فیزیوتراپی کمر در نارمک

  1. خانه
  2. بیماری های ارتوپدی
  3. بیماری های ستون فقرات
  4. فیزیوتراپی کمر در نارمک
فیزیوتراپی کمر

فیزیوتراپی کمر به عنوان بهترین درمان مشکلات و اختلالات مرتبط با کمتر شناخته می شود.

فیزیوتراپی کمر نسبت به انجام جراحی روشی ایمن ، بدون عارضه و بسیار کم هزینه تر است که با متدها و مدالیته های مختلفی انجام می گیرد.

کمردرد به عنوان رایج ترین اختلال سیستم اسکلتی – عضلانی بدن انسان می تواند بصورت مشکلی مزمن و یا بصورت حاد سبب بروز اختلال جدی در زندگی فرد شود.

برای درمان مشکلات مرتبط با ستون فقرات از جمله کمردرد مراجعه بف فیزیوتراپیست خوب که به طور تخصص در این زمینه فعالیت می کند بسیار ضروری است.

فیزیوتراپیست پیش از شروع فرارند درمانی ابتدا بطور کامل و تخصصی به ارزیابی شرایط بیمار ، عامل بوجود آورنده درد و ناراحتی و شدت آسیب پرداخته و پس از آن از موثرتری اقدامات درمانی برای کمک به بیمار بهره می برد.

مدالیته های فیزیوتراپی کمر

الکتروتراپی

انواع روش های الکتروتراپی از جمله الکتروتراپی تنس و اولتراسوند برای کمک به تسکین کمردرد توسط فیزیوتراپیست برای بیمار انجام می گیرند.

لیزر تراپی

لیزر کمر با استفاده از لیزر پرتوان لیزر کم توان از موثرترین مدالیته های فیزیوتراپی کمر است که فیزیوتراپیست برای کمک به فرایند بهبودی و تسکین درد بیمار از آن ها استفاده می کند.

کاهش درد و تسریع ترمیم بافت های آسیب دیده که کمک زیادی به کاهش دوره نقاهت می کند از مهم ترین مزایای لیزر کمر هستند.

مگنت تراپی

مگنت تراپی یا مغناطیس درمانی از روش های درمانی موثر در بهبود مشکلات ستون فقرات است که فیزیوتراپیست از آن بهره می برد.

درمان دستی

درمان دستی یا منوال تراپی یکی از بهترین روش ها در بهبود مشکلات مرتبط با ستون فقرات است که به آزادسازی عضلات و بافت نرم کمک کرده و نقش موثری در تسکین دردهای با منشا ستون فقرات دارد.

تمرین درمانی

تمرین درمانی جز لاینفک درمان های فیزیوتراپی کمر است.

تمرینات ورزشی با هدف تقویت عضلات ضعیف شده ، کشش عضلات کوتاه شده و افزایش هماهنگی و تعادل عضلات توسط فیزیوتراپیست برای بیمار تنظیم می شوند.

تمرین درمانی فیزیوتراپی در درمان بدشکلی های ستون فقرات و ناهنجاری های مادرزادی ستون فقرات نیز بسیار موثر است.

تمرینات ورزشی بصورت تمرینات فیزیوتراپی در منزل نیز قابل اجرا است چراکه بسیاری از مبتلایان به کمردرد امکان مراجعه به مراکز فیزیوتراپی را ندارند و درافت خدمات فیزیوتراپی در منزل برای آن ها بسیار مناسب است.

موارد کاربرد فیزیوتراپی کمر

اغلب مشکلات مرتبط با ستون فقرات با روش های فیزیوتراپی کمر تا حد زیادی بهبود یافته که این امر می تواند از انجام بسیاری از اعمال جراحی غیرضروری پیشگیری کند.

رایج ترین مشکلات ستون فقرات که با فیزیوتراپی قابل درمان هستند عبارتند از :

هزینه فیزیوتراپی کمر

هزینه درمان مشکلات کمر با فیزیوتراپی بسته به مشکل بیمار ، تعداد جلسات درمانی و نوع مدالیته ای که فیزیوتراپیست برای کمک به درمان بیمار از آن بهره می برد متفاوت است.

 

هماهنگی ویزیت :

فیزیوتراپیست جانپور 09122655648

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی کمر در شرق تهران – فیزیوتراپی خوب در نارمک – فیزیوتراپی در مدنی – فیزیوتراپی در خیابان گلستان نارمک – فیزیوتراپی در خیابان گلبرگ – بهترین فیزیوتراپی شرق تهران

مقالات بیشتر

درمان گردن درد

درمان گردن درد با فیزیوتراپی و تمرینات ورزشی یکی از موثرترین روشهای درمانی است که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع است که می تواند در اثر عوامل مختلفی مانند وضعیت نامناسب، کشیدگی یا تنش عضلانی، آسیب یا شرایط پزشکی زمینه ای ایجاد شود. علائم…

درمان کمر درد بدون جراحی

درمان کمر درد بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. کمردرد به ناراحتی یا درد احساس شده در پشت اشاره دارد که می تواند از خفیف تا شدید متغیر باشد. کمردرد یک بیماری شایع است که می تواند افراد را در هر سنی تحت تاثیر…

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل

ماساژ درمانی در کلینیک و منزل توسط متخصصان با تجربه ما که تجربه و آشنایی کامل با تکنیک های ماساژ را دارند ارائه می شود. ماساژ درمانی اغلب در فیزیوتراپی به عنوان یک درمان مکمل برای کمک به تسکین درد، کاهش تنش عضلانی، بهبود گردش خون و تقویت آرامش استفاده می شود. این یک تکنیک…

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی

درمان تنگی کانال نخاعی بدون جراحی با فیزیوتراپی و ورزش در بسیاری از بیماران موفقیت آمیز است و نیاز به انجام جراحی های غیرضروری را به حداقل می رساند. تنگی کانال نخاعی یک وضعیت پزشکی است که در آن فضاهای داخل کانال نخاعی که نخاع و اعصاب را در خود جای داده است، باریک می…

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک

بهترین درمان دیسک کمر و سیاتیک با توجه به شرایط هر بیمار متفاوت است و نمی توان یک روش درمانی واحد را برای تمام افراد در نظر گرفت. فیزیوتراپی به عنوان یکی از موثرترین و بهترین روشهای درمان غیرجراحی مشکلات ستون فقرات شناخته می شود که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران به…

کایروپراکتیک دیسک کمر و گردن با بیمه

کایروپراکتیک دیسک کمر و گردن کایروپراکتیک یک حرفه مراقبت های بهداشتی است که که بر تشخیص، درمان و پیشگیری از اختلالات مکانیکی سیستم اسکلتی عضلانی، به ویژه ستون فقرات تمرکز دارد. متخصصان کایروپراکتیک از یک رویکرد عملی برای دستکاری یا تنظیم ستون فقرات با هدف بازگرداندن حرکت مناسب و تراز مهره های ستون فقرات استفاده…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ