فیزیوتراپی در منزل با بیمه سلامت

فیزیوتراپی در منزل با بیمه سلامت

فیزیوتراپی در منزل با بیمه سلامت توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل ما با بالاترین کیفیت به عزیزان بیماری که نمی توانند به کلینیک فیزیوتراپی مراجعه کنند ارائه می شود.

فیزیوتراپیست های ما در درمان آسیب های ورزشی از جمله کشیدگی عضلانی، رگ به رگ شدن رباط ها و مشکلات تاندون مانند آرنج تنیس بازان یا تاندیوپاتی آشیل دارای تجربه بالایی هستند.

دکتر فیزیوتراپی یک متخصص سلامت واجد شرایط و دارای مجوز است که در بازیابی و توانبخشی عملکردهای اسکلتی عضلانی، عصبی و گردش خون تحصیل می کند. فیزیوتراپیست ها شرایط مختلف را درمان می کنند، درد را مدیریت می کنند، حرکت را افزایش می دهند و افراد در هر سنی را قادر می سازند تا با از دست دادن عملکرد با استفاده از تکنیک هایی مانند درمان های دستی، برنامه های ورزشی و الکتروتراپی کنار بیایند.

خدمات فیزیوتراپی در منزل با بیمه سلامت

چه آسیب، درد و مشکل شما جدید باشد یا طولانی مدت، فیزیوتراپیست های ما برای ارائه بهترین روش های درمانی برای کمک به بهبودی شما آموزش دیده اند، از جمله:

ورزش درمانی
فیزیوتراپیست ها از ورزش برای کمک به بیماران برای بهبود حرکت، انعطاف پذیری و قدرت برای کاهش درد در کوتاه مدت و بلند مدت استفاده می کنند. فیزیوتراپیست های ما در مرکز فیزیوتراپی در منزل با بیمه سلامت آموزش دیده اند تا اطمینان حاصل کنند که هر بیمار برنامه ورزشی مناسبی را دریافت می کند و از شما برای یادگیری و اجرای برنامه حمایت می کنند تا مطمئن شوند که بیشترین بهره را از درمان خود می برید.

آب درمانی
آب درمانی شامل ورزش و توانبخشی در آب است. این یک راه موثر برای کمک به توانبخشی عضلات و مفاصل (و کاهش سایر شرایط) در محیطی است که به آرامش و حمایت از وزن بدن کمک می کند. هیدروتراپی علاوه بر کمک به حرکت، می تواند درد را در برخی از بیماران نیز تسکین دهد.

تحرک مفصل و تکنیک های بافت نرم
درمان عملی مفاصل و عضلات می تواند به کاهش درد بیمار کمک کند و به بدن اجازه دهد آزادانه تر شروع به حرکت کند. فیزیوتراپیست ها ممکن است از این تکنیک ها در کنار سایر روش های درمانی مانند ورزش درمانی برای کمک به بهبود سریعتر بیماران استفاده کنند.

مدالیته های و تجهیزات درمانی
روشهای الکتروتراپی همچون تنس و التراسوند ، شاک ویو تراپی ، لیزر درمانی با لیزر پرتوان ، سوزن خشک ، مگنت تراپی ، تکار تراپی و سی پی ام

فیزیوتراپی در منزل با بیمه سلامت چه مشکلاتی را درمان می کند؟

آسیب های ورزشی می تواند باعث درد و ناراحتی زیادی شود. این فقط درد فیزیکی نیست، بلکه ناراحتی عاطفی نیز با آن همراه است. آسیب ورزشی می تواند ناتوان کننده باشد و شما را از انجام کاری که دوست دارید باز دارد. نه تنها بهبودی سریع بلکه حصول اطمینان از اینکه آسیب بر عملکرد یا توانایی آینده تأثیر نمی گذارد نیز مهم است.

هنگام شرکت در ورزش، حفظ وضعیت خوب مفصل زانو برای جلوگیری از آسیب دیدگی ضروری است. با این حال، یک حرکت نامناسب و ظریف به راحتی می تواند منجر به آسیب زانو شود. دکتر فیزیوتراپی، درد زانو را تشخیص داده و یک برنامه درمانی توانبخشی فردی را با تمرینات تقویتی که عضلات خاصی را هدف قرار می‌دهند و در عین حال قدرت و انعطاف زانو را افزایش می‌دهند، تنظیم می‌کند.

سن، ورزش های شدید و قرار گرفتن در معرض سرمای شدید نیز می تواند به التهاب، آسیب و ساییدگی مفاصل کمک کند.

اگر سابقه استرس مکرر روی استخوان‌های خود دارید، مانند دویدن یا پریدن در ورزش، ممکن است نیازمند خدمات فیزیوتراپی در منزل ما باشید، متخصصان ما می‌ توانند به شناسایی و آموزش هرگونه عدم تعادلی که فرد را به سمت ایجاد این نوع شکستگی‌های استرسی سوق می‌دهد، با تقویت عضلات مورد نیاز در حین فعالیت‌های ورزشی خاص و همچنین تمرکز توجه در جایی که بیشتر مورد نیاز است – شناسایی نقاط ضعف قبل از هر اتفاق دیگری، از عوارض بعدی جلوگیری کند.

سایر شرایطی که با فیزیوتراپی درمان می شوند عبارتند از:

وضعیت نامناسب بدن و ارگونومی اداری عواملی هستند که کارمندان را برای ساعات طولانی تحت فشار قرار می دهند و منجر به کمردرد، سفتی گردن، سردرد و تاندونیت می شوند.

گاهی اوقات، ممکن است فرد با مشکلات عصبی مانند فلج مغزی متولد شود، یا ممکن است بعداً ایجاد شود، مانند بیماری آلزایمر، سکته مغزی یا ام اس. متأسفانه، این شرایط سیستم عصبی را تحت تأثیر قرار می دهد که منجر به از دست دادن عملکرد و حافظه، درد و ناتوانی در انجام فعالیت های روزانه می شود. فیزیوتراپیست ها می توانند از تجهیزات و تمرینات ویژه برای تسکین سرگیجه، بازگرداندن تعادل و عملکرد بدن و توانمندسازی بیماران برای لذت بردن از زندگی روزمره استفاده کنند.

ورزش نکردن و عادات بد غذایی ممکن است باعث بیماری های مزمن مانند فشار خون بالا، آسم و چاقی شود. علاوه بر این، کاهش فعالیت بدنی توانایی تنفس بدن را کاهش می‌دهد و وضعیت را بدتر می‌کند. با کمک متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی در منزل با بیمه سلامت می توانید تمرینات بدنی را انجام دهید که برای بدن مفید خواهد بود. فعالیت بدنی کالری ها و چربی های اضافی را در بدن می سوزاند تا انرژی تولید کند، میزان چربی اطراف سیستم گردش خون را کاهش می دهد و به طور موثر چاقی و فشار خون بالا را تسکین می دهد. علاوه بر این، فیزیوتراپیست طیف وسیعی از تمرینات را برای آموزش مجدد ریه های شما برای تنفس و تقویت بدن تشخیص داده و توصیه می کند.

آسیب بافتی، شکستگی و صدمات عضلانی از عوارض تصادفات بر بدن انسان است. سفر به سمت بهبودی می‌تواند آهسته و دردناک باشد، با این حال، فیزیوتراپی به افرادی که رنج می‌برند کمک می‌کند تا حرکت، انعطاف‌پذیری و نرم شدن بافت اسکار را به دست آورند.

مزایای فیزیوتراپی در منزل

  • کاهش زمان نقاهت پس از آسیب دیدگی
  • بازیابی سریع تر توانایی های جسمی و حرکتی پس از آسیب دیدگی و بیماری
  • جلوگیری از آسیب دیدگی مجدد یا تشدید آسیب دیدگی و بیماری
  • بهبود قدرت و تحرک
  • آموزش نحوه صحیح حرکت مجدد بدون درد یا ناراحتی
  • افزایش سازگاری بدن با تغییرات ایجاد شده
  • تجزیه و تحلیل الگوهای حرکتی و وضعیت بدن برای اطمینان از حرکت صحیح بدن، بدون درد یا حوادث ناگوار.
  • بهبود تعادل، هماهنگی، قدرت و ثبات در اطراف ناحیه آسیب دیده

 

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی در نیاوران – فیزیوتراپی در شمال تهران

فیزیوتراپی در نیاوران توسط متخصصان ما در کلینیک فیزیوتراپی آیتن برای طیف وسیعی از اختلالات اسکلتی – عضلانی ، مشکلات نورولوژی و مشکلات کف لگن ارائه می شود. فیزیوتراپی به بهینه سازی حرکت و عملکرد انسان اختصاص دارد و شامل طیف گسترده ای از اقدامات با هدف ارتقاء، حفظ و بازیابی بهزیستی فیزیکی، روانی و اجتماعی…

درمان کمردرد با ورزش

درمان کمردرد با ورزش و فیزیوتراپی موثرترین روش غیرجراحی در درمان این اختلال اسکلتی – عضلانی شایع است که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در شریعتی ارائه می شود. کمردرد یکی از شایع ترین شکایات سلامتی است که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. کمردرد می تواند ناشی از عوامل…

کمردرد حاد

کمردرد حاد یک بیماری شایع است که بسیاری از افراد در مقطعی از زندگی خود آن را تجربه می کنند. با شروع ناگهانی درد در پشت مشخص می شود که معمولاً از چند روز تا چند هفته طول می کشد. کمر درد حاد می تواند ناشی از عوامل مختلفی از جمله کشیدگی عضلانی، رگ به…

کمردرد به چه دلایلی رخ می دهد؟

کمردرد یکی از شایعترین بیماری های سیستم اسکلتی_عضلانی بدن انسان است بطوری که بسیاری از مراجعان به مراکز درمانی و کلینیک های فیزیوتراپی را افراد مبتلا به کمردرد تشکیل می دهند. متاسفانه با شیوع چاقی و کمر تحرکی سن ابتلا به کمردرد کاهش یافته بطوری که امروزه بسیاری از جوانان و حتی کودکان از کمردرد…

درمان دستی دیسک کمر

درمان دستی دیسک کمر به یک رویکرد عملی اشاره دارد که توسط فیزیوتراپیست ها برای کاهش درد و اختلال عملکرد مرتبط با فتق دیسک کمر یا برآمدگی در قسمت پایین کمر استفاده می شود. مشکلات دیسک کمر یکی از دلایل شایع کمردرد، سیاتیک و سایر علائمی است که می تواند به طور قابل توجهی بر…

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی

فیزیوتراپی در درمان اختلالات جنسی یک راهکار موثر و نوین است که توسط متخصصان فیزیوتراپی کف لگن ارائه می شود. سلامت جنسی یک جنبه حیاتی از رفاه کلی است و فیزیوتراپی، به ویژه فیزیوتراپی کف لگن (PFPT)، به عنوان یک ابزار ارزشمند در رسیدگی به اختلالات مختلف جنسی ظاهر شده است. این رویکرد یک راه…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ