فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

 1. خانه
 2. معرفی رشته های توانبخشی
 3. فیزیوتراپی
 4. فیزیوتراپی در منزل غرب تهران
فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

فیزیوتراپی در منزل غرب تهران توسط متخصصان ما به عزیزانی که به دلیل بیماری ، آسیب دیدگی و یا شرایط پس از جراحی توانایی مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی در شریعتی را ندارند ارائه می شود.

فیزیوتراپی روشی ایمن ، موثر و کم هزینه است که می تواند به درمان بیماری ها و اختلالات زیادی کمک کند از جمله مشکلات ارتوپدی ، مشکلات حرکتی در بیماران نورولوژی ، مشکلات جسمی ـ حرکتی سالمندان و کودکان و …

فیزیوتراپی در منزل غرب تهران به بیماران کمک می کند تا بدون نیاز به خروج از منزل که برای بسیاری از بیماران ممکن است چالش برانگیز باشد ، از خدمات فیزیوتراپی با کیفیت بهره مند شوند.

فیزیوتراپی نیاز به مصرف داروهایی شیمیایی و انجام جراحی های غیرضروری را به حداقل می رساند و از این رو نیز بسیار مفید و کاربردی است.

در فیزیوتراپی از روشهای فیزیکی مانند درمان های دستی و تمرینات ورزشی و درمان های الکتریکی و مکانیکی برای کمک به بهبود شرایط بیماران استفاده می شود.

فیزیوتراپی در منزل غرب تهران به چه بیماریهایی کمک می کند؟

آسیب های ورزشی
فیزیوتراپی ورزشی روشی موثر در کمک به بازگشت هرچه سریع تر ورزشکاران به میادین ورزشی و کاهش عوارض ناشی از آسیب دیدگی است.

فیزیوتراپی علاوه بر کمک به بازیابی های توانایی های ورزشی ورزشکاران کمک زیادی به کاهش ریسک آسیب دیدگی مجدد در افراد ورزشکار می کند.

فیزیوتراپی قدرت و تحرک را بهبود بخشیده و به ورزشکاران کمک می کند تا از تیغ جراحی در امان بمانند.

سکته مغزی
سکته مغزی شایع ترین عارضه نورولوژی در سراسر جهان است که سالانه میلیون ها نفر را درگیر عوارض خود می کند.

فیزیوتراپی در بیماران نورولوژی از جمله سکته مغزی بسیار کمک کننده است ، فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل به بازیابی توانایی های جسمی و حرکتی از دست رفته فرد بیمار کمک زیادی می کند.

متخصصان فیزیوتراپی ما خدمات تخصصی فیزیوتراپی در منزل غرب تهران را برای عزیزانی که پس از سکته مغزی دچار ضعف و محدودیت های حرکتی شده اند و توانایی مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی را ندارند ، ارائه می کنند.

پارکینسون
بیماری پارکینسون یک بیماری نورولوژی شایع است که با بروز اختلالات حرکتی همراه است، بیماران مبتلا اغلب لرزش و کاهش دامنه حرکتی را تجربه می کنند. فیزیوتراپی می تواند به بهبودی وضعیت حرکتی بیماران کمک کند.

آرتروز مفاصل
آرتروز مفصلی شایع ترین بیماری مفصلی در سراسر جهان است که اغلب در افراد میانسال و سالمند را درگیر می کند ، آرتروز در مفاصل زانو و مچ دست شیوع بیشتری دارد و سبب بروز درد ، التهاب و محدودیت های حرکتی می شود.

اگرچه هیچ گونه درمان قطعی برای آرتروز وجود ندارد اما روشهای فیزیوتراپی می توانند علائم آرتروز را تسکین داده و به بهبود عملکرد مفصل نیز کمک کنند ، روشهای درمانی فیزیوتراپی همچنین خطر پیشرفت آسیب دیدگی را نیز کاهش می دهند.

فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

 

سایر موارد کاربرد

سندرم تونل کارپال
سندرم تونل کارپال شایع ترین علت درد مچ دست است که منجر به بی حسی ، ضعف و کاهش قدرت مچ دست می شود ، این بیماری به دلیل کاهش فضای عبور عصب مدیان از داخل کانال مچ دست رخ می دهد و منجر به اختلال در عملکرد مچ دست می شود.

فیزیوتراپی روشی موثر در تسکین علائم سندرم تونل کارپال است که توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل غرب تهران ارائه می شود. فیزیوتراپی با کمک به بهبود سندرم تونل کارپال نیاز به جراحی برای درمان این بیماری شایع را به حداقل می رساند.

مشکلات کف لگن
فیزیوتراپی کف لگن یکی از حوزه های تخصصی فیزیوتراپی است که توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل غرب تهران ارائه می شود ، فیزیوتراپی کف لگن به درمان مشکلات ناشی از اختلال در عملکرد عضلات کف لگن مانند یبوست ، واژینیسموس ، بی اختیاری ادرار و مدفوع ، بی اختیاری گاز و … کمک می کند.

فیزیوتراپی کف لگن روشی موثر در بهبود عملکرد عضلات کف لگن است ، اختلال کف لگن می تواند به دلیل ضعف یا سفتی عضلات کف لگن رخ دهد و مشکلات زیادی را برای فرد ایجاد کند.

سردرد 
فیزیوتراپی با استفاده از تکنیک های خاص همچون تکنیک های درمان دستی و بیوفیدبک می تواند به درمان بسیاری از انواع سردرد از جمله میگرن کمک کند. فیزیوتراپی به درمان علل سردرد، به ویژه مواردی که ناشی از مشکلات اسکلتی است، کمک می کند.

دیگر موارد کاربرد فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

 • ناهنجاری های اسکلتی مانند کیفوز ، اسکولیوز و …
 • مشکلات ستون فقرات مانند بیرون زدگی دیسک کمر ، تنگی کانال نخاعی ، سیاتیک و …
 • سندرم شانه منجمد
 • تنیس البو
 • گلف البو
 • شکستگی ها و پیچ خوردگی ها
 • کشیدگی های عضلانی
 • مشکلات تنفسی
 • پس از سوختگی ها

فواید فیزیوتراپی چیست؟

 • تسکین و از بین بردن احساس درد
 • بهبود تحرک و رفع محدودیت های حرکتی
 • کاهش نیاز به مصرف دارو
 • کاهش نیاز به انجام جراخی
 • تسریع بهبودی پس از آسیب دیدگی و جراحی
 • مدیریت شرایط مرتبط با افزایش سن
 • بهبود وضعیت تعادلی و کاهش خطر سقوط
 • بهبود وضعیت قلبی – ریوی

 

 

مقالات بیشتر

درمان گرفتگی کمر با فیزیوتراپی در منزل

درمان گرفتگی کمر با فیزیوتراپی در منزل و کلینیک توسط متخصصان با تجربه ما در مرکز فیزیوتراپی آیتن در تهران ارائه می شود. گرفتگی کمر که به اسپاسم عضلانی نیز معروف است، انقباضات غیرارادی عضلات پشت است. این انقباضات می تواند ناگهانی و شدید باشد و باعث ایجاد درد شدید در ناحیه آسیب دیده شود….

کایروپرکتیک در منزل با بیمه

کایروپراکتیک در منزل با بیمه توسط متخصصان و درمانگران با تجربه ما برای کمک به درمان مشکلات مرتبط با ستون فقرات ارائه می شود. کایروپرکتیک نوعی از طب جایگزین است که بر تشخیص، درمان و پیشگیری از اختلالات مربوط به سیستم اسکلتی عضلانی، به ویژه ستون فقرات تمرکز دارد. رویکرد اصلی مورد استفاده در درمان…

راهکارهای درمان قطعی سیاتیک

راهکارهای درمان قطعی سیاتیک سیاتیک وضعیتی است که باعث درد، بی حسی یا سوزن سوزن شدن در ناحیه کمر، باسن و پاها می شود. این عصب معمولاً به دلیل فشرده شدن یا تحریک عصب سیاتیک که بزرگترین عصب بدن است و از قسمت پایین کمر از باسن و پایین پاها عبور می کند، ایجاد می…

دکتر متخصص کایروپراکتیک تهران

دکتر متخصص کایروپراکتیک تهران، یک متخصص مراقبت های بهداشتی است که در تشخیص، درمان و پیشگیری از اختلالات سیستم اسکلتی عضلانی، به ویژه ستون فقرات تخصص دارد. متخصصان کایروپراکتیک بر این باورند که بسیاری از مشکلات سلامتی می تواند ناشی از ناهماهنگی ستون فقرات باشد که با سیستم عصبی بدن و فرآیندهای طبیعی بهبودی تداخل…

فیزیوتراپی توسط آقا و خانم با بیمه

فیزیوتراپی توسط آقا و خانم با بیمه در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در تهران در حوزه های تخصصی ارتوپدی ، نورولوژی و کف لگن ارائه می شود. فیزیوتراپی یک حرفه مراقبت های بهداشتی است که بر کمک به افراد برای بازیابی و حفظ عملکرد فیزیکی، حرکت و تحرک تمرکز دارد. فیزیوتراپیست ها با افراد در هر سنی…

درمان گردن درد

درمان گردن درد با فیزیوتراپی و تمرینات ورزشی یکی از موثرترین روشهای درمانی است که در کلینیک فیزیوتراپی آیتن در خیابان شریعتی تهران ارائه می شود. گردن درد یک بیماری شایع است که می تواند در اثر عوامل مختلفی مانند وضعیت نامناسب، کشیدگی یا تنش عضلانی، آسیب یا شرایط پزشکی زمینه ای ایجاد شود. علائم…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ