فیزیوتراپی در منزل تمام مناطق تهران

فیزیوتراپی در منزل تمام مناطق تهران

فیزیوتراپی در منزل تمام مناطق تهران تمام متخصصان ما با بالاترین کیفیت و بر اساس متدهای درمانی و توانخبشی روز دنیا ارائه می شود.

فیزیوتراپی در منزل شمال تهران ، فیزیوتراپی در منزل غرب تهران ، فیزیوتراپی در منزل شرق تهران و فیزیوتراپی در منزل جنوب تهران به عزیزان ساکن تهران بزرگ که به هر دلیل نمی توانند به کلینیک فیزیوتراپی آیتن در شریعتی مراجعه کنند ارائه می شود.

فیزیوتراپی در منزل خدمتی ارزشمند است که نیاز بیماران را به خدمات فیزیوتراپی با کیفیت برآورده می کند.

فیزیوتراپی نوعی روش درمانی مفید برای آسیب دیدگی، اختلال و بیماری است.

در فیزیوتراپی از روش های درمانی فیزیکی و مکانیکی برای کمک به بازیابی تحرک، عملکرد و حرکت در ناحیه آسیب دیده استفاده می شود.

روشهای درمانی و توانبخشی در فیزیوتراپی همچنین نقش موثری در پیشگیری از آسیب دیدگی مجدد دارند و روند بهبودی را سرعت می بخشند.

متخصصان ما خدمات فیزیوتراپی در منزل تمام مناطق تهران را برای طیف وسیعی از مشکلات اسکلتی ـ عضلانی ، اختلالات نورولوژیک ، مشکلات سلامتی سالمندان ، مشکلات مادرزادی کودکان ، مشکلات کف لگن و آسیب های ورزشی ارائه می دهند.

فیزیوتراپی در منزل نیاز بیماران را به خدمات فیزیوتراپی باکیفیت برآورده می کند و از آن جایی که نیاز به خروج از منزل نیز وجود ندارند برای افرادی که دارای محدودیت های حرکتی هستند دارای مزایای فراوانی است.

فواید فیزیوتراپی در منزل تمام مناطق تهران

تسکین درد یکی از مهم ترین مزایای فیزیوتراپی است ، آسیب های اسکلتی ـ عضلانی سبب بروز دردهای مفصلی و عضلانی مزمن و یا حاد شده و شرایط دردناکی را برای فرد ایجاد می کنند ، بیماری هایی همچون آرتروز مفاصل نیز منجر به درد و محدودیت حرکتی در مفصل مبتلا می شوند ، فیزیوتراپی با روشهای مختلف از جمله تکنیک های درمان دستی و ماساژ ، مدالیته های ضددرد مانند الکتروتراپی و التراسوند و تمرینات ورزشی می تواند به تسکین درد کمک کند.

افزایش قدرت و هماهنگی از دیگر مزایای فیزیوتراپی است که توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل تمام مناطق تهران ارائه می شود. دکتر فیزیوتراپی تمرینات ورزشی را که شامل تمرینات تقویتی ، تمرینات کششی و تمرینات دامنه حرکتی می شود را برای بیماران در نظر می گیرد ، این تمرینات قدرت و تحرک را بهبود بخشیده و به بهبود شرایط تعادلی نیز کمک زیادی می کند.

جراحی همواره با خطرات و عوارضی همراه است که بسیاری از افراد سعی می کنند از آن اجتناب کنند ، فیزیوتراپی می تواند با مدیریت و درمان بیماری و آسیب دیدگی در مراحل اولیه به جلوگیری از انجام جراحی های غیرضروری کمک کند. فیزیوتراپی پس از جراحی نیز برای تسریع بهبودی و بازیابی قدرت و تحرک و همچنین کاهش عوارض جراحی امری ضروری است.

بهبود عملکرد قلبی – ریوی از دیگر مزایای فیزیوتراپی در منزل تمام مناطق تهران است که توسط متخصصان ما ارائه می شود. فیزیوتراپی به بیماران پس از سکته قلبی کمک می کند تا حرکت و تعادل خود را بازیابند. متخصصان فیزیوتراپی به بیماران کمک می کند تا با سبک زندگی سالم روزانه خود را بازیابی کنند.

فیزیوتراپی با کمک به تسکین درد و سایر علائم نیاز به مصرف داروهای شیمیایی که عوارضی را نیز در پی دارند را تا حد زیادی کاهش می دهد. فیزیوتراپی جایگزین مناسبی برای مصرف دارو است.

آسیب دیدگی جز جدایی ناپذیر از ورزش است که در ورزشکاران حرفه ای و آماتور رخ می دهد ، فیزیوتراپی پس از آسیب های ورزشی کمک زیادی به تسریع بهبودی و بازیابی توانایی های ورزشی فرد ورزشکار می کند و ریسک بروز آسیب دیدگی مجدد را به حداقل می رساند. فیزیوتراپی انعطاف پذیری را بهبود بخشیده و به بهبود تحرک ورزشکاران پس از آسیب دیدگی کمک زیادی می کند.

شایع ترین آسیب هایی که فیزیوتراپی به آن ها کمک می کند

  • اختلالات و آسیب های اسکلتی ـ عضلانی مانند آسیب های ورزشی (پارگی منیسک زانو ، پارگی رباط های زانو ، شکستگی ها و دررفتگی ها ، تنیس البو و … ) ، آسیب های ستون فقرات (مانند شکستگی ستون فقرات ، بیرون زدگی دیسک کمر و گردن ، تنگی کانال نخاعی ، درد سیاتیک و … ) کشیدگی های عضلانی ، ناهنجاری های ستون فقرات (مانند اسکولیوز ، کیفوز و …) بیماریهای مفصلی و …
  • مشکلات و اختلالات کف لگن مانند بی اختیاری ادرار و مدفوع ، واژینیسموس، یبوست و …
  • مشکلات تنفسی مانند فیبروز کیستیک، آسم، و بیماری های انسدادی ریه
  • مشکلات سالمندان مانند درد و محدودیت های حرکتی
  • ناهنجاری های مادرزادی کودکان مانند تورتیکولی ، کلاب فوت و …
  • بیماری ها و اختلالات نورولوژیک مانند سکته مغزی ، پارکینسون و ام اس
  • و … بسیار مشکلات دیگر می توانند از خدمات فیزیوتراپی در منزل تمام مناطق تهران بهره مند شوند.

 

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل تهران – فیزیوتراپی در منزل شمال تهران – فیزیوتراپی با بیمه تامین اجتماعی – فیزیوتراپی در شریعتی – فیزیوتراپی در پاسداران – فیزیوتراپی برای کمردرد – فیزیوتراپی در میرداماد

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی در نیاوران – فیزیوتراپی در شمال تهران

فیزیوتراپی در نیاوران توسط متخصصان ما در کلینیک فیزیوتراپی آیتن برای طیف وسیعی از اختلالات اسکلتی – عضلانی ، مشکلات نورولوژی و مشکلات کف لگن ارائه می شود. فیزیوتراپی به بهینه سازی حرکت و عملکرد انسان اختصاص دارد و شامل طیف گسترده ای از اقدامات با هدف ارتقاء، حفظ و بازیابی بهزیستی فیزیکی، روانی و اجتماعی…

درمان کمردرد با ورزش

درمان کمردرد با ورزش و فیزیوتراپی موثرترین روش غیرجراحی در درمان این اختلال اسکلتی – عضلانی شایع است که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در شریعتی ارائه می شود. کمردرد یکی از شایع ترین شکایات سلامتی است که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. کمردرد می تواند ناشی از عوامل…

کمردرد حاد

کمردرد حاد یک بیماری شایع است که بسیاری از افراد در مقطعی از زندگی خود آن را تجربه می کنند. با شروع ناگهانی درد در پشت مشخص می شود که معمولاً از چند روز تا چند هفته طول می کشد. کمر درد حاد می تواند ناشی از عوامل مختلفی از جمله کشیدگی عضلانی، رگ به…

کمردرد به چه دلایلی رخ می دهد؟

کمردرد یکی از شایعترین بیماری های سیستم اسکلتی_عضلانی بدن انسان است بطوری که بسیاری از مراجعان به مراکز درمانی و کلینیک های فیزیوتراپی را افراد مبتلا به کمردرد تشکیل می دهند. متاسفانه با شیوع چاقی و کمر تحرکی سن ابتلا به کمردرد کاهش یافته بطوری که امروزه بسیاری از جوانان و حتی کودکان از کمردرد…

درمان دستی دیسک کمر

درمان دستی دیسک کمر به یک رویکرد عملی اشاره دارد که توسط فیزیوتراپیست ها برای کاهش درد و اختلال عملکرد مرتبط با فتق دیسک کمر یا برآمدگی در قسمت پایین کمر استفاده می شود. مشکلات دیسک کمر یکی از دلایل شایع کمردرد، سیاتیک و سایر علائمی است که می تواند به طور قابل توجهی بر…

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی یک راهکار موثر و نوین است که توسط متخصصان فیزیوتراپی کف لگن ارائه می شود. سلامت جنسی یک جنبه حیاتی از رفاه کلی است و فیزیوتراپی، به ویژه فیزیوتراپی کف لگن (PFPT)، به عنوان یک ابزار ارزشمند در رسیدگی به اختلالات مختلف جنسی ظاهر شده است. این رویکرد یک راه…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ