فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

 1. خانه
 2. معرفی رشته های توانبخشی
 3. فیزیوتراپی
 4. فیزیوتراپی در منزل غرب تهران
فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

فیزیوتراپی در منزل غرب تهران توسط متخصصان ما به عزیزانی که به دلیل بیماری ، آسیب دیدگی و یا شرایط پس از جراحی توانایی مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی در شریعتی را ندارند ارائه می شود.

فیزیوتراپی روشی ایمن ، موثر و کم هزینه است که می تواند به درمان بیماری ها و اختلالات زیادی کمک کند از جمله مشکلات ارتوپدی ، مشکلات حرکتی در بیماران نورولوژی ، مشکلات جسمی ـ حرکتی سالمندان و کودکان و …

فیزیوتراپی در منزل غرب تهران به بیماران کمک می کند تا بدون نیاز به خروج از منزل که برای بسیاری از بیماران ممکن است چالش برانگیز باشد ، از خدمات فیزیوتراپی با کیفیت بهره مند شوند.

فیزیوتراپی نیاز به مصرف داروهایی شیمیایی و انجام جراحی های غیرضروری را به حداقل می رساند و از این رو نیز بسیار مفید و کاربردی است.

در فیزیوتراپی از روشهای فیزیکی مانند درمان های دستی و تمرینات ورزشی و درمان های الکتریکی و مکانیکی برای کمک به بهبود شرایط بیماران استفاده می شود.

فیزیوتراپی در منزل غرب تهران به چه بیماریهایی کمک می کند؟

آسیب های ورزشی
فیزیوتراپی ورزشی روشی موثر در کمک به بازگشت هرچه سریع تر ورزشکاران به میادین ورزشی و کاهش عوارض ناشی از آسیب دیدگی است.

فیزیوتراپی علاوه بر کمک به بازیابی های توانایی های ورزشی ورزشکاران کمک زیادی به کاهش ریسک آسیب دیدگی مجدد در افراد ورزشکار می کند.

فیزیوتراپی قدرت و تحرک را بهبود بخشیده و به ورزشکاران کمک می کند تا از تیغ جراحی در امان بمانند.

سکته مغزی
سکته مغزی شایع ترین عارضه نورولوژی در سراسر جهان است که سالانه میلیون ها نفر را درگیر عوارض خود می کند.

فیزیوتراپی در بیماران نورولوژی از جمله سکته مغزی بسیار کمک کننده است ، فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل به بازیابی توانایی های جسمی و حرکتی از دست رفته فرد بیمار کمک زیادی می کند.

متخصصان فیزیوتراپی ما خدمات تخصصی فیزیوتراپی در منزل غرب تهران را برای عزیزانی که پس از سکته مغزی دچار ضعف و محدودیت های حرکتی شده اند و توانایی مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی را ندارند ، ارائه می کنند.

پارکینسون
بیماری پارکینسون یک بیماری نورولوژی شایع است که با بروز اختلالات حرکتی همراه است، بیماران مبتلا اغلب لرزش و کاهش دامنه حرکتی را تجربه می کنند. فیزیوتراپی می تواند به بهبودی وضعیت حرکتی بیماران کمک کند.

آرتروز مفاصل
آرتروز مفصلی شایع ترین بیماری مفصلی در سراسر جهان است که اغلب در افراد میانسال و سالمند را درگیر می کند ، آرتروز در مفاصل زانو و مچ دست شیوع بیشتری دارد و سبب بروز درد ، التهاب و محدودیت های حرکتی می شود.

اگرچه هیچ گونه درمان قطعی برای آرتروز وجود ندارد اما روشهای فیزیوتراپی می توانند علائم آرتروز را تسکین داده و به بهبود عملکرد مفصل نیز کمک کنند ، روشهای درمانی فیزیوتراپی همچنین خطر پیشرفت آسیب دیدگی را نیز کاهش می دهند.

فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

 

سایر موارد کاربرد

سندرم تونل کارپال
سندرم تونل کارپال شایع ترین علت درد مچ دست است که منجر به بی حسی ، ضعف و کاهش قدرت مچ دست می شود ، این بیماری به دلیل کاهش فضای عبور عصب مدیان از داخل کانال مچ دست رخ می دهد و منجر به اختلال در عملکرد مچ دست می شود.

فیزیوتراپی روشی موثر در تسکین علائم سندرم تونل کارپال است که توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل غرب تهران ارائه می شود. فیزیوتراپی با کمک به بهبود سندرم تونل کارپال نیاز به جراحی برای درمان این بیماری شایع را به حداقل می رساند.

مشکلات کف لگن
فیزیوتراپی کف لگن یکی از حوزه های تخصصی فیزیوتراپی است که توسط متخصصان فیزیوتراپی در منزل غرب تهران ارائه می شود ، فیزیوتراپی کف لگن به درمان مشکلات ناشی از اختلال در عملکرد عضلات کف لگن مانند یبوست ، واژینیسموس ، بی اختیاری ادرار و مدفوع ، بی اختیاری گاز و … کمک می کند.

فیزیوتراپی کف لگن روشی موثر در بهبود عملکرد عضلات کف لگن است ، اختلال کف لگن می تواند به دلیل ضعف یا سفتی عضلات کف لگن رخ دهد و مشکلات زیادی را برای فرد ایجاد کند.

سردرد 
فیزیوتراپی با استفاده از تکنیک های خاص همچون تکنیک های درمان دستی و بیوفیدبک می تواند به درمان بسیاری از انواع سردرد از جمله میگرن کمک کند. فیزیوتراپی به درمان علل سردرد، به ویژه مواردی که ناشی از مشکلات اسکلتی است، کمک می کند.

دیگر موارد کاربرد فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

 • ناهنجاری های اسکلتی مانند کیفوز ، اسکولیوز و …
 • مشکلات ستون فقرات مانند بیرون زدگی دیسک کمر ، تنگی کانال نخاعی ، سیاتیک و …
 • سندرم شانه منجمد
 • تنیس البو
 • گلف البو
 • شکستگی ها و پیچ خوردگی ها
 • کشیدگی های عضلانی
 • مشکلات تنفسی
 • پس از سوختگی ها

فواید فیزیوتراپی چیست؟

 • تسکین و از بین بردن احساس درد
 • بهبود تحرک و رفع محدودیت های حرکتی
 • کاهش نیاز به مصرف دارو
 • کاهش نیاز به انجام جراخی
 • تسریع بهبودی پس از آسیب دیدگی و جراحی
 • مدیریت شرایط مرتبط با افزایش سن
 • بهبود وضعیت تعادلی و کاهش خطر سقوط
 • بهبود وضعیت قلبی – ریوی

 

 

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی درد عصب سیاتیک

فیزیوتراپی درد عصب سیاتیک موثرترین روش درمان غیرجراحی این عارضه است که در مرکز فیزیوتراپی آیتن در تهران ارائه می شود. درد عصب سیاتیک که به عنوان سیاتیک نیز شناخته می شود، یک بیماری شایع است که می تواند زندگی روزمره شما را مختل کند. با این حال، خبر خوب این است که تسکین موثر…

فیزیوتراپی ستون فقرات در تهران

فیزیوتراپی ستون فقرات در تهران در مرکز فیزیوتراپی آیتن توسط متخصصان با تجربه ما و با هدف تشخیص ، ارزیابی و درمان مشکلات ستون فقرات ارائه می شود. ستون فقرات انسان یا ستون مهره‌ای، از 33 مهره تشکیل شده است که روی هم قرار گرفته‌اند. این مهره ها به پنج ناحیه گردنی، سینه ای، کمری،…

تکنیکهای فیزیوتراپی برای کمردرد

تکنیکهای فیزیوتراپی برای کمردرد فیزیوتراپی ، یک روش غیرتهاجمی برای درمان کمردرد است. این شامل انواع تکنیک ها و تمرینات طراحی شده برای کاهش درد، بهبود عملکرد و جلوگیری از حمله های بعدی کمردرد است.  کمردرد یک بیماری شایع است که افراد را در هر سن و زمینه ای تحت تاثیر قرار می دهد. این…

فیزیوتراپی پس از جراحی در منزل

فیزیوتراپی پس از جراحی در منزل فیزیوتراپی، شاخه ای تخصصی از مراقبت های بهداشتی، نقش اساسی در مراقبت های بعد از عمل ایفا می کند. این مقاله به اهمیت فیزیوتراپی پس از جراحی و چگونگی کمک به بهبود سریعتر و موثرتر می پردازد. بیمارانی که تحت عمل های ارتوپدی مانند تعویض مفصل زانو و لگن…

درمان سردرد با فیزیوتراپی

درمان سردرد با فیزیوتراپی به عنوان یکی از موثرترین روشهای درمانی در کلینیک فیزیوتراپی آیتن تهران ارائه می شود. سردرد یک بیماری شایع است که می تواند به طور قابل توجهی کیفیت زندگی فرد را تحت تاثیر قرار دهد. در حالی که دارو اغلب راه حلی برای تسکین سردرد است، فیزیوتراپی یک رویکرد جایگزین و…

فیزیوتراپی تخصصی کمر درد

فیزیوتراپی تخصصی کمر درد کمر درد یک بیماری شایع است که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. چه به دلیل وضعیت نامناسب، فشار عضلانی یا یک بیماری زمینه ای باشد، می تواند ناتوان کننده باشد و کیفیت زندگی فرد را تا حد زیادی کاهش دهد.  این بیماری می تواند…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فیزیوتراپی در منزل

جستجو

دسته ها

دسته‌ها

آخرین مقالات

فیزیوتراپیست محمد رضا جان پور
فهرست
مشاوره در واتس آپ