیشرونده عصبی دارد. رشته های عصبی توسط یک غلاف میلین احاطه شده اند که از آنها محافظت می کند. میلین همچنین به اعصاب کمک می کند تا سیگنال های الکتریکی…

فیزیوتراپی در منزل برای فلج مغزی

فیزیوتراپی در منزل برای فلج مغزی توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما در کلیه مناطق تهران بزرگ و کرج ارائه می شود. فلج مغزی (CP) در مجموع به مجموعه ای از اختلالات عصبی اشاره می کند که بر حرکت و هماهنگی تأثیر می گذارد. این بیماری در اثر آسیب مغزی یا ناهنجاری در رشد مغز…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ