فیزیوتراپی کمر در منزل

  1. خانه
  2. معرفی رشته های توانبخشی
  3. فیزیوتراپی
  4. فیزیوتراپی کمر در منزل
فیزیوتراپی کمر در منزل

فیزیوتراپی کمر در منزل برای بسیاری از بیماران مبتلا به کمردرد به علل مختلف از جمله فتق به دیسک کمر ، تنگی کانال نخاعی ، شکستگی های ناحیه کمری ، بدشکلی ها یا دفورمیتی های ستون فقرات در ناحیه کمری ، التهاب و ضعف عضلانی پس از جراحی های ستون فقرات کمری و بسیاری از موارد دیگر لزوم پیدا می کند.

بسیاری از بیماران مبتلا به کمردرد توانایی مراجعه به کلینیک های فیزیوتراپی را ندارند از این رو خدمات فیزیوتراپی در منزل کمر برای این بیماران بسیار ضروری خواهد بود.

کمر درد از دردهای شایع بدن انسان است که بسیاری از افراد را در طی سال مجبور به خانه نشینی می کند از این رو درمان به موقع این درد از اهمیت بالایی برخوردار است.

بیماران کمردرد که به فیزیوتراپیست ها یا ارتوپدها یا متخصصین ستون فقرات رجوع می کنند نیاز به معاینه دقیق و بالینی دارند و غالبا نیاز به عکس های رادیولوژی و ام آر آی دارند.

بسیاری از بیماران مبتلا به کمردرد با درمان های ضد التهاب و ضد درد فیزیوتراپی بهبودی قابل توجهی را از خود نشان می دهند.

در کنار درمان های ضد درد و ضد التهاب،تمرین درمانی بنا به تشخیص فیزیوتراپیست از اهمیت بالایی برخوردار است.

در کنار تمرین درمانی درمانهای دستی یا منوال تراپی و همینطور سوزن درمانی نقش بسزایی در درمان بیماران مبتلا به کمردرد دارد.

فیزیوتراپی کمر در منزل

بیمار مبتلا به کمردرد در صورت شدید بودن درد بهتر است فیزیوتراپی کمر خود را در منزل انجام دهد چراکه ممکن است به علت جابجایی ها علائم فرد تشدید شده و نگرانی های درمانی را افزایش دهد از این رو بهتر است بیمارانی که راه رفتن دردشان را تشدید می‌کند فیزیوتراپی کمر را در منزل انجام دهند.

در خیلی از مواقع نیز بیمارانی که با علامت کمردرد به کلینیک های فیزیوتراپی مراجعه میکنند با درمان های سرپایی و ساده درمان می‌شوند ، برای مثال بیمارانی که دچار گرفتگی های ساده ناحیه کمری شدند با متدهای درمانی فیزیوتراپی در چند جلسه محدود به طور کامل بهبود می یابند.

در موارد دیگری افراد به علت دردهای شدید یا مزمن نیاز به جلسات درمانی بیشتری دارند و در صورتی که تحرک باعث افزایش درد بیماران می شود بهتر است فیزیوتراپی را در منزل انجام دهند.

فیزیوتراپی در منزل خدمتی ارزشمند است که توسط یک فیزیوتراپیست با تجربه باید انجام بگیرد.

دردهای ناحیه کمری به علت آن که ممکن است در آینده فرد را دچار اختلالات حرکتی و حسی در لگن و اندام تحتانی بکند و حتی در مواردی می تواند موجب فلج اندام ها شود سریعاً باید تحت درمان قرار بگیرد و هر گونه پشت گوش انداختن درمان می تواند عوارض جبران ناپذیری را برای بیمار داشته باشد ، فلذا بیماران مبتلا به کمردرد جهت معاینه و درمان به متخصصین ستون فقرات و فیزیوتراپیست رجوع کنند.

تیم فیزیوتراپیست آقا و خانوم ما متشکل از فیزیوتراپیستهای با سابقه درخشان در ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل و کلینیک هستند.

 

خدمات فیزیوتراپی در منزل در تهران بزرگ (شمال،جنوب،غرب،شرق) و همچنین کرج ارائه می گردد.جهت دریافت مشاوره رایگان می توانید با ما تماس بگیرید.

فیزیوتراپیست محمدرضا جان پور
رتبه برتر آزمون تحصیلات تکمیلی
فارغ التحصیل از دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران
ارائه خدمات تخصصی فیزیوتراپی در منزل و کلینیک توسط کادر آقا و خانم با ارائه مدارک نظام پزشکی
شماره نظام پزشکی : ف ۴۹۳۹
شماره تماس جهت دریافت مشاوره قبل از دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل و کلینیک ۰۹۱۲۲۶۵۵۶۴۸

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل تهران – فیزیوتراپی در منزل کرج – فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل – فیزیوتراپی در خانه – هزینه فیزیوتراپی در منزل

مقالات بیشتر

درمان گردن درد

درمان گردن درد با فیزیوتراپی و تمرینات ورزشی یکی از موثرترین روشهای درمانی است که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع است که می تواند در اثر عوامل مختلفی مانند وضعیت نامناسب، کشیدگی یا تنش عضلانی، آسیب یا شرایط پزشکی زمینه ای ایجاد شود. علائم…

درمان کمر درد بدون جراحی

درمان کمر درد بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. کمردرد به ناراحتی یا درد احساس شده در پشت اشاره دارد که می تواند از خفیف تا شدید متغیر باشد. کمردرد یک بیماری شایع است که می تواند افراد را در هر سنی تحت تاثیر…

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل توسط متخصصان با تجربه ما که تجربه و آشنایی کامل با تکنیک های ماساژ را دارند ارائه می شود. ماساژ درمانی اغلب در فیزیوتراپی به عنوان یک درمان مکمل برای کمک به تسکین درد، کاهش تنش عضلانی، بهبود گردش خون و تقویت آرامش استفاده می شود. این یک تکنیک…

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در بسیاری از بیماران موفقیت آمیز است و نیاز به انجام جراحی های غیرضروری را به حداقل می رساند. تنگی کانال نخاعی یک وضعیت پزشکی است که در آن فضاهای داخل کانال نخاعی که نخاع و اعصاب را در خود جای داده است، باریک می…

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک با توجه به شرایط هر بیمار متفاوت است و نمی توان یک روش درمانی واحد را برای تمام افراد در نظر گرفت. فیزیوتراپی به عنوان یکی از موثرترین و بهترین روشهای درمان غیرجراحی مشکلات ستون فقرات شناخته می شود که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران به…

کایروپراکتیک دیسک کمر و گردن با بیمه

کایروپراکتیک دیسک کمر و گردن کایروپراکتیک یک حرفه مراقبت های بهداشتی است که که بر تشخیص، درمان و پیشگیری از اختلالات مکانیکی سیستم اسکلتی عضلانی، به ویژه ستون فقرات تمرکز دارد. متخصصان کایروپراکتیک از یک رویکرد عملی برای دستکاری یا تنظیم ستون فقرات با هدف بازگرداندن حرکت مناسب و تراز مهره های ستون فقرات استفاده…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ