فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

فیزیوتراپی در منزل غرب تهران توسط متخصصان ما به عزیزانی که به دلیل بیماری ، آسیب دیدگی و یا شرایط پس از جراحی توانایی مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی در شریعتی را ندارند ارائه می شود.

فیزیوتراپی روشی ایمن ، موثر و کم هزینه است که می تواند به درمان بیماری ها و اختلالات زیادی کمک کند از جمله مشکلات ارتوپدی ، مشکلات حرکتی در بیماران نورولوژی ، مشکلات جسمی ـ حرکتی سالمندان و کودکان و …

فیزیوتراپی در منزل غرب تهران به بیماران کمک می کند تا بدون نیاز به خروج از منزل که برای بسیاری از بیماران ممکن است چالش برانگیز باشد ، از خدمات فیزیوتراپی با کیفیت بهره مند شوند.

فیزیوتراپی نیاز به مصرف داروهایی شیمیایی و انجام جراحی های غیرضروری را به حداقل می رساند و از این رو نیز بسیار مفید و کاربردی است.

در فیزیوتراپی از روشهای فیزیکی مانند درمان های دستی و تمرینات ورزشی و درمان های الکتریکی و مکانیکی برای کمک به بهبود شرایط بیماران استفاده می شود.

فیزیوتراپی در منزل غرب تهران به چه بیماریهایی کمک می کند؟

آسیب های ورزشی
فیزیوتراپی ورزشی روشی موثر در کمک به بازگشت هرچه سریع تر ورزشکاران به میادین ورزشی و کاهش عوارض ناشی از آسیب دیدگی است.

فیزیوتراپی علاوه بر کمک به بازیابی های توانایی های ورزشی ورزشکاران کمک زیادی به کاهش ریسک آسیب دیدگی مجدد در افراد ورزشکار می کند.

فیزیوتراپی قدرت و تحرک را بهبود بخشیده و به ورزشکاران کمک می کند تا از تیغ جراحی در امان بمانند.

سکته مغزی
سکته مغزی شایع ترین عارضه نورولوژی در سراسر جهان است که سالانه میلیون ها نفر را درگیر عوارض خود می کند.

فیزیوتراپی در بیماران نورولوژی از جمله سکته مغزی بسیار کمک کننده است ، فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل به بازیابی توانایی های جسمی و حرکتی از دست رفته فرد بیمار کمک زیادی می کند.

متخصصان فیزیوتراپی ما خدمات تخصصی فیزیوتراپی در منزل غرب تهران را برای عزیزانی که پس از سکته مغزی دچار ضعف و محدودیت های حرکتی شده اند و توانایی مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی را ندارند ، ارائه می کنند.

پارکینسون
بیماری پارکینسون یک بیماری نورولوژی شایع است که با بروز اختلالات حرکتی همراه است، بیماران مبتلا اغلب لرزش و کاهش دامنه حرکتی را تجربه می کنند. فیزیوتراپی می تواند به بهبودی وضعیت حرکتی بیماران کمک کند.

آرتروز مفاصل
آرتروز مفصلی شایع ترین بیماری مفصلی در سراسر جهان است که اغلب در افراد میانسال و سالمند را درگیر می کند ، آرتروز در مفاصل زانو و مچ دست شیوع بیشتری دارد و سبب بروز درد ، التهاب و محدودیت های حرکتی می شود.

اگرچه هیچ گونه درمان قطعی برای آرتروز وجود ندارد اما روشهای فیزیوتراپی می توانند علائم آرتروز را تسکین داده و به بهبود عملکرد مفصل نیز کمک کنند ، روشهای درمانی فیزیوتراپی همچنین خطر پیشرفت آسیب دیدگی را نیز کاهش می دهند.

فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

 

سایر موارد کاربرد

سندرم تونل کارپال
سندرم تونل کارپال شایع ترین علت درد مچ دست است که منجر به بی حسی ، ضعف و کاهش قدرت مچ دست می شود ، این بیماری به دلیل کاهش فضای عبور عصب مدیان از داخل کانال مچ دست رخ می دهد و منجر به اختلال در عملکرد مچ دست می شود.

فیزیوتراپی روشی موثر در تسکین علائم سندرم تونل کارپال است که توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل غرب تهران ارائه می شود. فیزیوتراپی با کمک به بهبود سندرم تونل کارپال نیاز به جراحی برای درمان این بیماری شایع را به حداقل می رساند.

مشکلات کف لگن
فیزیوتراپی کف لگن یکی از حوزه های تخصصی فیزیوتراپی است که توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل غرب تهران ارائه می شود ، فیزیوتراپی کف لگن به درمان مشکلات ناشی از اختلال در عملکرد عضلات کف لگن مانند یبوست ، واژینیسموس ، بی اختیاری ادرار و مدفوع ، بی اختیاری گاز و … کمک می کند.

فیزیوتراپی کف لگن روشی موثر در بهبود عملکرد عضلات کف لگن است ، اختلال کف لگن می تواند به دلیل ضعف یا سفتی عضلات کف لگن رخ دهد و مشکلات زیادی را برای فرد ایجاد کند.

سردرد 
فیزیوتراپی با استفاده از تکنیک های خاص همچون تکنیک های درمان دستی و بیوفیدبک می تواند به درمان بسیاری از انواع سردرد از جمله میگرن کمک کند. فیزیوتراپی به درمان علل سردرد، به ویژه مواردی که ناشی از مشکلات اسکلتی است، کمک می کند.

دیگر موارد کاربرد فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

 • ناهنجاری های اسکلتی مانند کیفوز ، اسکولیوز و …
 • مشکلات ستون فقرات مانند بیرون زدگی دیسک کمر ، تنگی کانال نخاعی ، سیاتیک و …
 • سندرم شانه منجمد
 • تنیس البو
 • گلف البو
 • شکستگی ها و پیچ خوردگی ها
 • کشیدگی های عضلانی
 • مشکلات تنفسی
 • پس از سوختگی ها

فواید فیزیوتراپی چیست؟

 • تسکین و از بین بردن احساس درد
 • بهبود تحرک و رفع محدودیت های حرکتی
 • کاهش نیاز به مصرف دارو
 • کاهش نیاز به انجام جراخی
 • تسریع بهبودی پس از آسیب دیدگی و جراحی
 • مدیریت شرایط مرتبط با افزایش سن
 • بهبود وضعیت تعادلی و کاهش خطر سقوط
 • بهبود وضعیت قلبی – ریوی

 

 

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟

فیزیوتراپی برای کمردرد چگونه است؟ یک روش بسیار موثر و غیر تهاجمی درمانی است، وضعیتی که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. فیزیوتراپی شامل یک ارزیابی جامع، تشخیص و برنامه درمانی توسط فیزیوتراپیست های آموزش دیده برای کمک به کاهش درد، بهبود تحرک و جلوگیری از قسمت های بعدی…

روش مکنزی چیست؟

روش مکنزی که با نام تشخیص و درمان مکانیکی (MDT) نیز شناخته می‌شود، یک رویکرد کاملاً جا افتاده در زمینه فیزیوتراپی است. این دارو توسط فیزیوتراپیست مشهور رابین مک کنزی در دهه 1950 ساخته شد و از آن زمان به دلیل اثربخشی آن در درمان مشکلات اسکلتی عضلانی به رسمیت شناخته شده است. در هسته…

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر

فیزیوتراپی در منزل فتق دیسک کمر یکی از خدماتی است که توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. فتق دیسک کمر یک بیماری شایع ستون فقرات است که می تواند باعث درد و ناراحتی قابل توجهی شود و زمانی اتفاق می افتد که مواد نرم و ژل مانند…

فیزیوتراپی در منزل کمر درد

فیزیوتراپی در منزل کمر درد یکی از روشهای موثر در تسکین کمردرد و درمان عوامل زمینه ای آن است. کمردرد به یک مسئله رایج برای افراد در هر سنی تبدیل شده است، چه یک کارمند اداری باشید که ساعت های طولانی را پشت میز خود می گذرانید و چه ورزشکاری که تحرک بالایی دارد، کمردرد…

فیزیوتراپی گردن درد در منزل

فیزیوتراپی گردن درد در منزل از خدمات تخصصی است که توسط درمانگران با تجربه ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در شریعتی ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع و اغلب ناتوان کننده است که می تواند افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار دهد. این می تواند به دلایل مختلفی…

فیزیوتراپی کمردرد در تهران

فیزیوتراپی کمردرد در تهران توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن ، با هدف تسکین علائم و بهبود عوامل زمینه ای کمردرد ارائه می شود. کمردرد مشکل شایعی است که افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار می دهد. این می تواند از ناراحتی خفیف تا درد ناتوان کننده متغیر باشد…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
keyboard_arrow_up
مشاوره در واتس آپ